Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Bieg Czterech Generałów

Wyniki - 18 września 2016, Modlin

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
5
Km
-
-
#1 366212Dworak Joanna1974K40-49(POL)50-800:26:1637100:53:00
#2 641710Markowska Marta1979K30-39(POL)156-7800:30:2664501:01:57
#3 653181Witkwska Olga1986K30-39(POL)164-8000:31:1466601:02:32
#4 426211Dworak Janusz1973M40-49(POL)-3629000:26:3140100:54:15
#5 463855Brak Danych1980M30-39(POL)-38918700:27:2245700:55:20
#6 348464Kuzborski Seweryn1981M30-391 Baza Lotnictwa Transportowego-30314200:25:1329900:52:25
#7 200466Andrzejczak Dariusz1982M30-391 Baza Lotnictwa Transportowego-1828500:23:4818200:48:25
#8 617438Kamrowska Mariola1983K30-399 Batalion Dowodzenia (POL)142-7100:29:4060601:00:16
#9 156444Jurkiewicz Karol1981M30-399 Batalion Dowodzenia (POL)-1415900:23:4017600:47:04
#10 145820Drzewiecki Krzysztof1988M18-29Adwokaci (POL)-1313800:23:1715900:46:26
#11 395328Domżalski Sebastian1985M30-39AGDhome.pl biegamy (POL)-34016100:26:5742600:53:31
#12 460273Marszał Daniel1977M30-39AGDHome.pl biegamy (POL) N (45),-38618500:27:3146600:55:16
#13 411249Ciura Rafał1977M30-39AGDhome.pl biegamy Warszawa (-35016900:26:5942900:53:56
#14 196450Falęcki Paweł1980M30-39AKF MEDIA (POL) N (19),-1788100:22:5814400:48:19
#15 92233Szydlik Arkadiusz1982M30-39Amerplast Team (POL)-843400:21:136600:44:16
#16 98230Barański Krzysztof1985M30-39Amerplast Team (POL)-893600:22:0010000:44:30
#17 119232Matuszewski Sebastian Kamil1986M30-39Amerplast Team (POL)-1094600:22:5113800:45:26
#18 168229Kalisz Witold1983M30-39Amerplast Team (POL)-1526600:23:3617100:47:29
#19 88839Malicki Kamil1989M18-29Arsenal Sochaczew (POL)-802500:22:2511800:44:04
#20 160690Józwik Robert1976M40-49ARSUN (POL)-1443500:23:0514800:47:09
#21 592174Brykała Agnieszka1980K30-39BHP CONSULTING&FRIENDS (POL)130-6600:28:3955900:59:21
#22 664171Krysiewicz Marcin1980M30-39BHP CONSULTING&FRIENDS (POL)-49322800:32:2169101:03:43
#23 673592Krysiewicz Kasia1984K30-39BHP CONSULTING&FRIENDS (POL)177-9000:32:2069001:04:51
#24 674197Kowalewski Sławomir1987M18-29BHP CONSULTING&FRIENDS (POL)-4978800:32:2169201:04:52
#25 685556Udowolski Norbert1973M40-49Biała Podlaska (POL)-50214000:31:5467801:07:01
#26 323244Zaborowski Łukasz1986M30-39Biegaj z Brylantem (POL)-28613400:25:4233500:51:33
#27 497456Mykieta-Grabowska Mariola1975K40-49Biegam bo lubię Team Ząbki (POL)89-1200:28:5657100:56:24
#28 190524Kryński Piotr1980M30-39Biegam bo lubię Team Ząbki (POL)-1727700:24:0420700:48:09
#29 6755Danielek Ewa1983K30-39Biegam, bo Lubię Ciastki ) Jem Cia178-9100:32:0568301:04:52
#30 114662Kozieł Piotr1983M30-39Biegi Grodzisk Mazowiecki (POL)-1044400:22:3112000:45:21
#31 615326Maciejewski Karol1974M40-49Biegiem Radom! (POL)-47512800:29:4561101:00:14
#32 616320Wasilewska Marzena1974K40-49Biegiem Radom! (POL)141-2700:29:4761401:00:15
#33 71319Maksymiuk Pawel1988M18-29BigYellowFoot Adventure Team (P-5159000:30:4265401:11:58
#34 46798Zdunek Waldemar1965M50-59BÓBR TŁUSZCZ (POL)-3912600:27:4649600:55:27
#35 49097Marcinkiewicz Katarzyna1969K40-49BÓBR TŁUSZCZ (POL)87-1100:28:4156000:56:00
#36 294113Szlachta Wiesław1971M40-49BÓBR TŁUSZCZ (POL)-2616500:25:0629000:50:46
#37 69496Ośkiewicz Patryk1981M30-39Bractwo Biegowe BGK (POL)-50723200:31:5167501:08:34
#38 34915Fałatowicz Radosław1982M30-39Bravehearts Legionowo (POL)-30414300:25:4233700:52:25
#39 367740Bodalski Jacek1972M40-49BROOKS RUNNING POLAND (POL)-3177900:26:2238200:53:01
#40 542418Kuśmirek Marcin1979M30-39Błonie (POL)-43820800:27:4349000:57:38
#41 663272Cieślak Gabriela1986K30-39Błonie (POL)171-8600:30:5266001:03:39
#42 104805Lipiński Tomasz1970M40-49Canal+ (POL)-952200:22:5213900:44:48
#43 167759Góralski Michał1981M30-39Cekanowo k/Płocka (POL)-1516500:23:5919600:47:27
#44 2223Adamiak Robert1969M40-49CIECHANÓW (POL)-2024800:24:1622300:48:47
#45 492811Kopeć Krzysztof1982M30-39CIECHANÓW (POL)-40519400:27:3146500:56:05
#46 507107Wiśniewski Marek1962M50-59CIECHANÓW (POL)-4143100:27:5151000:56:39
#47 52441Kopeć Katarzyna1988K18-29CIECHANÓW (POL)99-3100:28:1953700:57:06
#48 288826Adamiak Arkadiusz1998M18-29CIECHANÓW (POL)-2555800:24:3624900:50:37
#49 70295Kowalczyk Marek1969M40-49CIECHANÓW (POL)-641400:21:247400:43:09
#50 7340Brodowski Dawiid Piotr1979M30-39CIECHANÓW (POL)-662600:21:237200:43:19
#51 86808Chojnacki Mariusz1991M18-29CIECHANÓW (POL)-782400:21:428400:43:59
#52 415129Polens Adrian1993M18-29CIECHANÓW (POL)-3547400:26:2639600:54:03
#53 380440Sadowski Bartłomiej1978M30-39CSŁiI Zegrze (POL)-32815400:26:2639500:53:17
#54 454734Ciechanowicz Rafał1985M30-39CUK Żyrardów (POL)-38218100:26:5542500:55:11
#55 342723Tulczyński Marcin1968M40-49cwałujące żółwie Warszawa (POL)-2997500:26:2438700:52:07
#56 443793Franczak Jacek1975M40-49Czeczotki (POL) N (42),-3749900:27:1745200:54:45
#57 30349Ciećwierz Mariusz1988M18-29Czerwińsk nad Wisła (POL)-271000:20:374700:40:06
#58 220634Antonowicz Maciej1983M30-39DEAF RUNNING (POL)-2009100:24:3124300:48:45
#59 124333Mazurek Szymon1978M30-39DEAF RUNNING (POL)-1134900:22:1311100:45:35
#60 17153Gniadzik Rafał1981M30-39DEAF RUNNING (POL)-1556900:23:2416100:47:32
#61 44939Suska Monika1977K30-39Dębinki (POL) N (44),72-3600:27:1344600:54:56
#62 471293Karabin Andres1986M30-39Dirty Kapibara (VEN)-39318900:27:4749800:55:30
#63 472292Lozada Hector1975M40-49Dirty Kapibara (VEN)-39410100:27:2846000:55:33
#64 43077Falcon Marlon1975M40-49Dirty Kapibara (VEN)-3669400:25:3231900:54:18
#65 571443Szydlik Joanna1979K30-39DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki (POL117-5900:29:4360900:58:40
#66 585458Oracka Agnieszka1982K30-39DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki (POL125-6200:29:4461000:59:03
#67 656532Baranski Ireneusz1965M50-59DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki (POL-4913700:30:2064401:03:05
#68 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !45727Sawicka Anna1985K30-39Dream Run (POL)5-200:20:093700:41:32
#69 235191Romańśka Oliwia1993K18-29Drużyna TVN (POL)23-900:23:3917500:49:09
#70 102146Sosnowski Wawrzyniec1977M30-39Drużyna TVN (POL)-933900:22:4212800:44:45
#71 99405Szewczyk Adrian1991M18-29Duczki (POL)-902700:21:458700:44:36
#72 177338Mieszkowski Maciej1967M40-49Dziekanów Leśny (POL)-1613700:23:5118500:47:41
#73 125125Malecha-Gertchen Tomasz1976M40-49Dziekanów Nowy (POL)-1142900:22:4613200:45:36
#74 536132Żak Renata1978K30-39DZIERŻENIN (POL)103-5100:28:2554200:57:28
#75 51766Krupa Krzysztof1976M40-49EIP Team (POL)-42211000:27:0143400:57:01
#76 520430Niedźwiecka Kasia1970K40-49Ekobiegi (POL)96-1500:28:5857200:57:03
#77 550419Pręgowski Grzegorz1967M40-49EKOBIEGI (POL)-44311600:29:1959200:57:57
#78 290247Sołtys Bartłomiej1973M40-49ESOX (POL)-2576300:25:4233600:50:43
#79 176225Zdunek Michał1979M30-39Eurosoft Team (POL)-1607200:24:0320500:47:40
#80 256323Szmajdowicz Paweł1972M40-49Fachdom Team (POL)-2305900:24:5728100:49:40
#81 494785Skwarczyński Jacek1991M18-29Fala Kazuń (POL) N (47),-4067500:28:2254000:56:17
#82 596779Traczyk Krzysztof1992M18-29Fala Kazuń (POL) N (60),-4648200:29:4360700:59:28
#83 626780Traczyk Piotr1997M18-29Fala Kazuń (POL) N (65),-4798500:30:0663201:01:16
#84 283816Krzywiec Przemysław1986M30-39Falenty (POL)-25311900:25:1630400:50:21
#85 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 14190Świętoń Grzegorz1979M30-39fast furious (POL)-14300:18:491400:38:29
#86 32499Myśliwiec Mariusz1985M30-39fast furious (POL)-291100:19:272200:40:12
#87 219246Kowalski Artur1972M40-49Fellowes Polska (POL)-1994700:24:4426100:48:43
#88 400692Pilarski Piotr1982M30-39Forma Wodzisław Śląski (POL) N (39),-34316400:26:3740600:53:42
#89 263730Szymaniak Marek1988M18-29Frajers Team (POL)-2375300:24:0120100:49:47
#90 361145Popiołek Jacek1981M30-39Garwolin (POL)-31414800:26:2940000:52:54
#91 678291Pytlarczyk Agnieszka1993K18-29Garwolin (POL)180-4900:31:5668001:05:34
#92 679290Paziewski Andrzej1990M18-29Garwolin (POL)-4998900:31:5567901:05:35
#93 21529Soszyńska - Pstrokońska Joanna1982K30-39GAZELE NA STARCIE (POL)20-1100:24:2423300:48:39
#94 33990Garbala Tomasz1980M30-39GAZELE NA STARCIE (POL)-29613800:25:3332000:52:03
#95 62830Domański Jarosław1984M30-39GAZELE NA STARCIE (POL)-48122500:29:5562101:01:16
#96 636154Michalska Aleksandra1986K30-39GAZELE NA STARCIE (POL)154-7600:29:3460301:01:42
#97 462411Soszyński Piotr1978M30-39GAZELE NA STARCIE (POL)-38818600:28:1853600:55:20
#98 309253Pyszniewski Piotr1965M50-59Glinojeck (POL)-2731400:25:1630300:51:11
#99 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !25797Nowocień Jacek1959M50-59GLKS Nadarzyn (POL)-24200:19:553200:39:32
#100 292343Golec Rafał1974M40-49golecmasaze.pl (POL)-2596400:26:1036300:50:45

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności