Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Dycha Spadających Liści

Wyniki - 18 września 2016, Dąbrowa Górnicza

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
M
K
Rok
Kat
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11-Jaminski AdamTychy1990M2000:33:24
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22-Formicki RafalZawiercieZawiercie1995M2000:34:11
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33-Oboz PawelUrodzeni BiegaczeSosnowiec1981M3000:35:05
#4 44-Blahut RafalOlza CieszynUstron1981M3000:35:30
#5 55-Kamiński DominikHarpagan SosnowiecDąbrowa Górnicza1979M3000:36:15
#6 66-Stolarz PiotrAktywna DabrowaDąbrowa Górnicza1977M3000:36:52
#7 77-Stapor SlawomirTauron-CieploDąbrowa Górnicza1973M4000:36:55
#8 88-Pajak MichalSRS AKTYWNA DABROWADąbrowa Górnicza1982M3000:37:41
#9 99-Solipiwko PrzemyslawDabrowa RunnersDąbrowa Górnicza1996M2000:37:49
#10 1010-Szubert MateuszTTA BierunPoreba Wielka1992M2000:37:59
#11 1111-Koziel DamianSilesia Runners ClubSiemianowice Slaskie1983M3000:38:08
#12 1212-Ziuzianksi RomanDąbrowa Górnicza1980M3000:38:16
#13 1313-Lubnau MarekHarpagan SosnowiecSosnowiec1962M5000:38:25
#14 1414-Uchacz KacperFC Gwarek WieliczkaWieliczka2000M1600:38:33
#15 1515-Chaba ArturDąbrowa Górnicza1997M1600:39:12
#16 1616-Hangiel KrzysztofHarpagan SosnowiecSosnowiec1959M5000:40:06
#17 1717-Szweblik KrzysztofKozucha TeamZabrze1974M4000:41:28
#18 1818-Klimas KamilKatowice1982M3000:41:46
#19 1919-Kocel AndrzejDąbrowa Górnicza1977M3000:42:00
#20 2020-Parzoch TomaszDabrowa RunnersDąbrowa Górnicza1996M2000:42:15
#21 2121-Wypysinski DanielW pogoni za duchemDąbrowa Górnicza1986M3000:42:28
#22 2222-Turek RafalowocowakrainaDąbrowa Górnicza1977M3000:42:41
#23 2323-Nidecki RobertPoreba Wielka1972M4000:42:42
#24 2424-Kisiel LukaszDąbrowa Górnicza1974M4000:42:48
#25 2525-Rogowicz PiotrTruchtacz MyslowiceDąbrowa Górnicza1963M5000:43:14
#26 2626-Czado ArturSosnowiec1991M2000:43:22
#27 2727-Piatek MichalKatowice1983M3000:43:32
#28 2828-Baron TomaszBierun1981M3000:44:03
#29 2929-Bien MariuszDąbrowa Górnicza1969M4000:44:18
#30 3030-Olejnik RafalChorzów1973M4000:44:28
#31 3131-Podstawny RafalHarpagan SosnowiecSosnowiec1982M3000:44:44
#32 3232-Waszkiewicz TomaszW pogoni za duchemDąbrowa Górnicza1974M4000:44:45
#33 3333-Krawczyk LukaszBedzin1979M3000:44:49
#34 3434-Urbaniec PawelRedziny1979M3000:44:53
#35 3535-Langner MaurycyDąbrowa Górnicza1975M4000:45:00
#36 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !36-1Chrzanowska Barbarazdzieraj kapcie www.agatsu.plBedzin1984K3000:45:02
#37 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !37-2Hangiel MonikaHarpagan SosnowiecDąbrowa Górnicza1984K3000:45:03
#38 3836-Walencik MichalDąbrowa Górnicza1998M1600:45:05
#39 3937-Ciaston LukaszDąbrowa Górnicza1977M3000:45:15
#40 4038-Smaczyñski Dariusz1964M5000:45:35
#41 4139-Pajdak PawelZaglebiowski Klub Oyama KarateSosnowiec1968M4000:45:41
#42 4240-Stachurski ArturDąbrowa Górnicza1977M3000:45:41
#43 4341-Noga LukaszZdzieraj KapcieSosnowiec1982M3000:46:00
#44 4442-Koziol PawelDąbrowa Górnicza1986M3000:46:15
#45 4543-Chojna ZygmuntSOCIOS GÓRNIKPiekary Slaskie1961M5000:46:22
#46 4644-Skotniczny RyszardDabrowa Górnicza1962M5000:46:25
#47 4745-Palik JakubRuda Slaska1984M3000:46:29
#48 4846-Piotrowski MaciejDabrowa Gornicza1990M2000:46:29
#49 4947-Wydmanski PawelZalesie Golczo?skie1978M3000:46:29
#50 5048-Ptak MichalDąbrowa Górnicza1986M3000:46:35
#51 5149-Miara DawidWozniki1992M2000:46:36
#52 5250-Wcislo SlawomirWozniki1974M4000:46:39
#53 5351-Zugaj IreneuszDąbrowa Górnicza1954M6000:46:39
#54 5452-Grucel SlawomirAktywna DabrowaSosnowiec1981M3000:46:48
#55 5553-Mozejko ArturW pogoni za duchemPoraj1974M4000:46:49
#56 5654-Zalucki LukaszSosnowiec1981M3000:47:06
#57 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 57-3Szczesna MartaHarpagan SosnowiecSosnowiec1984K3000:47:07
#58 5855-Mon SebastianDąbrowa Górnicza1986M3000:47:07
#59 5956-Pasierowski GrzegorzOSCiKKaty Opolskie1971M4000:47:17
#60 6057-Stylok DawidLEDZINY1987M2000:47:19
#61 6158-Pernes PawelSosnowiec1986M3000:47:22
#62 6259-Krawczyk MichalDbrowa Górnicza1978M3000:47:27
#63 6360-Kuczborski JaroslawHarpagan SosnowiecSosnowiec1974M4000:47:30
#64 64-4Cieslak-Kapral BarbaraDąbrowa Górnicza1981K3000:47:34
#65 6561-Kapral PawelLataffce teamDąbrowa Górnicza1979M3000:47:35
#66 6662-Jasinski DawidMyslowice1997M1600:47:40
#67 6763-Schab BartlomiejGliwice1989M2000:47:41
#68 6864-Wilczynski MarcinDąbrowa Górnicza1980M3000:47:43
#69 6965-Gajewski IreneuszHarpagan SosnowiecSosnowiec1973M4000:47:49
#70 7066-Wojciechowski MariuszMARIOSosnowiec1979M3000:47:50
#71 71-5Paluszna AnnaHarpagan SosnowiecCzeladz1981K3000:47:53
#72 7267-Krzyzak KrzysztofW pogoni za duchemDąbrowa Górnicza1974M4000:47:55
#73 7368-Rubinski LukaszRUDA ŒL¥SKA1984M3000:47:56
#74 7469-Sobczyk PawelSarnów1963M5000:48:05
#75 7570-Bajor ArturDąbrowa Górnicza1975M4000:48:05
#76 7671-Szojda MarcinKS DegeneratMikolow1983M3000:48:10
#77 7772-Jaros DariuszBedzin1967M4000:48:11
#78 7873-Sobolewski KarolSosnowiec1998M1600:48:12
#79 7974-Michno KrzysztofSosnowiec1982M3000:48:19
#80 80-6Kumiega JoannaMyslowice1980K3000:48:19
#81 8175-Tomasz SadowskiSosnowiec1977M3000:48:24
#82 8276-Studniarz RafalSekcja-PiaskiCzeladz1984M3000:48:26
#83 8377-Gajos RobertDąbrowa Górnicza1976M4000:48:29
#84 8478-Swirad MiroslawSosnowiec1982M3000:48:38
#85 8579-Mazur KrzysztofCity Cross CzestochowaCZESTOCHOWA1992M2000:48:40
#86 8680-Szewczyk RobertDąbrowa Górnicza1977M3000:48:48
#87 8781-Szczeszak TomaszEwsaszDąbrowa Górnicza1978M3000:48:49
#88 8882-Zagrodzki RadoslawG4Dąbrowa Górnicza1989M2000:48:50
#89 8983-Robok GrzegorzSilesiamanKatowice1987M2000:48:52
#90 9084-Godlewski BogdanDąbrowa Górnicza1961M5000:48:54
#91 9185-Krawczyk TomaszW pogoni za duchemDąbrowa Górnicza1986M3000:48:57
#92 9286-Dietetyk TwójTwój DietetykSlawków1979M3000:48:58
#93 9387-Puc Pawe³Bedzin1980M3000:48:58
#94 9488-Noelle DawidW pogoni za duchemSarnów1977M3000:49:05
#95 9589-Latka WojciechSosnowiec1982M3000:49:10
#96 9690-Kapral PiotrLataffce teamDąbrowa Górnicza1977M3000:49:13
#97 97-7Piskorz AgnieszkaSosnowiec1981K3000:49:17
#98 98-8Zielonka KarolinaDąbrowa Górnicza1999K1600:49:17
#99 9991-Czubala MichalDąbrowa Górnicza1982M3000:49:26
#100 10092-Nowak JózefWozniki1975M4000:49:28

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności