Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Kórnik Triathlon

Wyniki - 18 września 2016, Kórnik

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
T1
T2
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !10177Izabela BrzezińskaPolonia Środa / ŚRODA WLKPPOL1972K401-400:20:1213000:02:3701:18:238100:00:4600:50:0912002:34:07
#2 102156Paweł BąkAT Team / MierzynPOL1974M402598-00:18:469100:02:4101:22:0813700:01:0000:50:0811902:34:43
#3 103245Michał ListwońGTS CITIUS / GostyńPOL1973M402699-00:18:127400:02:5601:26:1519900:01:1100:46:144502:34:48
#4 104134Filip WachowiakWójtowicz TRI Team / PoznańPOL1991M2020100-00:24:2725500:02:3001:19:169700:01:0500:47:326602:34:50
#5 10546Jakub RymerKlinika Triathlonu Bydgoszcz / BydgoszczPOL1985M3050101-00:21:0516800:01:0601:18:548800:01:0500:50:4413302:34:54
#6 106202Adam HojanPoznańPOL1985M3051102-00:18:408800:02:5101:15:244100:01:3400:56:2621702:34:55
#7 107353Grzegorz WolnikTGV Club/NODON / KościanPOL1981M3052103-00:20:2813800:03:0501:21:5213300:00:4900:48:508902:35:04
#8 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !108301Romana RembalskaTadar Team / KamionkiPOL1976K402-500:18:107300:02:4401:19:189800:01:1800:53:4417602:35:14
#9 10929Janusz KowalskiVELOCITY WARSZTAT TRENINGU / PoznaPOL1979M3053104-00:20:4015200:02:5901:22:1614100:01:2100:48:007602:35:16
#10 110319Marek SołtysiakKokaninPOL1979M3054105-00:18:539600:03:3801:19:079200:01:1500:50:2312602:35:16
#11 111268Marcin NaderPoznańPOL1979M3055106-00:21:0016600:03:0701:19:069100:01:1500:50:4913502:35:17
#12 11222Piotr DeutschmanGT RAT / WrocławPOL1978M3056107-00:16:463100:02:4301:21:1312500:01:1600:53:2317102:35:21
#13 113128Tymoteusz MądryWójtowicz TRI Team / PoznańPOL1992M2021108-00:17:466100:02:3401:23:5216500:01:2700:49:5111202:35:30
#14 114147Piotr Rostekzmierz-nie- szacuj.pl Badania wydolnościowePOL1961M506109-00:19:5312500:02:3301:21:3212900:00:5100:50:4413402:35:33
#15 11525Juha MalkamakiGT RAT / WroclawFIN1984M3057110-00:20:4015300:02:1601:21:5513400:01:2400:49:209902:35:35
#16 116281Bogdan PaluszkiewiczUKS Biskupianka Stara Krobia / GostyńPOL1972M4027111-00:18:308100:03:0001:25:1818700:01:1200:47:397102:35:39
#17 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 117286Anna PeterekBB RUNNERS / PoznańPOL1990K203-600:15:081600:02:3701:26:3220500:01:0100:50:2512802:35:43
#18 118121Piotr FedorukWójtowicz TRI Team / PoznanPOL1978M3058112-00:22:2822000:01:5601:16:395800:02:0100:52:4616402:35:50
#19 119260Jakub MazankaTRI-RUN / BorówiecPOL1976M4028113-00:23:5424800:03:2101:19:119300:02:1700:47:106002:35:53
#20 120241Maciej Lehmann601-Technologia / Nowy TomyślPOL1975M4029114-00:26:5728100:01:4101:11:461500:01:5100:53:4217502:35:57
#21 121263Maciej Michnowski35 PLUS / GostyńPOL1976M4030115-00:21:4919700:03:4401:19:4610500:01:4200:48:589102:35:59
#22 122205Jarek IskierskiFREAKSPORT.PL / KrosnoPOL1981M3059116-00:22:2621900:04:0201:19:2010000:00:5800:49:189802:36:04
#23 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 123112Joanna Żmich-FórmaniakTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1976K403-700:18:237700:02:2701:21:2812700:01:0200:52:4516302:36:05
#24 12435Katarzyna WieczorekIron Triathlon Pleszew / PleszewPOL1989K204-800:18:027000:02:5401:23:1515500:01:0600:50:5213702:36:09
#25 125209Krzysztof JagiełkaREAL 64-sto / LesznoPOL1968M4031117-00:21:3518900:02:5401:21:0712400:00:5500:49:4210902:36:13
#26 126133Piotr TacijWójtowicz TRI Team / KomornikiPOL1977M3060118-00:17:526600:03:1401:18:017600:01:0900:56:2421402:36:40
#27 12720Wojtek BrewkaGT RAT / PierwoszówPOL1981M3061119-00:19:0410500:03:1001:23:4316300:01:4100:49:2510202:37:03
#28 128213Bartosz KamińskiSolum Tri Team / LubońPOL1980M3062120-00:21:4019200:03:2401:20:3211500:01:0000:50:5513902:37:31
#29 12972Piotr PawlakPKO Bank Polski / PoznańPOL1975M4032121-00:20:5716300:02:5701:22:3614500:00:5100:50:4113102:38:02
#30 130297Maciej PutowskiNight Runners / JAKON / MosinaPOL1988M2022122-00:17:204800:03:5701:27:0121100:01:0100:48:448702:38:03
#31 13113Artur JaworskiFabryka Triathlonu / PoznańPOL1988M2023123-00:22:2221400:03:3701:20:5312300:01:0200:50:0912102:38:03
#32 13226Łukasz ŚredzińskiGT RAT / WrocławPOL1979M3063124-00:17:084000:03:1401:24:4217900:01:4100:51:2414902:38:09
#33 133151Jakub BalawanderGo Kuba Go / PoznańPOL1974M4033125-00:21:0717100:02:3501:22:3014400:02:0700:50:2312702:38:42
#34 13473Łukasz PrzypisPKO Bank Polski / PoznanPOL1986M3064126-00:17:094100:02:4501:24:1416900:01:0100:53:4517702:38:54
#35 135373Tomaszk KubiaczykNeklaPOL1988M2024127-00:16:202400:02:4901:23:2015600:01:1900:55:0920002:38:57
#36 136152Łukasz BalcerkiewiczPoznańPOL1979M3065128-00:19:3411600:03:2201:20:3811800:00:5300:54:3119102:38:58
#37 137332Maciek SzymczakOLOMED / GORZOW WLKP.POL1979M3066129-00:16:072200:03:5101:24:4518000:02:0600:52:1616002:39:05
#38 138189Marek FordońskiBIEGAM bo Lubię Ząbki Team / ZąbkiPOL1974M4034130-00:19:3911900:03:1301:24:3217600:01:3000:50:1412402:39:08
#39 13984Przemek PankowskiPolonia Środa RON Racing / ZaniemyślPOL1975M4035131-00:23:4824600:02:2301:23:2315900:00:3900:49:119502:39:24
#40 140290Michał PilujskiSkrzynkiPOL1982M3067132-00:17:536800:03:2001:25:0918400:01:1700:51:5615602:39:35
#41 141101Michał GryciukTriathlon Team Września / SwarzędzPOL1980M3068133-00:18:388700:02:5701:20:0911100:01:0400:57:0923102:39:57
#42 142362Bartosz ZającLOOKSFERA/M-TRONIC / PoznańPOL1989M2025134-00:18:418900:02:5301:21:5713600:01:1900:53:1817002:40:08
#43 143252Tomasz MajdaPoznańPOL1987M2026135-00:24:5025800:02:3001:18:318300:01:2200:52:5916702:40:12
#44 144166Wojciech ChruścielPoznańPOL1980M3069136-00:22:2321700:02:4701:21:3613000:02:1100:51:5015302:40:47
#45 145349Agnieszka WitczakŁęknoPOL1976K404-900:19:4412200:03:2101:26:5620900:01:2400:49:2310002:40:48
#46 14644Rita BiskupskaKlinika Triathlonu / BydgoszczPOL1990K205-1000:20:0912900:02:4101:19:199900:01:5700:56:4521902:40:51
#47 147275Przemysław NowaczykVanilla / LUBOŃPOL1980M3070137--01:24:2417300:00:4800:53:5318102:40:56
#48 148233Marek KsytaPoznańPOL1985M3071138-00:21:3118600:03:5101:25:2618800:01:0900:49:009202:40:57
#49 14923Arkadiusz JaniszewskiGT RAT / Środa ŚląśkaPOL1971M4036139-00:22:5523300:02:1701:17:337000:01:3100:56:4722002:41:03
#50 150383Dariusz SzwebówM4PLUS / DĄBRÓWKAPOL1972M4037140-00:20:1713400:04:2701:20:1011200:01:1100:54:5919702:41:04
#51 151217Wojciech KarzkowiakZielona GóraPOL1970M4038141-00:19:4012000:04:0601:19:5510900:01:3300:55:5521102:41:09
#52 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !152266Monika MurawskaPoznańPOL1980K302-1100:18:539700:03:4401:24:2217200:01:3700:52:3516102:41:11
#53 153370Michał KarolczakMKD TEAM / PoznańPOL1976M4039142-00:21:1617600:02:3601:25:0718300:01:0700:51:0914302:41:15
#54 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 154184Alicja FerchminJesus is My Leader / PoznańPOL1978K303-1200:21:1617700:02:1901:25:2918900:01:0900:51:0914402:41:22
#55 15578Tomasz BrzezińskiPolonia Środa / ŚRODA WLKPPOL1972M4040143-00:18:328200:02:4901:19:3110200:01:0400:59:3025202:41:26
#56 156289Przemysław PigułaZalasewoPOL1977M3072144-00:20:5816400:03:4201:20:5112000:01:2400:54:3719302:41:32
#57 157153Karol BanachDelikatesy Centrum Bolewice / BolewicePOL1979M3073145-00:21:2117900:03:2201:21:5613500:01:5900:53:3817302:42:16
#58 158171Michał CzajkaPoznańPOL1981M3074146-00:17:255300:04:5101:30:5625100:00:5500:48:168002:42:23
#59 159322Krzysztof StachowiakZalasewoPOL1971M4041147-00:22:2521800:04:5901:23:1315400:01:4800:50:0011602:42:25
#60 160244Dawid LiberaFides Travel Bydgoszcz / BydgoszczPOL1986M3075148-00:18:539800:02:5301:25:3519000:01:0600:54:0518302:42:32
#61 161364Piotr AuguścikJulpatex Bike / kornikPOL1972M4042149-00:21:0917400:03:3301:22:0813800:01:1400:54:3018902:42:34
#62 162363Agnieszka Załuska-LipaMosina Biega / MosinaPOL1979K304-1300:22:2221500:04:2501:24:5818200:02:0900:48:448802:42:38
#63 163334Jakub ŚliwińskiHernik Team / Środa WlkpPOL1992M2027150-00:21:4319400:01:3501:27:4721700:01:3700:50:1112202:42:53
#64 164221Przemek KochŚremPOL1986M3076151-00:20:5916500:02:5801:26:4620700:01:3100:50:5113602:43:05
#65 165234Wojciech KubiakGoggle Pro Active Eyewear / PoznańPOL1985M3077152-00:25:1626600:04:5701:20:3711600:01:1200:51:1514602:43:17
#66 16634Robert SzewczykIron Triathlon Pleszew / JarocinPOL1978M3078153-00:19:2011100:03:4101:30:1624100:01:1500:49:119602:43:43
#67 167272Jacek NogajLusowoPOL1969M4043154-00:16:132300:03:1001:29:0422600:01:4100:53:4717802:43:55
#68 16840Oskar GórskiSiekierki WielkiePOL1994M2028155-00:14:571300:03:1801:24:1617000:00:5200:58:3624002:43:59
#69 169321Włodzimierz SrokaSROKAS TEAM / PoznańPOL1973M4044156-00:20:3714700:03:2801:18:388700:01:4500:59:3925502:44:07
#70 170295Tomasz PrzybylskiBorówiecPOL1976M4045157-00:22:2121300:02:5501:23:0614900:01:1500:54:4119402:44:18
#71 17189Leszek WierzbickiPolonia Środa / Środa Wlkp.POL1975M4046158-00:27:5128700:03:3501:25:1418600:00:5300:46:505602:44:23
#72 172108Agata WłodarczakTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1992K206-1400:18:529500:02:1101:30:3124500:01:0500:52:0415702:44:43
#73 173356Łukasz WójcikOTT Team Pabianice / PabianicePOL1985M3079159-00:21:0817200:03:2501:22:1213900:01:0300:56:5722702:44:45
#74 174330Tomasz SzałTrenuj z Maliną / PoznańPOL1979M3080160-00:25:3927000:03:5801:27:5321900:02:0100:45:213602:44:52
#75 175109Marek ZawadowskiTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1965M507161-00:21:1017500:03:1101:19:149600:01:3300:59:4725602:44:55
#76 176196Krzysztof Graniczny-- / wrocławPOL1970M4047162-00:21:2218100:03:0301:23:4116200:01:3000:55:3020502:45:06
#77 177324Agnieszka StanisławskaDookolaSwiata.org / PoznańPOL1985K305-1500:23:2024200:02:5201:26:4720800:00:5200:51:2214802:45:13
#78 17870Rafał KunikPKO Bank Polski / PoznańPOL1972M4048163-00:20:5115900:03:2501:24:4017800:00:4800:55:3220602:45:16
#79 179342Anna UusisaariWarszawaFIN1978K306-1600:22:5123200:02:3901:22:4914700:01:1500:55:4920902:45:23
#80 180327Pawel StapfPoznanPOL1973M4049164-00:18:459000:03:4901:23:0915200:00:5700:58:5524202:45:35
#81 181265Tomasz MomotLesznoPOL1975M4050165-00:22:3922500:04:2101:23:3816100:01:5400:53:0416802:45:36
#82 182179Rafal DrohojowskiDrużyna Szpiku / KamionkiPOL1973M4051166-00:21:3318700:03:4701:25:1318500:01:1500:53:5117902:45:39
#83 183185Tomek FiguraOLO-MED / Gorzów Wlkp.POL1979M3081167-00:21:4319500:03:3401:13:512900:01:3701:04:5928202:45:44
#84 184288Mariusz PigułaKoninkoPOL1975M4052168-00:20:2513600:04:1201:26:4020600:03:1600:51:1614702:45:49
#85 185127Maciej KrzeszowskiPoznańPOL1976M4053169-00:23:1024000:03:4301:30:0523900:01:1900:47:346802:45:51
#86 18610Magdalena MandelaWrocławPOL1981K307-1700:23:4524500:02:3601:28:3922100:01:2000:49:3210502:45:52
#87 187361Marcin ZagórskiPoznańPOL1973M4054170-00:19:3511700:04:0501:29:2523000:01:1300:51:3815102:45:56
#88 188312Marita SidełMalta Klub / PoznańPOL1972K405-1800:22:2021200:02:4801:23:2015700:01:0600:56:2521502:45:59
#89 189300Gizela RakowskaNorthtecBikeTeam/RowerTramp / PoznańPOL1984K308-1900:19:4312100:03:0201:27:4121500:01:1600:54:5119602:46:33
#90 190181Piotr Dzieciątkowskimeritumobuwie.pl / PoznańPOL1967M4055171-00:22:2221600:03:4001:25:5319400:01:4800:52:5616602:46:39
#91 191359Tomasz WróblewskiMosinaPOL1980M3082172-00:22:4422600:04:3201:23:1215300:01:1900:55:1020102:46:57
#92 19297Maciej TotońSzarotkowa 39 / PoznańPOL1977M3083173-00:22:1721000:03:3601:26:2720300:02:2300:52:4616502:47:29
#93 193328Grzegorz StruzikJeżyce / PoznańPOL1976M4056174-00:20:3915100:04:5601:29:3123200:02:0900:50:1512502:47:30
#94 194267Piotr MusielakPgb SPORTOWA PACZKA UP-PN 56 /POL1970M4057175-00:23:0223800:02:3401:26:5621000:03:2400:51:4615202:47:42
#95 195360Piotr WygralakTeam ASA - Biegiem po Zdrowie / PoznańPOL1986M3084176-00:19:1210700:04:2801:33:2927400:00:5700:49:4311002:47:49
#96 196242Daniel LeśniczakEuro Logistic / PoznańPOL1970M4058177-00:18:368500:03:3601:23:5716700:01:1001:00:3926102:47:58
#97 19761Tomasz ZarębaNIE ZA DALEKO / PoznańPOL1985M3085178-00:15:501900:04:1001:40:0729000:01:4700:46:234702:48:17
#98 198177Krzysztof DąbrowskiFit flox / RostworowoPOL1973M4059179-00:17:104300:03:1601:18:338400:00:4701:06:3328502:48:19
#99 199276Adrian NowakPOBIEDZISKA RUNNING TEAM / PobiedziskaPOL1976M4060180-00:20:3514500:02:2201:24:2417400:01:3100:59:3225302:48:24
#100 200195Michał GórznyCzerwonakPOL1991M2029181-00:20:3614600:03:2801:23:2115800:01:4300:59:2424902:48:32

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności