Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Kórnik Triathlon

Wyniki - 18 września 2016, Kórnik

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
T1
T2
-
-
-
-
-
-
#1 201182Paweł FabijańczykLesznoPOL1989M2030182-00:21:0617000:05:0001:26:2320100:01:1700:54:4619502:48:32
#2 202123Tymoteusz FleiszarWójtowicz TRI Team / GruszczynPOL1974M4061183-00:21:2118000:03:3601:25:3819200:01:5700:56:0621302:48:38
#3 203306Robert RydzewskiRun Rydz Run / PoznańPOL1972M4062184-00:22:5023100:04:5601:27:2821300:01:3000:52:1315902:48:57
#4 204122Zenon FilipowskiWójtowicz TRI Team / KomornikiPOL1973M4063185-00:22:0420300:05:0901:26:2820400:01:5700:53:3317202:49:11
#5 20532Marcin AdamekIron Triathlon Pleszew / PleszewPOL1978M3086186-00:18:5510000:03:1601:30:0724000:01:4600:55:2320302:49:27
#6 20658Przemysław RutaMotiv Home Team / ZakrzewoPOL1981M3087187-00:29:0829100:04:2701:25:3519100:02:0700:48:208102:49:37
#7 20724Aleksandra KędzioraGT RAT / WrocławPOL1978K309-2000:19:3811800:03:5001:30:2424300:01:2700:54:2318702:49:42
#8 20886Sławomir RosiakPOLONIA ŚRODA/DRUŻYNA SZPIKU /POL1970M4064188-00:17:295600:03:2101:32:1226300:01:3500:55:0519902:49:42
#9 209304Dariusz RobakKórnikPOL1967M4065189-00:23:0123600:04:1801:22:2914300:01:3000:58:3423802:49:52
#10 210355Dominik WójcickiPoznańPOL1985M3088190--01:24:1817100:00:4201:01:4326302:50:07
#11 211279Anna Ostrowska-BaduraAT Team / BezrzeczePOL1979K3010-2100:23:5124700:03:1401:24:4618100:01:3100:56:5122402:50:13
#12 212158Tomasz BierłaŚroda WielkopolskaPOL1982M3089191-00:21:2518300:03:3101:32:2926400:01:5200:51:0414202:50:21
#13 21352Sandra FalkowskaMotiv Home Team/Night Runners / SzczecinekPOL1986K3011-2200:25:0726300:03:0501:29:1122800:01:3200:51:2715002:50:22
#14 214208Rafał JackowskiPOL1976M4066192-00:22:2822100:03:3301:23:2316000:01:4200:59:2525102:50:31
#15 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21569Janusz CnotaPapunis Team Gdynia / GdyniaPOL1955M60+1193-00:21:5720000:03:5201:25:4219300:02:0300:57:2123202:50:55
#16 21628Paulina WalczakGT RAT / ŚwidnicaPOL1988K207-2300:22:4622800:02:1801:31:4225600:00:5900:53:1216902:50:57
#17 217176Miłosz DańczukPoznańPOL1988M2031194-00:17:184600:03:3401:31:0125200:01:0900:58:1623502:51:18
#18 218264Przemysław MilerFabryka Triathlonu / SzczecinPOL1975M4067195-00:27:5528800:02:5401:20:0611000:01:5100:58:3523902:51:21
#19 219210Tomasz KalembaKLUB / HamburgPOL1983M3090196-00:23:0123700:04:0001:19:4010400:03:5101:01:0126202:51:33
#20 220378Wojciech MościńskiBarakuda / stargardPOL1977M3091197-00:25:3226700:05:3001:24:0616800:02:0300:54:2418802:51:35
#21 221372Michał KokocińskiPoznańPOL1984M3092198-00:20:2913900:02:4001:30:3824600:01:0100:56:5122502:51:39
#22 222309Tomasz SamolDachowaPOL1986M3093199-00:22:3122300:03:5401:27:3621400:01:1200:56:4722102:52:00
#23 223387Monika ZdanowskaPoznańPOL1986K3012-2400:23:5625000:05:2001:11:141300:01:3801:10:3729302:52:45
#24 224161Krzysztof BokunDąbrówkaPOL1983M3094200-00:24:4325700:03:4801:26:0019600:01:2000:57:0823002:52:59
#25 22581Joanna HańczykPolonia Środa / Środa WielkopolskaPOL1995K208-2500:17:235200:02:4001:28:4822300:00:4701:03:2327302:53:01
#26 226314Maciej SiodłaCzerwonakPOL1975M4068201-00:20:4415600:04:2201:29:1922900:02:1300:56:2521602:53:03
#27 227343Robert UzarewiczPlewiskaPOL1975M4069202--01:31:5925900:01:5700:54:0318202:53:09
#28 228303Marek RepkaLUPUS TEAM / BydgoszczPOL1973M4070203-00:26:1927600:02:5001:24:3517700:01:2800:58:0323302:53:15
#29 22990Agata BieniekPosnania Triathlon / PoznańPOL1981K3013-2600:21:3719000:02:4801:29:0722700:00:5700:59:0624702:53:35
#30 23085Mateusz PowąskaKórnikPOL1990M2032204-00:16:362600:02:4001:34:4227700:00:5800:58:5824402:53:54
#31 231254Piotr MajewskiBRYLANT KÓRNIK / KÓRNIKPOL1961M508205-00:28:5229000:03:4401:28:4522200:01:3800:50:5914002:53:58
#32 2328Artur PlutaDemoco Team / PlewiskaPOL1970M4071206-00:23:0223900:03:4301:26:2520200:01:3300:59:2425002:54:07
#33 233164Michał ChmielewskiTWISM / PoznańPOL1982M3095207-00:20:0612700:03:3201:30:0123700:01:3500:59:0524602:54:19
#34 234124Andrzej KaźmierczakWójtowicz TRI Team / szczytnikiPOL1977M3096208-00:25:4627100:02:0001:30:4424800:01:2300:54:3019002:54:23
#35 235203Jarosław HojanWZDW Poznań / PoznańPOL1962M509209-00:25:5227200:03:5001:23:5516600:01:5000:59:0424502:54:31
#36 236100Michał GłębowskiTriathlon Team Września / WrześniaPOL1978M3097210-00:22:0220200:03:5501:32:0426000:00:5300:55:3920802:54:33
#37 237258Maciej MartinekMaltańska Grupa Biegowa / PoznańPOL1975M4072211-00:23:2624300:03:4601:30:2724400:01:3500:55:2320402:54:37
#38 238237Orfeusz KurzaczPiłaPOL1972M4073212-00:22:1120800:03:0801:33:1427200:01:4000:54:3419202:54:47
#39 239224Krzysztof KowalewskiDrużyna Szpiku / BorowiecPOL1969M4074213-00:25:3326800:04:2901:28:1322000:02:1600:54:1618602:54:47
#40 240385Marcin Wajdziak-- / SzczecinPOL1973M4075214-00:22:1120900:06:4401:31:0225300:01:1600:54:1518502:55:28
#41 241384Robert ŚpiewakOne-Man-Team / Suchy LasPOL1973M4076215-00:22:2922200:04:2501:20:4811900:01:4001:06:1828402:55:40
#42 242253Maciej MajewskiTEAM ASA -BIEGIEM PO ZDROWIE / POZPOL1966M5010216-00:30:1529300:04:1501:32:3626500:00:5800:47:387002:55:42
#43 243230Aleksandra KrólakUKL 8 Police / PolicePOL1990K209-2700:20:5116000:02:2901:39:4628900:00:5000:51:5315402:55:49
#44 244381Jakub SczanieckiFREERIDE EVOLUTION TRIATHLON TEAPOL1983M3098217-00:19:5712600:04:3501:33:4727600:00:5400:56:4822202:56:01
#45 24595Tomasz KluczyńskiPoznańPOL1972M4077218-00:20:0612800:04:1301:29:2623100:02:1501:00:0925902:56:09
#46 246368Piotr JarczyńskiMosinaPOL1983M3099219-00:33:4829700:03:5401:25:5619500:01:4300:51:0314102:56:24
#47 247294Michał PruskiPOBIEDZISKA RUNNING TEAM / PoznańPOL1979M30100220-00:20:5416200:03:1401:27:4921800:01:0401:03:3427402:56:35
#48 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !248352Andrzej WolniakARTBIX / KaliszPOL1954M60+2221-00:22:0420400:03:5701:31:5525800:01:3200:57:0722902:56:35
#49 249269Marcin NarowskiSzczytnikiPOL1972M4078222-00:24:0025100:04:4801:30:4024700:01:2500:55:5121002:56:44
#50 25065Łukasz Włodarczyknight runners / PoznańPOL1980M30101223-00:22:0720600:05:1101:32:0626200:00:5600:56:3821802:56:58
#51 251227Leszek KoziołESKA Team / PoznańPOL1962M5011224-00:24:5526100:04:4301:23:4416400:01:5201:01:5026502:57:04
#52 252316Jarosław SkorupinskiWolsztynPOL1966M5012225-00:25:5727300:03:1701:27:4221600:01:1800:58:5624302:57:10
#53 25348Marcin BieniaszewskiKOTASPORT / 1POL1987M2033226-00:22:4622900:03:0601:32:0526100:01:0100:58:1723602:57:15
#54 254212Ryszard KałwińskiPadre Team / LubońPOL1961M5013227-00:27:4928500:05:4001:28:5222400:02:1900:52:3616202:57:16
#55 255346Marcin Waś:D / PoznańPOL1983M30102228-00:20:3714800:03:4901:29:5123300:01:2901:01:4526402:57:31
#56 256186Krzysztof FilipiakPlewiskaPOL1986M30103229-00:20:3014100:04:3101:35:5628300:01:3400:55:1420202:57:45
#57 257323Waldemar StachowiakTR Piaski / PiaskiPOL1978M30104230-00:21:4719600:05:3101:24:3117500:01:5001:04:1227902:57:51
#58 258331Marcin SzrajdaBydgoszczPOL1983M30105231-00:26:0127400:01:5601:35:5028100:00:3700:53:4017402:58:04
#59 259278Robert OlejniczakOLO-MED / Gorzów Wlkp.POL1978M30106232-00:21:4119300:03:5001:31:3925500:01:1501:00:0825802:58:33
#60 260216Kacper KarzkowiakZielona GóraPOL1993M2034233-00:21:3418800:04:3701:30:4924900:01:3901:00:0325702:58:42
#61 26193Michał ProkopiukSIŁA LWA / BydgoszczPOL1984M30107234-00:24:2625400:03:1401:30:5425000:01:3300:58:4024102:58:47
#62 262200Tomasz Haj1974 / BukPOL1974M4079235-00:22:1721100:05:1901:32:5026600:02:3900:56:0421202:59:09
#63 26368Bartek CnotaPapunis Team Gdynia / RedaPOL1979M30108236-00:20:5216100:03:3701:26:0519700:02:1201:07:0328602:59:49
#64 264243Norbert LewandowskiFregata Swimming / PoznańPOL1976M4080237-00:24:5426000:04:1701:30:2324200:01:4800:58:2923702:59:51
#65 26521Patryk ChołastGT RAT / WrocławPOL1978M30109238-00:23:5424900:03:5901:31:5325700:01:1300:59:1024803:00:09
#66 266163Adam BubelaPoznańPOL1975M4081239-00:20:4115400:03:3401:27:2421200:01:2101:07:3228803:00:32
#67 267291Adam PiotrowskiFONZIE TEAM / WrześniaPOL1983M30110240-00:21:0516900:03:5701:30:0223800:01:5201:04:0527803:01:01
#68 268218Tomasz KasprzakTERAZ TULCE / TulcePOL1980M30111241-00:25:0326200:04:4901:31:1825400:01:4800:58:1123403:01:09
#69 269250Tatiana MackowiakJoanna i wspólnicy / PoznańPOL1974K406-2800:22:0920700:03:4701:28:5322500:00:4301:05:5028303:01:22
#70 27063Dariusz Buczkowskinight runners / PoznańPOL1977M30112242-00:21:2618400:04:5900:58:44100:39:1100:57:0622803:01:26
#71 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 27162Marian GoryniaKB UE Poznań, AZS UE Poznań / SuchyPOL1956M60+3243-00:27:3928400:04:2201:33:2227300:01:4300:55:0319803:02:09
#72 272379Wojciech PaluszakŚremPOL1987M2035244-00:21:0416700:03:5301:35:5528200:00:5401:00:3726003:02:23
#73 273132Grzegorz ŚwiątekWójtowicz TRI Team / PoznańPOL1987M2036245-00:26:1227500:02:0401:29:5723500:00:4301:03:4627503:02:42
#74 27456Jarosław LadoruckiMotiv Home Team / ToruńPOL1970M4082246-00:21:5519900:03:4601:33:3427500:01:3501:02:0926603:02:59
#75 275282Maja PartykaGabinet Masażu Orfeusz / PiłaPOL1984K3014-2900:23:3624400:03:4701:37:0228400:01:4800:56:5022303:03:03
#76 276366Tomasz Giżejewskiconfero.pl biega / PoznańPOL1979M30113247-00:24:2225200:04:4801:29:5923600:01:2801:03:0127103:03:38
#77 277214Sławomir KapałaBiuro Podróży Laguna / ŚwięciechowaPOL1970M4083248-00:24:2225300:03:0001:26:2120000:01:2701:08:5129003:04:01
#78 278215Małgorzata Kapcińska-- / LusówkoPOL1973K407-3000:22:4823000:02:1001:39:3028700:02:5000:56:5122603:04:09
#79 27959Marek SpychałaNIE ZA DALEKO / PoznańPOL1973M4084249-00:23:1124100:04:0101:32:5926800:01:4101:04:0227703:05:54
#80 28060Julia ZarębaNIE ZA DALEKO / PoznańPOL1994K2010-3100:22:5723400:04:1401:32:5926900:01:4301:04:0127603:05:54
#81 28191Mariusz PiotrowskiPosnania Triathlon / PoznańPOL1985M30114250-00:25:1026400:02:1501:35:3228000:01:3601:02:1826703:06:51
#82 282376Maciej MalewskiJasieńPOL1991M2037251-00:26:4727900:05:1101:39:2428600:00:5900:55:3520703:07:56
#83 283131Agata Roguszczak9720906963 / Siekierki WielkiePOL1978K3015-3200:21:2218200:03:0801:32:5126700:01:3601:09:4829203:08:45
#84 284162Mateusz BorowskiEtixx Team / Borowski Triathlon Team /POL1987M2038252-00:27:0228200:03:5801:35:0627800:01:0201:04:2828003:11:36
#85 285172Grzegorz CzerniewiczGołuskiPOL1976M4085253-00:32:3729600:01:4201:29:5523400:01:3301:07:4928903:13:36
#86 2866Joanna Olejnik-PazołaBrylant-Kórnik / LesznoPOL1979K3016-3300:27:5028600:05:0201:35:2827900:02:5501:02:5627003:14:11
#87 287255Mateusz MałozięćOLO-MED / Gorzów Wlkp.POL1986M30115254-00:27:3028300:02:2401:39:3228800:01:3401:04:3628103:15:36
#88 288354Artur Wosiński#BrakRuchuJestZly / PoznańPOL1978M30116255-00:26:4227800:05:5601:33:1327100:02:0701:09:4629103:17:44
#89 289157Olech BestrzyńskiCzłapak Robakowo / GądkiPOL1971M4086256-00:26:3427700:04:3101:43:1529300:01:2901:02:3726903:18:26
#90 290292Daria PoniedziałekPlewiskaPOL1984K3017-3400:24:5325900:04:0801:46:0629700:01:3601:03:1627203:19:59
#91 29166Adam Wrzeciannight runners / PoznańPOL1986M30117257-00:30:1229200:04:4201:44:1629500:01:1700:59:3225403:19:59
#92 29242Joanna Skorupska - GórskaSiekierki WielkiePOL1970K408-3500:24:2725600:04:1401:41:2229200:02:5001:11:2829403:24:21
#93 293220Adam KliksWolsztynPOL1972M4087258-00:30:2629400:05:5301:44:0829400:02:1601:02:2426803:25:07
#94 294367Przemysław GumińskiDrużyna Szpiku / PoznańPOL1973M4088259-00:28:0628900:04:2401:32:5927000:02:5901:18:1929903:26:47
#95 295371Tomasz KatanFenix Run / mysłowicePOL1978M30118260-00:25:1026500:04:4401:40:2829100:03:3101:13:1629603:27:09
#96 296369Bartosz KaczmarekChoryń złomowisko / ChoryńPOL1983M30119261-00:36:4829900:04:0101:38:3628500:00:5801:12:5929503:33:22
#97 29741Weronika ManikowskaChybyPOL1993K2011-3600:22:5923500:04:0901:59:5830000:00:5801:07:0628703:35:10
#98 29847Marta BieniaszewskaKOTASPORT / BrzegPOL1988K2012-3700:25:3526900:05:2001:48:1829800:00:3601:19:2330003:39:12
#99 299317Szymon SłowińskiNautilus / SwarzędzPOL1971M4089262-00:26:5528000:07:2001:44:3629600:03:0901:17:4629703:39:46
#100 30096Tomasz RosińskiSzarotkowa 39 Poznań / PoznańPOL1968M4090263-00:31:3829500:06:1801:48:5529900:02:3901:17:4929803:47:19

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności