Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Kórnik Triathlon

Wyniki - 18 września 2016, Kórnik

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
T1
T2
-
-
-
-
-
-
#1 266163Adam BubelaPoznańPOL1975M4081239-00:20:4115400:03:3401:27:2421200:01:2101:07:3228803:00:32
#2 106202Adam HojanPoznańPOL1985M3051102-00:18:408800:02:5101:15:244100:01:3400:56:2621702:34:55
#3 293220Adam KliksWolsztynPOL1972M4087258-00:30:2629400:05:5301:44:0829400:02:1601:02:2426803:25:07
#4 29223Adam KościańskiTRI Kościan/Duon / KościanPOL1980M301529-00:17:385700:02:5301:13:412800:00:4600:46:555802:21:53
#5 267291Adam PiotrowskiFONZIE TEAM / WrześniaPOL1983M30110240-00:21:0516900:03:5701:30:0223800:01:5201:04:0527803:01:01
#6 29166Adam Wrzeciannight runners / PoznańPOL1986M30117257-00:30:1229200:04:4201:44:1629500:01:1700:59:3225403:19:59
#7 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !7110Adam ZiębaTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1973M4017-00:17:204700:01:4301:09:39700:00:3900:41:14602:10:35
#8 199276Adrian NowakPOBIEDZISKA RUNNING TEAM / PobiedziskaPOL1976M4060180-00:20:3514500:02:2201:24:2417400:01:3100:59:3225302:48:24
#9 107Adrian StempniakCiacho Team Triathlon / ŚremPOL1989M20410-00:17:114400:02:1001:10:281100:00:3900:41:45902:12:13
#10 22990Agata BieniekPosnania Triathlon / PoznańPOL1981K3013-2600:21:3719000:02:4801:29:0722700:00:5700:59:0624702:53:35
#11 283131Agata Roguszczak9720906963 / Siekierki WielkiePOL1978K3015-3200:21:2218200:03:0801:32:5126700:01:3601:09:4829203:08:45
#12 172108Agata WłodarczakTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1992K206-1400:18:529500:02:1101:30:3124500:01:0500:52:0415702:44:43
#13 177324Agnieszka StanisławskaDookolaSwiata.org / PoznańPOL1985K305-1500:23:2024200:02:5201:26:4720800:00:5200:51:2214802:45:13
#14 145349Agnieszka WitczakŁęknoPOL1976K404-900:19:4412200:03:2101:26:5620900:01:2400:49:2310002:40:48
#15 162363Agnieszka Załuska-LipaMosina Biega / MosinaPOL1979K304-1300:22:2221500:04:2501:24:5818200:02:0900:48:448802:42:38
#16 20724Aleksandra KędzioraGT RAT / WrocławPOL1978K309-2000:19:3811800:03:5001:30:2424300:01:2700:54:2318702:49:42
#17 243230Aleksandra KrólakUKL 8 Police / PolicePOL1990K209-2700:20:5116000:02:2901:39:4628900:00:5000:51:5315402:55:49
#18 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 154184Alicja FerchminJesus is My Leader / PoznańPOL1978K303-1200:21:1617700:02:1901:25:2918900:01:0900:51:0914402:41:22
#19 2639Amadeusz GórskiEkointegrator / PoznańPOL1993M20926-00:16:022100:02:0601:11:561700:00:5000:50:3613002:21:30
#20 24199Andrzej GrześMOS Śrem / ŚremPOL1994M20824-00:16:262500:01:3201:17:336900:00:3900:44:022402:20:12
#21 234124Andrzej KaźmierczakWójtowicz TRI Team / szczytnikiPOL1977M3096208-00:25:4627100:02:0001:30:4424800:01:2300:54:3019002:54:23
#22 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4583Andrzej LewandowskiUAM Triathlon Poznań / KórnikPOL1959M50245-00:16:583500:02:2801:16:375700:00:5900:48:278402:25:29
#23 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !248352Andrzej WolniakARTBIX / KaliszPOL1954M60+2221-00:22:0420400:03:5701:31:5525800:01:3200:57:0722902:56:35
#24 211279Anna Ostrowska-BaduraAT Team / BezrzeczePOL1979K3010-2100:23:5124700:03:1401:24:4618100:01:3100:56:5122402:50:13
#25 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 117286Anna PeterekBB RUNNERS / PoznańPOL1990K203-600:15:081600:02:3701:26:3220500:01:0100:50:2512802:35:43
#26 179342Anna UusisaariWarszawaFIN1978K306-1600:22:5123200:02:3901:22:4914700:01:1500:55:4920902:45:23
#27 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !90119Anna ŻychskaVELOCITY WARSZTAT TRENINGU / CzłucPOL1989K201-200:20:3815000:03:1601:21:3913100:01:2800:44:513102:31:52
#28 14923Arkadiusz JaniszewskiGT RAT / Środa ŚląśkaPOL1971M4036139-00:22:5523300:02:1701:17:337000:01:3100:56:4722002:41:03
#29 77336Arkadiusz ŚwięcickiWKPZ Minus / KiekrzPOL1978M304076-00:20:3014000:02:0601:16:596400:01:3700:48:529002:30:04
#30 13113Artur JaworskiFabryka Triathlonu / PoznańPOL1988M2023123-00:22:2221400:03:3701:20:5312300:01:0200:50:0912102:38:03
#31 2328Artur PlutaDemoco Team / PlewiskaPOL1970M4071206-00:23:0223900:03:4301:26:2520200:01:3300:59:2425002:54:07
#32 96308Artur RzepeckiTuRnIpcki Team / DąbrówkaPOL1979M304794-00:18:559900:02:5601:21:2012600:01:4000:48:107702:33:01
#33 288354Artur Wosiński#BrakRuchuJestZly / PoznańPOL1978M30116255-00:26:4227800:05:5601:33:1327100:02:0701:09:4629103:17:44
#34 26368Bartek CnotaPapunis Team Gdynia / RedaPOL1979M30108236-00:20:5216100:03:3701:26:0519700:02:1201:07:0328602:59:49
#35 484Bartosz BaumBE3_CITYZEN / PuszczykowoPOL1986M302748-00:16:533300:02:5701:16:295400:00:4000:46:455302:25:44
#36 296369Bartosz KaczmarekChoryń złomowisko / ChoryńPOL1983M30119261-00:36:4829900:04:0101:38:3628500:00:5801:12:5929503:33:22
#37 128213Bartosz KamińskiSolum Tri Team / LubońPOL1980M3062120-00:21:4019200:03:2401:20:3211500:01:0000:50:5513902:37:31
#38 63211Bartosz KałwińskiPadre Team / PuszczykowoPOL1987M201463-00:17:536700:02:3501:18:378600:01:0600:47:547402:28:05
#39 31262Bartosz MichałowskiTRI Kościan/Duon / KościanPOL1980M301731-00:15:061500:02:3501:13:222600:01:1200:49:4110802:21:56
#40 84310Bartosz SarbakWolsztyńska Akademia Biegowa / WolsztynPOL1996M201883-00:17:496300:02:5901:23:0715000:01:0100:46:124402:31:08
#41 142362Bartosz ZającLOOKSFERA/M-TRONIC / PoznańPOL1989M2025134-00:18:418900:02:5301:21:5713600:01:1900:53:1817002:40:08
#42 37115Bartosz ŁączkaVELOCITY WARSZTAT TRENINGU / PoznaPOL1993M201137-00:15:562000:02:5701:15:334300:01:1500:47:487202:23:29
#43 116281Bogdan PaluszkiewiczUKS Biskupianka Stara Krobia / GostyńPOL1972M4027111-00:18:308100:03:0001:25:1818700:01:1200:47:397102:35:39
#44 5855Daniel KorytowskiMotiv Home Team / SwarzędzPOL1974M401158-00:19:2211200:02:5401:20:5312200:00:5600:43:332302:27:38
#45 4745Daniel KwiatkowskiKlinika Triathlonu Bydgoszcz / BydgoszczPOL1989M201247-00:19:0410400:02:5201:17:457300:01:0300:44:482902:25:32
#46 196242Daniel LeśniczakEuro Logistic / PoznańPOL1970M4058177-00:18:368500:03:3601:23:5716700:01:1001:00:3926102:47:58
#47 28125Darek KociembaW Tri Team / PoznanPOL1976M40428-00:19:1410800:01:2201:12:301900:01:0300:47:376902:21:46
#48 290292Daria PoniedziałekPlewiskaPOL1984K3017-3400:24:5325900:04:0801:46:0629700:01:3601:03:1627203:19:59
#49 27063Dariusz Buczkowskinight runners / PoznańPOL1977M30112242-00:21:2618400:04:5900:58:44100:39:1100:57:0622803:01:26
#50 89270Dariusz NaskrętTR Piaski / Piaski Biegają / PiaskiPOL1984M304588-00:20:4315500:03:2101:16:275300:01:1900:49:5911502:31:49
#51 209304Dariusz RobakKórnikPOL1967M4065189-00:23:0123600:04:1801:22:2914300:01:3000:58:3423802:49:52
#52 150383Dariusz SzwebówM4PLUS / DĄBRÓWKAPOL1972M4037140-00:20:1713400:04:2701:20:1011200:01:1100:54:5919702:41:04
#53 53337Dariusz TauchertKamionkiPOL1967M40953-00:16:543400:02:4601:19:5010800:01:1500:45:534102:26:38
#54 40155Dawid BartkowiakBIURO RACHUNKOWE TRADEMARK DPOL1974M40740-00:16:593600:02:0101:15:524700:00:4100:48:248302:23:57
#55 160244Dawid LiberaFides Travel Bydgoszcz / BydgoszczPOL1986M3075148-00:18:539800:02:5301:25:3519000:01:0600:54:0518302:42:32
#56 36273Dawid NowaczykGoleniówPOL1979M302036-00:21:3118500:01:0301:20:3811700:00:5700:38:57102:23:06
#57 210355Dominik WójcickiPoznańPOL1985M3088190--01:24:1817100:00:4201:01:4326302:50:07
#58 18116Emil PiosikVELOCITY WARSZTAT TRENINGU / PoznaPOL1990M20518-00:18:057100:02:2501:15:324200:02:4300:39:39402:18:24
#59 50293Filip PoniedziałekYuppi Squad / PlewiskaPOL1984M302850-00:17:516500:02:2001:15:544900:00:5500:49:049402:26:04
#60 104134Filip WachowiakWójtowicz TRI Team / PoznańPOL1991M2020100-00:24:2725500:02:3001:19:169700:01:0500:47:326602:34:50
#61 189300Gizela RakowskaNorthtecBikeTeam/RowerTramp / PoznańPOL1984K308-1900:19:4312100:03:0201:27:4121500:01:1600:54:5119602:46:33
#62 -259Gracja-Maria MatyllaPoznańPOL1992K20---00:34:1229800:08:35--
#63 285172Grzegorz CzerniewiczGołuskiPOL1976M4085253-00:32:3729600:01:4201:29:5523400:01:3301:07:4928903:13:36
#64 87274Grzegorz NowaczykBE3 CITYZEN_POZNAŃ / BiskupicePOL1979M304486-00:17:506400:03:3701:19:129400:00:5900:49:4711102:31:25
#65 193328Grzegorz StruzikJeżyce / PoznańPOL1976M4056174-00:20:3915100:04:5601:29:3123200:02:0900:50:1512502:47:30
#66 273132Grzegorz ŚwiątekWójtowicz TRI Team / PoznańPOL1987M2036245-00:26:1227500:02:0401:29:5723500:00:4301:03:4627503:02:42
#67 107353Grzegorz WolnikTGV Club/NODON / KościanPOL1981M3052103-00:20:2813800:03:0501:21:5213300:00:4900:48:508902:35:04
#68 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !10177Izabela BrzezińskaPolonia Środa / ŚRODA WLKPPOL1972K401-400:20:1213000:02:3701:18:238100:00:4600:50:0912002:34:07
#69 54159Jacek BłaszczykAdrenalina Fitness/ Mosina Biega / MosinaPOL1979M303054-00:15:421800:02:3301:23:0815100:00:4800:44:272602:26:38
#70 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1780Jacek HańczykPolonia Środa / Środa WielkopolskaPOL1965M50117-00:15:061400:02:1601:14:243200:00:3700:45:153502:17:38
#71 59204Jacek HołubowiczVolkswagen Poznań / PoznańPOL1988M201359-00:18:388600:02:3501:18:348500:01:0000:46:545702:27:41
#72 167272Jacek NogajLusowoPOL1969M4043154-00:16:132300:03:1001:29:0422600:01:4100:53:4717802:43:55
#73 97333Jacek ŚlefarskiBydgoszczPOL1986M304895-00:19:4712300:02:4801:21:3212800:01:0300:47:597502:33:09
#74 99325Jacek StanisławskiDookolaSwiata.org / PoznańPOL1985M304996-00:20:3114200:02:2701:20:2811400:00:4400:49:3010402:33:40
#75 133151Jakub BalawanderGo Kuba Go / PoznańPOL1974M4033125-00:21:0717100:02:3501:22:3014400:02:0700:50:2312702:38:42
#76 119260Jakub MazankaTRI-RUN / BorówiecPOL1976M4028113-00:23:5424800:03:2101:19:119300:02:1700:47:106002:35:53
#77 10546Jakub RymerKlinika Triathlonu Bydgoszcz / BydgoszczPOL1985M3050101-00:21:0516800:01:0601:18:548800:01:0500:50:4413302:34:54
#78 244381Jakub SczanieckiFREERIDE EVOLUTION TRIATHLON TEAPOL1983M3098217-00:19:5712600:04:3501:33:4727600:00:5400:56:4822202:56:01
#79 163334Jakub ŚliwińskiHernik Team / Środa WlkpPOL1992M2027150-00:21:4319400:01:3501:27:4721700:01:3700:50:1112202:42:53
#80 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21569Janusz CnotaPapunis Team Gdynia / GdyniaPOL1955M60+1193-00:21:5720000:03:5201:25:4219300:02:0300:57:2123202:50:55
#81 10929Janusz KowalskiVELOCITY WARSZTAT TRENINGU / PoznaPOL1979M3053104-00:20:4015200:02:5901:22:1614100:01:2100:48:007602:35:16
#82 122205Jarek IskierskiFREAKSPORT.PL / KrosnoPOL1981M3059116-00:22:2621900:04:0201:19:2010000:00:5800:49:189802:36:04
#83 235203Jarosław HojanWZDW Poznań / PoznańPOL1962M509209-00:25:5227200:03:5001:23:5516600:01:5000:59:0424502:54:31
#84 27456Jarosław LadoruckiMotiv Home Team / ToruńPOL1970M4082246-00:21:5519900:03:4601:33:3427500:01:3501:02:0926603:02:59
#85 252316Jarosław SkorupinskiWolsztynPOL1966M5012225-00:25:5727300:03:1701:27:4221600:01:1800:58:5624302:57:10
#86 22581Joanna HańczykPolonia Środa / Środa WielkopolskaPOL1995K208-2500:17:235200:02:4001:28:4822300:00:4701:03:2327302:53:01
#87 2866Joanna Olejnik-PazołaBrylant-Kórnik / LesznoPOL1979K3016-3300:27:5028600:05:0201:35:2827900:02:5501:02:5627003:14:11
#88 29242Joanna Skorupska - GórskaSiekierki WielkiePOL1970K408-3500:24:2725600:04:1401:41:2229200:02:5001:11:2829403:24:21
#89 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 123112Joanna Żmich-FórmaniakTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1976K403-700:18:237700:02:2701:21:2812700:01:0200:52:4516302:36:05
#90 11525Juha MalkamakiGT RAT / WroclawFIN1984M3057110-00:20:4015300:02:1601:21:5513400:01:2400:49:209902:35:35
#91 28060Julia ZarębaNIE ZA DALEKO / PoznańPOL1994K2010-3100:22:5723400:04:1401:32:5926900:01:4301:04:0127603:05:54
#92 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !98117Justyna SadowskaCzaplinekPOL1992K202-300:16:452900:03:2101:26:1519800:01:0300:46:024302:33:26
#93 260216Kacper KarzkowiakZielona GóraPOL1993M2034233-00:21:3418800:04:3701:30:4924900:01:3901:00:0325702:58:42
#94 157153Karol BanachDelikatesy Centrum Bolewice / BolewicePOL1979M3073145-00:21:2117900:03:2201:21:5613500:01:5900:53:3817302:42:16
#95 12435Katarzyna WieczorekIron Triathlon Pleszew / PleszewPOL1989K204-800:18:027000:02:5401:23:1515500:01:0600:50:5213702:36:09
#96 65104Klaudiusz KobziakowskiTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1989M201565-00:20:1613300:00:4501:15:083800:00:4900:49:169702:28:14
#97 224161Krzysztof BokunDąbrówkaPOL1983M3094200-00:24:4325700:03:4801:26:0019600:01:2000:57:0823002:52:59
#98 80169Krzysztof CierniakRED FITNES / ZalasewoPOL1968M401779-00:20:3814900:01:1801:19:049000:01:0200:46:184602:30:20
#99 323Krzysztof Dąbkowski35 PLUS / WŁOSZAKOWICEPOL1975M40532-00:20:3214300:02:1201:13:202400:00:5700:44:593202:22:00
#100 198177Krzysztof DąbrowskiFit flox / RostworowoPOL1973M4059179-00:17:104300:03:1601:18:338400:00:4701:06:3328502:48:19

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności