Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Kórnik Triathlon

Wyniki - 18 września 2016, Kórnik

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
T1
T2
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !90119Anna ŻychskaVELOCITY WARSZTAT TRENINGU / CzłucPOL1989K201-200:20:3815000:03:1601:21:3913100:01:2800:44:513102:31:52
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !98117Justyna SadowskaCzaplinekPOL1992K202-300:16:452900:03:2101:26:1519800:01:0300:46:024302:33:26
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 117286Anna PeterekBB RUNNERS / PoznańPOL1990K203-600:15:081600:02:3701:26:3220500:01:0100:50:2512802:35:43
#4 12435Katarzyna WieczorekIron Triathlon Pleszew / PleszewPOL1989K204-800:18:027000:02:5401:23:1515500:01:0600:50:5213702:36:09
#5 14644Rita BiskupskaKlinika Triathlonu / BydgoszczPOL1990K205-1000:20:0912900:02:4101:19:199900:01:5700:56:4521902:40:51
#6 172108Agata WłodarczakTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1992K206-1400:18:529500:02:1101:30:3124500:01:0500:52:0415702:44:43
#7 21628Paulina WalczakGT RAT / ŚwidnicaPOL1988K207-2300:22:4622800:02:1801:31:4225600:00:5900:53:1216902:50:57
#8 22581Joanna HańczykPolonia Środa / Środa WielkopolskaPOL1995K208-2500:17:235200:02:4001:28:4822300:00:4701:03:2327302:53:01
#9 243230Aleksandra KrólakUKL 8 Police / PolicePOL1990K209-2700:20:5116000:02:2901:39:4628900:00:5000:51:5315402:55:49
#10 28060Julia ZarębaNIE ZA DALEKO / PoznańPOL1994K2010-3100:22:5723400:04:1401:32:5926900:01:4301:04:0127603:05:54
#11 29741Weronika ManikowskaChybyPOL1993K2011-3600:22:5923500:04:0901:59:5830000:00:5801:07:0628703:35:10
#12 29847Marta BieniaszewskaKOTASPORT / BrzegPOL1988K2012-3700:25:3526900:05:2001:48:1829800:00:3601:19:2330003:39:12
#13 -259Gracja-Maria MatyllaPoznańPOL1992K20---00:34:1229800:08:35--
#14 -382Marta StachowiakPoznańPOL1992K20------
#15 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !68107Paulina WadzińskaTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1984K301-100:21:4019100:02:4201:17:557500:01:0400:45:233902:28:44
#16 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !152266Monika MurawskaPoznańPOL1980K302-1100:18:539700:03:4401:24:2217200:01:3700:52:3516102:41:11
#17 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 154184Alicja FerchminJesus is My Leader / PoznańPOL1978K303-1200:21:1617700:02:1901:25:2918900:01:0900:51:0914402:41:22
#18 162363Agnieszka Załuska-LipaMosina Biega / MosinaPOL1979K304-1300:22:2221500:04:2501:24:5818200:02:0900:48:448802:42:38
#19 177324Agnieszka StanisławskaDookolaSwiata.org / PoznańPOL1985K305-1500:23:2024200:02:5201:26:4720800:00:5200:51:2214802:45:13
#20 179342Anna UusisaariWarszawaFIN1978K306-1600:22:5123200:02:3901:22:4914700:01:1500:55:4920902:45:23
#21 18610Magdalena MandelaWrocławPOL1981K307-1700:23:4524500:02:3601:28:3922100:01:2000:49:3210502:45:52
#22 189300Gizela RakowskaNorthtecBikeTeam/RowerTramp / PoznańPOL1984K308-1900:19:4312100:03:0201:27:4121500:01:1600:54:5119602:46:33
#23 20724Aleksandra KędzioraGT RAT / WrocławPOL1978K309-2000:19:3811800:03:5001:30:2424300:01:2700:54:2318702:49:42
#24 211279Anna Ostrowska-BaduraAT Team / BezrzeczePOL1979K3010-2100:23:5124700:03:1401:24:4618100:01:3100:56:5122402:50:13
#25 21352Sandra FalkowskaMotiv Home Team/Night Runners / SzczecinekPOL1986K3011-2200:25:0726300:03:0501:29:1122800:01:3200:51:2715002:50:22
#26 223387Monika ZdanowskaPoznańPOL1986K3012-2400:23:5625000:05:2001:11:141300:01:3801:10:3729302:52:45
#27 22990Agata BieniekPosnania Triathlon / PoznańPOL1981K3013-2600:21:3719000:02:4801:29:0722700:00:5700:59:0624702:53:35
#28 275282Maja PartykaGabinet Masażu Orfeusz / PiłaPOL1984K3014-2900:23:3624400:03:4701:37:0228400:01:4800:56:5022303:03:03
#29 283131Agata Roguszczak9720906963 / Siekierki WielkiePOL1978K3015-3200:21:2218200:03:0801:32:5126700:01:3601:09:4829203:08:45
#30 2866Joanna Olejnik-PazołaBrylant-Kórnik / LesznoPOL1979K3016-3300:27:5028600:05:0201:35:2827900:02:5501:02:5627003:14:11
#31 290292Daria PoniedziałekPlewiskaPOL1984K3017-3400:24:5325900:04:0801:46:0629700:01:3601:03:1627203:19:59
#32 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !10177Izabela BrzezińskaPolonia Środa / ŚRODA WLKPPOL1972K401-400:20:1213000:02:3701:18:238100:00:4600:50:0912002:34:07
#33 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !108301Romana RembalskaTadar Team / KamionkiPOL1976K402-500:18:107300:02:4401:19:189800:01:1800:53:4417602:35:14
#34 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 123112Joanna Żmich-FórmaniakTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1976K403-700:18:237700:02:2701:21:2812700:01:0200:52:4516302:36:05
#35 145349Agnieszka WitczakŁęknoPOL1976K404-900:19:4412200:03:2101:26:5620900:01:2400:49:2310002:40:48
#36 188312Marita SidełMalta Klub / PoznańPOL1972K405-1800:22:2021200:02:4801:23:2015700:01:0600:56:2521502:45:59
#37 269250Tatiana MackowiakJoanna i wspólnicy / PoznańPOL1974K406-2800:22:0920700:03:4701:28:5322500:00:4301:05:5028303:01:22
#38 278215Małgorzata Kapcińska-- / LusówkoPOL1973K407-3000:22:4823000:02:1001:39:3028700:02:5000:56:5122603:04:09
#39 29242Joanna Skorupska - GórskaSiekierki WielkiePOL1970K408-3500:24:2725600:04:1401:41:2229200:02:5001:11:2829403:24:21
#40 65104Klaudiusz KobziakowskiTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1989M201565-00:20:1613300:00:4501:15:083800:00:4900:49:169702:28:14
#41 79340Paweł TypińskiSolum Tri Team / JutrosinPOL1992M201678-00:17:435800:01:5601:22:5514800:00:5500:46:425202:30:11
#42 83183Szymon FabisiakCityzen / PoznańPOL1988M201782-00:14:341000:01:5101:22:4414600:00:3900:51:1114502:30:59
#43 84310Bartosz SarbakWolsztyńska Akademia Biegowa / WolsztynPOL1996M201883-00:17:496300:02:5901:23:0715000:01:0100:46:124402:31:08
#44 94139Krzysztof PajszczykZgrupka Team / MosinaPOL1988M201992-00:22:3422400:02:5001:16:526000:00:4100:49:5411402:32:51
#45 104134Filip WachowiakWójtowicz TRI Team / PoznańPOL1991M2020100-00:24:2725500:02:3001:19:169700:01:0500:47:326602:34:50
#46 113128Tymoteusz MądryWójtowicz TRI Team / PoznańPOL1992M2021108-00:17:466100:02:3401:23:5216500:01:2700:49:5111202:35:30
#47 130297Maciej PutowskiNight Runners / JAKON / MosinaPOL1988M2022122-00:17:204800:03:5701:27:0121100:01:0100:48:448702:38:03
#48 13113Artur JaworskiFabryka Triathlonu / PoznańPOL1988M2023123-00:22:2221400:03:3701:20:5312300:01:0200:50:0912102:38:03
#49 135373Tomaszk KubiaczykNeklaPOL1988M2024127-00:16:202400:02:4901:23:2015600:01:1900:55:0920002:38:57
#50 142362Bartosz ZającLOOKSFERA/M-TRONIC / PoznańPOL1989M2025134-00:18:418900:02:5301:21:5713600:01:1900:53:1817002:40:08
#51 143252Tomasz MajdaPoznańPOL1987M2026135-00:24:5025800:02:3001:18:318300:01:2200:52:5916702:40:12
#52 163334Jakub ŚliwińskiHernik Team / Środa WlkpPOL1992M2027150-00:21:4319400:01:3501:27:4721700:01:3700:50:1112202:42:53
#53 16840Oskar GórskiSiekierki WielkiePOL1994M2028155-00:14:571300:03:1801:24:1617000:00:5200:58:3624002:43:59
#54 200195Michał GórznyCzerwonakPOL1991M2029181-00:20:3614600:03:2801:23:2115800:01:4300:59:2424902:48:32
#55 201182Paweł FabijańczykLesznoPOL1989M2030182-00:21:0617000:05:0001:26:2320100:01:1700:54:4619502:48:32
#56 217176Miłosz DańczukPoznańPOL1988M2031194-00:17:184600:03:3401:31:0125200:01:0900:58:1623502:51:18
#57 23085Mateusz PowąskaKórnikPOL1990M2032204-00:16:362600:02:4001:34:4227700:00:5800:58:5824402:53:54
#58 25348Marcin BieniaszewskiKOTASPORT / 1POL1987M2033226-00:22:4622900:03:0601:32:0526100:01:0100:58:1723602:57:15
#59 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !25Tomasz DomagalaBE3 Cityzen-SolidLogistics / KoziegłowyPOL1988M2012-00:13:40400:01:4901:04:55200:00:4600:41:40802:02:50
#60 260216Kacper KarzkowiakZielona GóraPOL1993M2034233-00:21:3418800:04:3701:30:4924900:01:3901:00:0325702:58:42
#61 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3248Piotr ŁawickiUAM Triathlon / LubinPOL1995M2023-00:13:13200:00:4301:10:051000:00:2900:39:21302:03:51
#62 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 9377Paweł ChorolewskiLubinPOL1990M2039-00:13:45500:01:4201:13:212500:01:0400:41:521002:11:44
#63 107Adrian StempniakCiacho Team Triathlon / ŚremPOL1989M20410-00:17:114400:02:1001:10:281100:00:3900:41:45902:12:13
#64 272379Wojciech PaluszakŚremPOL1987M2035244-00:21:0416700:03:5301:35:5528200:00:5401:00:3726003:02:23
#65 273132Grzegorz ŚwiątekWójtowicz TRI Team / PoznańPOL1987M2036245-00:26:1227500:02:0401:29:5723500:00:4301:03:4627503:02:42
#66 18116Emil PiosikVELOCITY WARSZTAT TRENINGU / PoznaPOL1990M20518-00:18:057100:02:2501:15:324200:02:4300:39:39402:18:24
#67 22144Michał Czechzmierz-nie- szacuj.pl Badania wydolnościowePOL1996M20622-00:13:20300:02:0501:19:139500:00:3100:44:272502:19:36
#68 23143Michał WierzbickiZgrupka Team / ŚwiebodzinPOL1991M20723-00:17:184500:02:0601:16:315500:00:5000:43:041802:19:49
#69 24199Andrzej GrześMOS Śrem / ŚremPOL1994M20824-00:16:262500:01:3201:17:336900:00:3900:44:022402:20:12
#70 282376Maciej MalewskiJasieńPOL1991M2037251-00:26:4727900:05:1101:39:2428600:00:5900:55:3520703:07:56
#71 2639Amadeusz GórskiEkointegrator / PoznańPOL1993M20926-00:16:022100:02:0601:11:561700:00:5000:50:3613002:21:30
#72 284162Mateusz BorowskiEtixx Team / Borowski Triathlon Team /POL1987M2038252-00:27:0228200:03:5801:35:0627800:01:0201:04:2828003:11:36
#73 35226Mateusz KozinogaFSL VERUS AOK.PL TEAM / PoznańPOL1987M201035-00:19:1811000:02:2901:15:534800:00:4100:44:422802:23:03
#74 37115Bartosz ŁączkaVELOCITY WARSZTAT TRENINGU / PoznaPOL1993M201137-00:15:562000:02:5701:15:334300:01:1500:47:487202:23:29
#75 4745Daniel KwiatkowskiKlinika Triathlonu Bydgoszcz / BydgoszczPOL1989M201247-00:19:0410400:02:5201:17:457300:01:0300:44:482902:25:32
#76 59204Jacek HołubowiczVolkswagen Poznań / PoznańPOL1988M201359-00:18:388600:02:3501:18:348500:01:0000:46:545702:27:41
#77 63211Bartosz KałwińskiPadre Team / PuszczykowoPOL1987M201463-00:17:536700:02:3501:18:378600:01:0600:47:547402:28:05
#78 66298Marcin PuziakKB UE Poznań / PoznańPOL1982M303466-00:17:476200:02:5401:19:2710100:01:0300:47:116102:28:22
#79 6767Paweł ZyburaNysa Biega / PoznańPOL1979M303567-00:17:224900:02:2701:18:188000:00:5600:49:2410102:28:27
#80 7018Zbigniew KusikGira się kręci / ILiM / PoznańPOL1982M303669-00:19:0110300:03:0701:16:105000:00:5400:49:5411302:29:06
#81 72129Rafał NiedbałaWójtowicz TRI Team / PoznańPOL1980M303771-00:20:4915800:02:2601:15:474600:00:5400:49:2710302:29:23
#82 74231Krzysztof KruszonaBe Organic / Deric Technik / DąbrowaPOL1981M303873-00:17:104200:01:0401:21:4113200:01:2500:48:167902:29:36
#83 7654Sławomir KaweckiMotiv Home Team / KomornikiPOL1981M303975-00:21:5419800:02:4101:18:107900:00:4500:46:254802:29:55
#84 77336Arkadiusz ŚwięcickiWKPZ Minus / KiekrzPOL1978M304076-00:20:3014000:02:0601:16:596400:01:3700:48:529002:30:04
#85 7899Maciej WoźniakTGV NODON TEAM / KościanPOL1980M304177-00:16:412700:01:3101:17:116600:00:5000:53:5318002:30:06
#86 81193Łukasz GolakGoggle Pro Active Eyewear / PoznańPOL1983M304280-00:21:0917300:03:5001:13:082300:01:4600:50:5313802:30:46
#87 85386Maciej WronaOne Man Crew / KórnikPOL1982M304384-00:19:5212400:02:2701:18:067700:01:1500:49:3610702:31:16
#88 87274Grzegorz NowaczykBE3 CITYZEN_POZNAŃ / BiskupicePOL1979M304486-00:17:506400:03:3701:19:129400:00:5900:49:4711102:31:25
#89 93358Maciej WróbelBe Organic & Deric Technik Team / PoznańPOL1986M304691-00:18:348300:02:1401:16:576300:00:4500:54:1418402:32:44
#90 96308Artur RzepeckiTuRnIpcki Team / DąbrówkaPOL1979M304794-00:18:559900:02:5601:21:2012600:01:4000:48:107702:33:01
#91 97333Jacek ŚlefarskiBydgoszczPOL1986M304895-00:19:4712300:02:4801:21:3212800:01:0300:47:597502:33:09
#92 99325Jacek StanisławskiDookolaSwiata.org / PoznańPOL1985M304996-00:20:3114200:02:2701:20:2811400:00:4400:49:3010402:33:40
#93 89270Dariusz NaskrętTR Piaski / Piaski Biegają / PiaskiPOL1984M304588-00:20:4315500:03:2101:16:275300:01:1900:49:5911502:31:49
#94 10546Jakub RymerKlinika Triathlonu Bydgoszcz / BydgoszczPOL1985M3050101-00:21:0516800:01:0601:18:548800:01:0500:50:4413302:34:54
#95 106202Adam HojanPoznańPOL1985M3051102-00:18:408800:02:5101:15:244100:01:3400:56:2621702:34:55
#96 107353Grzegorz WolnikTGV Club/NODON / KościanPOL1981M3052103-00:20:2813800:03:0501:21:5213300:00:4900:48:508902:35:04
#97 10929Janusz KowalskiVELOCITY WARSZTAT TRENINGU / PoznaPOL1979M3053104-00:20:4015200:02:5901:22:1614100:01:2100:48:007602:35:16
#98 110319Marek SołtysiakKokaninPOL1979M3054105-00:18:539600:03:3801:19:079200:01:1500:50:2312602:35:16
#99 111268Marcin NaderPoznańPOL1979M3055106-00:21:0016600:03:0701:19:069100:01:1500:50:4913502:35:17
#100 11222Piotr DeutschmanGT RAT / WrocławPOL1978M3056107-00:16:463100:02:4301:21:1312500:01:1600:53:2317102:35:21

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności