Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Kórnik Triathlon

Wyniki - 18 września 2016, Kórnik

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
T1
T2
-
-
-
-
-
-
#1 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 154184Alicja FerchminJesus is My Leader / PoznańPOL1978K303-1200:21:1617700:02:1901:25:2918900:01:0900:51:0914402:41:22
#2 193328Grzegorz StruzikJeżyce / PoznańPOL1976M4056174-00:20:3915100:04:5601:29:3123200:02:0900:50:1512502:47:30
#3 269250Tatiana MackowiakJoanna i wspólnicy / PoznańPOL1974K406-2800:22:0920700:03:4701:28:5322500:00:4301:05:5028303:01:22
#4 161364Piotr AuguścikJulpatex Bike / kornikPOL1972M4042149-00:21:0917400:03:3301:22:0813800:01:1400:54:3018902:42:34
#5 53337Dariusz TauchertKamionkiPOL1967M40953-00:16:543400:02:4601:19:5010800:01:1500:45:534102:26:38
#6 66298Marcin PuziakKB UE Poznań / PoznańPOL1982M303466-00:17:476200:02:5401:19:2710100:01:0300:47:116102:28:22
#7 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 27162Marian GoryniaKB UE Poznań, AZS UE Poznań / SuchyPOL1956M60+3243-00:27:3928400:04:2201:33:2227300:01:4300:55:0319803:02:09
#8 14644Rita BiskupskaKlinika Triathlonu / BydgoszczPOL1990K205-1000:20:0912900:02:4101:19:199900:01:5700:56:4521902:40:51
#9 10546Jakub RymerKlinika Triathlonu Bydgoszcz / BydgoszczPOL1985M3050101-00:21:0516800:01:0601:18:548800:01:0500:50:4413302:34:54
#10 4745Daniel KwiatkowskiKlinika Triathlonu Bydgoszcz / BydgoszczPOL1989M201247-00:19:0410400:02:5201:17:457300:01:0300:44:482902:25:32
#11 6443Mariusz BabskiKlinika Triathlonu Bydgoszcz / WielePOL1982M303364-00:14:09900:02:2201:22:1514000:01:0600:48:157802:28:07
#12 219210Tomasz KalembaKLUB / HamburgPOL1983M3090196-00:23:0123700:04:0001:19:4010400:03:5101:01:0126202:51:33
#13 110319Marek SołtysiakKokaninPOL1979M3054105-00:18:539600:03:3801:19:079200:01:1500:50:2312602:35:16
#14 184288Mariusz PigułaKoninkoPOL1975M4052168-00:20:2513600:04:1201:26:4020600:03:1600:51:1614702:45:49
#15 209304Dariusz RobakKórnikPOL1967M4065189-00:23:0123600:04:1801:22:2914300:01:3000:58:3423802:49:52
#16 23085Mateusz PowąskaKórnikPOL1990M2032204-00:16:362600:02:4001:34:4227700:00:5800:58:5824402:53:54
#17 25348Marcin BieniaszewskiKOTASPORT / 1POL1987M2033226-00:22:4622900:03:0601:32:0526100:01:0100:58:1723602:57:15
#18 29847Marta BieniaszewskaKOTASPORT / BrzegPOL1988K2012-3700:25:3526900:05:2001:48:1829800:00:3601:19:2330003:39:12
#19 3350Rafał PaczkowskiKuźnia Triathlonu / StarzynyPOL1982M301833-00:14:471200:01:5001:17:527400:00:3400:47:346702:22:37
#20 181265Tomasz MomotLesznoPOL1975M4050165-00:22:3922500:04:2101:23:3816100:01:5400:53:0416802:45:36
#21 201182Paweł FabijańczykLesznoPOL1989M2030182-00:21:0617000:05:0001:26:2320100:01:1700:54:4619502:48:32
#22 142362Bartosz ZającLOOKSFERA/M-TRONIC / PoznańPOL1989M2025134-00:18:418900:02:5301:21:5713600:01:1900:53:1817002:40:08
#23 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 9377Paweł ChorolewskiLubinPOL1990M2039-00:13:45500:01:4201:13:212500:01:0400:41:521002:11:44
#24 228303Marek RepkaLUPUS TEAM / BydgoszczPOL1973M4070203-00:26:1927600:02:5001:24:3517700:01:2800:58:0323302:53:15
#25 49190Rafał GackaLUPUS TEAM / SicienkoPOL1976M40849-00:20:3214400:03:4101:15:193900:01:1100:45:033302:25:46
#26 167272Jacek NogajLusowoPOL1969M4043154-00:16:132300:03:1001:29:0422600:01:4100:53:4717802:43:55
#27 150383Dariusz SzwebówM4PLUS / DĄBRÓWKAPOL1972M4037140-00:20:1713400:04:2701:20:1011200:01:1100:54:5919702:41:04
#28 188312Marita SidełMalta Klub / PoznańPOL1972K405-1800:22:2021200:02:4801:23:2015700:01:0600:56:2521502:45:59
#29 237258Maciej MartinekMaltańska Grupa Biegowa / PoznańPOL1975M4072211-00:23:2624300:03:4601:30:2724400:01:3500:55:2320402:54:37
#30 190181Piotr Dzieciątkowskimeritumobuwie.pl / PoznańPOL1967M4055171-00:22:2221600:03:4001:25:5319400:01:4800:52:5616602:46:39
#31 153370Michał KarolczakMKD TEAM / PoznańPOL1976M4039142-00:21:1617600:02:3601:25:0718300:01:0700:51:0914302:41:15
#32 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1247Marcin ŁawickiMKS Płetval Polkowice / LubinPOL1986M3011-00:12:23100:01:3101:06:13300:00:2800:39:07201:59:42
#33 73287Maciej PetzaMontemoro.pl trenertriathlonu.pl / PoznańPOL1966M50572-00:18:368400:02:3901:19:4010300:01:1700:47:176302:29:29
#34 24199Andrzej GrześMOS Śrem / ŚremPOL1994M20824-00:16:262500:01:3201:17:336900:00:3900:44:022402:20:12
#35 191359Tomasz WróblewskiMosinaPOL1980M3082172-00:22:4422600:04:3201:23:1215300:01:1900:55:1020102:46:57
#36 246368Piotr JarczyńskiMosinaPOL1983M3099219-00:33:4829700:03:5401:25:5619500:01:4300:51:0314102:56:24
#37 162363Agnieszka Załuska-LipaMosina Biega / MosinaPOL1979K304-1300:22:2221500:04:2501:24:5818200:02:0900:48:448802:42:38
#38 7654Sławomir KaweckiMotiv Home Team / KomornikiPOL1981M303975-00:21:5419800:02:4101:18:107900:00:4500:46:254802:29:55
#39 8257Marcin NowakMotiv Home Team / PoznańPOL1976M401881-00:19:3211500:02:5801:19:4910700:01:2600:47:146202:30:59
#40 5855Daniel KorytowskiMotiv Home Team / SwarzędzPOL1974M401158-00:19:2211200:02:5401:20:5312200:00:5600:43:332302:27:38
#41 27456Jarosław LadoruckiMotiv Home Team / ToruńPOL1970M4082246-00:21:5519900:03:4601:33:3427500:01:3501:02:0926603:02:59
#42 20658Przemysław RutaMotiv Home Team / ZakrzewoPOL1981M3087187-00:29:0829100:04:2701:25:3519100:02:0700:48:208102:49:37
#43 21352Sandra FalkowskaMotiv Home Team/Night Runners / SzczecinekPOL1986K3011-2200:25:0726300:03:0501:29:1122800:01:3200:51:2715002:50:22
#44 51347Krzysztof WierzbowskiMotointegrator.pl / BydgoszczPOL1979M302951-00:18:5710100:02:3201:15:023700:01:0600:46:304902:26:07
#45 299317Szymon SłowińskiNautilus / SwarzędzPOL1971M4089262-00:26:5528000:07:2001:44:3629600:03:0901:17:4629703:39:46
#46 135373Tomaszk KubiaczykNeklaPOL1988M2024127-00:16:202400:02:4901:23:2015600:01:1900:55:0920002:38:57
#47 19761Tomasz ZarębaNIE ZA DALEKO / PoznańPOL1985M3085178-00:15:501900:04:1001:40:0729000:01:4700:46:234702:48:17
#48 27959Marek SpychałaNIE ZA DALEKO / PoznańPOL1973M4084249-00:23:1124100:04:0101:32:5926800:01:4101:04:0227703:05:54
#49 28060Julia ZarębaNIE ZA DALEKO / PoznańPOL1994K2010-3100:22:5723400:04:1401:32:5926900:01:4301:04:0127603:05:54
#50 130297Maciej PutowskiNight Runners / JAKON / MosinaPOL1988M2022122-00:17:204800:03:5701:27:0121100:01:0100:48:448702:38:03
#51 25065Łukasz Włodarczyknight runners / PoznańPOL1980M30101223-00:22:0720600:05:1101:32:0626200:00:5600:56:3821802:56:58
#52 27063Dariusz Buczkowskinight runners / PoznańPOL1977M30112242-00:21:2618400:04:5900:58:44100:39:1100:57:0622803:01:26
#53 29166Adam Wrzeciannight runners / PoznańPOL1986M30117257-00:30:1229200:04:4201:44:1629500:01:1700:59:3225403:19:59
#54 189300Gizela RakowskaNorthtecBikeTeam/RowerTramp / PoznańPOL1984K308-1900:19:4312100:03:0201:27:4121500:01:1600:54:5119602:46:33
#55 6767Paweł ZyburaNysa Biega / PoznańPOL1979M303567-00:17:224900:02:2701:18:188000:00:5600:49:2410102:28:27
#56 183185Tomek FiguraOLO-MED / Gorzów Wlkp.POL1979M3081167-00:21:4319500:03:3401:13:512900:01:3701:04:5928202:45:44
#57 259278Robert OlejniczakOLO-MED / Gorzów Wlkp.POL1978M30106232-00:21:4119300:03:5001:31:3925500:01:1501:00:0825802:58:33
#58 287255Mateusz MałozięćOLO-MED / Gorzów Wlkp.POL1986M30115254-00:27:3028300:02:2401:39:3228800:01:3401:04:3628103:15:36
#59 137332Maciek SzymczakOLOMED / GORZOW WLKP.POL1979M3066129-00:16:072200:03:5101:24:4518000:02:0600:52:1616002:39:05
#60 85386Maciej WronaOne Man Crew / KórnikPOL1982M304384-00:19:5212400:02:2701:18:067700:01:1500:49:3610702:31:16
#61 241384Robert ŚpiewakOne-Man-Team / Suchy LasPOL1973M4076215-00:22:2922200:04:2501:20:4811900:01:4001:06:1828402:55:40
#62 173356Łukasz WójcikOTT Team Pabianice / PabianicePOL1985M3079159-00:21:0817200:03:2501:22:1213900:01:0300:56:5722702:44:45
#63 254212Ryszard KałwińskiPadre Team / LubońPOL1961M5013227-00:27:4928500:05:4001:28:5222400:02:1900:52:3616202:57:16
#64 63211Bartosz KałwińskiPadre Team / PuszczykowoPOL1987M201463-00:17:536700:02:3501:18:378600:01:0600:47:547402:28:05
#65 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21569Janusz CnotaPapunis Team Gdynia / GdyniaPOL1955M60+1193-00:21:5720000:03:5201:25:4219300:02:0300:57:2123202:50:55
#66 26368Bartek CnotaPapunis Team Gdynia / RedaPOL1979M30108236-00:20:5216100:03:3701:26:0519700:02:1201:07:0328602:59:49
#67 38344Robert Walczakparkrun Poznań / Zielona GóraPOL1980M302138-00:17:013800:02:4301:16:576200:01:0800:45:464002:23:35
#68 194267Piotr MusielakPgb SPORTOWA PACZKA UP-PN 56 /POL1970M4057175-00:23:0223800:02:3401:26:5621000:03:2400:51:4615202:47:42
#69 238237Orfeusz KurzaczPiłaPOL1972M4073212-00:22:1120800:03:0801:33:1427200:01:4000:54:3419202:54:47
#70 12972Piotr PawlakPKO Bank Polski / PoznańPOL1975M4032121-00:20:5716300:02:5701:22:3614500:00:5100:50:4113102:38:02
#71 13473Łukasz PrzypisPKO Bank Polski / PoznanPOL1986M3064126-00:17:094100:02:4501:24:1416900:01:0100:53:4517702:38:54
#72 17870Rafał KunikPKO Bank Polski / PoznańPOL1972M4048163-00:20:5115900:03:2501:24:4017800:00:4800:55:3220602:45:16
#73 227343Robert UzarewiczPlewiskaPOL1975M4069202--01:31:5925900:01:5700:54:0318202:53:09
#74 256186Krzysztof FilipiakPlewiskaPOL1986M30103229-00:20:3014100:04:3101:35:5628300:01:3400:55:1420202:57:45
#75 290292Daria PoniedziałekPlewiskaPOL1984K3017-3400:24:5325900:04:0801:46:0629700:01:3601:03:1627203:19:59
#76 199276Adrian NowakPOBIEDZISKA RUNNING TEAM / PobiedziskaPOL1976M4060180-00:20:3514500:02:2201:24:2417400:01:3100:59:3225302:48:24
#77 247294Michał PruskiPOBIEDZISKA RUNNING TEAM / PoznańPOL1979M30100220-00:20:5416200:03:1401:27:4921800:01:0401:03:3427402:56:35
#78 22581Joanna HańczykPolonia Środa / Środa WielkopolskaPOL1995K208-2500:17:235200:02:4001:28:4822300:00:4701:03:2327302:53:01
#79 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1780Jacek HańczykPolonia Środa / Środa WielkopolskaPOL1965M50117-00:15:061400:02:1601:14:243200:00:3700:45:153502:17:38
#80 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !10177Izabela BrzezińskaPolonia Środa / ŚRODA WLKPPOL1972K401-400:20:1213000:02:3701:18:238100:00:4600:50:0912002:34:07
#81 15578Tomasz BrzezińskiPolonia Środa / ŚRODA WLKPPOL1972M4040143-00:18:328200:02:4901:19:3110200:01:0400:59:3025202:41:26
#82 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2587Piotr RozworaPolonia Środa / Środa WlkpPOL1973M40325-00:17:235000:03:0101:14:173100:01:0200:44:352702:20:18
#83 17189Leszek WierzbickiPolonia Środa / Środa Wlkp.POL1975M4046158-00:27:5128700:03:3501:25:1418600:00:5300:46:505602:44:23
#84 1276Lukasz BiskupPolonia Środa / ZaniemyslPOL1977M30712-00:17:455900:02:1901:08:58600:00:3100:45:103402:14:43
#85 13984Przemek PankowskiPolonia Środa RON Racing / ZaniemyślPOL1975M4035131-00:23:4824600:02:2301:23:2315900:00:3900:49:119502:39:24
#86 20886Sławomir RosiakPOLONIA ŚRODA/DRUŻYNA SZPIKU /POL1970M4064188-00:17:295600:03:2101:32:1226300:01:3500:55:0519902:49:42
#87 22990Agata BieniekPosnania Triathlon / PoznańPOL1981K3013-2600:21:3719000:02:4801:29:0722700:00:5700:59:0624702:53:35
#88 28191Mariusz PiotrowskiPosnania Triathlon / PoznańPOL1985M30114250-00:25:1026400:02:1501:35:3228000:01:3601:02:1826703:06:51
#89 106202Adam HojanPoznańPOL1985M3051102-00:18:408800:02:5101:15:244100:01:3400:56:2621702:34:55
#90 111268Marcin NaderPoznańPOL1979M3055106-00:21:0016600:03:0701:19:069100:01:1500:50:4913502:35:17
#91 136152Łukasz BalcerkiewiczPoznańPOL1979M3065128-00:19:3411600:03:2201:20:3811800:00:5300:54:3119102:38:58
#92 143252Tomasz MajdaPoznańPOL1987M2026135-00:24:5025800:02:3001:18:318300:01:2200:52:5916702:40:12
#93 144166Wojciech ChruścielPoznańPOL1980M3069136-00:22:2321700:02:4701:21:3613000:02:1100:51:5015302:40:47
#94 148233Marek KsytaPoznańPOL1985M3071138-00:21:3118600:03:5101:25:2618800:01:0900:49:009202:40:57
#95 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !152266Monika MurawskaPoznańPOL1980K302-1100:18:539700:03:4401:24:2217200:01:3700:52:3516102:41:11
#96 158171Michał CzajkaPoznańPOL1981M3074146-00:17:255300:04:5101:30:5625100:00:5500:48:168002:42:23
#97 180327Pawel StapfPoznanPOL1973M4049164-00:18:459000:03:4901:23:0915200:00:5700:58:5524202:45:35
#98 185127Maciej KrzeszowskiPoznańPOL1976M4053169-00:23:1024000:03:4301:30:0523900:01:1900:47:346802:45:51
#99 187361Marcin ZagórskiPoznańPOL1973M4054170-00:19:3511700:04:0501:29:2523000:01:1300:51:3815102:45:56
#100 210355Dominik WójcickiPoznańPOL1985M3088190--01:24:1817100:00:4201:01:4326302:50:07

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności