Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Kórnik Triathlon

Wyniki - 18 września 2016, Kórnik

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
T1
T2
-
-
-
-
-
-
#1 217176Miłosz DańczukPoznańPOL1988M2031194-00:17:184600:03:3401:31:0125200:01:0900:58:1623502:51:18
#2 221372Michał KokocińskiPoznańPOL1984M3092198-00:20:2913900:02:4001:30:3824600:01:0100:56:5122502:51:39
#3 223387Monika ZdanowskaPoznańPOL1986K3012-2400:23:5625000:05:2001:11:141300:01:3801:10:3729302:52:45
#4 24595Tomasz KluczyńskiPoznańPOL1972M4077218-00:20:0612800:04:1301:29:2623100:02:1501:00:0925902:56:09
#5 266163Adam BubelaPoznańPOL1975M4081239-00:20:4115400:03:3401:27:2421200:01:2101:07:3228803:00:32
#6 42168Łukasz ChwirotPoznańPOL1982M302342-00:18:287900:01:1501:13:312700:01:1700:50:1212302:24:43
#7 -259Gracja-Maria MatyllaPoznańPOL1992K20---00:34:1229800:08:35--
#8 -382Marta StachowiakPoznańPOL1992K20------
#9 46194Łukasz GosienieckiPuszczykowoPOL1980M302646-00:18:479200:02:5701:15:234000:00:5600:47:276402:25:30
#10 125209Krzysztof JagiełkaREAL 64-sto / LesznoPOL1968M4031117-00:21:3518900:02:5401:21:0712400:00:5500:49:4210902:36:13
#11 80169Krzysztof CierniakRED FITNES / ZalasewoPOL1968M401779-00:20:3814900:01:1801:19:049000:01:0200:46:184602:30:20
#12 203306Robert RydzewskiRun Rydz Run / PoznańPOL1972M4062184-00:22:5023100:04:5601:27:2821300:01:3000:52:1315902:48:57
#13 16840Oskar GórskiSiekierki WielkiePOL1994M2028155-00:14:571300:03:1801:24:1617000:00:5200:58:3624002:43:59
#14 29242Joanna Skorupska - GórskaSiekierki WielkiePOL1970K408-3500:24:2725600:04:1401:41:2229200:02:5001:11:2829403:24:21
#15 26193Michał ProkopiukSIŁA LWA / BydgoszczPOL1984M30107234-00:24:2625400:03:1401:30:5425000:01:3300:58:4024102:58:47
#16 140290Michał PilujskiSkrzynkiPOL1982M3067132-00:17:536800:03:2001:25:0918400:01:1700:51:5615602:39:35
#17 79340Paweł TypińskiSolum Tri Team / JutrosinPOL1992M201678-00:17:435800:01:5601:22:5514800:00:5500:46:425202:30:11
#18 128213Bartosz KamińskiSolum Tri Team / LubońPOL1980M3062120-00:21:4019200:03:2401:20:3211500:01:0000:50:5513902:37:31
#19 164221Przemek KochŚremPOL1986M3076151-00:20:5916500:02:5801:26:4620700:01:3100:50:5113602:43:05
#20 272379Wojciech PaluszakŚremPOL1987M2035244-00:21:0416700:03:5301:35:5528200:00:5401:00:3726003:02:23
#21 212158Tomasz BierłaŚroda WielkopolskaPOL1982M3089191-00:21:2518300:03:3101:32:2926400:01:5200:51:0414202:50:21
#22 3094Piotr BartkowskiSroda WlkpPOL1982M301630-00:20:1613200:02:4301:15:414500:00:4100:42:341602:21:55
#23 -311Mariusz SarnowskiŚroda Wlkp.POL1970M40------
#24 169321Włodzimierz SrokaSROKAS TEAM / PoznańPOL1973M4044156-00:20:3714700:03:2801:18:388700:01:4500:59:3925502:44:07
#25 19297Maciej TotońSzarotkowa 39 / PoznańPOL1977M3083173-00:22:1721000:03:3601:26:2720300:02:2300:52:4616502:47:29
#26 30096Tomasz RosińskiSzarotkowa 39 Poznań / PoznańPOL1968M4090263-00:31:3829500:06:1801:48:5529900:02:3901:17:4929803:47:19
#27 249269Marcin NarowskiSzczytnikiPOL1972M4078222-00:24:0025100:04:4801:30:4024700:01:2500:55:5121002:56:44
#28 6222Michał KołacińskiSzukam sponsora / KaliszPOL1981M3046-00:16:422800:01:5501:10:02900:00:4400:40:28502:09:51
#29 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !108301Romana RembalskaTadar Team / KamionkiPOL1976K402-500:18:107300:02:4401:19:189800:01:1800:53:4417602:35:14
#30 195360Piotr WygralakTeam ASA - Biegiem po Zdrowie / PoznańPOL1986M3084176-00:19:1210700:04:2801:33:2927400:00:5700:49:4311002:47:49
#31 242253Maciej MajewskiTEAM ASA -BIEGIEM PO ZDROWIE / POZPOL1966M5010216-00:30:1529300:04:1501:32:3626500:00:5800:47:387002:55:42
#32 268218Tomasz KasprzakTERAZ TULCE / TulcePOL1980M30111241-00:25:0326200:04:4901:31:1825400:01:4800:58:1123403:01:09
#33 4498Marcin WierzejewskiTGV Club/ Nodon / KościanPOL1979M302544-00:18:277800:03:1901:14:373300:00:5700:47:527302:25:12
#34 107353Grzegorz WolnikTGV Club/NODON / KościanPOL1981M3052103-00:20:2813800:03:0501:21:5213300:00:4900:48:508902:35:04
#35 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4251Michał MajchrzakTGV Club/NODON / Nowy LuboszPOL1985M3024-00:14:411100:02:0501:07:26400:00:4800:42:201302:07:20
#36 7899Maciej WoźniakTGV NODON TEAM / KościanPOL1980M304177-00:16:412700:01:3101:17:116600:00:5000:53:5318002:30:06
#37 257323Waldemar StachowiakTR Piaski / PiaskiPOL1978M30104230-00:21:4719600:05:3101:24:3117500:01:5001:04:1227902:57:51
#38 89270Dariusz NaskrętTR Piaski / Piaski Biegają / PiaskiPOL1984M304588-00:20:4315500:03:2101:16:275300:01:1900:49:5911502:31:49
#39 61188Marcin Foltyńskitrenertriathlonu.pl / GruszczynPOL1977M303261-00:20:4615700:03:1701:16:115100:00:5400:46:495402:27:57
#40 174330Tomasz SzałTrenuj z Maliną / PoznańPOL1979M3080160-00:25:3927000:03:5801:27:5321900:02:0100:45:213602:44:52
#41 29223Adam KościańskiTRI Kościan/Duon / KościanPOL1980M301529-00:17:385700:02:5301:13:412800:00:4600:46:555802:21:53
#42 31262Bartosz MichałowskiTRI Kościan/Duon / KościanPOL1980M301731-00:15:061500:02:3501:13:222600:01:1200:49:4110802:21:56
#43 119260Jakub MazankaTRI-RUN / BorówiecPOL1976M4028113-00:23:5424800:03:2101:19:119300:02:1700:47:106002:35:53
#44 141101Michał GryciukTriathlon Team Września / SwarzędzPOL1980M3068133-00:18:388700:02:5701:20:0911100:01:0400:57:0923102:39:57
#45 236100Michał GłębowskiTriathlon Team Września / WrześniaPOL1978M3097210-00:22:0220200:03:5501:32:0426000:00:5300:55:3920802:54:33
#46 65104Klaudiusz KobziakowskiTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1989M201565-00:20:1613300:00:4501:15:083800:00:4900:49:169702:28:14
#47 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !68107Paulina WadzińskaTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1984K301-100:21:4019100:02:4201:17:557500:01:0400:45:233902:28:44
#48 100103Tomasz JankowskiTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1973M402497-00:18:157600:02:1901:20:2011300:01:0000:51:5515502:33:49
#49 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 123112Joanna Żmich-FórmaniakTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1976K403-700:18:237700:02:2701:21:2812700:01:0200:52:4516302:36:05
#50 172108Agata WłodarczakTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1992K206-1400:18:529500:02:1101:30:3124500:01:0500:52:0415702:44:43
#51 175109Marek ZawadowskiTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1965M507161-00:21:1017500:03:1101:19:149600:01:3300:59:4725602:44:55
#52 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !7110Adam ZiębaTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1973M4017-00:17:204700:01:4301:09:39700:00:3900:41:14602:10:35
#53 11102Krzysztof EjsmontTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1977M30611-00:17:023900:01:5601:11:211400:01:0900:42:251402:13:53
#54 62105Maciej KrólTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1968M401362-00:18:157500:02:1001:18:097800:00:5700:48:348502:28:05
#55 92106Marcin SobczakTriSpace Medicover Bydgoszcz / ŻołędowoPOL1975M402290-00:22:0720500:01:1201:17:377200:01:0700:48:358602:32:38
#56 91240Robert LampkaTulcePOL1968M402189-00:20:2813700:03:1501:17:026500:01:0800:50:4213202:32:35
#57 60307Sebastian RyśTulcePOL1975M401260-00:15:391700:02:3101:18:308200:01:0500:50:0411802:27:49
#58 96308Artur RzepeckiTuRnIpcki Team / DąbrówkaPOL1979M304794-00:18:559900:02:5601:21:2012600:01:4000:48:107702:33:01
#59 233164Michał ChmielewskiTWISM / PoznańPOL1982M3095207-00:20:0612700:03:3201:30:0123700:01:3500:59:0524602:54:19
#60 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3248Piotr ŁawickiUAM Triathlon / LubinPOL1995M2023-00:13:13200:00:4301:10:051000:00:2900:39:21302:03:51
#61 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4583Andrzej LewandowskiUAM Triathlon Poznań / KórnikPOL1959M50245-00:16:583500:02:2801:16:375700:00:5900:48:278402:25:29
#62 243230Aleksandra KrólakUKL 8 Police / PolicePOL1990K209-2700:20:5116000:02:2901:39:4628900:00:5000:51:5315402:55:49
#63 116281Bogdan PaluszkiewiczUKS Biskupianka Stara Krobia / GostyńPOL1972M4027111-00:18:308100:03:0001:25:1818700:01:1200:47:397102:35:39
#64 147275Przemysław NowaczykVanilla / LUBOŃPOL1980M3070137--01:24:2417300:00:4800:53:5318102:40:56
#65 55113Witold DzitkowskiVELOCITY WARSZTAT TRENINGU /POL1985M303155-00:19:1710900:02:3301:17:206800:01:0800:46:345102:26:52
#66 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !90119Anna ŻychskaVELOCITY WARSZTAT TRENINGU / CzłucPOL1989K201-200:20:3815000:03:1601:21:3913100:01:2800:44:513102:31:52
#67 27114Maciej KoprowskiVELOCITY WARSZTAT TRENINGU / DąbróPOL1978M301427-00:20:1313100:01:1901:14:143000:00:5800:44:493002:21:33
#68 10929Janusz KowalskiVELOCITY WARSZTAT TRENINGU / PoznaPOL1979M3053104-00:20:4015200:02:5901:22:1614100:01:2100:48:007602:35:16
#69 18116Emil PiosikVELOCITY WARSZTAT TRENINGU / PoznaPOL1990M20518-00:18:057100:02:2501:15:324200:02:4300:39:39402:18:24
#70 37115Bartosz ŁączkaVELOCITY WARSZTAT TRENINGU / PoznaPOL1993M201137-00:15:562000:02:5701:15:334300:01:1500:47:487202:23:29
#71 59204Jacek HołubowiczVolkswagen Poznań / PoznańPOL1988M201359-00:18:388600:02:3501:18:348500:01:0000:46:545702:27:41
#72 28125Darek KociembaW Tri Team / PoznanPOL1976M40428-00:19:1410800:01:2201:12:301900:01:0300:47:376902:21:46
#73 179342Anna UusisaariWarszawaFIN1978K306-1600:22:5123200:02:3901:22:4914700:01:1500:55:4920902:45:23
#74 75271Maciej NitschkeWKB / WolsztynPOL1972M401674-00:18:5910200:02:0701:16:556100:01:4700:50:0311702:29:51
#75 77336Arkadiusz ŚwięcickiWKPZ Minus / KiekrzPOL1978M304076-00:20:3014000:02:0601:16:596400:01:3700:48:529002:30:04
#76 202123Tymoteusz FleiszarWójtowicz TRI Team / GruszczynPOL1974M4061183-00:21:2118000:03:3601:25:3819200:01:5700:56:0621302:48:38
#77 126133Piotr TacijWójtowicz TRI Team / KomornikiPOL1977M3060118-00:17:526600:03:1401:18:017600:01:0900:56:2421402:36:40
#78 204122Zenon FilipowskiWójtowicz TRI Team / KomornikiPOL1973M4063185-00:22:0420300:05:0901:26:2820400:01:5700:53:3317202:49:11
#79 72129Rafał NiedbałaWójtowicz TRI Team / PoznańPOL1980M303771-00:20:4915800:02:2601:15:474600:00:5400:49:2710302:29:23
#80 104134Filip WachowiakWójtowicz TRI Team / PoznańPOL1991M2020100-00:24:2725500:02:3001:19:169700:01:0500:47:326602:34:50
#81 113128Tymoteusz MądryWójtowicz TRI Team / PoznańPOL1992M2021108-00:17:466100:02:3401:23:5216500:01:2700:49:5111202:35:30
#82 118121Piotr FedorukWójtowicz TRI Team / PoznanPOL1978M3058112-00:22:2822000:01:5601:16:395800:02:0100:52:4616402:35:50
#83 273132Grzegorz ŚwiątekWójtowicz TRI Team / PoznańPOL1987M2036245-00:26:1227500:02:0401:29:5723500:00:4301:03:4627503:02:42
#84 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !16120Marek DembińskiWójtowicz TRI Team / PoznańPOL1974M40216-00:13:58700:02:1601:15:023600:00:5400:43:262102:15:36
#85 234124Andrzej KaźmierczakWójtowicz TRI Team / szczytnikiPOL1977M3096208-00:25:4627100:02:0001:30:4424800:01:2300:54:3019002:54:23
#86 252316Jarosław SkorupinskiWolsztynPOL1966M5012225-00:25:5727300:03:1701:27:4221600:01:1800:58:5624302:57:10
#87 293220Adam KliksWolsztynPOL1972M4087258-00:30:2629400:05:5301:44:0829400:02:1601:02:2426803:25:07
#88 84310Bartosz SarbakWolsztyńska Akademia Biegowa / WolsztynPOL1996M201883-00:17:496300:02:5901:23:0715000:01:0100:46:124402:31:08
#89 18610Magdalena MandelaWrocławPOL1981K307-1700:23:4524500:02:3601:28:3922100:01:2000:49:3210502:45:52
#90 19136Maksym RupietaWUEF Tri Team / PoznańPOL1978M301119-00:16:463000:00:5901:17:196700:01:0100:42:251502:18:30
#91 235203Jarosław HojanWZDW Poznań / PoznańPOL1962M509209-00:25:5227200:03:5001:23:5516600:01:5000:59:0424502:54:31
#92 50293Filip PoniedziałekYuppi Squad / PlewiskaPOL1984M302850-00:17:516500:02:2001:15:544900:00:5500:49:049402:26:04
#93 156289Przemysław PigułaZalasewoPOL1977M3072144-00:20:5816400:03:4201:20:5112000:01:2400:54:3719302:41:32
#94 159322Krzysztof StachowiakZalasewoPOL1971M4041147-00:22:2521800:04:5901:23:1315400:01:4800:50:0011602:42:25
#95 95140Przemyslaw PochylskiZgrupka Team / LubońPOL1974M402393-00:19:1110600:03:0301:22:1814200:01:1100:47:085902:32:51
#96 94139Krzysztof PajszczykZgrupka Team / MosinaPOL1988M201992-00:22:3422400:02:5001:16:526000:00:4100:49:5411402:32:51
#97 23143Michał WierzbickiZgrupka Team / ŚwiebodzinPOL1991M20723-00:17:184500:02:0601:16:315500:00:5000:43:041802:19:49
#98 151217Wojciech KarzkowiakZielona GóraPOL1970M4038141-00:19:4012000:04:0601:19:5510900:01:3300:55:5521102:41:09
#99 260216Kacper KarzkowiakZielona GóraPOL1993M2034233-00:21:3418800:04:3701:30:4924900:01:3901:00:0325702:58:42
#100 114147Piotr Rostekzmierz-nie- szacuj.pl Badania wydolnościowePOL1961M506109-00:19:5312500:02:3301:21:3212900:00:5100:50:4413402:35:33

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności