Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Kórnik Triathlon

Wyniki - 18 września 2016, Kórnik

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
T1
T2
-
-
-
-
-
-
#1 571Michał Ciekański35plus / LesznoPOL1974M401057-00:18:288000:02:5001:17:377100:01:0900:47:306502:27:34
#2 323Krzysztof Dąbkowski35 PLUS / WŁOSZAKOWICEPOL1975M40532-00:20:3214300:02:1201:13:202400:00:5700:44:593202:22:00
#3 484Bartosz BaumBE3_CITYZEN / PuszczykowoPOL1986M302748-00:16:533300:02:5701:16:295400:00:4000:46:455302:25:44
#4 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !25Tomasz DomagalaBE3 Cityzen-SolidLogistics / KoziegłowyPOL1988M2012-00:13:40400:01:4901:04:55200:00:4600:41:40802:02:50
#5 2866Joanna Olejnik-PazołaBrylant-Kórnik / LesznoPOL1979K3016-3300:27:5028600:05:0201:35:2827900:02:5501:02:5627003:14:11
#6 107Adrian StempniakCiacho Team Triathlon / ŚremPOL1989M20410-00:17:114400:02:1001:10:281100:00:3900:41:45902:12:13
#7 2328Artur PlutaDemoco Team / PlewiskaPOL1970M4071206-00:23:0223900:03:4301:26:2520200:01:3300:59:2425002:54:07
#8 869Sławomir DębczyńskiEnduhub.com / DębogóraPOL1974M401985-00:20:2313500:02:2901:16:315600:01:2300:50:3512902:31:21
#9 18610Magdalena MandelaWrocławPOL1981K307-1700:23:4524500:02:3601:28:3922100:01:2000:49:3210502:45:52
#10 1311Marek Mazurenduhub / WrocławPOL1984M30813-00:17:295500:02:2701:12:001800:00:4900:41:591202:14:44
#11 6912Tomasz PietrykEnduhub.com / KamionkiPOL1972M401468-00:22:4522700:02:4201:12:502200:01:0900:49:3610602:29:02
#12 13113Artur JaworskiFabryka Triathlonu / PoznańPOL1988M2023123-00:22:2221400:03:3701:20:5312300:01:0200:50:0912102:38:03
#13 7018Zbigniew KusikGira się kręci / ILiM / PoznańPOL1982M303669-00:19:0110300:03:0701:16:105000:00:5400:49:5411302:29:06
#14 12720Wojtek BrewkaGT RAT / PierwoszówPOL1981M3061119-00:19:0410500:03:1001:23:4316300:01:4100:49:2510202:37:03
#15 26521Patryk ChołastGT RAT / WrocławPOL1978M30109238-00:23:5424900:03:5901:31:5325700:01:1300:59:1024803:00:09
#16 11222Piotr DeutschmanGT RAT / WrocławPOL1978M3056107-00:16:463100:02:4301:21:1312500:01:1600:53:2317102:35:21
#17 14923Arkadiusz JaniszewskiGT RAT / Środa ŚląśkaPOL1971M4036139-00:22:5523300:02:1701:17:337000:01:3100:56:4722002:41:03
#18 20724Aleksandra KędzioraGT RAT / WrocławPOL1978K309-2000:19:3811800:03:5001:30:2424300:01:2700:54:2318702:49:42
#19 11525Juha MalkamakiGT RAT / WroclawFIN1984M3057110-00:20:4015300:02:1601:21:5513400:01:2400:49:209902:35:35
#20 13226Łukasz ŚredzińskiGT RAT / WrocławPOL1979M3063124-00:17:084000:03:1401:24:4217900:01:4100:51:2414902:38:09
#21 21628Paulina WalczakGT RAT / ŚwidnicaPOL1988K207-2300:22:4622800:02:1801:31:4225600:00:5900:53:1216902:50:57
#22 10929Janusz KowalskiVELOCITY WARSZTAT TRENINGU / PoznaPOL1979M3053104-00:20:4015200:02:5901:22:1614100:01:2100:48:007602:35:16
#23 20532Marcin AdamekIron Triathlon Pleszew / PleszewPOL1978M3086186-00:18:5510000:03:1601:30:0724000:01:4600:55:2320302:49:27
#24 16634Robert SzewczykIron Triathlon Pleszew / JarocinPOL1978M3078153-00:19:2011100:03:4101:30:1624100:01:1500:49:119602:43:43
#25 12435Katarzyna WieczorekIron Triathlon Pleszew / PleszewPOL1989K204-800:18:027000:02:5401:23:1515500:01:0600:50:5213702:36:09
#26 2136Marcin BanachIrsuto Squadra / BydgoszczPOL1985M301321-00:17:576900:02:0101:15:003500:00:5500:43:031702:18:56
#27 2038Łukasz ZielińskiIrsuto Squadra / BożenkowoPOL1986M301220-00:19:2311300:01:0001:11:501600:01:0300:45:223702:18:38
#28 2639Amadeusz GórskiEkointegrator / PoznańPOL1993M20926-00:16:022100:02:0601:11:561700:00:5000:50:3613002:21:30
#29 16840Oskar GórskiSiekierki WielkiePOL1994M2028155-00:14:571300:03:1801:24:1617000:00:5200:58:3624002:43:59
#30 29741Weronika ManikowskaChybyPOL1993K2011-3600:22:5923500:04:0901:59:5830000:00:5801:07:0628703:35:10
#31 29242Joanna Skorupska - GórskaSiekierki WielkiePOL1970K408-3500:24:2725600:04:1401:41:2229200:02:5001:11:2829403:24:21
#32 6443Mariusz BabskiKlinika Triathlonu Bydgoszcz / WielePOL1982M303364-00:14:09900:02:2201:22:1514000:01:0600:48:157802:28:07
#33 14644Rita BiskupskaKlinika Triathlonu / BydgoszczPOL1990K205-1000:20:0912900:02:4101:19:199900:01:5700:56:4521902:40:51
#34 4745Daniel KwiatkowskiKlinika Triathlonu Bydgoszcz / BydgoszczPOL1989M201247-00:19:0410400:02:5201:17:457300:01:0300:44:482902:25:32
#35 10546Jakub RymerKlinika Triathlonu Bydgoszcz / BydgoszczPOL1985M3050101-00:21:0516800:01:0601:18:548800:01:0500:50:4413302:34:54
#36 29847Marta BieniaszewskaKOTASPORT / BrzegPOL1988K2012-3700:25:3526900:05:2001:48:1829800:00:3601:19:2330003:39:12
#37 25348Marcin BieniaszewskiKOTASPORT / 1POL1987M2033226-00:22:4622900:03:0601:32:0526100:01:0100:58:1723602:57:15
#38 3350Rafał PaczkowskiKuźnia Triathlonu / StarzynyPOL1982M301833-00:14:471200:01:5001:17:527400:00:3400:47:346702:22:37
#39 21352Sandra FalkowskaMotiv Home Team/Night Runners / SzczecinekPOL1986K3011-2200:25:0726300:03:0501:29:1122800:01:3200:51:2715002:50:22
#40 7654Sławomir KaweckiMotiv Home Team / KomornikiPOL1981M303975-00:21:5419800:02:4101:18:107900:00:4500:46:254802:29:55
#41 5855Daniel KorytowskiMotiv Home Team / SwarzędzPOL1974M401158-00:19:2211200:02:5401:20:5312200:00:5600:43:332302:27:38
#42 27456Jarosław LadoruckiMotiv Home Team / ToruńPOL1970M4082246-00:21:5519900:03:4601:33:3427500:01:3501:02:0926603:02:59
#43 8257Marcin NowakMotiv Home Team / PoznańPOL1976M401881-00:19:3211500:02:5801:19:4910700:01:2600:47:146202:30:59
#44 20658Przemysław RutaMotiv Home Team / ZakrzewoPOL1981M3087187-00:29:0829100:04:2701:25:3519100:02:0700:48:208102:49:37
#45 27959Marek SpychałaNIE ZA DALEKO / PoznańPOL1973M4084249-00:23:1124100:04:0101:32:5926800:01:4101:04:0227703:05:54
#46 28060Julia ZarębaNIE ZA DALEKO / PoznańPOL1994K2010-3100:22:5723400:04:1401:32:5926900:01:4301:04:0127603:05:54
#47 19761Tomasz ZarębaNIE ZA DALEKO / PoznańPOL1985M3085178-00:15:501900:04:1001:40:0729000:01:4700:46:234702:48:17
#48 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 27162Marian GoryniaKB UE Poznań, AZS UE Poznań / SuchyPOL1956M60+3243-00:27:3928400:04:2201:33:2227300:01:4300:55:0319803:02:09
#49 27063Dariusz Buczkowskinight runners / PoznańPOL1977M30112242-00:21:2618400:04:5900:58:44100:39:1100:57:0622803:01:26
#50 25065Łukasz Włodarczyknight runners / PoznańPOL1980M30101223-00:22:0720600:05:1101:32:0626200:00:5600:56:3821802:56:58
#51 29166Adam Wrzeciannight runners / PoznańPOL1986M30117257-00:30:1229200:04:4201:44:1629500:01:1700:59:3225403:19:59
#52 6767Paweł ZyburaNysa Biega / PoznańPOL1979M303567-00:17:224900:02:2701:18:188000:00:5600:49:2410102:28:27
#53 26368Bartek CnotaPapunis Team Gdynia / RedaPOL1979M30108236-00:20:5216100:03:3701:26:0519700:02:1201:07:0328602:59:49
#54 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21569Janusz CnotaPapunis Team Gdynia / GdyniaPOL1955M60+1193-00:21:5720000:03:5201:25:4219300:02:0300:57:2123202:50:55
#55 17870Rafał KunikPKO Bank Polski / PoznańPOL1972M4048163-00:20:5115900:03:2501:24:4017800:00:4800:55:3220602:45:16
#56 12972Piotr PawlakPKO Bank Polski / PoznańPOL1975M4032121-00:20:5716300:02:5701:22:3614500:00:5100:50:4113102:38:02
#57 13473Łukasz PrzypisPKO Bank Polski / PoznanPOL1986M3064126-00:17:094100:02:4501:24:1416900:01:0100:53:4517702:38:54
#58 1276Lukasz BiskupPolonia Środa / ZaniemyslPOL1977M30712-00:17:455900:02:1901:08:58600:00:3100:45:103402:14:43
#59 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !10177Izabela BrzezińskaPolonia Środa / ŚRODA WLKPPOL1972K401-400:20:1213000:02:3701:18:238100:00:4600:50:0912002:34:07
#60 15578Tomasz BrzezińskiPolonia Środa / ŚRODA WLKPPOL1972M4040143-00:18:328200:02:4901:19:3110200:01:0400:59:3025202:41:26
#61 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1780Jacek HańczykPolonia Środa / Środa WielkopolskaPOL1965M50117-00:15:061400:02:1601:14:243200:00:3700:45:153502:17:38
#62 22581Joanna HańczykPolonia Środa / Środa WielkopolskaPOL1995K208-2500:17:235200:02:4001:28:4822300:00:4701:03:2327302:53:01
#63 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4583Andrzej LewandowskiUAM Triathlon Poznań / KórnikPOL1959M50245-00:16:583500:02:2801:16:375700:00:5900:48:278402:25:29
#64 13984Przemek PankowskiPolonia Środa RON Racing / ZaniemyślPOL1975M4035131-00:23:4824600:02:2301:23:2315900:00:3900:49:119502:39:24
#65 23085Mateusz PowąskaKórnikPOL1990M2032204-00:16:362600:02:4001:34:4227700:00:5800:58:5824402:53:54
#66 20886Sławomir RosiakPOLONIA ŚRODA/DRUŻYNA SZPIKU /POL1970M4064188-00:17:295600:03:2101:32:1226300:01:3500:55:0519902:49:42
#67 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2587Piotr RozworaPolonia Środa / Środa WlkpPOL1973M40325-00:17:235000:03:0101:14:173100:01:0200:44:352702:20:18
#68 17189Leszek WierzbickiPolonia Środa / Środa Wlkp.POL1975M4046158-00:27:5128700:03:3501:25:1418600:00:5300:46:505602:44:23
#69 22990Agata BieniekPosnania Triathlon / PoznańPOL1981K3013-2600:21:3719000:02:4801:29:0722700:00:5700:59:0624702:53:35
#70 28191Mariusz PiotrowskiPosnania Triathlon / PoznańPOL1985M30114250-00:25:1026400:02:1501:35:3228000:01:3601:02:1826703:06:51
#71 26193Michał ProkopiukSIŁA LWA / BydgoszczPOL1984M30107234-00:24:2625400:03:1401:30:5425000:01:3300:58:4024102:58:47
#72 3094Piotr BartkowskiSroda WlkpPOL1982M301630-00:20:1613200:02:4301:15:414500:00:4100:42:341602:21:55
#73 24595Tomasz KluczyńskiPoznańPOL1972M4077218-00:20:0612800:04:1301:29:2623100:02:1501:00:0925902:56:09
#74 30096Tomasz RosińskiSzarotkowa 39 Poznań / PoznańPOL1968M4090263-00:31:3829500:06:1801:48:5529900:02:3901:17:4929803:47:19
#75 19297Maciej TotońSzarotkowa 39 / PoznańPOL1977M3083173-00:22:1721000:03:3601:26:2720300:02:2300:52:4616502:47:29
#76 4498Marcin WierzejewskiTGV Club/ Nodon / KościanPOL1979M302544-00:18:277800:03:1901:14:373300:00:5700:47:527302:25:12
#77 7899Maciej WoźniakTGV NODON TEAM / KościanPOL1980M304177-00:16:412700:01:3101:17:116600:00:5000:53:5318002:30:06
#78 236100Michał GłębowskiTriathlon Team Września / WrześniaPOL1978M3097210-00:22:0220200:03:5501:32:0426000:00:5300:55:3920802:54:33
#79 141101Michał GryciukTriathlon Team Września / SwarzędzPOL1980M3068133-00:18:388700:02:5701:20:0911100:01:0400:57:0923102:39:57
#80 11102Krzysztof EjsmontTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1977M30611-00:17:023900:01:5601:11:211400:01:0900:42:251402:13:53
#81 100103Tomasz JankowskiTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1973M402497-00:18:157600:02:1901:20:2011300:01:0000:51:5515502:33:49
#82 65104Klaudiusz KobziakowskiTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1989M201565-00:20:1613300:00:4501:15:083800:00:4900:49:169702:28:14
#83 62105Maciej KrólTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1968M401362-00:18:157500:02:1001:18:097800:00:5700:48:348502:28:05
#84 92106Marcin SobczakTriSpace Medicover Bydgoszcz / ŻołędowoPOL1975M402290-00:22:0720500:01:1201:17:377200:01:0700:48:358602:32:38
#85 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !68107Paulina WadzińskaTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1984K301-100:21:4019100:02:4201:17:557500:01:0400:45:233902:28:44
#86 172108Agata WłodarczakTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1992K206-1400:18:529500:02:1101:30:3124500:01:0500:52:0415702:44:43
#87 175109Marek ZawadowskiTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1965M507161-00:21:1017500:03:1101:19:149600:01:3300:59:4725602:44:55
#88 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !7110Adam ZiębaTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1973M4017-00:17:204700:01:4301:09:39700:00:3900:41:14602:10:35
#89 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 123112Joanna Żmich-FórmaniakTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1976K403-700:18:237700:02:2701:21:2812700:01:0200:52:4516302:36:05
#90 55113Witold DzitkowskiVELOCITY WARSZTAT TRENINGU /POL1985M303155-00:19:1710900:02:3301:17:206800:01:0800:46:345102:26:52
#91 27114Maciej KoprowskiVELOCITY WARSZTAT TRENINGU / DąbróPOL1978M301427-00:20:1313100:01:1901:14:143000:00:5800:44:493002:21:33
#92 37115Bartosz ŁączkaVELOCITY WARSZTAT TRENINGU / PoznaPOL1993M201137-00:15:562000:02:5701:15:334300:01:1500:47:487202:23:29
#93 18116Emil PiosikVELOCITY WARSZTAT TRENINGU / PoznaPOL1990M20518-00:18:057100:02:2501:15:324200:02:4300:39:39402:18:24
#94 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !98117Justyna SadowskaCzaplinekPOL1992K202-300:16:452900:03:2101:26:1519800:01:0300:46:024302:33:26
#95 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !90119Anna ŻychskaVELOCITY WARSZTAT TRENINGU / CzłucPOL1989K201-200:20:3815000:03:1601:21:3913100:01:2800:44:513102:31:52
#96 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !16120Marek DembińskiWójtowicz TRI Team / PoznańPOL1974M40216-00:13:58700:02:1601:15:023600:00:5400:43:262102:15:36
#97 118121Piotr FedorukWójtowicz TRI Team / PoznanPOL1978M3058112-00:22:2822000:01:5601:16:395800:02:0100:52:4616402:35:50
#98 204122Zenon FilipowskiWójtowicz TRI Team / KomornikiPOL1973M4063185-00:22:0420300:05:0901:26:2820400:01:5700:53:3317202:49:11
#99 202123Tymoteusz FleiszarWójtowicz TRI Team / GruszczynPOL1974M4061183-00:21:2118000:03:3601:25:3819200:01:5700:56:0621302:48:38
#100 234124Andrzej KaźmierczakWójtowicz TRI Team / szczytnikiPOL1977M3096208-00:25:4627100:02:0001:30:4424800:01:2300:54:3019002:54:23

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności