Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Kórnik Triathlon

Wyniki - 18 września 2016, Kórnik

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
T1
T2
-
-
-
-
-
-
#1 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !248352Andrzej WolniakARTBIX / KaliszPOL1954M60+2221-00:22:0420400:03:5701:31:5525800:01:3200:57:0722902:56:35
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21569Janusz CnotaPapunis Team Gdynia / GdyniaPOL1955M60+1193-00:21:5720000:03:5201:25:4219300:02:0300:57:2123202:50:55
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 27162Marian GoryniaKB UE Poznań, AZS UE Poznań / SuchyPOL1956M60+3243-00:27:3928400:04:2201:33:2227300:01:4300:55:0319803:02:09
#4 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4583Andrzej LewandowskiUAM Triathlon Poznań / KórnikPOL1959M50245-00:16:583500:02:2801:16:375700:00:5900:48:278402:25:29
#5 114147Piotr Rostekzmierz-nie- szacuj.pl Badania wydolnościowePOL1961M506109-00:19:5312500:02:3301:21:3212900:00:5100:50:4413402:35:33
#6 231254Piotr MajewskiBRYLANT KÓRNIK / KÓRNIKPOL1961M508205-00:28:5229000:03:4401:28:4522200:01:3800:50:5914002:53:58
#7 254212Ryszard KałwińskiPadre Team / LubońPOL1961M5013227-00:27:4928500:05:4001:28:5222400:02:1900:52:3616202:57:16
#8 235203Jarosław HojanWZDW Poznań / PoznańPOL1962M509209-00:25:5227200:03:5001:23:5516600:01:5000:59:0424502:54:31
#9 251227Leszek KoziołESKA Team / PoznańPOL1962M5011224-00:24:5526100:04:4301:23:4416400:01:5201:01:5026502:57:04
#10 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 52146Mirosław Paluchzmierz-nie- szacuj.pl Badania wydolnościowePOL1964M50352-00:19:2911400:02:4001:19:4910600:00:5000:43:302202:26:18
#11 56229Włodzimierz KrawczykCiacho Team Triathlon / ŚremPOL1964M50456-00:18:087200:02:0201:15:394400:00:4800:48:238202:27:00
#12 175109Marek ZawadowskiTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1965M507161-00:21:1017500:03:1101:19:149600:01:3300:59:4725602:44:55
#13 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1780Jacek HańczykPolonia Środa / Środa WielkopolskaPOL1965M50117-00:15:061400:02:1601:14:243200:00:3700:45:153502:17:38
#14 73287Maciej PetzaMontemoro.pl trenertriathlonu.pl / PoznańPOL1966M50572-00:18:368400:02:3901:19:4010300:01:1700:47:176302:29:29
#15 242253Maciej MajewskiTEAM ASA -BIEGIEM PO ZDROWIE / POZPOL1966M5010216-00:30:1529300:04:1501:32:3626500:00:5800:47:387002:55:42
#16 252316Jarosław SkorupinskiWolsztynPOL1966M5012225-00:25:5727300:03:1701:27:4221600:01:1800:58:5624302:57:10
#17 88326Sławomir StańczakII LO 64-sto Leszno / LesznoPOL1967M402087-00:17:235100:02:5601:20:5212100:01:3400:49:029302:31:47
#18 190181Piotr Dzieciątkowskimeritumobuwie.pl / PoznańPOL1967M4055171-00:22:2221600:03:4001:25:5319400:01:4800:52:5616602:46:39
#19 209304Dariusz RobakKórnikPOL1967M4065189-00:23:0123600:04:1801:22:2914300:01:3000:58:3423802:49:52
#20 53337Dariusz TauchertKamionkiPOL1967M40953-00:16:543400:02:4601:19:5010800:01:1500:45:534102:26:38
#21 80169Krzysztof CierniakRED FITNES / ZalasewoPOL1968M401779-00:20:3814900:01:1801:19:049000:01:0200:46:184602:30:20
#22 91240Robert LampkaTulcePOL1968M402189-00:20:2813700:03:1501:17:026500:01:0800:50:4213202:32:35
#23 125209Krzysztof JagiełkaREAL 64-sto / LesznoPOL1968M4031117-00:21:3518900:02:5401:21:0712400:00:5500:49:4210902:36:13
#24 30096Tomasz RosińskiSzarotkowa 39 Poznań / PoznańPOL1968M4090263-00:31:3829500:06:1801:48:5529900:02:3901:17:4929803:47:19
#25 62105Maciej KrólTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1968M401362-00:18:157500:02:1001:18:097800:00:5700:48:348502:28:05
#26 71165Maciej ChruszczAM STUDIO / POZNANPOL1969M401570-00:21:5820100:02:4801:11:051200:01:1500:52:1115802:29:17
#27 167272Jacek NogajLusowoPOL1969M4043154-00:16:132300:03:1001:29:0422600:01:4100:53:4717802:43:55
#28 239224Krzysztof KowalewskiDrużyna Szpiku / BorowiecPOL1969M4074213-00:25:3326800:04:2901:28:1322000:02:1600:54:1618602:54:47
#29 39145Zbigniew Magdziakzmierz-nie- szacuj.pl Badania wydolnościowePOL1969M40639-00:16:473200:01:4801:19:018900:00:4100:45:233802:23:40
#30 151217Wojciech KarzkowiakZielona GóraPOL1970M4038141-00:19:4012000:04:0601:19:5510900:01:3300:55:5521102:41:09
#31 176196Krzysztof Graniczny-- / wrocławPOL1970M4047162-00:21:2218100:03:0301:23:4116200:01:3000:55:3020502:45:06
#32 194267Piotr MusielakPgb SPORTOWA PACZKA UP-PN 56 /POL1970M4057175-00:23:0223800:02:3401:26:5621000:03:2400:51:4615202:47:42
#33 196242Daniel LeśniczakEuro Logistic / PoznańPOL1970M4058177-00:18:368500:03:3601:23:5716700:01:1001:00:3926102:47:58
#34 20886Sławomir RosiakPOLONIA ŚRODA/DRUŻYNA SZPIKU /POL1970M4064188-00:17:295600:03:2101:32:1226300:01:3500:55:0519902:49:42
#35 2328Artur PlutaDemoco Team / PlewiskaPOL1970M4071206-00:23:0223900:03:4301:26:2520200:01:3300:59:2425002:54:07
#36 27456Jarosław LadoruckiMotiv Home Team / ToruńPOL1970M4082246-00:21:5519900:03:4601:33:3427500:01:3501:02:0926603:02:59
#37 277214Sławomir KapałaBiuro Podróży Laguna / ŚwięciechowaPOL1970M4083248-00:24:2225300:03:0001:26:2120000:01:2701:08:5129003:04:01
#38 29242Joanna Skorupska - GórskaSiekierki WielkiePOL1970K408-3500:24:2725600:04:1401:41:2229200:02:5001:11:2829403:24:21
#39 -311Mariusz SarnowskiŚroda Wlkp.POL1970M40------
#40 14923Arkadiusz JaniszewskiGT RAT / Środa ŚląśkaPOL1971M4036139-00:22:5523300:02:1701:17:337000:01:3100:56:4722002:41:03
#41 159322Krzysztof StachowiakZalasewoPOL1971M4041147-00:22:2521800:04:5901:23:1315400:01:4800:50:0011602:42:25
#42 289157Olech BestrzyńskiCzłapak Robakowo / GądkiPOL1971M4086256-00:26:3427700:04:3101:43:1529300:01:2901:02:3726903:18:26
#43 299317Szymon SłowińskiNautilus / SwarzędzPOL1971M4089262-00:26:5528000:07:2001:44:3629600:03:0901:17:4629703:39:46
#44 6912Tomasz PietrykEnduhub.com / KamionkiPOL1972M401468-00:22:4522700:02:4201:12:502200:01:0900:49:3610602:29:02
#45 75271Maciej NitschkeWKB / WolsztynPOL1972M401674-00:18:5910200:02:0701:16:556100:01:4700:50:0311702:29:51
#46 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !10177Izabela BrzezińskaPolonia Środa / ŚRODA WLKPPOL1972K401-400:20:1213000:02:3701:18:238100:00:4600:50:0912002:34:07
#47 116281Bogdan PaluszkiewiczUKS Biskupianka Stara Krobia / GostyńPOL1972M4027111-00:18:308100:03:0001:25:1818700:01:1200:47:397102:35:39
#48 150383Dariusz SzwebówM4PLUS / DĄBRÓWKAPOL1972M4037140-00:20:1713400:04:2701:20:1011200:01:1100:54:5919702:41:04
#49 15578Tomasz BrzezińskiPolonia Środa / ŚRODA WLKPPOL1972M4040143-00:18:328200:02:4901:19:3110200:01:0400:59:3025202:41:26
#50 161364Piotr AuguścikJulpatex Bike / kornikPOL1972M4042149-00:21:0917400:03:3301:22:0813800:01:1400:54:3018902:42:34
#51 17870Rafał KunikPKO Bank Polski / PoznańPOL1972M4048163-00:20:5115900:03:2501:24:4017800:00:4800:55:3220602:45:16
#52 188312Marita SidełMalta Klub / PoznańPOL1972K405-1800:22:2021200:02:4801:23:2015700:01:0600:56:2521502:45:59
#53 203306Robert RydzewskiRun Rydz Run / PoznańPOL1972M4062184-00:22:5023100:04:5601:27:2821300:01:3000:52:1315902:48:57
#54 238237Orfeusz KurzaczPiłaPOL1972M4073212-00:22:1120800:03:0801:33:1427200:01:4000:54:3419202:54:47
#55 24595Tomasz KluczyńskiPoznańPOL1972M4077218-00:20:0612800:04:1301:29:2623100:02:1501:00:0925902:56:09
#56 249269Marcin NarowskiSzczytnikiPOL1972M4078222-00:24:0025100:04:4801:30:4024700:01:2500:55:5121002:56:44
#57 293220Adam KliksWolsztynPOL1972M4087258-00:30:2629400:05:5301:44:0829400:02:1601:02:2426803:25:07
#58 100103Tomasz JankowskiTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1973M402497-00:18:157600:02:1901:20:2011300:01:0000:51:5515502:33:49
#59 103245Michał ListwońGTS CITIUS / GostyńPOL1973M402699-00:18:127400:02:5601:26:1519900:01:1100:46:144502:34:48
#60 169321Włodzimierz SrokaSROKAS TEAM / PoznańPOL1973M4044156-00:20:3714700:03:2801:18:388700:01:4500:59:3925502:44:07
#61 180327Pawel StapfPoznanPOL1973M4049164-00:18:459000:03:4901:23:0915200:00:5700:58:5524202:45:35
#62 182179Rafal DrohojowskiDrużyna Szpiku / KamionkiPOL1973M4051166-00:21:3318700:03:4701:25:1318500:01:1500:53:5117902:45:39
#63 187361Marcin ZagórskiPoznańPOL1973M4054170-00:19:3511700:04:0501:29:2523000:01:1300:51:3815102:45:56
#64 198177Krzysztof DąbrowskiFit flox / RostworowoPOL1973M4059179-00:17:104300:03:1601:18:338400:00:4701:06:3328502:48:19
#65 204122Zenon FilipowskiWójtowicz TRI Team / KomornikiPOL1973M4063185-00:22:0420300:05:0901:26:2820400:01:5700:53:3317202:49:11
#66 228303Marek RepkaLUPUS TEAM / BydgoszczPOL1973M4070203-00:26:1927600:02:5001:24:3517700:01:2800:58:0323302:53:15
#67 240385Marcin Wajdziak-- / SzczecinPOL1973M4075214-00:22:1120900:06:4401:31:0225300:01:1600:54:1518502:55:28
#68 241384Robert ŚpiewakOne-Man-Team / Suchy LasPOL1973M4076215-00:22:2922200:04:2501:20:4811900:01:4001:06:1828402:55:40
#69 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !7110Adam ZiębaTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1973M4017-00:17:204700:01:4301:09:39700:00:3900:41:14602:10:35
#70 278215Małgorzata Kapcińska-- / LusówkoPOL1973K407-3000:22:4823000:02:1001:39:3028700:02:5000:56:5122603:04:09
#71 27959Marek SpychałaNIE ZA DALEKO / PoznańPOL1973M4084249-00:23:1124100:04:0101:32:5926800:01:4101:04:0227703:05:54
#72 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2587Piotr RozworaPolonia Środa / Środa WlkpPOL1973M40325-00:17:235000:03:0101:14:173100:01:0200:44:352702:20:18
#73 294367Przemysław GumińskiDrużyna Szpiku / PoznańPOL1973M4088259-00:28:0628900:04:2401:32:5927000:02:5901:18:1929903:26:47
#74 869Sławomir DębczyńskiEnduhub.com / DębogóraPOL1974M401985-00:20:2313500:02:2901:16:315600:01:2300:50:3512902:31:21
#75 95140Przemyslaw PochylskiZgrupka Team / LubońPOL1974M402393-00:19:1110600:03:0301:22:1814200:01:1100:47:085902:32:51
#76 102156Paweł BąkAT Team / MierzynPOL1974M402598-00:18:469100:02:4101:22:0813700:01:0000:50:0811902:34:43
#77 133151Jakub BalawanderGo Kuba Go / PoznańPOL1974M4033125-00:21:0717100:02:3501:22:3014400:02:0700:50:2312702:38:42
#78 138189Marek FordońskiBIEGAM bo Lubię Ząbki Team / ZąbkiPOL1974M4034130-00:19:3911900:03:1301:24:3217600:01:3000:50:1412402:39:08
#79 202123Tymoteusz FleiszarWójtowicz TRI Team / GruszczynPOL1974M4061183-00:21:2118000:03:3601:25:3819200:01:5700:56:0621302:48:38
#80 262200Tomasz Haj1974 / BukPOL1974M4079235-00:22:1721100:05:1901:32:5026600:02:3900:56:0421202:59:09
#81 269250Tatiana MackowiakJoanna i wspólnicy / PoznańPOL1974K406-2800:22:0920700:03:4701:28:5322500:00:4301:05:5028303:01:22
#82 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !16120Marek DembińskiWójtowicz TRI Team / PoznańPOL1974M40216-00:13:58700:02:1601:15:023600:00:5400:43:262102:15:36
#83 40155Dawid BartkowiakBIURO RACHUNKOWE TRADEMARK DPOL1974M40740-00:16:593600:02:0101:15:524700:00:4100:48:248302:23:57
#84 571Michał Ciekański35plus / LesznoPOL1974M401057-00:18:288000:02:5001:17:377100:01:0900:47:306502:27:34
#85 5855Daniel KorytowskiMotiv Home Team / SwarzędzPOL1974M401158-00:19:2211200:02:5401:20:5312200:00:5600:43:332302:27:38
#86 92106Marcin SobczakTriSpace Medicover Bydgoszcz / ŻołędowoPOL1975M402290-00:22:0720500:01:1201:17:377200:01:0700:48:358602:32:38
#87 120241Maciej Lehmann601-Technologia / Nowy TomyślPOL1975M4029114-00:26:5728100:01:4101:11:461500:01:5100:53:4217502:35:57
#88 12972Piotr PawlakPKO Bank Polski / PoznańPOL1975M4032121-00:20:5716300:02:5701:22:3614500:00:5100:50:4113102:38:02
#89 13984Przemek PankowskiPolonia Środa RON Racing / ZaniemyślPOL1975M4035131-00:23:4824600:02:2301:23:2315900:00:3900:49:119502:39:24
#90 17189Leszek WierzbickiPolonia Środa / Środa Wlkp.POL1975M4046158-00:27:5128700:03:3501:25:1418600:00:5300:46:505602:44:23
#91 181265Tomasz MomotLesznoPOL1975M4050165-00:22:3922500:04:2101:23:3816100:01:5400:53:0416802:45:36
#92 184288Mariusz PigułaKoninkoPOL1975M4052168-00:20:2513600:04:1201:26:4020600:03:1600:51:1614702:45:49
#93 218264Przemysław MilerFabryka Triathlonu / SzczecinPOL1975M4067195-00:27:5528800:02:5401:20:0611000:01:5100:58:3523902:51:21
#94 226314Maciej SiodłaCzerwonakPOL1975M4068201-00:20:4415600:04:2201:29:1922900:02:1300:56:2521602:53:03
#95 227343Robert UzarewiczPlewiskaPOL1975M4069202--01:31:5925900:01:5700:54:0318202:53:09
#96 237258Maciej MartinekMaltańska Grupa Biegowa / PoznańPOL1975M4072211-00:23:2624300:03:4601:30:2724400:01:3500:55:2320402:54:37
#97 266163Adam BubelaPoznańPOL1975M4081239-00:20:4115400:03:3401:27:2421200:01:2101:07:3228803:00:32
#98 323Krzysztof Dąbkowski35 PLUS / WŁOSZAKOWICEPOL1975M40532-00:20:3214300:02:1201:13:202400:00:5700:44:593202:22:00
#99 60307Sebastian RyśTulcePOL1975M401260-00:15:391700:02:3101:18:308200:01:0500:50:0411802:27:49
#100 8257Marcin NowakMotiv Home Team / PoznańPOL1976M401881-00:19:3211500:02:5801:19:4910700:01:2600:47:146202:30:59

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności