Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Kórnik Triathlon

Wyniki - 18 września 2016, Kórnik

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
T1
T2
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1247Marcin ŁawickiMKS Płetval Polkowice / LubinPOL1986M3011-00:12:23100:01:3101:06:13300:00:2800:39:07201:59:42
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3248Piotr ŁawickiUAM Triathlon / LubinPOL1995M2023-00:13:13200:00:4301:10:051000:00:2900:39:21302:03:51
#3 1276Lukasz BiskupPolonia Środa / ZaniemyslPOL1977M30712-00:17:455900:02:1901:08:58600:00:3100:45:103402:14:43
#4 22144Michał Czechzmierz-nie- szacuj.pl Badania wydolnościowePOL1996M20622-00:13:20300:02:0501:19:139500:00:3100:44:272502:19:36
#5 8236Piotr KurekBUDMIX / PoznańPOL1981M3058-00:13:59800:01:5801:12:402000:00:3300:41:551102:11:05
#6 3350Rafał PaczkowskiKuźnia Triathlonu / StarzynyPOL1982M301833-00:14:471200:01:5001:17:527400:00:3400:47:346702:22:37
#7 29847Marta BieniaszewskaKOTASPORT / BrzegPOL1988K2012-3700:25:3526900:05:2001:48:1829800:00:3601:19:2330003:39:12
#8 258331Marcin SzrajdaBydgoszczPOL1983M30105231-00:26:0127400:01:5601:35:5028100:00:3700:53:4017402:58:04
#9 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1780Jacek HańczykPolonia Środa / Środa WielkopolskaPOL1965M50117-00:15:061400:02:1601:14:243200:00:3700:45:153502:17:38
#10 83183Szymon FabisiakCityzen / PoznańPOL1988M201782-00:14:341000:01:5101:22:4414600:00:3900:51:1114502:30:59
#11 13984Przemek PankowskiPolonia Środa RON Racing / ZaniemyślPOL1975M4035131-00:23:4824600:02:2301:23:2315900:00:3900:49:119502:39:24
#12 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !7110Adam ZiębaTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1973M4017-00:17:204700:01:4301:09:39700:00:3900:41:14602:10:35
#13 107Adrian StempniakCiacho Team Triathlon / ŚremPOL1989M20410-00:17:114400:02:1001:10:281100:00:3900:41:45902:12:13
#14 24199Andrzej GrześMOS Śrem / ŚremPOL1994M20824-00:16:262500:01:3201:17:336900:00:3900:44:022402:20:12
#15 484Bartosz BaumBE3_CITYZEN / PuszczykowoPOL1986M302748-00:16:533300:02:5701:16:295400:00:4000:46:455302:25:44
#16 94139Krzysztof PajszczykZgrupka Team / MosinaPOL1988M201992-00:22:3422400:02:5001:16:526000:00:4100:49:5411402:32:51
#17 3094Piotr BartkowskiSroda WlkpPOL1982M301630-00:20:1613200:02:4301:15:414500:00:4100:42:341602:21:55
#18 35226Mateusz KozinogaFSL VERUS AOK.PL TEAM / PoznańPOL1987M201035-00:19:1811000:02:2901:15:534800:00:4100:44:422802:23:03
#19 39145Zbigniew Magdziakzmierz-nie- szacuj.pl Badania wydolnościowePOL1969M40639-00:16:473200:01:4801:19:018900:00:4100:45:233802:23:40
#20 40155Dawid BartkowiakBIURO RACHUNKOWE TRADEMARK DPOL1974M40740-00:16:593600:02:0101:15:524700:00:4100:48:248302:23:57
#21 210355Dominik WójcickiPoznańPOL1985M3088190--01:24:1817100:00:4201:01:4326302:50:07
#22 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5207Piotr JackowiakBrzegPOL1986M3035-00:13:50600:01:5501:09:52800:00:4300:41:39702:07:59
#23 269250Tatiana MackowiakJoanna i wspólnicy / PoznańPOL1974K406-2800:22:0920700:03:4701:28:5322500:00:4301:05:5028303:01:22
#24 273132Grzegorz ŚwiątekWójtowicz TRI Team / PoznańPOL1987M2036245-00:26:1227500:02:0401:29:5723500:00:4301:03:4627503:02:42
#25 99325Jacek StanisławskiDookolaSwiata.org / PoznańPOL1985M304996-00:20:3114200:02:2701:20:2811400:00:4400:49:3010402:33:40
#26 6222Michał KołacińskiSzukam sponsora / KaliszPOL1981M3046-00:16:422800:01:5501:10:02900:00:4400:40:28502:09:51
#27 7654Sławomir KaweckiMotiv Home Team / KomornikiPOL1981M303975-00:21:5419800:02:4101:18:107900:00:4500:46:254802:29:55
#28 93358Maciej WróbelBe Organic & Deric Technik Team / PoznańPOL1986M304691-00:18:348300:02:1401:16:576300:00:4500:54:1418402:32:44
#29 15318Krzysztof SmiglakBremenPOL1983M301015-00:17:466000:00:5301:12:452100:00:4500:43:091902:15:18
#30 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !10177Izabela BrzezińskaPolonia Środa / ŚRODA WLKPPOL1972K401-400:20:1213000:02:3701:18:238100:00:4600:50:0912002:34:07
#31 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !25Tomasz DomagalaBE3 Cityzen-SolidLogistics / KoziegłowyPOL1988M2012-00:13:40400:01:4901:04:55200:00:4600:41:40802:02:50
#32 29223Adam KościańskiTRI Kościan/Duon / KościanPOL1980M301529-00:17:385700:02:5301:13:412800:00:4600:46:555802:21:53
#33 198177Krzysztof DąbrowskiFit flox / RostworowoPOL1973M4059179-00:17:104300:03:1601:18:338400:00:4701:06:3328502:48:19
#34 22581Joanna HańczykPolonia Środa / Środa WielkopolskaPOL1995K208-2500:17:235200:02:4001:28:4822300:00:4701:03:2327302:53:01
#35 147275Przemysław NowaczykVanilla / LUBOŃPOL1980M3070137--01:24:2417300:00:4800:53:5318102:40:56
#36 17870Rafał KunikPKO Bank Polski / PoznańPOL1972M4048163-00:20:5115900:03:2501:24:4017800:00:4800:55:3220602:45:16
#37 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4251Michał MajchrzakTGV Club/NODON / Nowy LuboszPOL1985M3024-00:14:411100:02:0501:07:26400:00:4800:42:201302:07:20
#38 54159Jacek BłaszczykAdrenalina Fitness/ Mosina Biega / MosinaPOL1979M303054-00:15:421800:02:3301:23:0815100:00:4800:44:272602:26:38
#39 56229Włodzimierz KrawczykCiacho Team Triathlon / ŚremPOL1964M50456-00:18:087200:02:0201:15:394400:00:4800:48:238202:27:00
#40 65104Klaudiusz KobziakowskiTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1989M201565-00:20:1613300:00:4501:15:083800:00:4900:49:169702:28:14
#41 107353Grzegorz WolnikTGV Club/NODON / KościanPOL1981M3052103-00:20:2813800:03:0501:21:5213300:00:4900:48:508902:35:04
#42 1311Marek Mazurenduhub / WrocławPOL1984M30813-00:17:295500:02:2701:12:001800:00:4900:41:591202:14:44
#43 7899Maciej WoźniakTGV NODON TEAM / KościanPOL1980M304177-00:16:412700:01:3101:17:116600:00:5000:53:5318002:30:06
#44 243230Aleksandra KrólakUKL 8 Police / PolicePOL1990K209-2700:20:5116000:02:2901:39:4628900:00:5000:51:5315402:55:49
#45 23143Michał WierzbickiZgrupka Team / ŚwiebodzinPOL1991M20723-00:17:184500:02:0601:16:315500:00:5000:43:041802:19:49
#46 2639Amadeusz GórskiEkointegrator / PoznańPOL1993M20926-00:16:022100:02:0601:11:561700:00:5000:50:3613002:21:30
#47 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 52146Mirosław Paluchzmierz-nie- szacuj.pl Badania wydolnościowePOL1964M50352-00:19:2911400:02:4001:19:4910600:00:5000:43:302202:26:18
#48 114147Piotr Rostekzmierz-nie- szacuj.pl Badania wydolnościowePOL1961M506109-00:19:5312500:02:3301:21:3212900:00:5100:50:4413402:35:33
#49 12972Piotr PawlakPKO Bank Polski / PoznańPOL1975M4032121-00:20:5716300:02:5701:22:3614500:00:5100:50:4113102:38:02
#50 16840Oskar GórskiSiekierki WielkiePOL1994M2028155-00:14:571300:03:1801:24:1617000:00:5200:58:3624002:43:59
#51 177324Agnieszka StanisławskaDookolaSwiata.org / PoznańPOL1985K305-1500:23:2024200:02:5201:26:4720800:00:5200:51:2214802:45:13
#52 136152Łukasz BalcerkiewiczPoznańPOL1979M3065128-00:19:3411600:03:2201:20:3811800:00:5300:54:3119102:38:58
#53 17189Leszek WierzbickiPolonia Środa / Środa Wlkp.POL1975M4046158-00:27:5128700:03:3501:25:1418600:00:5300:46:505602:44:23
#54 236100Michał GłębowskiTriathlon Team Września / WrześniaPOL1978M3097210-00:22:0220200:03:5501:32:0426000:00:5300:55:3920802:54:33
#55 7018Zbigniew KusikGira się kręci / ILiM / PoznańPOL1982M303669-00:19:0110300:03:0701:16:105000:00:5400:49:5411302:29:06
#56 72129Rafał NiedbałaWójtowicz TRI Team / PoznańPOL1980M303771-00:20:4915800:02:2601:15:474600:00:5400:49:2710302:29:23
#57 244381Jakub SczanieckiFREERIDE EVOLUTION TRIATHLON TEAPOL1983M3098217-00:19:5712600:04:3501:33:4727600:00:5400:56:4822202:56:01
#58 272379Wojciech PaluszakŚremPOL1987M2035244-00:21:0416700:03:5301:35:5528200:00:5401:00:3726003:02:23
#59 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !16120Marek DembińskiWójtowicz TRI Team / PoznańPOL1974M40216-00:13:58700:02:1601:15:023600:00:5400:43:262102:15:36
#60 61188Marcin Foltyńskitrenertriathlonu.pl / GruszczynPOL1977M303261-00:20:4615700:03:1701:16:115100:00:5400:46:495402:27:57
#61 79340Paweł TypińskiSolum Tri Team / JutrosinPOL1992M201678-00:17:435800:01:5601:22:5514800:00:5500:46:425202:30:11
#62 125209Krzysztof JagiełkaREAL 64-sto / LesznoPOL1968M4031117-00:21:3518900:02:5401:21:0712400:00:5500:49:4210902:36:13
#63 158171Michał CzajkaPoznańPOL1981M3074146-00:17:255300:04:5101:30:5625100:00:5500:48:168002:42:23
#64 2136Marcin BanachIrsuto Squadra / BydgoszczPOL1985M301321-00:17:576900:02:0101:15:003500:00:5500:43:031702:18:56
#65 50293Filip PoniedziałekYuppi Squad / PlewiskaPOL1984M302850-00:17:516500:02:2001:15:544900:00:5500:49:049402:26:04
#66 6767Paweł ZyburaNysa Biega / PoznańPOL1979M303567-00:17:224900:02:2701:18:188000:00:5600:49:2410102:28:27
#67 25065Łukasz Włodarczyknight runners / PoznańPOL1980M30101223-00:22:0720600:05:1101:32:0626200:00:5600:56:3821802:56:58
#68 46194Łukasz GosienieckiPuszczykowoPOL1980M302646-00:18:479200:02:5701:15:234000:00:5600:47:276402:25:30
#69 5855Daniel KorytowskiMotiv Home Team / SwarzędzPOL1974M401158-00:19:2211200:02:5401:20:5312200:00:5600:43:332302:27:38
#70 180327Pawel StapfPoznanPOL1973M4049164-00:18:459000:03:4901:23:0915200:00:5700:58:5524202:45:35
#71 195360Piotr WygralakTeam ASA - Biegiem po Zdrowie / PoznańPOL1986M3084176-00:19:1210700:04:2801:33:2927400:00:5700:49:4311002:47:49
#72 22990Agata BieniekPosnania Triathlon / PoznańPOL1981K3013-2600:21:3719000:02:4801:29:0722700:00:5700:59:0624702:53:35
#73 323Krzysztof Dąbkowski35 PLUS / WŁOSZAKOWICEPOL1975M40532-00:20:3214300:02:1201:13:202400:00:5700:44:593202:22:00
#74 36273Dawid NowaczykGoleniówPOL1979M302036-00:21:3118500:01:0301:20:3811700:00:5700:38:57102:23:06
#75 4498Marcin WierzejewskiTGV Club/ Nodon / KościanPOL1979M302544-00:18:277800:03:1901:14:373300:00:5700:47:527302:25:12
#76 62105Maciej KrólTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1968M401362-00:18:157500:02:1001:18:097800:00:5700:48:348502:28:05
#77 122205Jarek IskierskiFREAKSPORT.PL / KrosnoPOL1981M3059116-00:22:2621900:04:0201:19:2010000:00:5800:49:189802:36:04
#78 23085Mateusz PowąskaKórnikPOL1990M2032204-00:16:362600:02:4001:34:4227700:00:5800:58:5824402:53:54
#79 242253Maciej MajewskiTEAM ASA -BIEGIEM PO ZDROWIE / POZPOL1966M5010216-00:30:1529300:04:1501:32:3626500:00:5800:47:387002:55:42
#80 27114Maciej KoprowskiVELOCITY WARSZTAT TRENINGU / DąbróPOL1978M301427-00:20:1313100:01:1901:14:143000:00:5800:44:493002:21:33
#81 296369Bartosz KaczmarekChoryń złomowisko / ChoryńPOL1983M30119261-00:36:4829900:04:0101:38:3628500:00:5801:12:5929503:33:22
#82 29741Weronika ManikowskaChybyPOL1993K2011-3600:22:5923500:04:0901:59:5830000:00:5801:07:0628703:35:10
#83 87274Grzegorz NowaczykBE3 CITYZEN_POZNAŃ / BiskupicePOL1979M304486-00:17:506400:03:3701:19:129400:00:5900:49:4711102:31:25
#84 21628Paulina WalczakGT RAT / ŚwidnicaPOL1988K207-2300:22:4622800:02:1801:31:4225600:00:5900:53:1216902:50:57
#85 282376Maciej MalewskiJasieńPOL1991M2037251-00:26:4727900:05:1101:39:2428600:00:5900:55:3520703:07:56
#86 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4583Andrzej LewandowskiUAM Triathlon Poznań / KórnikPOL1959M50245-00:16:583500:02:2801:16:375700:00:5900:48:278402:25:29
#87 100103Tomasz JankowskiTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1973M402497-00:18:157600:02:1901:20:2011300:01:0000:51:5515502:33:49
#88 102156Paweł BąkAT Team / MierzynPOL1974M402598-00:18:469100:02:4101:22:0813700:01:0000:50:0811902:34:43
#89 128213Bartosz KamińskiSolum Tri Team / LubońPOL1980M3062120-00:21:4019200:03:2401:20:3211500:01:0000:50:5513902:37:31
#90 59204Jacek HołubowiczVolkswagen Poznań / PoznańPOL1988M201359-00:18:388600:02:3501:18:348500:01:0000:46:545702:27:41
#91 84310Bartosz SarbakWolsztyńska Akademia Biegowa / WolsztynPOL1996M201883-00:17:496300:02:5901:23:0715000:01:0100:46:124402:31:08
#92 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 117286Anna PeterekBB RUNNERS / PoznańPOL1990K203-600:15:081600:02:3701:26:3220500:01:0100:50:2512802:35:43
#93 130297Maciej PutowskiNight Runners / JAKON / MosinaPOL1988M2022122-00:17:204800:03:5701:27:0121100:01:0100:48:448702:38:03
#94 13473Łukasz PrzypisPKO Bank Polski / PoznanPOL1986M3064126-00:17:094100:02:4501:24:1416900:01:0100:53:4517702:38:54
#95 221372Michał KokocińskiPoznańPOL1984M3092198-00:20:2913900:02:4001:30:3824600:01:0100:56:5122502:51:39
#96 25348Marcin BieniaszewskiKOTASPORT / 1POL1987M2033226-00:22:4622900:03:0601:32:0526100:01:0100:58:1723602:57:15
#97 19136Maksym RupietaWUEF Tri Team / PoznańPOL1978M301119-00:16:463000:00:5901:17:196700:01:0100:42:251502:18:30
#98 41299Maciej RadeckiGVT / WrocławPOL1982M302241-00:18:529400:01:0201:16:175200:01:0100:46:505502:24:02
#99 80169Krzysztof CierniakRED FITNES / ZalasewoPOL1968M401779-00:20:3814900:01:1801:19:049000:01:0200:46:184602:30:20
#100 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 123112Joanna Żmich-FórmaniakTriSpace Medicover Bydgoszcz / BydgoszczPOL1976K403-700:18:237700:02:2701:21:2812700:01:0200:52:4516302:36:05

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności