Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail Trójmiasto - Bieg 1

Wyniki - 25 września 2016, Gdańsk

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12Rolbiecki MichałWEJHEROWOLKB IM. BRACI PETK LĘBORK /MAJA TEAM1986M3000:17:4700:17:48
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2390Sławiński DamianGDYNIALKS ZORZA GDYNIA1987M2000:17:4900:17:51
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3247Miszewski MarcinGDYNIAINTEL RUNNERS1988M2000:17:5300:17:54
#4 4290Piotrowski RadosławGDYNIAUKS AZYMUT 451996M2000:17:5700:17:58
#5 5169Wąsicki SebastianREDAAMBITIOUS RUNNERS TEAM1988M2000:17:5800:17:59
#6 63Gurfinkiel ŁukaszGDAŃSKBIEGAJZGŁOWĄ1980M3000:18:3000:18:33
#7 7243Labudda AndrzejWŁADYSŁAWOWOLKS ZIEMI PUCKIEJ1985M3000:18:4200:18:43
#8 8386Richert JarosławLUZINOMAJA TEAM1980M3000:18:5100:18:53
#9 9181Labudda WojciechPUCKLKS PUCK1983M3000:19:0100:19:03
#10 10395Kałużny JakubSOPOTOKT RZEŹNIK1991M2000:19:0600:19:07
#11 1182Myślak PiotrŚWIECIETRIATHLONISTA.COM #OWOCBIEGA1990M2000:19:0800:19:09
#12 12221Dembicki PiotrGDYNIAKM PSP GDYNIA1981M3000:19:0800:19:10
#13 13327Żygenda KrzysztofGDYNIALKS ZORZA GDYNIA1997M1600:19:1200:19:14
#14 14184Wronka CezaryGDAŃSKGT RAT1986M3000:19:3200:19:32
#15 15286Jedynak PawełGDAŃSKAZS UG1994M2000:19:4300:19:46
#16 16158Paprocka EwelinaNOWA WIEŚ LĘBORSKAGKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA1987K2000:20:0100:20:03
#17 17196Formela GrzegorzSOPOTAMBITIOUS RUNNERS TEAM1988M2000:20:0300:20:06
#18 18242Rudnicki DariuszPOGÓRZE1985M3000:20:1000:20:12
#19 19353Błachewicz KrzysztofIŁAWA1976M4000:20:3000:20:33
#20 2079Wróblewski VictorGDYNIA1980M3000:20:4600:20:48
#21 21267Paprocki KrzysztofNOWA WIEŚ LĘBORSKA1986M3000:20:4900:20:51
#22 22235Łyś DanielREDANYPEL REDA1985M3000:20:4900:20:51
#23 2389Chronowski WaldemarGDAŃSKDRUKI-MILA1964M5000:20:5400:20:56
#24 24387Konkol KazimierzSOMONINO1974M4000:20:5100:20:58
#25 2513Dias JuliaGDYNIALKS ZORZA GDYNIA1999K1600:20:5700:20:58
#26 26397Skowroński DawidGDAŃSK1990M2000:20:5500:20:59
#27 2712Święcka MagdalenaGDAŃSKLKS ZORZA GDYNIA1999K1600:21:0400:21:06
#28 28244Wojciechowski ŁukaszRUMIA1986M3000:21:1600:21:20
#29 29109Sywanycz IreneuszGDAŃSKF3TEAM1978M3000:21:1800:21:21
#30 30200Dawidowski RomanPUCK1967M4000:21:1900:21:23
#31 31185Tuwalska ElzbietaGRABOWIECLKS ZANTYR SZTUM1979K3000:21:2400:21:26
#32 3255Skiba ŁukaszGDYNIAPARÓWYDŻOANY1981M3000:21:2700:21:29
#33 33110Szymborski AdamGDAŃSKTRI FREAK1979M3000:21:3000:21:33
#34 34182Tuwalska MałgorzataGDAŃSKLKS ZANTYR SZTUM1979K3000:21:3400:21:37
#35 35259Tokarski KrzysztofGDAŃSK1958M5000:21:3400:21:38
#36 36283Szulgo RadosławGDAŃSKDYNATRACE RUNNERS1986M3000:21:3600:21:40
#37 37289Goździewicz LeszekGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1976M4000:21:4000:21:43
#38 38319Stankiewicz PiotrGDAŃSK1979M3000:21:4400:21:49
#39 39229Strzelczyk MichałGDAŃSKBIEGAJ Z GŁOWĄ1985M3000:21:5100:21:53
#40 40344Lip RafałGDYNIAPARÓWYDŻOANY1981M3000:21:5000:21:54
#41 41180Kołecki RobertGDYNIA1975M4000:21:5100:21:54
#42 42119Chmielewski MichałGDAŃSK1972M4000:21:5400:21:58
#43 43255Goździewicz PawełGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1977M3000:21:5800:22:02
#44 44311Brom VincentGDYNIAPARKRUN GDYNIA1977M3000:22:0400:22:07
#45 45301Gruszecki DamianGDANSK1986M3000:22:0400:22:08
#46 46152Szajdziuk PiotrGDAŃSK1975M4000:22:0900:22:14
#47 47393Łempicki KarolGDYNIACENTRUM MEDYCZNE ZDROWY PATROL1984M3000:22:1000:22:15
#48 48336Załoga MichałBORKOWOZAPIER PAPIER NNI1991M2000:22:0300:22:18
#49 49381Gruba AdamLUZINONIEPUBLICZNA SZKOŁA RZEMIOSŁA W WEJHEROWIE1999M1600:22:1400:22:19
#50 50197Zwoliński TomaszMOSTYKM PSP GDYNIA1971M4000:22:2300:22:26
#51 51257Grzegorzek BartłomiejGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1984M3000:22:2200:22:27
#52 52195Neufeld MarcinGDYNIAINTEL RUNNERS1978M3000:22:2300:22:28
#53 5358Chmielowski MichałJUSZKOWOGÓRSKIE PĘDZIWIATRY1980M3000:22:2600:22:32
#54 5476Penk DanielGDAŃSKBIEGAJ Z GŁOWĄ1981M3000:22:2700:22:33
#55 55129Boryczko MaciejSOPOT1989M2000:22:3400:22:41
#56 5651Malek DanielWEJHEROWOBIEGNĘ DLA CELINKI1982M3000:22:4000:22:44
#57 57171Horbaczewski MariuszGDAŃSK1975M4000:22:4100:22:48
#58 58135Lemańczyk WojciechSOPOTKDATP1982M3000:22:4100:22:49
#59 59141Filbrandt WojciechGDAŃSK1978M3000:22:4500:22:53
#60 60400Nieścier AdamGIZYCKOCROSSCORE1991M2000:22:4200:22:54
#61 61388Śleszycka AnnaGDAŃSKZORZA GDYNIA1998K1600:22:5000:22:54
#62 62304Konkel KatarzynaGNIEWOWOMAJA TEAM1994K2000:22:5100:22:57
#63 63201Zubkiewicz JuliuszGDAŃSKJAĆWING PŁASKA1977M3000:22:5200:22:57
#64 64389Czechowski DawidGDYNIAOPEC GDYNIA1977M3000:22:5200:23:01
#65 6549Szumska ŻanetaGDAŃSKPADŁ NA RYJ TEAM1986K3000:23:1100:23:14
#66 6629Szumski WaldemarGDAŃSKPADŁ NA RYJ TEAM1979M3000:23:1100:23:14
#67 6761Maksymiuk PiotrGDAŃSK1982M3000:23:1300:23:17
#68 68306Kozieł MichałGDAŃSKCROSSCORE1983M3000:23:0800:23:20
#69 69382Miszka ArturGOŚCICINONIEPUBLICZNA SZKOŁA RZEMIOSŁA W WEJHEROWIE1998M1600:23:1800:23:23
#70 7021Stopa KrzysztofTCZEWFANTASTIK FAJF1972M4000:23:1900:23:31
#71 71302Rybarczyk KrzysztofGDAŃSK1988M2000:23:2600:23:33
#72 7232Zieliński JacekREDABIEGAMYRAZEM.PL1969M4000:23:3000:23:38
#73 73240Strzelczyk PawełGDAŃSK1984M3000:23:3900:23:46
#74 74365Budnik MaciejGDAŃSK1988M2000:23:4400:23:48
#75 75271Zemke StefanGDYNIA1971M4000:23:4400:23:52
#76 76136Kulpaczyński PatrykGDAŃSKGOGGLE PAE TEAM1977M3000:23:4200:23:55
#77 77378Szymaniuk MaciejŁOSICE1990M2000:23:4400:23:56
#78 78258Dordzik KatarzynaGDYNIA1983K3000:23:5400:23:58
#79 79100Jankowski MarekGDAŃSK1978M3000:23:4700:24:00
#80 80348Kołodziejczyk LidiaWEJHEROWOMAJA TEAM WEJHEROWO1975K4000:23:5500:24:01
#81 81199Bielecki TadeuszRUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIA1974M4000:23:5400:24:02
#82 82401Gornowicz KubaGDAŃSKSPORTEVO1979M3000:23:5700:24:05
#83 83208Bednarski PiotrGDAŃSKSGS POLAND TEAM1987M2000:24:0600:24:09
#84 84248Kosatko MariuszGDYNIAKOSATKOWO1974M4000:24:0300:24:12
#85 85317Aslanov AdilGDAŃSK1991M2000:23:5500:24:14
#86 86328Pracki MarcinGDYNIA1983M3000:24:0500:24:14
#87 87399Gunker MarekGDYNIACROSSCORE1986M3000:24:0700:24:18
#88 88254Kubik MarcinGDAŃSK1987M2000:24:1300:24:21
#89 89334Roczniok PiotrGDYNIAPARKRUN GDYNIA1970M4000:24:1900:24:28
#90 90320Limanowski PiotrGDAŃSK1986M3000:24:2300:24:29
#91 91146Dudaniec-Tarkowska AgnieszkaGDAŃSKAMT1984K3000:24:2500:24:31
#92 92153Semmerling PrzemyslawGDYNIAGORSKIE PEDZIWIATRY1980M3000:24:2600:24:31
#93 9330Podolski MarekGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1984M3000:24:3300:24:41
#94 94117Pieńkowski TomaszGDAŃSKRINGRAIDERS SAKO GDYNIA1979M3000:24:2300:24:42
#95 95124Grzenkowicz JacekGDYNIALARA FABIO TEAM1966M5000:24:3600:24:44
#96 9635Beyer MonikaGDYNIAMEWA GDYNIA1975K4000:24:3800:24:45
#97 97245Tomaszewska AgnieszkaGDAŃSKGRUPA TRÓJMIASTO1976K4000:24:3900:24:45
#98 98154Dedo MateuszGARCZEGORZEDZIKIE STACHY1989M2000:24:4000:24:46
#99 99139Baltrukas SebastianROKITKIMKS SAMBOR TCZEW1998M1600:24:4100:24:49
#100 100351Pallach LechGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1980M3000:24:4400:24:52

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności