Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Sztafeta Firm

Wyniki - 2 października 2016, Gdańsk

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
P1
P2
P3
P4
P5
P6
P7
P8
P9
P10
P11
Zm
1
Zm
2
Zm
3
Zm
4
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !151IntelMEN Intel OutsideMĘŻCZYŹNI1Marcin Neufeld (M) Lukasz Sosnowski (M) Cezary Wronka (M) Marcin Miszewski (M)00:51:1417.5700:03:2500:08:4300:08:5800:17:1700:17:3400:25:5500:26:1400:34:5400:35:1000:43:0200:43:2000:51:1400:08:4300:08:1900:17:2000:16:04
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2112Synopsys PolandSynopsys Running TeamMĘŻCZYŹNI2Paweł Falba (M) Paweł Strzelczyk (M) Andrzej Guż (M) Łukasz Ławicki (M)00:53:1316.9100:03:3300:09:3400:09:5100:19:1200:19:2900:27:3500:27:5400:36:1900:36:3800:44:5000:45:0800:53:1300:09:3400:09:2100:16:5000:16:35
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 384Niepubliczne Szkoły GedanensisGedanensisMĘŻCZYŹNI3Mateusz Bakiera (M) Miłosz Bakiera (M) Piotr Fobke (M) Michał Wysłouch (M)00:55:3116.2100:03:4200:09:2500:09:4300:19:4200:20:0100:28:3100:28:5200:37:5900:38:1700:46:4800:47:0700:55:3100:09:2500:09:5900:17:5800:17:14
#4 492PEKO Spedycja MiędzynarodowaPEKOMĘŻCZYŹNI4Kamil Sychowski (M) Jakub Makowski (M) Piotr Mislisz (M) Karol Kłudkowski (M)00:56:5915.7900:03:4800:10:0500:10:2400:19:4400:20:0400:29:2100:29:4300:39:1500:39:3300:48:1000:48:2800:56:5900:10:0500:09:2000:19:1100:17:26
#5 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !522Decathlon RumiaDecathlon Rumia Running TeamMIESZANE1Laura Słowy (K) Marek Grzegory (M) Łukasz Zalewski (M) Patryk Mroczek (M)00:58:1015.4700:03:5300:09:4200:10:0000:18:5300:19:0900:28:2700:28:4800:38:0700:38:2600:48:2100:48:4200:58:1000:09:4200:08:5300:18:5800:19:44
#6 6114Thomson ReutersThe Answer SquadMĘŻCZYŹNI5Michał Inglot (M) Olek Presch (M) Kuba Tuscher (M) Paweł Góraj (M)00:58:4715.3100:03:5500:09:5400:10:1400:20:3600:20:5000:30:0900:30:3000:40:0300:40:1900:49:1600:49:3500:58:4700:09:5400:10:2200:19:1300:18:28
#7 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !750IntelMIX, Intel OutsideMIESZANE2Emilia Graban (K) Sebastian Mientki (M) Mirosław Świąder (M) Bartłomiej Grzegorzek (M)00:59:0915.2200:03:5700:10:1500:10:3300:19:3900:19:5700:29:2700:29:4900:39:4900:40:0700:49:2900:49:5100:59:0900:10:1500:09:0600:19:5200:19:02
#8 847IHS Markit7c72a03c-d1c9-4020-a90d-e9da65b954b7MĘŻCZYŹNI6Krzysztof Cichowski (M) Krzysztof Stelmach (M) Mateusz Redynk (M) Leszek Sikorski (M)00:59:1915.1700:03:5700:08:5400:09:1100:19:3700:19:5500:29:3900:30:0200:40:4400:41:0200:50:1200:50:3200:59:1900:08:5400:10:2600:20:4900:18:17
#9 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 917Burger King Galeria BałtyckaTurbo TeamMIESZANE3Czarek Strauss (M) Patrycja Sikora (K) Tomasz Bagrowski (M) Michał Palaschke (M)01:00:4614.8100:04:0300:10:3400:10:5400:24:1100:24:3300:32:4600:33:0500:41:4300:42:0000:51:0600:51:2501:00:4600:10:3400:13:1700:17:1000:18:46
#10 1096POLFA WARSZAWA SAPOLFA WARSZAWAMĘŻCZYŹNI7Marek Bartkowski (M) Kamil Lewandowski (M) Wojciech Śniechowski (M) Michał Chudy (M)01:01:0014.7500:04:0400:09:4300:10:0200:19:4000:19:5800:29:5600:30:1900:40:5300:41:0900:50:5600:51:1801:01:0000:09:4300:09:3800:20:5500:19:51
#11 1168LipczynskioptymisciMĘŻCZYŹNI8Lukasz Krol (M) Tomasz Mruczkowski (M) Tomasz Sadowski (M) Wojciech Palejko (M)01:01:2914.6400:04:0600:10:1900:10:3800:20:4800:21:0700:30:3300:30:5500:40:0200:40:2100:50:3600:51:0001:01:2900:10:1900:10:1000:18:5500:21:08
#12 12106ROTRANSROTRANS SPORT TEAMMIESZANE4Marcin Ciesielski (M) Ewa Herbaczewska (K) Robert Szczęsny (M) Bartek Szczęsny (M)01:03:0314.2700:04:1200:10:5100:11:1100:22:5400:23:1200:32:5900:33:2100:43:3300:43:5000:53:2500:53:4801:03:0300:10:5100:11:4300:20:2100:19:13
#13 139Assa Abloy Mercor DoorsAssa 1MIESZANE5Bartłomiej Durajczyk (M) Anna Rudo (K) Dariusz Pierzchliński (M) Paweł Wilkowski (M)01:03:2614.1900:04:1400:10:3500:10:5300:21:5400:22:1300:32:2200:32:4100:43:2700:43:4500:53:3200:53:5301:03:2600:10:3500:11:0100:21:1400:19:41
#14 141AcxiomAcxiom TeamMIESZANE6Lucyna Majkowska (K) Bartosz Miller (M) Tomasz Deręgowski (M) Ariel Sielaff (M)01:03:4014.1400:04:1500:11:0900:11:2800:21:3500:21:5300:32:3400:32:5800:44:1900:44:3900:54:0200:54:2301:03:4000:11:0900:10:0700:22:2600:19:01
#15 1573Lufthansa Systems PolandLufthansa Systems Poland RunnersMĘŻCZYŹNI9Adrian Maliszewski (M) Maciej Klemarczyk (M) Michał Miotk (M) Sławomir Wołczkiewicz (M)01:03:4214.1300:04:1500:09:5200:10:4000:20:3600:20:5500:30:2800:30:4800:41:1500:41:3200:52:0400:52:3001:03:4200:09:5200:09:5600:20:2000:22:10
#16 1674MarcopolMarcopol Running TeamMĘŻCZYŹNI10Daniel Cyperling (M) Daniel Kaliszewski (M) Leszek Olszewski (M) Artur Dargacz (M)01:04:0414.0500:04:1600:11:4600:12:0600:22:1600:22:3600:31:5500:32:1600:41:5500:42:1400:52:5300:53:1601:04:0400:11:4600:10:1000:19:1900:21:50
#17 1748InfoprojektIPv4 by Infoprojekt TeamMĘŻCZYŹNI11Piotr Tybulewicz (M) Marek Ulanowski (M) Łukasz Wierejko (M) Karol Czoska (M)01:04:0414.0500:04:1600:09:3200:09:5000:19:4900:20:1000:30:3200:30:5700:41:4700:42:0600:52:3700:53:0301:04:0400:09:3200:09:5900:21:3700:21:58
#18 1816Bioanalyticfantastik fajfMIESZANE7Maciej Stopa (M) Joanna Grębosz (K) Krzysztof Stopa (M) Michał Żyndul (M)01:04:1314.0200:04:1700:10:5000:11:1200:22:1300:22:3400:32:1100:32:3000:42:2800:42:4700:52:5600:53:2001:04:1300:10:5000:11:0100:19:5400:21:26
#19 1967LafargeHolcimPerformance RunnersMĘŻCZYŹNI12Maciej Czapski (M) Wojciech Chudzik (M) Krzysztof Suchorz (M) Sylwester Sroka (M)01:04:1814.0000:04:1700:11:5900:12:2200:24:4400:25:0100:34:1300:34:3300:44:0500:44:2400:54:1500:54:3701:04:1800:11:5900:12:2200:19:0400:19:54
#20 20101Polpharma Run TeamAPI RunnersMIESZANE8Anna Łukaszewska (K) Mateusz Godzisz (M) Tomasz Slisewski (M) Tomasz Borszewski (M)01:04:3013.9500:04:1800:11:3300:11:5300:22:0000:22:2000:33:2700:33:5100:44:5600:45:1500:54:2900:54:4801:04:3000:11:3300:10:0700:22:3600:19:15
#21 21107Salt Ship DesignSaltMĘŻCZYŹNI13Wojciech Kaczmarek (M) Paweł Klinkosz (M) Mirosław Gmiński (M) Wojciech Łuć (M)01:04:3613.9300:04:1800:10:1500:10:3600:20:3500:20:5200:31:2900:31:5300:43:0900:43:3000:53:4000:54:0401:04:3600:10:1500:09:5900:22:1700:21:06
#22 2254IntelMIXMIESZANE9Michał Lewandowski (M) Marta Kalinowska-Biegala (K) Joanna Stencel (K) Daniel Sienkiewicz (M)01:05:2513.7600:04:2200:09:2200:09:4000:19:3100:19:4900:30:4600:31:1200:42:5700:43:1500:53:5000:54:1101:05:2500:09:2200:09:5100:23:0800:22:10
#23 2382MEYN POLSKAMEYNMĘŻCZYŹNI14Michał Stromski (M) Mateusz Wroński (M) Tomasz Pęzioł (M) Łukasz Kamerke (M)01:05:2813.7500:04:2200:11:1600:11:3300:20:4800:21:0400:32:3100:32:5500:45:1600:45:3700:55:2800:55:4901:05:2800:11:1600:09:1500:24:1200:19:51
#24 248ASE GroupProjmorsiMĘŻCZYŹNI15Tomasz Kila (M) Filip Kaczmarek (M) Jacek Krygier (M) Jan Miller (M)01:06:0313.6300:04:2400:12:0900:12:2800:23:5500:24:1500:34:2600:34:4800:45:1100:45:3000:55:3300:55:5401:06:0300:12:0900:11:2700:20:5600:20:33
#25 2588OptimaFaceci z klasąMĘŻCZYŹNI16Adrian Muszyński (M) Marek Wincesewicz-Bobowicz (M) Dominik Wieliński (M) Marcin Safranow (M)01:06:2313.5600:04:2600:10:5200:11:1500:22:1300:22:3500:34:3800:35:0400:46:4800:47:0600:56:2700:56:4901:06:2300:10:5200:10:5800:24:1300:19:17
#26 2670LPP S.A.LPP TeamMIESZANE10Agata Ozga-Pęzioł (K) Bartosz Wawrzynczak (M) Justyna Wiszniewski (K) Marek Rogala (M)01:06:2613.5500:04:2600:11:1300:11:3100:21:0300:21:2400:32:1000:32:3400:43:4800:44:0800:54:5300:55:1401:06:2600:11:1300:09:3200:22:2400:22:18
#27 2794PGS Software S.A.PGSMIESZANE11Marzena Pytlewska (K) Andrzej Szulc (M) Wojciech Molicki (M) Sebastian Kowalski (M)01:06:3413.5200:04:2600:14:3300:14:5200:26:1200:26:3000:35:5100:36:1300:46:1900:46:3700:56:1300:56:3501:06:3400:14:3300:11:2000:19:4900:19:57
#28 2878MenegonMenegonkiMĘŻCZYŹNI17Bartosz Fiedosiuk (M) Adam Kolasa (M) Wojciech Stencel (M) Mariusz Paśko (M)01:06:5213.4600:04:2700:10:5500:11:1800:21:0900:21:3100:32:3200:32:5600:44:2900:44:4400:55:3200:55:5501:06:5200:10:5500:09:5100:22:5800:22:08
#29 2940GlaxoSmithKline Consumer HealthcareFUN In GSKMIESZANE12Ewa Dorosz (K) Jarosław Greszczuk (M) Sebastian Michańczyk (M) Paweł Ciechowicz (M)01:07:0013.4300:04:2800:11:1300:11:3100:21:3800:21:5500:32:4600:33:1100:44:2800:44:4700:55:1400:55:4001:07:0000:11:1300:10:0700:22:3300:22:13
#30 30119TTS PolandTTSMĘŻCZYŹNI18Maciej Petelski (M) Piotr Paschalski (M) Adam Pirożek (M) Mariusz Faszczewski (M)01:07:1013.4000:04:2900:12:1700:12:3400:22:4900:23:0900:33:3800:34:0100:45:1700:45:3500:55:4600:56:0901:07:1000:12:1700:10:1500:22:0800:21:35
#31 3126EKO DOLINAEKO DOLINAMĘŻCZYŹNI19Marcin Paszkiewicz (M) Wojciech Twarużek (M) Mariusz Zaleski (M) Adam Schroeder (M)01:07:1213.3900:04:2900:11:3700:11:5800:23:3200:23:5200:33:5000:34:1300:44:4700:45:0200:55:3200:55:5701:07:1200:11:3700:11:3400:20:5500:22:10
#32 32108SALTUS UBEZPIECZENIASALTUS SPORT TEAMMIESZANE13Renata Nowakowska (K) Sławomir Koszewski (M) Michał Roszczynialski (M) Artur Misiejko (M)01:07:1313.3900:04:2900:13:3100:13:5200:24:1400:24:3500:34:5800:35:2300:46:1100:46:3100:56:1100:56:3501:07:1300:13:3100:10:2200:21:3600:20:42
#33 33118Trojmiasto.plTrojmiasto.plMIESZANE14Olga Gontarz-Orłowska (K) Michał Dolny (M) Marcin Reducha (M) Łukasz Rudziński (M)01:07:1813.3700:04:2900:11:1100:11:2900:22:2500:22:4600:32:3900:33:0200:43:2100:43:4300:55:0600:55:3401:07:1800:11:1100:10:5600:20:3500:23:35
#34 3476MENARDMENARD 1MIESZANE15Karolina Kobrzyńska (K) Izabela Nitka (K) Michał Górski (M) Michał Wolski (M)01:07:2313.3600:04:3000:12:3100:12:5100:24:5400:25:1300:36:2300:36:4800:48:4000:49:0000:57:5400:58:1501:07:2300:12:3100:12:0300:23:2700:18:23
#35 3539FIGELFIGEL 2MIESZANE16Maria Szomborg (K) Marek Szweda (M) Zuzanna Figel (K) Tobiasz Całuch (M)01:07:2713.3400:04:3000:14:0700:14:3100:24:2000:24:4100:36:0000:36:2500:47:2900:47:4900:57:2500:57:4701:07:2700:14:0700:09:4900:22:4800:19:38
#36 3638FIGELFIGEL 1MIESZANE17Arnold Sztandarski (M) Anna Dysarz (K) Krzysztof Grudziński (M) Michał Figel (M)01:07:2713.3400:04:3000:11:1100:11:3300:25:1600:25:3700:36:0200:36:2800:47:4200:48:0200:57:2500:57:4801:07:2700:11:1100:13:4300:22:0500:19:25
#37 3730Energa Obrót SALubię TOMIESZANE18Przemysław Ziółkowski (M) Judyta Sapieha (K) Tomasz Aftański (M) Piotr Czarnecki (M)01:07:3013.3300:04:3000:11:1800:11:3900:23:1200:23:3100:33:3100:33:5500:44:1600:44:3400:55:5100:56:1601:07:3000:11:1800:11:3300:20:4500:22:56
#38 3815BASE GroupBASE GroupMIESZANE19Joanna Czeszewska (K) Monika Mielewczyk (K) Adrian Kowalski (M) Tomasz Cwalina (M)01:07:3513.3200:04:3000:12:3700:12:5800:27:3100:27:5400:37:3700:37:5900:48:0700:48:2500:57:4200:58:0401:07:3500:12:3700:14:3300:20:1300:19:10
#39 39111StoGda Ship Desig&EngineeringHaPety StoGdaMIESZANE20Piotr Bronk (M) Agnieszka Pelczarska (K) Mariusz Jakubiniec (M) Wojciech Caban (M)01:07:4413.2900:04:3100:10:1800:10:3800:22:1700:22:3500:32:3200:32:5400:43:5200:44:1000:54:5000:55:1701:07:4400:10:1800:11:3900:21:1700:23:34
#40 40116thyssenkrupp2MIESZANE21Ewa Rybczyńska (K) Maciej Lewandowski (M) Karol Grządka (M) Jakub Dorsz (M)01:08:0413.2200:04:3200:12:3300:12:5300:23:2700:23:4600:35:0400:35:2900:46:5900:47:1600:57:0200:57:2401:08:0400:12:3300:10:3400:23:1300:20:48
#41 4181Mercor SAMCR RunnersMĘŻCZYŹNI20Adam Szatkowski (M) Marcin Kamiński (M) Karol Senda (M) Zbigniew Górski (M)01:08:2213.1600:04:3300:10:4000:11:0300:22:0600:22:2800:33:3700:34:0300:46:0200:46:2700:56:4600:57:1001:08:2200:10:4000:11:0300:23:3400:21:55
#42 4249InfoprojektIPv6 by Infoprojekt TeamMIESZANE22Sebastian Smuczynski (M) Mateusz Kamiński-Drąg (M) Patrycja Ratyńska (K) Michał Pętlicki (M)01:08:3113.1400:04:3400:10:3400:10:5300:20:2300:20:4000:30:4900:31:1100:41:5800:42:1700:54:3600:55:0201:08:3100:10:3400:09:3000:21:1800:26:14
#43 4325DGT Sp. z o.o.DGT BiegaMĘŻCZYŹNI21Piotr Dobrzański (M) Szymon Sygitowicz (M) Sławomir Lis (M) Łukasz Kośmiński (M)01:08:4813.0800:04:3500:10:2000:10:3700:22:2600:22:4300:33:1200:33:3500:44:2400:44:4400:56:0400:56:2601:08:4800:10:2000:11:4900:21:4100:24:04
#44 4434ENERGA-OBRÓT SAByle nie ostatniMĘŻCZYŹNI22Mirosław Grala (M) Mateusz Mehring (M) Tomasz Bodetko (M) Stanisław Kaim (M)01:09:0013.0400:04:3600:12:1900:12:4100:24:1900:24:3700:34:0700:34:2900:44:4800:45:0700:56:2800:56:5401:09:0000:12:1900:11:3800:20:1100:23:53
#45 4518Competence Call CenterCompetence Call CenterMIESZANE23Rafał Łazuta (M) Magdalena Łuczak (K) Marta Borowska (K) Bartosz Pięta (M)01:09:0113.0400:04:3600:10:0500:10:2400:21:3700:21:5900:32:5900:33:2400:44:5600:45:1600:56:2200:56:4901:09:0100:10:0500:11:1300:22:5700:23:45
#46 46103PowelPOWEL ACTIVEMIESZANE24Katarzyna Michałowska (K) Aleksandra Jankowska (K) Jakub Hiszczyński (M) Adrian Sielski (M)01:09:0513.0300:04:3600:11:5700:12:2000:25:1100:25:3100:36:0300:36:2600:47:5000:48:0700:58:0200:58:2701:09:0500:11:5700:12:5100:22:1900:20:58
#47 4765KemiraSLOW DUMPLINGSMIESZANE25Oleksandra Ocheretko (K) Mariia Zabroda (K) Mateusz Migdal (M) Jakub Klekota (M)01:09:0713.0200:04:3600:10:0800:10:2800:25:1300:25:3200:36:4900:37:1300:48:3500:48:5200:58:3800:59:0001:09:0700:10:0800:14:4500:23:0300:20:15
#48 4835EURO STYLEURO STYL 1MIESZANE26Justyna Turska (K) Magdalena Hrynek (K) Marcin Pacek (M) Adam Rojek (M)01:09:1612.9900:04:3700:13:2100:13:4200:25:3800:25:5700:36:1100:36:3500:47:3500:47:5400:58:1200:58:3501:09:1600:13:2100:11:5600:21:3800:21:22
#49 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4980MERCOR SAMCR LadiesKOBIETY1Kamila Brzezińska (K) Marta Cisowska (K) Paulina Warszewska (K) Anna Gierszewska-Kwapisz (K)01:09:1712.9900:04:3700:11:4900:12:1200:23:1500:23:3900:34:4900:35:1300:47:0600:47:2900:57:5600:58:2001:09:1700:11:4900:11:0300:23:2700:21:48
#50 50115thyssenkrupp1MĘŻCZYŹNI23Daniel Dembowski (M) Tomasz Mituta (M) Tomasz Rychert (M) Krzysztof Januszewski (M)01:09:2312.9700:04:3800:10:3700:10:5500:21:4100:22:0100:33:4500:34:1000:46:3100:46:5600:58:0200:58:2601:09:2300:10:3700:10:4600:24:3000:22:27
#51 514AplittAplittMIESZANE27Joanna Korchut (K) Marcin Golas (M) Marek Litzbarski (M) Agnieszka Rucińska (K)01:09:2712.9600:04:3800:11:1600:11:3700:21:5900:22:2300:32:4900:33:1200:43:5000:44:1000:56:2100:56:4701:09:2700:11:1600:10:2200:21:2700:25:17
#52 5285Nordea Bank ABRun Nordea TeamMIESZANE28Paweł Wachułka (M) Karolina Górska (K) Piotr Dudojć (M) Michał Ochtera (M)01:09:2712.9600:04:3800:11:1000:11:3400:24:0200:24:2100:34:3900:35:0200:45:4500:46:0700:57:1800:57:4601:09:2700:11:1000:12:2800:21:2400:23:20
#53 5328ENERGA - OBRÓT S.A.RT GALAKTYCZNIMĘŻCZYŹNI24Janusz Wijtiwiak (M) Andrzej Moszczyński (M) Adam Wlizło (M) Piotr Majewski (M)01:10:0012.8600:04:4000:11:3700:11:5900:23:0300:23:2300:33:5200:34:1900:46:1000:46:3100:57:4200:58:0901:10:0000:11:3700:11:0400:22:4700:23:29
#54 547ASE GroupASERUNNERSMIESZANE29Radosław Trzybiński (M) Joanna Żółkiewicz (K) Łukasz Sorówka (M) Łukasz Jelnicki (M)01:10:0912.8300:04:4100:10:1400:10:3500:22:0900:22:2700:33:2500:33:5100:45:5800:46:1700:57:3700:58:0401:10:0900:10:1400:11:3400:23:3100:23:52
#55 5598PolpharmaADL TeamMĘŻCZYŹNI25Jacek Kamiński (M) Paweł Olszowy (M) Mariusz Jaszczołt (M) Dariusz Suchy (M)01:10:1412.8100:04:4100:11:1500:11:3700:23:1800:23:4400:35:3900:36:0800:48:0400:48:2300:58:5800:59:1901:10:1400:11:1500:11:4100:24:2000:21:51
#56 5657KemiraFlashMĘŻCZYŹNI26Bartosz Sadok (M) Michal Ossowski (M) Samuel Breton (M) Javier Arteaga (M)01:10:1712.8100:04:4100:11:1600:11:3400:23:1500:23:3400:34:3300:35:0000:47:0100:47:2100:58:2200:58:4801:10:1700:11:1600:11:4100:23:2700:22:56
#57 57117thyssenkrupp3MIESZANE30Jarosław Dopierała (M) Micha Gradoń (K) Marcin Tarkowski (M) Radosław Szczęsny (M)01:10:2812.7700:04:4200:11:5500:12:1200:22:3800:22:5500:33:4000:34:0500:45:2900:45:4800:57:0700:57:3501:10:2800:11:5500:10:2600:22:3400:24:40
#58 5843GoyelloScrambled LegsMIESZANE31Jakub Opalski (M) Joanna Łącka (K) Dawid Rybarczyk (M) Andrzej Stawicki (M)01:10:3112.7600:04:4200:11:2200:11:4200:23:2000:23:4300:35:3100:35:5800:48:4000:49:0200:59:0700:59:3101:10:3100:11:2200:11:3800:24:5700:21:29
#59 59105Rosevia ResortRosevia ResortMIESZANE32Aleksander Sapieha (M) Paulina Ograbek (K) Paweł Konkel (M) Grzegorz Kreft (M)01:10:4512.7200:04:4300:10:4400:11:0100:25:0200:25:2400:36:0800:36:3200:47:5400:48:1200:58:5600:59:2201:10:4500:10:4400:14:0100:22:3000:22:33
#60 6061KemiraSuper TurtlesMIESZANE33Ilona Wyrzykowska (K) Hanna Dobrowolska (K) Maciej Jan Iwanowski (M) Maciej Rekiec (M)01:11:0512.6600:04:4400:13:5400:14:1900:26:5100:27:0900:36:4900:37:1200:47:3800:47:5600:58:5500:59:2001:11:0500:13:5400:12:3200:20:2900:23:09
#61 6156KemiraPazzi kiituritMĘŻCZYŹNI27Alessandro D’Emilio (M) Krzysztof Procajlo (M) Tomasz Szewciów (M) Juhamatti Nipuli (M)01:11:0712.6600:04:4400:11:3800:11:5900:23:4800:24:0900:37:0700:37:3900:51:5800:52:1601:01:1401:01:3501:11:0700:11:3800:11:4900:27:4900:18:51
#62 6291OptimaRekiny windykacjiMIESZANE34Piotr Skrzyński (M) Karol Karczewski (K) Igor Prajwowski (M) Paweł Jabłonowski (M)01:11:0712.6600:04:4400:10:1500:10:3700:22:0500:22:2600:34:3200:35:0000:48:0900:48:2600:59:0100:59:2501:11:0700:10:1500:11:2800:25:4300:22:41
#63 6355INVEST KLIMAINVEST KLIMAMIESZANE35Jakub Picheta (M) Iwona Pasik (K) Krzysztof Diakowski (M) Anna Witowska (K)01:11:1012.6500:04:4500:11:1500:11:3400:25:5600:26:1700:36:5600:37:2100:48:1900:48:4000:59:3200:59:5501:11:1000:11:1500:14:2200:22:0200:22:30
#64 6479MERCOR SAMCR-RUN4FUNMĘŻCZYŹNI28Mikołaj Wiensak (M) Jacek Nikodemski (M) Tomasz Fornela (M) Dariusz Lotko (M)01:11:2512.6000:04:4600:12:0200:12:2800:24:3400:24:5800:36:4500:37:1000:49:1700:49:3601:00:1001:00:3201:11:2500:12:0200:12:0600:24:1900:21:49
#65 65110StoGda Ship Desig&EngineeringWolniej ale dokładniejMĘŻCZYŹNI29Tomasz Czerwonka (M) Krzysztof Brudnik (M) Marcin Barczewski (M) Rafal Karwat (M)01:11:4812.5300:04:4700:10:1900:10:3900:22:1900:22:3900:34:0400:34:3000:47:0800:47:3000:58:4000:59:0701:11:4800:10:1900:11:4000:24:2900:24:18
#66 6612Asseco Data SystemsAsseco Active TeamMIESZANE36Tomasz Rosochacki (M) Szymon Wowak (M) Agata Leszczyńska (K) Szymon Leyk (M)01:12:3312.4100:04:5000:12:4800:13:1200:23:0800:23:2900:36:1300:36:4500:50:2600:50:4701:01:2301:01:4801:12:3300:12:4800:09:5600:26:5700:21:46
#67 6758KemiraSpeedy TurtlesMIESZANE37Martine Magrian (M) Dobrochna Mankowska (K) Ville Mustonen (M) Tommi Kankkunen (M)01:12:3912.3900:04:5100:13:5000:14:1400:28:2900:28:5400:39:4600:40:1000:51:0200:51:2201:02:0301:02:2601:12:3900:13:5000:14:1500:22:0800:21:17
#68 6889OptimaOptimiściMIESZANE38Krzysztof Choma (M) Paulina Graczykowska (K) Martyna Pastwa (K) Łukasz Granica (M)01:12:5112.3500:04:5100:10:3800:11:0100:24:5700:25:2100:38:2000:38:4900:52:1000:52:3201:02:2501:02:4601:12:5100:10:3800:13:5600:26:4900:20:19
#69 6995PGS Software S.A.PGS 2MIESZANE39Tomasz Grabusiński (M) Michał Kwidzyński (M) Katarzyna Skrzyńska (K) Stanisław Rutkiewicz (M)01:13:0912.3000:04:5300:10:1700:10:3800:20:5900:21:1900:32:4600:33:1100:44:5100:45:0900:58:0000:58:2901:13:0900:10:1700:10:2100:23:3200:28:00
#70 7071LPP S.A.eCommerceMĘŻCZYŹNI30Marek Pełszyński (M) Michał Olejniczak (M) Bartosz Grabowski (K) Mateusz Furmanik (M)01:13:2112.2700:04:5300:15:4300:16:1200:27:5700:28:2200:37:5000:38:1300:47:4700:48:0800:59:4001:00:0701:13:2100:15:4300:11:4500:19:2500:25:13
#71 71102Polpharma Run TeamMrozu TeamMIESZANE40Aleksandra Hebel (K) Karolina Furmanik (K) Sylwia Leśków (K) Adam Mroziński (M)01:14:0212.1600:04:5600:10:5600:11:1900:23:2000:23:4100:36:3500:37:0300:49:5400:50:1301:01:2601:01:4901:14:0200:10:5600:12:0100:26:1300:23:49
#72 7244HK FinanceHaKi 1MIESZANE41Magdalena Mikołajska (K) Katarzyna Zdeb-Czupryn (K) Katarzyna Nawrot (K) Jakub Piotrowski (M)01:14:0712.1400:04:5600:13:4000:14:0400:26:0300:26:2700:39:0300:39:3200:52:4200:53:0501:03:2201:03:4501:14:0700:13:4000:11:5900:26:1500:21:02
#73 7346IHS MarkitAjejczes MarkitMĘŻCZYŹNI31Krzysztof Charzyński (M) Łukasz Byczkowski (M) Cezary Andryskowski (M) Michał Postupalski (M)01:14:0712.1400:04:5600:10:3100:10:4800:22:3600:22:5700:33:4800:34:1400:46:1900:46:4501:00:0401:00:3601:14:0700:10:3100:11:4800:23:2200:27:22
#74 7436EURO STYLEURO STYL 2MIESZANE42Agnieszka Wrzesińska (K) Agnieszka Sikorska (K) Paweł Jeliński (M) Cezary Głowiński (M)01:14:1412.1200:04:5700:13:5500:14:1900:25:4600:26:0600:38:2400:38:5000:53:3700:53:5601:03:5101:04:1301:14:1400:13:5500:11:2700:27:3100:20:18
#75 75104PPT PKS Gdańsk-OliwaOliwiarzeMIESZANE43Marta Lichota (K) Małgorzata Kruk (K) Rafał Mieczkowski (M) Krystian Walaszkowski (M)01:14:2012.1100:04:5700:12:1600:12:3500:26:1300:26:3500:38:5300:39:2300:52:5700:53:1301:02:5601:03:1801:14:2000:12:1600:13:3800:26:2200:21:07
#76 7666LafargeHolcimGepardy PółnocyMĘŻCZYŹNI32Michał Głowacki (M) Sebastian Kielak (M) Marcin Więckowicz (M) Piotr Czapski-Pruszak (M)01:14:3012.0800:04:5800:12:0900:12:3400:30:5400:31:1500:41:4500:42:0700:52:3900:52:5801:03:1801:03:4201:14:3000:12:0900:18:2000:21:2400:21:32
#77 7777MENARDMENARD 2MIESZANE44Maciej Meyer (M) Marta Zacharabreza (K) Maciej Giełczyński (M) Andrzej Muszyński (M)01:14:3212.0800:04:5800:11:1000:11:3000:23:4100:24:0300:36:5100:37:1800:49:3500:49:5401:01:3901:02:0601:14:3200:11:1000:12:1100:25:3200:24:38
#78 7897PolpharmaAPI TeamMIESZANE45Monika Oracz (K) Rafał Rostankowski (M) Arkadiusz Majewski (M) Dominika Podwysocka (K)01:14:3812.0600:04:5900:11:1100:11:3400:23:1700:23:3700:35:5800:36:2800:48:5800:49:1901:01:3601:02:0301:14:3800:11:1100:11:4300:25:2100:25:19
#79 795AplittAplittMIESZANE46Rafał Czaja (M) Marta Czarnowska (K) Sebastian Szarmach (M) Wojciech Zakroczymski (M)01:14:4112.0500:04:5900:13:0000:13:2000:25:4700:26:1000:37:3800:38:0300:49:4500:50:0301:01:5201:02:2101:14:4100:13:0000:12:2700:23:3500:24:38
#80 8010Assa Abloy Mercor DoorsAssa 2MIESZANE47Staniuk Mateusz (M) Katarzyna Skarżyńska (K) Piotr Pakura (M) Marcin Wawrzyniuk (M)01:14:5012.0300:04:5900:12:0800:12:3000:26:1800:26:4000:38:2600:38:5200:50:3100:50:4801:01:2801:01:5201:14:5000:12:0800:13:4800:23:5100:24:02
#81 8111Assa Abloy Mercor DoorsAssa 3MIESZANE48Miłosz Krzysztof (M) Marta Trzepanowska (K) Radosław Jażdzewski (M) Rafał Kwaśnik (M)01:14:5012.0300:04:5900:11:0200:11:2100:23:4100:24:0300:36:0900:36:3700:49:2800:49:4601:02:0601:02:3101:14:5000:11:0200:12:2000:25:2500:25:04
#82 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !8223Decathlon RumiaDecathlon Rumia Running Team #KOBIETY2Karolina Willma (K) Katarzyna Blonkowska (K) Wanda Roda (K) Katarzyna Walczuk (K)01:15:0012.0000:05:0000:12:4800:13:1200:26:1400:26:3300:37:3900:38:0400:49:4500:50:0501:02:2101:02:4701:15:0000:12:4800:13:0200:23:1200:24:55
#83 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 8314Audytorium Biegli Rewidenci Grabowski Pigo ń Sp.p.AudytoriumKOBIETY3Justyna Mizerska (K) Iwona Białek (K) Alicja Płaskonos (K) Anna Sas-Bojarska (K)01:15:1511.9600:05:0100:11:0400:11:2600:24:4100:25:0500:38:1700:38:4400:53:1800:53:4001:04:1201:04:3501:15:1500:11:0400:13:1500:28:1300:21:35
#84 8419Competence Call CenterCompetence Call CenterMIESZANE49Paulina Karasek (K) Aleksandra Pniewska (K) Łukasz Cierpiński (M) Damian Łysowski (M)01:15:2311.9400:05:0200:10:0400:10:3000:23:4100:24:0500:35:5000:36:1500:49:1800:49:3601:01:3701:02:0201:15:2300:10:0400:13:1100:25:1300:25:47
#85 8553IntelIntel HRMIESZANE50Anita Charkot-Kozakiewicz (K) Anouchka Eichmann (K) Martin Opara (M) Katarzyna Sianozenska (K)01:16:0911.8200:05:0500:12:3400:12:5700:26:3200:26:5200:37:4800:38:1400:49:5800:50:1901:02:5901:03:3001:16:0900:12:3400:13:3500:23:0600:25:50
#86 8642GoyelloWorst Pace ScenarioMIESZANE51Maja Bieńko (K) Piotr Janowski (M) Jakub Jankowski (M) Radosław Kunecki (M)01:16:1011.8200:05:0500:12:1200:12:3200:24:1000:24:3100:37:4800:38:1500:51:5300:52:1201:03:3501:03:5901:16:1000:12:1200:11:3800:27:2200:23:58
#87 873AplittAplittMIESZANE52Radosław Rybak (M) Marzena Pietras (K) Marcin Zieliński (M) Urszula Sotowicz (K)01:16:3111.7600:05:0600:13:3900:14:0300:26:3200:26:5700:37:0400:37:2700:47:3600:47:5601:01:3301:02:0201:16:3100:13:3900:12:2900:20:3900:28:35
#88 8899PolpharmaDrewniany TeamMIESZANE53Edyta Smolińska (K) Artur Stańczak (M) Jowita Dalke (K) Wojciech Kielak (M)01:16:5011.7100:05:0700:13:3200:13:5900:25:1100:25:3200:37:4300:38:1100:50:4900:51:0701:03:4101:04:0601:16:5000:13:3200:11:1200:25:1700:25:43
#89 8964Kemira2 and a halfKOBIETY4Magdalena Kunowska (K) Aleksandra Hodorowska (K) Katarzyna Klimowicz (K) Marta Kaminska-Olczak (K)01:17:0411.6800:05:0800:15:3700:16:0000:29:4000:30:0600:42:4000:43:0600:55:0800:55:2801:05:5001:06:1401:17:0400:15:3700:13:4000:25:0200:21:36
#90 9032ENERGA-OBRÓT SAENERGERSIMIESZANE54Bogusława Dzienniak (K) Marta Kocięba (K) Alicja Mielewczyk (K) Marek Heksel (M)01:17:2711.6200:05:1000:12:3600:12:5900:25:4200:26:0200:39:3100:39:5900:54:2600:54:4801:05:3201:05:5701:17:2700:12:3600:12:4300:28:2400:22:39
#91 9120Competence Call CenterCompetence Call CenterMĘŻCZYŹNI33Mateusz Chmura (M) Sarah Dorosz (M) Bartłomiej Żebrowski (M) Michał Jasnoch (M)01:17:4111.5900:05:1100:16:3700:17:0400:31:4400:32:0700:43:1500:43:3800:56:3300:56:5301:06:3801:07:0001:17:4100:16:3700:14:4000:24:2600:20:48
#92 9275MarcopolMarcopol Running TeamI MĘŻCZYŹNI34Piotr Cyman (M) Adam Orzeszek (M) Arkadiusz Roman (M) Jarosław Brzezik (M)01:17:4511.5800:05:1100:13:1000:13:3400:24:1000:24:3100:36:4300:37:1200:51:1100:51:3501:04:0801:04:3501:17:4500:13:1000:10:3600:26:4000:26:10
#93 9341GoyelloFats & FuriousMIESZANE55Agnieszka Sieracka (K) Piotr Lewandowski (M) Ewa Piórko (K) Karol Dąbrowski (M)01:17:5211.5600:05:1100:13:3300:13:5500:24:0300:24:2400:37:4100:38:1100:51:4100:52:0501:04:4701:05:1601:17:5200:13:3300:10:0800:27:1700:25:47
#94 9429ENERGA - OBRÓT SAEBOCZKIMIESZANE56Marta Ortmann (K) Aneta Rajkowska (K) Kamil Małkowski (M) Rafał Babicz (M)01:18:2111.4900:05:1300:13:2600:13:4900:28:4400:29:0600:41:2700:41:5400:55:1700:55:3701:06:1301:06:3601:18:2100:13:2600:14:5500:26:1100:22:44
#95 9533ENERGA-OBRÓT SAWolni i W ściekliMĘŻCZYŹNI35Jarosław Zagórski (M) Arkadiusz Somnicki (M) Michał Labuda (M) Tomasz Puzyrewski (M)01:18:3211.4600:05:1400:11:5800:12:2900:24:3700:24:5700:38:1800:38:4900:53:5700:54:2001:05:4701:06:1501:18:3200:11:5800:12:0800:29:0000:24:12
#96 962AffideaTK i RM TeamMIESZANE57Ewa Wysocka-Kopaczewska (K) Monika Waszczuk (K) Piotr Pytlewski (M) Joanna Gruba (K)01:18:5111.4100:05:1500:13:4500:14:0800:27:3200:27:5500:40:0300:40:2700:52:0300:52:2501:05:1001:05:4101:18:5100:13:4500:13:2400:24:0800:26:26
#97 9724DELLNER COMPONENTSZS TeamMIESZANE58Joanna Szymczak (K) Anna Wyszkowska (K) Monika Gutowska (K) Jarosław Dembowski (M)01:18:5511.4000:05:1600:15:4400:16:0600:28:4700:29:0900:42:1200:42:3700:55:3800:55:5701:06:3301:06:5701:18:5500:15:4400:12:4100:26:2900:22:58
#98 9886Nordea Bank ABRun Nordea Team 2MIESZANE59Adam Wikieł (M) Mariusz Zaniewski (M) Magdalena Michowska (K) Justyna Kasperska (K)01:19:2711.3300:05:1800:12:4800:13:1200:25:2500:25:4500:39:1400:39:4500:54:0700:54:3301:05:5701:06:2501:19:2700:12:4800:12:1300:28:2200:24:54
#99 99109Scandic GdańskScandic TeamMIESZANE60Iwona Witkowicz (K) Karolina Ferenc (K) Elena Duninbarkowska (K) Robert Jama (M)01:20:1111.2200:05:2100:14:4900:15:1500:29:3900:30:0100:42:1100:42:3600:55:0600:55:2701:07:1101:07:3701:20:1100:14:4900:14:2400:25:0500:24:44
#100 10031ENERGA-OBRÓT S.A.ENERGIA KobietKOBIETY5Dominika Wendykowska (K) Małgorzata Grygo (K) Katarzyna Gacka (K) Magdalena Arent (K)01:20:1111.2200:05:2100:13:2300:13:4800:28:2300:28:4500:40:0100:40:2500:52:1700:52:3701:05:4701:06:1501:20:1100:13:2300:14:3500:23:3200:27:34

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności