Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Kornatka Cross Run

Wyniki - 29 października 2016, Kornatka

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
-
#1 96201:31:59Adam CzerneckiMyśleniceTKKF Uklejna MyśleniceTKKF Uklejna Myślenice 1M
#2 101001:33:24Adam PyciaKrakówPoliczymysie.plM
#3 604702:27:31Agnieszka BorówkaMyśleniceTKKF Uklejna MyśleniceGrupa BankietowaM
#4 631102:39:02Anna DulskaDobczyceDobczycki Klub BiegaczaDobczycki Klub BiegaczaK
#5 566502:13:40Anna KsiążekZielonkiAktywna Strona ZyciaZadyszkaK
#6 327101:51:52Bartosz SerzyskoDelphi Running TeamM
#7 673302:56:59Beata TomaśOpoleGymboxCFOpole/Bieg OpolskiK
#8 75401:27:26Bolesław KasperekMyśleniceTKKF Uklejna MyśleniceTKKF Uklejna Myślenice 1M
#9 295101:50:24Bożena SikoraMyśleniceTKKF Uklejna MyśleniceTKKF Uklejna Myślenice 2K
#10 546002:10:41Darek GlanasSkawinaNorafsportM
#11 413001:57:37Elzbieta JaromirskaRzeszowGymboxCFOpole/Bieg OpolskiK
#12 693703:00:24Ewa StaniszewskaKrakóNorafsportK
#13 515902:05:57Gosia BajakKrakówGrupa BankietowaK
#14 377601:54:59Grzegorz BinterPoliczymysie.plM
#15 59202:23:15Grzegorz RoczniakKrakówFizjoAktiVa/BBL KrakówDrużyna bez NazwyM
#16 221301:45:14Grzegorz SkubisTychyNidec All for dreamsM
#17 247401:46:58Guzik ŁukaszDelphi Running TeamM
#18 216901:42:18Izabela PotęgaNiegoszowiceDelphi Running TeamK
#19 444102:01:40Jacek HubnerCzęstochowaGrupa BankietowaM
#20 82901:30:53Jacek WojnarowskiNowy SączThe Vodka TeamM
#21 626602:34:24Jadwiga BryśKrakówZadyszkaK
#22 156701:35:52Jakub BemKrakówNowa Huta TeamNowa Huta TeamM
#23 313101:51:24Jakub PiotrowiczKrakówDrużyna bez NazwyM
#24 331401:53:09Jakub PlucińskiKrakówNidec All for dreamsM
#25 167701:37:34Jakub ZielińskiPoliczymysie.plM
#26 557002:13:10Jarosław BiedrońKrakówAktywna Strona ŻyciaZadyszkaM
#27 257901:46:59Jarosław BłaszczakDelphi Running TeamM
#28 682103:00:22Jarosław KonikKrakówNorafsportM
#29 135001:34:57Kaja MilanowskaMyśleniceTKKF Uklejna MyśleniceTKKF Uklejna Myślenice 1K
#30 653802:44:52Katarzyna BartusiakKrakówThe Vodka TeamK
#31 494002:03:56Katarzyna Sowa LewandowskaKrakówRozbiegane Solne MiastoVini Vidi ViciK
#32 394801:56:10Lech UlmanMyśleniceTKKF Uklejna MyśleniceTKKF Uklejna Myślenice 2M
#33 571902:15:40Marcin BałagaKrakówKto Dogoni Psa?ZadyszkaM
#34 287501:49:59Marek LitworaDrużyna bez nazwyM
#35 177801:38:33Marek NadkańskiGrupa BankietowaM
#36 424201:58:28Marek WachałowiczRabka ZdrójGrupa BankietowaGrupa BankietowaM
#37 384601:56:00Marian BorówkaMyśleniceTKKF Uklejna MyśleniceTKKF Uklejna Myślenice 2M
#38 534302:10:34Mateusz GłódKrakowDrużyna bez NazwyM
#39 126801:34:36Mateusz JędraszczykZakopaneNowa Huta TeamM
#40 40301:57:07Mateusz TomaśkoBrzączowiceDobczycki Klub BiegaczaDobczycki Klub BiegaczaM
#41 52301:26:22Michał RdzanekKrakówNowa Huta TeamM
#42 663402:56:58Mieczysław KrólOpoleGymboxCFOpole/Bieg OpolskiGymboxCFOpole/Bieg OpolskiM
#43 521702:07:41Olga ZwijaczRabkaVini Vidi ViciK
#44 192601:39:04Paweł DerlatkaKrakówNowa Huta TeamM
#45 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13501:18:48Paweł GładyszJedliczeM.U.K.S. PODKARPACIE JEDLICZEGymboxCFOpole/Bieg OpolskiM
#46 646102:39:02Paweł PiwowarczykKrakówNidec All for dreamsNidec All for dreamsM
#47 611602:28:49Paweł SikoraPrzeginia DuchownaVini Vidi ViciVini Vidi ViciM
#48 306401:51:00Piotr PaszczakKrakówGymboxCFOpole/Bieg OpolskiM
#49 182201:38:43Piotr PerczyńskiCzarny DunajecNorafsportNorafsportM
#50 35101:54:29Przemysław DuraKrakówDobczycki Klub BiegaczaDobczycki Klub BiegaczaM
#51 452002:01:57Przemysław SwadźbaTychyNidec All for dreamsM
#52 475702:03:00Rafael PiotrkowskiJaworThe Vodka TeamM
#53 207201:42:06Rafał LeśniewskiThe Vodka TeamM
#54 113601:34:12Rafał ZarabskiNowy SączThe Vodka TeamM
#55 485302:03:49Sebastian BiałyWarszawaPoliczmySie.pl / Airbike.plPoliczymysie.plM
#56 42701:25:46Sebastian FlorekGabońNorafsportNorafsportM
#57 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3601:21:51Sebastian KasprzykDobczyceDobczycki Klub BiegaczaxRunners Team PolskaM
#58 503202:04:04Sebastian KralJaworznoVini Vidi ViciM
#59 584402:19:17Simone IaciKrakowDrużyna bez NazwyM
#60 146301:35:23Stanisław RadzikŁyczankaTKKF Ukleina Myślenice 1M
#61 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2501:21:21Sylwester PółtorakKrzyszkowiceDobczycki Klub BiegaczaDobczycki Klub BiegaczaM
#62 275801:49:29Sławek TokońMyśleniceTKKF Uklejna MyśleniceTKKF Uklejna Myślenice 2M
#63 361501:54:33Sławomir LądKępie ZaleszańskieNidec All for dreamsM
#64 265201:49:14Sławomir TraczMyśleniceTKKF Uklejna MyśleniceTKKF Uklejna Myślenice 2M
#65 434901:59:04Tomasz BergelMyśleniceTKKF Uklejna Myślenice 1M
#66 237301:45:31Tomasz WentlandNowa Huta TeamM
#67 344501:53:53Wojciech ButrynKrakówDelphi Running TeamM
#68 62801:27:13Wojciech ŚcieszkaKrakówZadyszkaM
#69 465602:02:22Łukasz DrożdżKrakówNidec All for dreamsVini Vidi ViciM

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności