Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XII Międzynarodowy Kościański Półmaraton

Wyniki - 6 listopada 2016, Kościan

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
-
#1 101606Kuśnierek BartoszŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA1987M18-293200:04:0814.5000:22:2201:02:1001:26:4001:26:5594-
#2 10240Barańczak LeszekPOZNAŃPOLSKA1973M40-442000:04:0814.5000:21:5001:01:3201:26:4101:26:4895-
#3 103366Hołda MichałWARSZAWAWIDŁOROGIPOLSKA1980M30-393200:04:0814.5000:22:0901:02:2801:26:4201:26:4696-
#4 104229Król HubertPOZNAŃPOLSKA1986M30-393300:04:0814.5001:26:4301:26:4397-
#5 1051331Zarabski PawełWŁOSZAKOWICEWGP DRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1982M30-393400:04:0814.5000:31:3901:26:5801:28:0998-
#6 1061432Bemowicz TomaszKOŁOBRZEGKB WYGANPOLSKA1970M45-49500:04:0914.5000:21:2701:01:0601:26:5901:26:5999-
#7 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !107952Przybysz DorotaGRODZISK WLKPGRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1966K50-54100:04:0914.5000:22:0301:02:1901:27:0301:27:04-8
#8 108439Kaczmarek ŁukaszKAMIENIECPOLSKA1990M18-293300:04:0914.5000:21:0701:00:5401:27:1001:27:13100-
#9 1091114Suchora PawełKOŚCIANNIEZRZESZONYPOLSKA1973M40-442100:04:0914.4000:21:4301:02:0401:27:1801:27:19101-
#10 110514Kołutkiewicz GrzegorzŚREMRUNNER'S POWERPOLSKA1976M40-442200:04:1014.4000:22:0301:02:1101:27:2101:27:25102-
#11 1111062Niedzielski DariuszPOZNAŃPARKRUN POZNAŃPOLSKA1980M30-393500:04:1014.4000:22:0001:02:1501:27:2501:27:30103-
#12 112431Jóźwiak ArturWILCZYNPOLSKA1974M40-442300:04:1014.4000:21:2001:01:0301:27:2901:27:33104-
#13 113301Gościniak EmilKONINPOLSKA1990M18-293400:04:1014.4000:22:3701:03:1201:27:3101:27:39105-
#14 1141385Panasiuk SergiiKOVELSK "KOVEL" - LKB RUDNIKUKRAINA1977M30-393600:04:1014.4000:20:5901:01:1801:27:3201:27:32106-
#15 1151329Załuski PiotrPECNAMOSINA BIEGAPOLSKA1973M40-442400:04:1014.4000:21:3001:02:2801:27:3801:27:41107-
#16 1161150Szukała AdrianWRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1990M18-293500:04:1114.4000:22:0601:02:1901:27:4201:27:48108-
#17 1171282Włodarski KrzysztofKOŚCIANPOLSKA1981M30-393700:04:1114.4000:21:0701:02:0801:27:4701:27:54109-
#18 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !118293Golak AgnieszkaWYRZEKARUNNER'POWERPOLSKA1976K40-44100:04:1114.3000:22:0301:02:3901:27:5601:27:58-9
#19 119547Koza KacperBOLESŁAWICEPOLSKA1997M18-293600:04:1114.3000:22:3901:03:3001:27:5801:28:07110-
#20 120828Nowaczyk TomaszKOŚCIANKABARET CZESUAF/ZDĄŻYĆ PRZED SANFILIPPOPOLSKA1979M30-393800:04:1214.3000:22:0101:02:3301:28:0301:28:08111-
#21 1211222Urbaniak HubertRAWICZROZBIEGANY RAWICZPOLSKA1982M30-393900:04:1214.3000:22:1901:03:0301:28:0401:28:26112-
#22 1223Adamczak ZbigniewSZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYPOLSKA1984M30-394000:04:1214.3000:22:3501:03:4201:28:1701:28:24113-
#23 12372Biernacka KatarzynaSYCÓWSOBCZYK TEAM/OLIMPIA SYCÓWPOLSKA1991K18-29600:04:1214.3000:22:2101:03:0001:28:1901:28:21-10
#24 1241006Rozwalka MarcinGRONÓWKOPOLSKA1979M30-394100:04:1214.3000:22:0501:03:1701:28:2001:28:26114-
#25 1251165Szymański RobertPOZNAŃMARATOŃCZYK POZNAŃPOLSKA1974M40-442500:04:1214.3000:22:0401:02:5901:28:2001:28:24115-
#26 126106Broczkowski TomaszROSTARZEWOGB WIELKOPOLSCY BIEGACZEPOLSKA1985M30-394200:04:1214.3000:22:4201:03:4401:28:2101:28:27116-
#27 127773Mikuś MarcinWROCŁAWITMZM 2011POLSKA1981M30-394300:04:1214.3000:23:1201:03:5001:28:2101:28:33117-
#28 128215Dunkowski DominikLIPNOPOLSKA1981M30-394400:04:1314.3000:22:3701:03:4401:28:2301:28:31118-
#29 129598Kumiszczo ArturWSCHOWAPOLSKA1978M30-394500:04:1314.2000:22:1401:02:4901:28:2601:28:34119-
#30 130697Małek KrzysztofWOŁÓWWOŁÓW BIEGAPOLSKA1968M45-49600:04:1314.2000:22:2301:03:0301:28:3101:28:43120-
#31 131855Olichwer ArturLESZNORAJSPORT ACTIVEPOLSKA1979M30-394600:04:1314.2000:21:5101:02:1101:28:3201:28:37121-
#32 132453Kaniuk SławomirGRODZISK WIELKOPOLSKIGB WIELKOPOLSCY BIEGACZEPOLSKA1970M45-49700:04:1314.2000:22:4201:03:4401:28:3401:28:40122-
#33 133552Koziołek MarcinWOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY/PKO BANK POLSKA POLSKI1975M40-442600:04:1314.2000:22:0301:02:4801:28:4201:28:45123-
#34 134643Lisiecki TomaszLUBOŃTRZYNASTKA PLUSPOLSKA1975M40-442700:04:1414.2000:22:0401:03:0001:28:4401:28:49124-
#35 135693Malak KrzysztofŻYDOWOPOLSKA1989M18-293700:04:1414.2000:22:2101:03:3701:28:4401:28:51125-
#36 136116Budkiewicz AdrianPOZNAŃNIGHT RUNNERS POZNAŃPOLSKA1979M30-394700:04:1414.2000:21:2901:02:2401:28:4501:28:52126-
#37 137967Radke TomaszBABKIPOLSKA1984M30-394800:04:1414.2000:22:3601:03:4501:28:4801:29:01127-
#38 138174Darnowski JacekBRWINÓWBIEGOSTOKPOLSKA1979M30-394900:04:1414.2000:22:1001:02:5401:28:4901:28:53128-
#39 1391305Woźniczak MaciejLESZNOPOLSKA1971M45-49800:04:1414.2000:22:1301:03:2201:28:5101:28:54129-
#40 140795Musiał TomaszDĄBCZEPOLSKA1974M40-442800:04:1414.2000:22:3601:03:4301:28:5201:29:05130-
#41 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1411181Świętek AndrzejLESZNOSPINKO LESZNOPOLSKA1959M55-59200:04:1414.2000:21:3001:02:5001:28:5401:28:56131-
#42 142518Konieczny DamianŚREMREHAU TEAMPOLSKA1980M30-395000:04:1414.2000:22:0901:03:1701:28:5601:29:03132-
#43 143966Radecki JakubWROCLAWKUBUTEK RUNNING TEAMPOLSKA1975M40-442900:04:1414.2000:21:0701:02:3101:28:5601:28:58133-
#44 1441436Kaźmierczak ŁukaszKAZMIERZPOLSKA1973M40-443000:04:1414.2000:22:1301:02:5801:28:5801:29:02134-
#45 1451262Wiejak RadosławKOSTRZYNPOLSKA1978M30-395100:04:1414.2000:22:3501:03:4001:28:5901:29:12135-
#46 146605Kuś AdamPOZNAŃPOLSKA1997M18-293800:04:1414.2000:22:4801:03:5601:28:5901:29:10136-
#47 1471245Warczewski TomaszLESZNOPOLSKA1980M30-395200:04:1414.2000:22:1901:03:0301:29:0201:29:04137-
#48 148527Korol KrzysztofWARSZAWAPOLSKA1976M40-443100:04:1414.1000:21:3701:01:4301:29:0401:29:09138-
#49 1491059Hutyra MarcinWROCŁAWTRENUJZNAMI.PLPOLSKA1978M30-395300:04:1414.1000:22:3501:03:4401:29:0401:29:15139-
#50 150768Mikołajczak HubertKOŚCIANUE POZNAŃ / SZYMANOWSKITEAMPOLSKA1995M18-293900:04:1514.1000:21:0701:00:5401:29:0701:29:08140-
#51 1511084Stachowiak MarekROKIETNICAROKIETNICA BIEGAPOLSKA1978M30-395400:04:1514.1000:22:0901:03:0501:29:1101:29:19141-
#52 1521209Trąbka DamianKURZA GÓRAPOLSKA1974M40-443200:04:1514.1000:22:4901:03:3101:29:1101:29:20142-
#53 15323Badowski PawełSZCZECINBUKOWE SZCZECINPOLSKA1975M40-443300:04:1514.1000:22:3501:03:4401:29:1201:29:23143-
#54 154149Ciepłucha ArturTUMIDAJSIERADZBIEGA.PLPOLSKA1974M40-443400:04:1514.1000:22:3601:03:4301:29:1301:29:23144-
#55 15527Bajstok PawełCZEMPIŃKOŚCIAŃSKIE TOWARZYSTWO PŁYWACKIEPOLSKA1974M40-443500:04:1514.1000:22:3601:03:4401:29:1401:29:26145-
#56 156126Ceremuga PiotrŚREMJA NIE PRZEBIEGNĘ? TEAMPOLSKA1994M18-294000:04:1514.1000:22:3501:03:4401:29:1701:29:25146-
#57 1571437Olejniczak MariuszNOWA SÓLPOLSKA1972M40-443600:04:1514.1000:22:3701:03:3701:29:1801:29:27147-
#58 158780Mocek MarekGRANOWODANFLOR TEAMPOLSKA1998M18-294100:04:1514.1000:21:3901:01:2701:29:1901:29:29148-
#59 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !159143Ciborski IreneuszWROCŁAWPOLSKA1953M60-64100:04:1514.1000:22:3801:03:4801:29:2501:29:38149-
#60 1601077Socha DariuszGŁOGÓWKGHM POLSKA MIEDŻ POLKOWICE SIEROSZOWICEPOLSKA1972M40-443700:04:1514.1000:24:2401:05:1701:29:2501:29:33150-
#61 1611397Szymanowski ŁukaszPOLSKA1979M30-395500:04:1614.1000:22:3501:03:4301:29:2601:29:33151-
#62 1621398Kazimierczak TomaszPOLSKA1976M40-443800:04:1614.1000:22:3601:03:4301:29:3201:29:39152-
#63 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1631098Stawniczy WiesławGŁOGÓWPOLSKA1953M60-64200:04:1614.1000:22:3501:03:4301:29:3601:29:42153-
#64 164721Matuszewski MarekŚREMRUNNER'S POWERPOLSKA1972M40-443900:04:1614.1000:22:4801:03:4401:29:3901:29:48154-
#65 1651403Ochno RyszardJASTROWIEPOLONIA JASTROWIE BIEDRONKA BIEGA JASTROWIEPOLSKA1975M40-444000:04:1614.1000:21:2401:02:4501:29:3901:29:41155-
#66 16676Biestek SebastianWĄBRZEŹNOMIASTOAKTYWNI.PLPOLSKA1976M40-444100:04:1614.1000:22:3801:03:4601:29:4001:29:53156-
#67 1671022Rzeszut JacekPOZNAŃPOLSKA1966M50-54800:04:1614.0000:22:0801:03:3301:29:4301:29:49157-
#68 168413Jasiak PrzemysławKROSNOPOLSKA1991M18-294200:04:1614.0000:23:3201:04:5201:29:4601:30:03158-
#69 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1691383Rybalchenko TatianaCHARKÓWUKRAINA1984K30-39300:04:1614.0000:20:4701:01:1901:29:4601:29:47-11
#70 1701170Szymkowiak NorbertPONIECPOLSKA1994M18-294300:04:1714.0000:22:1601:02:4001:29:4901:29:59159-
#71 171735Medejszo MariuszNOWA SÓLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA1975M40-444200:04:1714.0000:22:3701:03:4401:29:5101:29:59160-
#72 17221Bachorski RemigiuszCIOSANIECZABIEGANI SŁAWAPOLSKA1984M30-395600:04:1714.0000:22:0901:03:5301:30:0201:30:06161-
#73 1731450Paluszkiewicz BogdanGOSTYŃUKS BISKUPIANKA STARA KROBIAPOLSKA1972M40-444300:04:1714.0000:22:2501:03:4201:30:0201:30:05162-
#74 17453Baziór MateuszŚREMRUNNER'S POWERPOLSKA1992M18-294400:04:1714.0000:21:4001:03:4101:30:0501:30:12163-
#75 175259Frąckowiak NorbertKOŚCIANPOLSKA1972M40-444400:04:1814.0000:22:0501:03:1601:30:1301:30:22164-
#76 176387Jakubowski MarcinPOZNAŃKB SPOKOPOLSKA1982M30-395700:04:1814.0000:22:5701:04:0801:30:1601:30:27165-
#77 1771104Stęclik PrzemysławPOZNAŃKDBPOLSKA1979M30-395800:04:1814.0000:22:3601:03:4501:30:1601:30:25166-
#78 178124Caputa WojtekLESZNOPOLSKA1975M40-444500:04:1813.9000:22:4801:04:0501:30:2001:30:29167-
#79 179846Nowinski RafałWSCHOWABIEGAJ WSCHOWO !!!POLSKA1974M40-444600:04:1813.9000:22:3601:04:0001:30:2201:30:33168-
#80 180230Elminowski JacekWĄGROWIECPOLSKA1976M40-444700:04:1813.9000:22:3901:04:1101:30:2601:30:38169-
#81 1811194Tomaszewski MikołajKOŚCIANPOLSKA1983M30-395900:04:1913.9000:22:0801:03:5701:30:3101:30:36170-
#82 1821283Woelke PiotrROBAKOWOFOREVER YOUNGPOLSKA1975M40-444800:04:1913.9000:23:1601:04:5301:30:3201:30:37171-
#83 183373Ignasiak RafałPOZNANPOLSKA1974M40-444900:04:1913.9000:22:3201:03:4301:30:3501:30:39172-
#84 1841438Kawecki SławomirKOMORNIKIPOLSKA1981M30-396000:04:1913.9000:23:2101:05:1901:30:4801:31:06173-
#85 185252Fornalik SławomirLWÓWEK WIELKOPOLSKIKM LWÓWEK WIELKOPOLSKIPOLSKA1976M40-445000:04:2013.9000:22:3901:04:1101:30:5201:30:57174-
#86 1861091Stamm WaldemarLESZNOMARATON LESZNOPOLSKA1969M45-49900:04:2013.9000:23:3601:04:4301:30:5301:31:12175-
#87 187469Kasperski RobertKOŚCIANSANA KOŚCIANPOLSKA1968M45-491000:04:2013.9000:22:2801:04:0001:30:5501:31:04176-
#88 188995Rolnik JarosławGOSTYŃPOLSKA1971M45-491100:04:2013.9000:22:3501:04:0901:30:5601:31:02177-
#89 189355Helsztajn RobertŻNINPALUKI RUNNING TEAMPOLSKA1969M45-491200:04:2013.9000:23:0501:05:0001:30:5801:31:13178-
#90 1901173Śliwiński DariuszŻNINSOKÓŁ GĄSAWA / PRTPOLSKA1988M18-294500:04:2013.9000:23:0501:05:0101:30:5801:31:13179-
#91 1911327Zając LeszekWŁOSZAKOWICEL.O.T.A ZPOLSKA1979M30-396100:04:2013.8000:22:3601:03:4501:30:5901:31:08180-
#92 192827Nochowicz MateuszOBORNIKIPOLSKA1990M18-294600:04:2013.8000:22:3901:03:4501:31:0501:31:22181-
#93 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1931408Kazimirowa OlgaDONBASUKRAINA1975K40-44200:04:2013.8000:22:4401:04:4601:31:0901:31:09-12
#94 194262Frączek MarcinKOŚCIANDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1988M18-294700:04:2113.8000:23:0101:04:5501:31:1101:31:22182-
#95 195752Michalak HubertDRZYMAŁOWONIAGARA FITNESS KLUBPOLSKA1997M18-294800:04:2113.8000:23:1801:05:3301:31:2101:31:33183-
#96 196753Michalak DawidDRZYMAŁOWONIAGARA FITNESS KLUBPOLSKA1983M30-396200:04:2113.8000:23:1801:05:3301:31:2201:31:33184-
#97 1971196Tomaszyk MilenaŚMIGIELWWW.REHABILITACJAHETMAN.PL / SANAPOLSKA1991K18-29700:04:2113.8000:22:2601:04:1501:31:2901:31:32-13
#98 198438Kaczmarek ŁukaszGOSTYŃPOLSKA1981M30-396300:04:2213.8000:23:0401:04:5601:31:3201:31:49185-
#99 199265Furmaniuk JaromirPOZNAŃSAMOTNY BIAŁY ŻAGIELPOLSKA1972M40-445100:04:2213.8000:22:3801:04:5201:31:3801:31:46186-
#100 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 200793Muller AndrzejPUSZCZYKOWOPOLSKA1958M55-59300:04:2213.7000:22:3601:04:5301:31:4901:31:57187-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności