Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Niepodległości

Wyniki - 11 listopada 2016, Gdynia

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
K
M
-
-
-
#1 1012528Kułakowski ArturCHOJNICEFlorian Chojnice1977M304300:18:5300:37:5100:37:55-96
#2 102296Tański MarcinPUCKHotel Bryza1975M40900:18:2600:37:5500:37:57-97
#3 1036679Wolski MichałSŁUPSK1990M203400:18:3500:38:0100:26:03-98
#4 1045929Strzelka SzymonKOŚCIERZYNA1996M203500:18:5200:38:0300:38:11-99
#5 1051244Rydwelski KrzysztofBYTÓWPhoto Kris1991M203600:18:4500:38:0500:38:06-100
#6 1062463Gorczycki GrzegorzGDAŃSKPadł Na Ryj1979M304400:18:5500:38:0600:38:10-101
#7 1073770Blachewicz MarcinBYDGOSZCZ1975M401000:18:5800:38:0700:38:10-102
#8 1081014Oberzig TomaszREDA1980M304500:19:0100:38:0700:38:10-102
#9 1093725Adamusiak SławomirIŁAWAparkrun Rumia1976M401100:19:2900:38:0800:38:18-104
#10 1105575Lipka PawełSOPOT4F1985M304600:18:5500:38:0800:38:10-104
#11 1115873Fijałkowski WojciechGDAŃSKBez Klubu1967M401200:18:5600:38:1000:38:14-106
#12 1121604Szczykutowicz TomaszGDAŃSK1989M203700:19:0300:38:1300:38:17-107
#13 1132775Bosak MichałGDAŃSKBosaki1997M161000:19:0400:38:1600:38:26-108
#14 1141756Trzaska PrzemysławGDAŃSKTri Universe1985M304700:19:2100:38:1800:38:28-109
#15 115156Ratyński MarekOTWOCK1976M401300:18:5500:38:2200:38:24-110
#16 1164642Grzybowski JakubGDYNIACrazy Gang1970M401400:19:1700:38:2600:38:30-111
#17 1172504Bąk PawełSĘPOPOL1977M304800:19:0900:38:2700:38:33-112
#18 1181203Sobkowiak AndrzejBANINOS7 Studio Banino1983M304800:19:3300:38:2700:38:36-112
#19 1195420Bałdyga KarolKWIDZYNTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN1998M161100:18:4400:38:2800:38:30-114
#20 1203108Woluszewski RemigiuszSEROCKPKO BANK POLSKI1985M305000:19:0100:38:3100:38:35-115
#21 1212355Bernat KrzysztofBIELSKO-BIAŁA1974M401500:19:0600:38:3600:38:38-116
#22 1224185Ługowski MarcinGDAŃSI1981M305100:18:4100:38:3600:38:40-116
#23 1233643Pochranowicz AleksandraBIAŁY BÓRAZS Uniwersytet Gdański1990K20600:19:1100:38:3700:38:386-
#24 1241961Kaczyński KrzysztofLĘDZIECHOWOPiekło Lędziechowo1986M305200:19:1700:38:4000:38:46-118
#25 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1253646Pochranowicz JanuszBIAŁY BÓRNiezależni Biały Bór1956M60100:19:1100:38:4100:38:42-119
#26 1261223Tomasik StanisławSZYMBARKBrygada Beskidów1988M203800:19:2100:38:4100:38:41-119
#27 1272748Lipowski KarolTUCHOMZoeller Tech1979M305300:19:2800:38:4300:38:47-121
#28 1283805Prętnik DawidRUMIAOSNiP WP1983M305400:19:2500:38:4400:38:50-122
#29 1294769Perak PiotrREDAMCS1980M305500:19:0000:38:4500:38:52-123
#30 1302041Szreder HenrykGDAŃSK1971M401600:18:5600:38:4500:38:49-123
#31 1312701Chybczyński DominikGDAŃSKJudo Mifune1997M161200:19:0300:38:4800:38:56-125
#32 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1329Pazda-Pozorska GosiuniaKOBYLNICAnight runners słupsk1982K30100:19:0300:38:4900:38:497-
#33 1335569Woźny KrystianWEJHEROWOZSP 3 Wejherowo1998M161300:19:2700:38:4900:38:52-126
#34 134228Dalkiewicz DariuszSUSZUKS TRS SUSZ1973M401700:19:2300:38:5000:38:53-127
#35 1352887Goździewicz LeszekGDYNIAbiegamyrazem.pl1976M401800:19:2200:38:5100:38:58-128
#36 136839Kasiborski AdamGDYNIASIŁA I HONOR1983M305600:19:1500:38:5300:39:02-129
#37 1375745Paczkowski MaciejREDASekcja Młodych NSZZ Solidarność1992M203900:19:1600:38:5300:38:58-129
#38 1381933Kulesza MariuszGDAŃSKLIBERO1977M305700:19:4100:38:5500:38:56-131
#39 139120Karolak ŁukaszGDAŃSK1979M305800:19:0300:38:5600:39:02-132
#40 1404064Chrabkowski ZbigniewGDYNIA1977M305900:19:2100:38:5800:38:59-133
#41 1411333Ogdowski BartłomiejRUMIAUKS Siódemka Rumia2000M161400:19:3100:38:5800:38:59-133
#42 1424615Grążawski PiotrGDYNIA1967M401900:19:0900:39:0000:39:02-135
#43 1436069Patalon PrzemysławMARZĘCICE1997M161500:19:3900:39:0000:39:08-135
#44 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1446696Baranowska-Irasko AleksandraGDYNIA1979K30200:19:3400:39:0100:39:018-
#45 1454592Narloch DamianKOŚCIERZYNARemus Kościerzyna1997M161600:19:5400:39:0400:39:11-137
#46 1464157Romanowski ŁukaszGDAŃSKAlpa!1982M306000:19:3900:39:0400:39:14-137
#47 1474891Nowacki RafałPRZECHLEWO1977M306100:19:1600:39:0500:39:14-139
#48 1481988Wróblewski WiktorGDYNIAMEWA GDYNIA1980M306200:19:2000:39:0700:39:11-140
#49 1495562Krakowski JanGDYNIAAmbasador Sklepu Biegacza / Invictus 3City1994M204000:19:2900:39:1000:39:14-141
#50 15067Rzechowski FilipGDYNIABigYellowFoot Adventure Team1984M306300:19:2100:39:1000:39:13-141
#51 1512289Panasiuk AdrianRUMIAMorska Jednostka Rakietowa1991M204100:19:3200:39:1100:39:19-143
#52 152352Majkowski TomaszSKÓRCZAktywni Kociewiacy Skórcz1989M204200:19:4100:39:1300:39:20-144
#53 153580Pesta AdamGDYNIAAzymut 451969M402000:19:4400:39:1300:39:24-144
#54 154420Skiba ŁukaszGDYNIAParówydżoany1981M306400:19:3700:39:1300:39:15-144
#55 1552844Żołnowski BogusławGDAŃSK1986M306400:19:1500:39:1300:39:19-144
#56 1561575Gruba PiotrGDAŃSKPowersystem/Triathlon Trójmiasto1983M306600:19:2800:39:1400:39:18-148
#57 1573302Pergoł BogusławGDAŃSK1972M402100:19:3800:39:1400:39:20-148
#58 158412Fieducik JarosławELBLĄGVegeRunners1969M402200:19:2800:39:1500:39:19-150
#59 1593986Brom VincentGDYNIAParkrun Gdynia1977M306700:19:2400:39:1700:39:24-151
#60 1605248Kuligowski MaciejBRONIEWEKKS ZRYW RADZIEJÓW1987M204300:19:1500:39:1900:39:22-152
#61 1614571Kepka GrzegorzWEJHEROWOMajaTeam1989M204400:19:4600:39:2000:39:22-153
#62 1624147Ceklarz MichałGDYNIATri Team Rumia1998M161700:18:4400:39:2100:39:22-154
#63 1633390Biegała MarekGDAŃSKBiegnij Krzyś Biegnij1984M306800:19:3900:39:2200:39:33-155
#64 1644634Deka PrzemysławGRUDZIĄDZ1991M204500:19:4000:39:2200:39:26-155
#65 1652512Gorgoń CezaryGDAŃSKPowerHousePilatesStudio1981M306800:19:5200:39:2200:39:26-155
#66 1665820Ruciński MarekGDYNIAMORSY GDYŃSKIE1968M402300:19:2200:39:2400:39:32-158
#67 1672647Karwowski ArkadiuszGDAŃSK19881988M204600:19:4000:39:2500:39:31-159
#68 1684446Szyszka GracjanBRUSY1994M204600:19:3000:39:2500:39:28-159
#69 1696073Czajkowski PawełGDYNIABCT Team Gdynia1981M307000:20:0200:39:2700:39:37-161
#70 1703256Hatłas AdamGDYNIA1975M402400:19:2400:39:2700:39:33-161
#71 1715280Neubauer GrzegorzJUSZKOWODanfoss1980M307100:19:3700:39:2800:39:34-163
#72 1724798Cytawa GrzegorzGDAŃSKTH Goldwell1991M204800:19:3600:39:2900:39:36-164
#73 1731233Gawron JanuszLIMANOWABrygada Beskidów1992M204800:19:5100:39:2900:42:30-164
#74 1741138Szymański ArturGDAŃSKLOTOS Running Team1969M402500:19:3500:39:2900:39:31-164
#75 1752506Yankovskiy DmitriyKALININGRADKaliningrad1977M307200:20:0800:39:3000:39:41-167
#76 1761218Dorawa ArielLEBORKARAS CONSULTING1984M307300:19:3900:39:3100:39:33-168
#77 1772423Gandor KrzysztofGDYNIA1975M402600:19:3700:39:3100:39:32-168
#78 1781003Peek MarcinŁUBIANASzkoła pływania AQUATIC1983M307300:19:2400:39:3100:39:33-168
#79 1792717Andryskowski MarekLĘBORKCELINKA TEAM1979M307500:19:1400:39:3200:39:41-171
#80 1804631Grzybowski MaksymGDYNIALKS Zorza Gdynia2000M161800:19:4100:39:3200:39:33-171
#81 1812579Radczuk MarcinTUCHOMStudio S7 Banino1981M307600:20:0700:39:3300:39:42-173
#82 1821779Siatkowski ŁukaszGDAŃSKZKM Gdańsk1983M307600:19:4300:39:3300:39:35-173
#83 1836005Tomaszewski JarosławGDYNIA1975M402700:19:5800:39:3300:39:45-173
#84 1841541Heyka JarosławLĘBORKMorska Jednostka Rakietowa\Biegiem po zdrowie.1971M402800:19:4900:39:3400:39:37-176
#85 1854417Maciejewski MartinTCZEWBiegający Tczew1993M205000:19:4600:39:3500:39:43-177
#86 1863632Michna DanielPELPLINKlub Aktywnego Pelpliniaka1983M307800:19:3000:39:3500:39:37-177
#87 1874256Niewęgłowski MarcinBOJANOArka Gdynia1993M205000:20:1600:39:3500:39:50-177
#88 1882104Radulski RadosławGDAŃSK1983M307800:19:4000:39:3500:39:40-177
#89 189177Łowicki BartoszPRUSZCZ GDANSKIPruszcz Biega1989M205000:19:4000:39:3500:39:39-177
#90 1902842Świąder MirosławKOLBUDYIntel Runners1970M402900:19:5400:39:3700:39:49-182
#91 1911145Ziemianin PrzemysławGDYNIAKM PSP Gdynia1983M308000:19:2100:39:3700:39:38-182
#92 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !192751Chudy HenrykSŁAWSKOk s olszewski i synowie1955M60200:19:2100:39:3800:39:40-184
#93 1934073Krause SzymonGOŚCICINOAmator1998M161900:20:0000:39:3800:39:44-184
#94 1944108Kanawka GrzegorzGDAŃSK1984M308100:19:4400:39:3900:39:42-186
#95 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !19510Bączek-Motała BarbaraRUMIAZSP nr 2 Wejherowo1972K40100:20:0100:39:4100:39:459-
#96 196315Andrusz KamilGDYNIATrilozofia.pl1978M308200:19:5000:39:4200:39:48-187
#97 1975426Bojka PiotrGDAŃSKROCKFIN / ex-AZS AWFiS Gdańsk Wioślarstwo1985M308200:19:3000:39:4200:39:52-187
#98 1985910Ciesielski MaciejTORUŃ1994M205300:19:3600:39:4200:39:53-187
#99 1995343Drewa PrzemekBORKOWOStudio S7 Banino // Team Rockfin1989M205300:20:0100:39:4200:39:45-187
#100 2003395Osiński RafałGDAŃSKNORDCITY1989M205300:19:4300:39:4200:39:45-187

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności