Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Niepodległości

Wyniki - 11 listopada 2016, Gdynia

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
K
M
-
-
-
#1 2013446Stępnik PawełSZADEKSzadkobiegacze1990M205300:19:3800:39:4200:39:50-187
#2 2025109Myszk DamianROBAKOWOPORTA DRZWI1986M308400:39:4300:39:43-193
#3 203741Twarowski MichałSTRASZYNTriSpace1973M403000:19:4900:39:4300:39:50-193
#4 2042739Juchniewicz AndrzejLIDZBARK WARMIŃSKIPszczółkowski Team1982M308500:19:4100:39:4400:39:50-195
#5 20564Kosin AleksanderGDAŃSK1996M205700:19:4000:39:4600:39:50-196
#6 2061418Kłos KlaudiuszSKÓRCZAktywni Kociewiacy1984M308600:19:3600:39:4600:39:46-196
#7 2073903Sadowski MarcinORNOWOOrnowo team1976M403100:19:5200:39:4700:39:58-198
#8 2081219Zielinski AleksanderGDYNIASport-evo1978M308700:20:0300:39:4700:39:50-198
#9 2092536Żyliński AdamGDYNIAPwC CoE Run Team1984M308700:19:4300:39:4700:39:47-198
#10 210832Neufeld MarcinGDYNIAIntel Runners1978M308900:19:5100:39:4800:39:54-201
#11 21163Smeja PrzemysławREDARuneda / Iś&Ti1982M308900:19:5800:39:4800:39:59-201
#12 212961Buźniak ArkadiuszNOWY SĄCZBrygada Beskidów1987M205800:19:5600:39:4900:40:04-203
#13 213153Felon MichałGDYNIAOpec Gdynia1977M309100:19:2800:39:4900:39:51-203
#14 214180Bluj MikołajGDYNIAAkademia Marynarki Wojennej1993M205900:19:4700:39:5000:39:53-205
#15 2155079Foutras AdrianGDYNIAAkademia Marynarki Wojennej1994M205900:19:4100:39:5000:39:57-205
#16 2164586Rytlewski MichałŚLIWICEBiegające Śliwice1980M309200:19:5500:39:5100:40:00-207
#17 217271Oleksiewicz TomaszGDAŃSKTick Team1978M309300:19:4800:39:5300:39:57-208
#18 2184834Urban JakubGDYNIAHospicjum św. Wawrzyńca w Gdyni1997M162000:19:4900:39:5300:40:01-208
#19 2194040Wańkowicz BogdanGDYNIA1980M309400:19:5700:39:5500:40:00-210
#20 2203856Gach MaciejGDAŃSKPomorze Biega i Pomaga1983M309500:20:0600:39:5600:40:02-211
#21 2211178Albecki WitoldWEJHEROWOAKKUS1972M403200:20:0100:39:5700:40:07-212
#22 2224792Skuzjus MichałGDAŃSKOssa Biskupiec1991M206100:19:5000:39:5700:40:02-212
#23 2232125Kożyczkowski EdwardPOBŁOCIE1985M309600:19:4600:39:5800:40:00-214
#24 2243369Grzyś PiotrGDYNIA1991M206200:19:4600:39:5900:40:04-215
#25 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2253413Lizakowska WeronikaKOŚCIERZYNARemus Kościerzyna1998K16100:20:2200:39:5900:40:0710-
#26 2262900Dziki AdrianBIELICATurbina Bielica1992M206300:19:5700:40:0000:40:03-216
#27 2273129Buczkowski DamianWŁADYSŁAWOWOBiegamy Razem Władysławowo1980M309700:19:4200:40:0100:40:01-217
#28 2282375Dziubiński KrzysztofRUMIA1985M309700:19:5200:40:0100:40:07-217
#29 2294372Kornet PrzemysławTORUŃ1985M309700:19:5000:40:0100:40:06-217
#30 230677Nuszel PawełGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1983M309700:19:4200:40:0100:40:09-217
#31 2314009Sadowski RobertGDYNIALKS Zantyr Sztum/ biegamyrazem.pl1985M309700:19:4200:40:0100:40:08-217
#32 2325482Iwan PawełGDAŃSKTrefl Biega/ Drużyna Szpiku1982M3010200:20:1200:40:0300:40:12-222
#33 2332088Symanowska AgnieszkaSOPOT1990K20700:20:0000:40:0300:40:0611-
#34 234311Podlewski Marcin StanisławGDAŃSK1982M3010300:20:0600:40:0600:40:16-223
#35 2352373Misiak AlicjaSUSZAZS UG1993K20800:19:5400:40:0800:40:1312-
#36 2362062Partyka TomaszGDYNIAUKS ISKRA GDYNIA1972M403300:19:4300:40:0800:40:51-224
#37 2375921Mackiewicz RafałGDYNIANRC Team1986M3010400:20:0200:40:0900:40:20-225
#38 2382562Olech PrzemysławGDYNIAUKS Siódemka Rumia1985M3010400:19:5700:40:0900:40:14-225
#39 2391582Wolinski MaciejREDA1979M3010600:20:0100:40:1000:40:20-227
#40 240973Pusz MateuszGDAŃSKCompleXsports1978M3010700:20:1300:40:1100:40:16-228
#41 2413238Kwiatkowski JarekMALBORKFLOWERS TEAM1976M403400:20:0400:40:1300:40:15-229
#42 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2423232Macijewska BożenaGNIEWOWORuneda1984K30300:19:5700:40:1300:40:2213-
#43 2436663Bugiera JacekGDYNIA1988M206400:19:4300:40:1400:28:14-230
#44 244476Wojciechowski ŁukaszRUMIA1986M3010800:19:4800:40:1400:40:20-230
#45 2453608Jakimczuk AleksandraBRANIEWO1989K20900:19:5100:40:1600:40:2114-
#46 246278Karpiński JędrzejGDYNIA1993M206500:20:3700:40:1600:40:19-232
#47 24712Tuwalska ElżbietaGDAŃSKLKS Zantyr Sztum1979K30400:19:5800:40:1600:40:2114-
#48 2483156Łęga TomaszTORUŃBBL Toruń1978M3010900:20:2400:40:1600:40:22-232
#49 2493397Kwiatkowski AndrzejKOŚCIERZYNARemus Kościerzyna1999M162100:20:0100:40:1800:40:22-234
#50 2503339Skubij KrzysztofGDYNIA1990M206600:20:0500:40:1800:40:22-234
#51 251721Bloch SzymonGDYNIA1989M206700:19:5000:40:1900:40:27-236
#52 2524334Piwar JarosławLĘBORKLKB im. Braci Petk Lębork1966M50400:19:3200:40:2000:40:21-237
#53 253202Bojan AdamRUMIA1972M403500:20:1200:40:2200:40:36-238
#54 2541360Nurczynski MiłoszLUBLEWO GDAŃSKIE1980M3011000:19:5700:40:2200:40:34-238
#55 2553557Pawelczyk PiotrGDYNIA1994M206800:20:3600:40:2200:40:28-238
#56 2566126W PrzemekGDAŃSK1988M206800:19:3300:40:2200:40:24-238
#57 2572894Kubilus RobertRUMIABiegamyrazem.pl1970M403600:20:0600:40:2400:40:32-242
#58 258390Typiński PawełJUTROSINPiątkowo na Biegowo1992M207000:20:0700:40:2400:40:37-242
#59 2595749Kos GrzegorzGDYNIA1977M3011100:20:1800:40:2600:40:34-244
#60 2601169Chronowski WaldemarGDAŃSKMila/Biegający Tczew1964M50500:20:1000:40:2800:40:29-245
#61 2614171Ostrowski ŁukaszGDYNIA1993M207100:19:4900:40:2900:40:37-246
#62 262235Barański BartoszGDAŃSKWróbla Staw1979M3011200:20:0000:40:3000:40:35-247
#63 263427Henicz GrzegorzGDYNIA1965M50600:20:0200:40:3000:40:34-247
#64 2645306Gałka ŁukaszBRANIEWORim Tim Team Braniewo1991M207200:19:4900:40:3400:40:39-249
#65 2653334Stankiewicz PiotrGDAŃSK1979M3011300:20:2000:40:3400:40:41-249
#66 2665246Borkowski GrzegorzGDYNIA1977M3011400:19:5000:40:3500:40:39-251
#67 2676020Skwarek PiotrGDYNIAKS Pidrina Gdynia1979M3011400:20:1200:40:3500:40:45-251
#68 2686699Nowak PawełKOSZALIN1977M3011600:20:0300:40:3600:28:48-253
#69 269385Wierziński KamilKARTUZY1998M162200:19:4400:40:3600:40:37-253
#70 2703769Kaczmarczyk KarolSUSZUKS TRS Susz1992M207300:20:0200:40:3700:40:41-255
#71 2714492Bogdański PiotrELBLĄGSPOKOJNIE TO TYLKO KONTUZJA1988M207400:20:2300:40:3800:40:54-256
#72 2721706Grodzki KrzysztofBANINOStudio S71983M3011700:20:0400:40:4000:40:43-257
#73 2734685Ruliński PrzemysławGNIEW1986M3011700:19:5500:40:4000:43:39-257
#74 2741553Baran MateuszSZYMBARKBrygada Beskidów1989M207500:20:1300:40:4200:40:44-259
#75 2753582Lip RafałGDYNIAParówydżoany1981M3011900:20:1100:40:4200:40:44-259
#76 2764871Śliwiński ŁukaszRUMIA1983M3011900:20:1600:40:4200:43:42-259
#77 2774327Majkowski KarolKĘBŁOWOGKS Kaszubi Luzino1983M3012100:20:0600:40:4300:40:50-262
#78 2784360Roszkowski MarcinWEJHEROWOKP PSP Wejherowo1983M3012100:20:1000:40:4300:40:58-262
#79 2791869Rożyk KrzysztofGDYNIAOKNOBUR-Gdynia/Sport-evo1970M403700:20:1300:40:4300:40:45-262
#80 2803744Safranow MarcinGDAŃSKOptima1978M3012300:20:3200:40:4400:40:56-265
#81 2811523Gładykowski ŁukaszGNIEWPGB Sportowa Paczka1979M3012400:19:5500:40:4500:40:45-266
#82 2823282Kajut WojtekSTRASZYNPadł na Ryj Team1980M3012400:20:2300:40:4500:40:52-266
#83 2831758Lewandowski RobertGDYNIAMorsy Gdyńskie, COM-DKM1977M3012600:20:4100:40:4600:40:52-268
#84 2843173Oreszke JanKARWIAKP PSP Wejherowo1985M3012600:20:1400:40:4600:40:47-268
#85 2855526Landowski LeszekOSIECZNA1992M207600:20:0800:40:4800:40:54-270
#86 2865531Landowski PawełOSIECZNAKM PSP Gdansk1990M207600:20:0500:40:4800:40:54-270
#87 287136Zalewski KonradCHEŁMGrupa Biegowa Stepokury1987M207600:20:1900:40:4800:40:52-270
#88 2884292Bałut MichałSOPOTKS SPK Kamionka Sopot1990M207900:19:5500:40:4900:40:59-273
#89 2892690Nikrant TomaszWEJHEROWOMaja Team1984M3012800:20:1800:40:4900:41:02-273
#90 2905638Sierszyński FranciszekGDYNIA1994M208000:21:1500:40:5000:41:30-275
#91 2911355Odwrot HubertTRZCIANKA3:33 TEAM1971M403800:20:3500:40:5300:41:01-276
#92 2921460Pomagruk ŁukaszGDAŃSK1989M208100:19:4000:40:5300:41:03-276
#93 2936152Żadkowski MarcinGDYNIAGringo.pl1975M403900:20:3400:40:5500:41:11-278
#94 2944405Maj-Płotka EwaWEJHEROWOMaja Team1983K30500:20:2100:40:5600:41:0516-
#95 29556Leszkowicz KornelGDYNIAELTORBUD TEAM1989M208200:20:1300:40:5700:40:58-279
#96 2965402Rolewski KubaWŁADYSŁAWOWOBiegamy Razem Władysławowo1991M208200:19:5800:40:5700:40:57-279
#97 29711Tuwalska MałgorzataGDAŃSKLKS Zantyr Sztum1979K30600:20:1200:40:5800:41:0617-
#98 2982466Majewski MarekWARSZAWAKuźnia Triathlonu1975M404000:20:3100:41:0000:41:16-281
#99 2993031Słodowicz PiotrGDAŃSKGRUPA TRÓJMIASTO1971M404000:20:0200:41:0000:41:11-281
#100 3004949Waniewski ŁukaszGDAŃSK1978M3012900:20:4400:41:0000:41:06-281

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności