Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Niepodległości

Wyniki - 11 listopada 2016, Gdynia

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
K
M
-
-
-
#1 4011266Pecz IgorŻELISTRZEWOKs Korona Żelistrzewo1988M2011000:21:1800:42:1000:42:20-379
#2 4023353Wasilewski GrzegorzSOPOT1966M501300:21:1000:42:1100:42:21-380
#3 4033675Bobek MichałOTOMINMICHAŁ BOBEK1986M3016700:21:4400:42:1200:46:05-381
#4 4042179Dawidowski MarekGOŚCICINOARKA1986M3016700:21:1100:42:1200:42:17-381
#5 4051801Prena SławomirGOŚCICINOKM PSP Gdynia1986M3016700:21:1200:42:1200:42:18-381
#6 406996Kościelski MariuszGDYNIACOM-DKM1966M501400:21:0500:42:1300:42:15-384
#7 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4073763Kołatka MonikaIŁAWAUKS Mały Jeziorak Iława1997K16300:21:3500:42:1300:42:2123-
#8 4084068Szarmach ŁukaszGDYNIA1986M3017000:21:1900:42:1300:42:22-384
#9 4091032Bobkowski KamilBĄCKA HUTADrużyna Szpiku1991M2011100:21:1300:42:1400:42:32-386
#10 4105499Cwalina TomaszGDAŃSKBASE Group1973M406500:20:1900:42:1400:42:23-386
#11 4114426Gondek MarekROKITNICA1978M3017100:20:5600:42:1400:42:16-386
#12 4125065Kopeć KonradGDYNIANM-D1977M3017200:21:0000:42:1500:42:16-389
#13 4133489Littwin JacekGDYNIAJAMAR1978M3017200:20:1300:42:1500:42:18-389
#14 4143003Reuter TomaszSOPOTHotel Cztery Brzozy Gdańsk1971M406600:20:4800:42:1500:45:17-389
#15 4151285Górka PawełPUCKJW 18321983M3017400:21:1900:42:1600:42:26-392
#16 4163874Gawlik MariuszMOSTYWKB Śledziowe Wzgórze1976M406700:20:5100:42:1700:42:19-393
#17 4171062Jurkow PiotrGDAŃSKAguś1982M3017500:21:0000:42:1700:45:20-393
#18 418353Stachowicz KarolinaSKÓRCZSKL Filippides1987K201400:21:0100:42:1700:42:1924-
#19 4193690Ławecki JakubROTMANKARotmańskie dziki1992M2011200:20:2800:42:1700:42:30-393
#20 4203225Czajka MarcinGDANSK1981M3017600:21:3400:42:1800:42:33-396
#21 4213544Chamera SławomirGDYNIAENZO Gdynia Kołomański rowery1985M3017700:21:3200:42:2200:42:47-397
#22 4221056Konkel KatarzynaGNIEWOWOMaja Team1994K201500:21:1800:42:2200:42:2725-
#23 4232000Marszałkowski PiotrGDAŃSK1988M2011300:21:2400:42:2200:42:33-397
#24 4246105Dobrzelecki CezaryWYSIN1993M2011400:21:5400:42:2300:43:15-399
#25 4251901Małek RafałGDAŃSKInvictus 3City1994M2011400:20:2400:42:2300:42:31-399
#26 4262780Lis PawełGDAŃSK1977M3017800:21:3000:42:2500:42:33-401
#27 4273410Ornowski RemigiuszGDAŃSKBike U Up Sport Coaching1976M406800:21:0600:42:2500:42:32-401
#28 4281802Mroczek PatrykRUMIADecathlon Rumia Running Team1992M2011600:21:1900:42:2600:42:38-403
#29 429714Nowaczyk MichałGDAŃSKciezkieslowa.pl1977M3017900:21:1700:42:2600:42:35-403
#30 4306530Pawelec MirosławGDAŃSKJABRA ROLER TEAM1983M3017900:21:0200:42:2600:42:29-403
#31 43144Kołtuniak ZbigniewGDAŃSK1983M3018100:20:4500:42:2700:42:31-406
#32 4321547Kręgielewski MirosławGDYNIA1965M501500:20:3900:42:2700:42:31-406
#33 4331405Szuca ZbigniewGDAŃSKIronteam3City1974M406900:21:1400:42:2700:42:30-406
#34 4342986Głowiński CezaryGDYNIATiM1980M3018200:21:0300:42:2800:42:29-409
#35 435545Wałęga PawełGDAŃSKYMAA Sopot-Gdańsk1977M3018200:21:2300:42:2800:42:32-409
#36 4364423Butyński PatrykEŁK1996M2011700:21:4400:42:2900:49:05-411
#37 437532Kozak TomaszGDYNIAPOKS FAUSTYNKI1972M407000:20:5100:42:2900:42:31-411
#38 4382518Skupin GrzegorzGDAŃSK(z) warty team1987M2011800:20:4600:42:3000:42:35-413
#39 4394044Szewczak JacekGRUDZIĄDZCSLog1980M3018400:21:1200:42:3000:42:49-413
#40 4403585Bąkowski MarekWEJHEROWOJoiner1978M3018500:21:1700:42:3300:45:45-415
#41 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4414488Kołodziejczyk LidiaWEJHEROWOMaja Team Wejherowo1975K40200:21:1100:42:3300:42:4526-
#42 4425715Witta ŁukaszBRODNICA1993M2011900:21:4000:42:3300:42:44-415
#43 4434453Mislisz PiotrOSŁONINO1964M501600:21:3100:42:3500:42:46-417
#44 4443331Pająk BolesławGDAŃSKWarszawa Dziki Lasery1989M2012000:21:3900:42:3500:46:00-417
#45 4453116Stolarczyk LauraGDYNIAMieciu Team, X LO Gdynia1999K16400:20:4800:42:3500:42:3827-
#46 4463622Szwedek KrzysztofGDYNIAbiegamyrazem.pl Gdynia1974M407100:20:2100:42:3500:42:43-417
#47 4475684Buczek RafałGDYNIACUMULUS1991M2012100:20:4400:42:3600:42:38-420
#48 4482523Dadacz MariuszGDYNIAParkrun Gdynia1976M407200:21:0800:42:3600:42:43-420
#49 4493368Iwan MałgorzataGDAŃSKDrużyna Szpiku / Trefl Biega1984K30700:21:0600:42:3700:42:4328-
#50 4501945Jończyk AndrzejGDYNIAGdynia1967M407300:20:4800:42:3700:42:38-422
#51 4512249Górecki RomanGDYNIAMorsy Gdyńskie/biegamyrazem.pl1972M407400:21:3400:42:3800:42:48-423
#52 4526179Korowaj PaulaGDYNIANavigatoria1987K201600:21:3700:42:3800:42:4329-
#53 4532402Siłkowski RadekGDYNIAHeiztechnik1975M407400:21:3600:42:3800:42:54-423
#54 4541898Stopa KrzysztofTCZEWfantastik fajf1972M407400:21:1400:42:3800:43:06-423
#55 4553217Tołtyżewski MariuszGDYNIAKS ISKRA AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ1978M3018600:21:2400:42:3800:42:50-423
#56 4564110Drawc MieczysławGDAŃSKSPORTEVO1962M501700:21:2400:42:4000:42:43-427
#57 4574663Mrozowski SławomirSOPOTGórny Bronx1984M3018700:20:4700:42:4000:42:46-427
#58 4582169Pergoł MarekBORKOWO1972M407700:21:0400:42:4000:42:44-427
#59 4593973Semborski DanielBIAŁYSTOK1995M2012200:21:4200:42:4000:42:49-427
#60 460951Szeliga JanuszGDYNIAMW1967M407700:20:5100:42:4000:42:42-427
#61 4613636Dąbrowski TomaszGDAŃSKKS Movement / AZS UG1987M2012300:21:0700:42:4100:42:41-432
#62 462360Kowalewski MarcinGDYNIACzarny Specjal Team1977M3018800:20:5600:42:4100:42:44-432
#63 4633245Witkowski AdrianBOLSZEWODream Team1997M162500:21:3800:42:4100:42:57-432
#64 464506Malek DanielWEJHEROWOBiegnę dla Celinki1982M3018900:21:4000:42:4200:42:57-435
#65 4655967Zając ŁukaszBYDGOSZCZ1989M2012400:21:1300:42:4200:42:55-435
#66 466824Zieliński JacekREDAbiegamyrazem.pl1969M407900:21:2900:42:4300:42:56-437
#67 4671024Król KrzysztofSTEBLEWOWisła Steblewo1970M408000:20:5200:42:4400:42:52-438
#68 4682837Łuć WojciechGDAŃSK1976M408000:21:2300:42:4400:42:59-438
#69 4693443Bielejewski PiotrKAŹMIERZ1984M3019000:21:3000:42:4500:42:57-440
#70 4702440Miłoś TomaszGDYNIA1984M3019100:20:5600:42:4600:45:49-441
#71 4711406Tomaszewski MichałGDAŃSK1984M3019200:21:1700:42:4700:43:11-442
#72 472107Kulik JacekGDYNIAKULIK&KUREK1976M408200:21:3000:42:4800:42:56-443
#73 4733036Zielke JanuszROZEWIE33 DROP ZO-31982M3019300:21:1700:42:4800:42:57-443
#74 4741122Kroll RafałWLADYSLAWOWOJW 1832 Rozewie1983M3019400:21:1800:42:4900:42:58-445
#75 4752250Podkowski WojciechGDYNIAMorsy Gdyńskie/biegamyrazem.pl1968M408300:21:3200:42:5000:43:00-446
#76 4764038Szlagowski MikołajSOPOTLOTOS Running Team1987M2012500:21:2200:42:5000:43:15-446
#77 4771895Ciesielski WitoldGDAŃSK1973M408400:21:1700:42:5100:42:55-448
#78 4783161Kołakowski MikołajREDAIntel Runners/Runeda/Endure Team1971M408400:21:3600:42:5100:43:05-448
#79 4793748Książak WaldemarGDYNIA33drOP1973M408400:21:3300:42:5100:43:07-448
#80 4805054Sikora ŁukaszRUMIA1992M2012600:21:1200:42:5200:42:54-451
#81 4813342Zakrzewski TomaszGDYNIA1987M2012700:21:0600:42:5300:42:58-452
#82 4824148Kachniarz AdamPRUSZCZ GDAŃSKISTRASZYN BIEGA1977M3019500:21:2100:42:5500:42:59-453
#83 4833409Pagórski ŁukaszMŁAWANULL1993M2012800:21:2300:42:5600:43:07-454
#84 4843501Wysocki MarcinWIELKI KLINCZJW 48461980M3019600:20:3500:42:5600:42:57-454
#85 4853935Maziarczyk MarekGDAŃSK1975M408700:21:0800:42:5700:42:59-456
#86 4865091Damps SylwesterGOWINO1976M408800:21:1500:42:5800:43:03-457
#87 487430Głombiowska ZuzannaGDYNIABigYellowFoot Adventure Team1996K201700:20:5400:42:5800:43:0130-
#88 4882781Brandt PawełSOPOTSopocki Potok Kamionka1984M3019700:21:5100:42:5900:43:25-458
#89 4893594Chwojnicki JanuszGDYNIAex. Bytovia Bytów1972M408900:21:3100:42:5900:43:15-458
#90 4903562Sobolewski WojciechGDAŃSK1986M3019700:21:2700:42:5900:43:01-458
#91 4915612Sperling ArkadiuszSTAROGARD GDAŃSKISkl Fillipides/ BBL Starogard Gdański1999M162600:21:0600:42:5900:46:02-458
#92 4921378Michalski ArturGDYNIAKPW Gdynia / BBL TEAM Gdynia1980M3019900:21:5800:43:0000:43:12-462
#93 4931153Mostowicz ZbigniewLIDZBARKPędzące wiewiórki1985M3019900:21:5400:43:0000:43:20-462
#94 4945733Kowalewski TomaszGDYNIA1991M2012900:21:3000:43:0100:43:13-464
#95 4952801Kulka JanPOGÓRZEparówydżoany1982M3020100:21:0900:43:0200:43:04-465
#96 4964427Chmielowski MichałJUSZKOWOGórskie Pędziwiatry1980M3020200:21:3900:43:0300:43:14-466
#97 4973325Szapar RadosławGDYNIACyberpunks1979M3020200:21:5100:43:0300:43:07-466
#98 4984782Łaniec MarekGDAŃSK1966M501800:21:4100:43:0300:43:13-466
#99 4994632Magura ArturGDYNIAO&F Gdynia1976M409000:21:1900:43:0400:43:09-469
#100 5001262Dzięgielewski GrzegorzRUMIAAdva Optical Networking1978M3020400:21:3700:43:0500:43:07-470

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności