Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Niepodległości

Wyniki - 11 listopada 2016, Gdynia

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
K
M
-
-
-
#1 701646Piotrowski SławomirGDAŃSK1978M3028200:22:3500:44:2500:44:47-656
#2 7025727Kowalski PiotrŻUKOWO1993M2017000:22:0100:44:2600:44:45-659
#3 7032229Rydwelski TomaszBYTÓW2bcreative1992M2017000:22:0500:44:2600:44:28-659
#4 7043534Wasilewski MarcinGDANSK1975M4014900:21:5500:44:2600:44:40-659
#5 70546Buczyński PawełTRĄBKI MAŁE1973M4015000:22:0200:44:2700:44:29-662
#6 7066212Kowalski SebastianPRZEJAZDOWOPGS Software/Potok Pszczółki1985M3028400:22:2800:44:2700:44:42-662
#7 7073705Rogalski PiotrGDYNIAGDYNIA MOJE MIASTO1972M4015000:21:5600:44:2700:44:37-662
#8 708612Skrzypkowski DanielGDYNIASPORTFAZA.pl1972M4015000:21:5900:44:2700:44:28-662
#9 7092327Szubiński MieszkoGDYNIAXtrainer.pl1991M2017200:22:4600:44:2700:44:42-662
#10 7103228Bisha MieczysławRUMIA1969M4015300:22:0500:44:2800:44:35-667
#11 7114019Formela MirosławKIEŁPINO1963M502200:22:2800:44:2800:44:42-667
#12 7124069Januszewicz BartłomiejSOPOT1982M3028500:22:1500:44:2800:44:41-667
#13 7134749Rafiński KarolBRUSY1997M163200:22:4000:44:2800:44:51-667
#14 7145904Warszawski FilipGDYNIAbiegamyrazem.pl/OUT OF HOME1975M4015300:22:2400:44:2800:44:33-667
#15 715768Zakrzewski JakubSTAROGARD GDAŃSKI1983M3028500:22:2100:44:2800:44:48-667
#16 716954Łakomski PawełGDYNIAO Co Biega?1985M3028500:21:5900:44:2800:44:32-667
#17 7171580Bemowski NikoedemKARTUZYPower System2000M163300:22:1800:44:2900:44:57-674
#18 7182464Hołówka SławomirKRAKÓW1973M4015500:22:1300:44:2900:44:40-674
#19 7192662Sielski AdrianGDAŃSKAdcom/Powel1982M3028800:22:0800:44:2900:44:43-674
#20 7203243Kukiełko TatianaMOSTYAZS Uniwersytet Gdański1995K202400:22:0400:44:3000:44:3444-
#21 7211467Nietupski MarcinSOPOT1974M4015600:22:0500:44:3100:47:37-677
#22 7221444Ozimiński TomaszGDYNIA1981M3028900:22:4100:44:3100:45:14-677
#23 7231506Ciba MichałWEJHEROWOPORTA Drzwi1972M4015700:21:5400:44:3200:44:41-679
#24 724883Ratyńska PatrycjaGDAŃSKInfoprojekt1989K202500:22:0800:44:3200:44:4245-
#25 725831Szustek AdamTUCHOMSzusty Team :-)1978M3029000:21:3600:44:3200:44:36-679
#26 726308Szwarc AdamMOSTY1987M2017300:22:3600:44:3200:44:46-679
#27 7275382Wolny ŁukaszGDAŃSKWolny Team1985M3029000:22:0500:44:3200:44:44-679
#28 728325Wysocki KamilMALBORKFilippides921992M2017300:22:1700:44:3200:44:44-679
#29 7294656Stukan MaciejSOPOT1985M3029200:22:2500:44:3300:45:00-684
#30 730599Kujawska-Frejlich JoannaGDYNIA1985K301500:22:2300:44:3400:44:4846-
#31 7313605Smółkowski MarcinRUMIA1984M3029300:21:4500:44:3400:44:34-685
#32 7321664Żółtkiewicz PiotrUŚNICE1978M3029300:22:0000:44:3400:44:46-685
#33 7334515Biernat ArkadiuszOLSZTYN1972M4015800:22:3700:44:3500:45:01-687
#34 7345640Widawski KrzysztofTORUŃ1990M2017500:21:5500:44:3500:44:41-687
#35 7353900Godzwon KasiaORNOWOOrnowo team1989K202600:22:3400:44:3600:44:4147-
#36 7361691Lenio DariuszTYCHOWO1982M3029500:22:0500:44:3600:44:36-689
#37 7373901Sadowski TomaszORNOWOOrnowo team1986M3029500:22:3500:44:3600:44:42-689
#38 7381653Wołowicz PatrykGDYNIA1976M4015900:22:1500:44:3600:44:54-689
#39 7391479Gruchala PiotrGDYNIAPOiNT1977M3029700:22:2700:44:3700:44:49-692
#40 7404227Kłosińska MagdalenaGDYNIAM&MM's Team1984K301600:44:3700:44:3748-
#41 7415896Wroński TomaszGDYNIA1967M4016000:21:4800:44:3700:44:41-692
#42 7422386Buś AleksanderMOSTY1971M4016100:22:1700:44:3800:45:02-694
#43 7434161Ciesiulski DariuszKĘBŁOWOKW Kębłowo1986M3029800:22:0900:44:3800:44:43-694
#44 7442654Karczewski DamianKĘBŁOWOKW Kębłowo1988M2017600:22:0900:44:3800:44:43-694
#45 7452056Lizińczyk RafałSZTUM1977M3029800:21:3000:44:3800:44:39-694
#46 7465268Walkusz GrzegorzSIERAKOWICESzp?rt m?szi bëc1994M2017600:22:0900:44:3800:44:43-694
#47 7473907Wojciechowski KacperGDAŃSK1994M2017600:22:1000:44:3800:44:39-694
#48 7482737Jusza MaciejGDAŃSKIntel Runners1984M3030000:22:0700:44:3900:44:41-700
#49 7491026Kur DanielGDYNIADrużyna Tuptusia1985M3030000:22:2000:44:3900:44:53-700
#50 7505565Majkowski KamilWARSZAWA1980M3030000:22:1500:44:3900:44:51-700
#51 7515970Tuleja ŁukaszWEJHEROWO1987M2017900:22:1100:44:3900:45:00-700
#52 7522354Łangowski ArkadiuszGDAŃSKUjeścisko1981M3030000:22:0900:44:3900:45:02-700
#53 7531836Kokoszczyński MarcinRUMIARumska Metka Przełajowa1976M4016200:22:3100:44:4000:44:59-705
#54 7543571Sadowski DariuszGDAŃSK1969M4016200:22:1700:44:4000:44:53-705
#55 7553198Winiarski BolesławGDYNIAGdynia & "K"olbudy1979M3030400:22:2600:44:4000:45:03-705
#56 7565161Dybuk MarcinGDAŃSKRadio Gdańsk - Triathlon Energy1974M4016400:22:4400:44:4100:44:49-708
#57 757191Hirsz MaciejGDAŃSKMAG-MA kolektyw sportowy1973M4016400:22:1800:44:4100:45:01-708
#58 7581641Kalinowski KrzysztofGDYNIABiegamyRazem.pl1982M3030500:22:1100:44:4100:44:41-708
#59 7592596Kargul JacekSŁUPSKNight Runners Słupsk1979M3030500:22:3100:44:4100:45:19-708
#60 7605776Karwowska SylwiaGDAŃSK1977K301700:21:5600:44:4300:45:0949-
#61 7611784Kotasiński FilipGDYNIApływanietrójmiasto.pl1985M3030700:22:2500:44:4300:45:09-712
#62 762895Kowalski WiktorSOPOT1987M2018000:22:1000:44:4300:45:07-712
#63 7632094Strzelczyk PawełGDAŃSK1984M3030700:22:3500:44:4300:45:06-712
#64 7643533Chmielewski MarekGDAŃSK1969M4016600:22:1500:44:4400:45:12-715
#65 7655559Drząszcz MarekTCZEW1976M4016600:22:2900:44:4400:44:58-715
#66 7661477Reggel CelinaŻUKOWO1990K202700:22:0800:44:4400:44:4450-
#67 76755Grzenkowicz JacekGDYNIALARA FABIO TEAM1966M502300:21:4800:44:4500:44:58-717
#68 7683927Jaszczerski PiotrGRUDZIĄDZJASZCZER TEAM1964M502300:22:1800:44:4500:44:48-717
#69 769332Sarak ArturBRANIEWO1988M2018100:22:5800:44:4500:45:01-717
#70 7702856Stankiewicz MariuszMALBORK1975M4016800:21:4200:44:4500:47:46-717
#71 7713234Kowalik DominikGDYNIAGlutenfree Ebola1979M3030900:21:2800:44:4600:45:11-721
#72 7726676Richert WaldemarPRUSZCZ GDAŃŚKTERRA POMORZE TEAM1976M4016900:22:0100:44:4600:44:48-721
#73 7732399Tomaszewska KingaGRUDZIĄDZAMW1995K202800:22:3300:44:4600:45:0051-
#74 7741781Trojanowicz Rafał TeofilGDYNIAA-Z Tape & VeloGd1975M4016900:22:1900:44:4600:45:14-721
#75 7754052Tusk PawełGDYNIAPaweł Tusk1990M2018200:22:3300:44:4600:51:00-721
#76 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !7763929Jaszczerska GrażynaGRUDZIĄDZAkademia Biegania Grudziądz1965K50100:22:1800:44:4700:44:4952-
#77 7772904Niewęgłowski PawełBOJANOArka Gdynia1996M2018300:22:5400:44:4700:45:09-725
#78 77881Gibas JacekDĘBOGÓRZE WYBUDOWANIEOpec Gdynia, Gibi Team1971M4017100:21:1900:44:4800:44:53-726
#79 779393Nalewajko TomaszRUMIAGoffice.pl1975M4017100:21:5500:44:4800:45:09-726
#80 7805098Szczęsny MikołajŁEBALKBB PETK1998M163400:22:3400:44:4800:47:57-726
#81 7814130Kasprzyk AlicjaŁEBA1998K16500:22:2900:44:4900:44:5153-
#82 7826117Kozieł MartaRUMIADECATHLON RUMIA1992K202900:22:3500:44:4900:45:0653-
#83 783706Rychter TomaszBOJANO1973M4017300:22:0100:44:4900:45:03-729
#84 7843869Baczewski DanielBANINOLOTOS Team1982M3031000:22:1100:44:5000:44:58-730
#85 7851388Gornowicz KubaGDAŃSKSPORTEVO1979M3031000:22:5400:44:5000:45:13-730
#86 7861148Schoennagel PawełGDAŃSKschoenagina1975M4017400:22:1500:44:5000:47:51-730
#87 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 7871055Fogt-Klockowska MonikaGDYNIA1976K40300:22:3100:44:5100:44:5455-
#88 7884700Guz ArturGDYNIAOdważni Wygrywają1974M4017500:22:2600:44:5100:45:04-733
#89 7893569Sulikowski JakubWEJHEROWO1984M3031200:22:3600:44:5100:45:12-733
#90 7903846Wieczorek TomaszGDAŃSK1965M502500:22:1100:44:5100:45:05-733
#91 7911654Małkiewicz MariuszBRANIEWO1977M3031300:22:0800:44:5200:44:59-736
#92 7925466Szumski WaldemarGDAŃSKPadł Na Ryj Team1979M3031300:22:3200:44:5200:47:54-736
#93 7936120Doroszkiewicz DanielGDAŃSK1984M3031500:22:3300:44:5300:45:19-738
#94 7942750Drankiewicz RobertGDYNIASPA OSOWA1976M4017600:22:1800:44:5300:45:21-738
#95 7952102Konkel KacperRUMIATechnikum HIPOLIT2000M163500:21:5800:44:5300:44:53-738
#96 7963218Springman KrystianLĘBORKAnnvita poradnia żywieniowo - dietetyczna Anna S1982M3031500:22:1000:44:5300:45:10-738
#97 79740Czach SebastianDARŁOWO1991M2018400:22:4000:44:5400:45:05-742
#98 7985809Dzieliński DanielGDYNIA3FO1991M2018400:22:3600:44:5400:44:59-742
#99 7991962Ebertowski MichałSTAROGARD GDAŃSKISKS Starogard Gdański1992M2018400:22:2700:44:5400:45:14-742
#100 8001686Zamkowski MichałGDYNIA1978M3031700:22:1700:44:5400:44:55-742

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności