Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Słupski Bieg Niepodległości

Wyniki - 11 listopada 2016, Słupsk

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
-
#1 309227Gawin Paulina1987K1Night Runners Słupsk (POL)45-2700:18:30-00:36:0930400:52:55
#2 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 62180Belińska Patrycja1989K1Słupsk (POL)4-300:14:576400:29:086200:42:21
#3 319476Zduńska Monika1989K1Słupsk (POL)46-2800:19:02200:36:3832000:53:24
#4 65496Karolak Asiunia1985K1Słupsk (POL)5-400:15:097500:29:206600:42:30
#5 321248Hrankowska Monika1987K1Słupsk (POL)48-2900:18:46600:36:3932200:53:28
#6 326287Kozłowska Izabela2000K1Piła (POL)50-3000:18:52200:36:5532800:53:36
#7 331412Szabat Daria1992K1Słupsk (POL)54-3100:19:14400:37:0133400:53:49
#8 332246Holak Kamila1982K1BBL Słupsk (POL)55-3200:19:19900:36:5633000:53:49
#9 333247Holak Monika1983K1BBL Słupsk (POL)56-3300:19:22200:37:0133500:53:49
#10 78328Mierzlikin Natalia1989K1Słupsk (POL)6-500:15:248300:29:588200:43:21
#11 335126Sokołowska Alcia1985K1Night Runners Słupsk (POL)57-3400:19:11100:37:0734600:53:55
#12 8987Merda Katarzyna1982K1Miastko MTS HAMER (POL)7-600:15:4310900:30:209200:43:51
#13 346349Orlowska Agata1995K1Bryza Postomino (POL)61-3500:17:54400:35:4529400:54:32
#14 352222Felska Kasia1987K1Night Runners Słupsk (POL)63-3600:18:47700:37:0133600:54:43
#15 355345Obuchowska Ewa1987K1Słupsk (POL)64-3700:19:27700:37:4436000:54:52
#16 359454Wirkus Małgorzata1993K1Słupsk (POL)65-3800:20:15500:38:1837200:55:00
#17 361200Cywińska Agnieszka1988K1Miastko (POL)66-3900:20:14400:38:2337600:55:02
#18 366373Rakowska Katarzyna1986K1Słupsk (POL)69-4000:21:16600:39:2440000:55:17
#19 368368Polechońska Emilia1989K1Postomino (POL)70-4100:19:02200:37:0634400:55:18
#20 369221Dyś Wanesa2000K1Słupsk (POL)71-4200:19:50-00:38:1337000:55:18
#21 371443Węgiel Aleksandra1990K1Słupsk (POL)72-4300:19:07700:37:2935800:55:30
#22 372480Zinkowska Magdalena1987K1MORPOL RACING TEAM (POL)73-4400:20:58800:39:1739600:55:42
#23 375228Gawron Anna1988K1Słupsk (POL)76-4500:19:05500:37:1834900:56:07
#24 37827Fruba Karina1983K1STOPA Słupsk (POL)78-4600:19:20-00:38:1136800:56:12
#25 12453Kasprowicz Małgorzata1981K1STOPA Słupsk (POL)9-700:15:5011200:31:1212400:45:13
#26 3878Borodziuk Aneta1981K1Słupsk (POL)80-4700:19:29900:38:3738400:56:40
#27 388107Pępko Joanna1981K1Słupsk (POL)81-4800:19:35500:38:3738500:56:41
#28 411133Szafraniec-Jęcek Iwona1987K1Krępa Słupska (POL)87-4900:20:18800:39:3340600:57:57
#29 413335Naczk Karolina1986K1Lębork (POL)88-5000:20:07700:39:2440200:57:59
#30 158478Zieleniewicz Weronika1999K1Sławno (POL)10-800:16:4817900:32:2015700:46:55
#31 162261Jędraszko Magda1985K1Miastko MTS HAMER (POL)11-900:16:5218300:32:3316500:47:05
#32 163471Zawierowska Ewelina1985K1Ustka (POL)12-1000:16:27700:32:1015300:47:06
#33 422219Dyrcz Marika1981K1Vege Runners Sławno (POL)93-5100:20:24400:39:3641100:58:26
#34 42362Korolczuk Karolina1986K1Sławno (POL)94-5200:20:25500:39:3741300:58:26
#35 425329Miszke Agnieszka1991K1Darżewo (POL)95-5300:20:24400:39:5742000:58:27
#36 426457Właśniak Jowita1982K1Dziki Koszalin (POL)96-5400:20:48800:40:1542800:58:32
#37 172383Rutecka Sylwia1982K1TUPOT Ustka (POL)13-1100:17:02200:32:5817800:47:35
#38 175507Osiów Aleksandra1997K1(POL)14-1200:17:29900:32:5817700:47:39
#39 431319Maciejewska Izabela1985K1Łeba (POL)98-5500:21:26600:41:1143900:59:10
#40 176376Ratajczyk Monika1984K1Strzelinko (POL)15-1300:17:13300:32:4716900:47:43
#41 432264Wróblewska Barbara1982K1Lębork (POL)99-5600:21:26600:41:1043800:59:10
#42 439366Piwońska Maria1990K1Słupsk (POL)106-5700:20:57700:41:0443701:00:31
#43 440427Świętochowska Anna1982K1Słupsk (POL)107-5800:20:58800:41:0443601:00:31
#44 44289Mikus Milena1994K1Biegający Wągrowiec (POL)108-5900:20:56600:41:2844001:01:12
#45 187301Kulczyk Katarzyna1982K1KB Bryza Postomino (POL)16-1400:17:12200:33:1319100:48:02
#46 444267Jusiel Laura1999K1Dębnica Kaszubska (POL)109-6000:20:47700:41:5144201:01:28
#47 44620Dallmer Barbara1986K1Słupsk (POL)111-6100:21:31100:42:3245001:02:34
#48 449458Wódczak Katarzyna1993K1Bryza Postomino (POL)113-6200:21:45500:42:3345201:02:56
#49 450441Wawarzyniak Karolina1991K1Darłowo (POL)114-6300:21:35500:42:3845501:02:56
#50 459488Matkowska Monika1986K1Ustka (POL)119-6400:21:31100:42:3745301:03:19
#51 462206Dąbrowska Dagmara1985K1Night Runners Słupsk (POL)122-6500:22:16600:43:4646701:03:39
#52 463374Rataj Olga1985K1Night Runners Słupsk (POL)123-6600:22:18800:43:4846901:03:40
#53 208306Dettlaff Emilia1995K1Władysławowo (POL)17-1500:17:35500:33:4421200:48:51
#54 215384Ryba Marta1990K1Słupsk (POL)18-1600:17:09900:33:4521500:49:15
#55 47121Damps Julita1981K1Night Runners Słupsk (POL)127-6700:22:54400:45:2147501:05:54
#56 473215Drobińska Anna1985K1Słupsk (POL)129-6800:21:22200:43:2746401:06:41
#57 474196Chmielewska Klaudia1988K1Słupsk (POL)130-6900:21:29900:43:5447101:06:49
#58 481224Galas Klaudia1998K1II LO Słupsk (POL)133-7000:28:22200:55:4848201:20:37
#59 482372Pyra Weronika1998K1II LO Słupsk (POL)134-7100:28:22200:55:4748101:20:38
#60 -33Głuch Katarzyna1982K1Koszalin-----
#61 230185Bogusz Marietta1990K1Night Runners Słupsk (POL)22-1700:17:11100:33:5522700:49:40
#62 -268Kaciniel Aleksandra1995K1Gdynia-----
#63 237499Kęsik Agnieszka1986K1Słupsk (POL)24-1800:16:26600:33:3520400:49:53
#64 238302Kurkul Alicja1991K1Pałówko (POL)25-1900:16:51100:33:4321000:49:55
#65 265322Marcula Agata1983K1Miastko (POL)30-2000:18:00-00:35:0426900:50:57
#66 278418Szołtysik Agnieszka1981K1Grzesław Ustka (POL)32-2100:17:30-00:34:4826300:51:27
#67 27937Janke Katarzyna1982K1Żychlin (POL)33-2200:18:45500:35:4029200:51:28
#68 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !27428Terefenko Joanna1993K1LKS Jantar Ustka (POL)1-100:13:533300:26:552900:38:43
#69 288174Bajek Paulina1986K1Lębork (POL)35-2300:19:13300:36:2731600:51:56
#70 296181Bielińska Katarzyna1988K1Słupsk (POL)39-2400:19:05500:36:2631300:52:22
#71 29767Kowal Wiktoria2001K1STOPA Słupsk (POL)40-2500:17:52200:35:2428300:52:28
#72 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !43143Karolak Anna1985K1STOPA Słupsk (POL)3-200:14:235000:27:464700:40:14
#73 305207Dacz Edyta1982K1Słupsk (POL)44-2600:18:40-00:36:0930500:52:49
#74 320338Nazarko Małgorzata1976K2Night Runners Słupsk / BBL Słupsk47-1500:19:19900:36:5633100:53:28
#75 325275Klejdysz Beata1974K2Słupsk (POL)49-1600:19:29900:37:0334200:53:35
#76 328473Zduńczyk Joanna1976K2krępa (POL)51-1700:18:53300:36:5532900:53:38
#77 329188Bork Karolina1980K2Słupsk (POL)52-1800:18:53300:36:4132300:53:45
#78 330254Jankiewicz Helena1979K2MTS Hamer Miastko (POL)53-1900:19:22200:37:0334000:53:46
#79 338299Kuchenbekier Ilona1979K2Miastko (POL)58-2000:19:23300:37:0734500:54:06
#80 34363Kosicka Anna1977K2STOPA Słupsk (POL)59-2100:19:20-00:37:2835500:54:25
#81 344387Rządkowska Maria1975K2Ustka (POL)60-2200:19:23300:37:2735100:54:27
#82 34764Nejman Agata1979K2STOPA Słupsk (POL)62-2300:18:49900:37:0334100:54:32
#83 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !100389Rzepecka Anna1975K2CIECHANÓW (POL)8-200:15:329100:30:3710100:44:33
#84 362311Lange Renata1972K2Słupsk (POL)67-2400:19:39900:37:5436200:55:04
#85 365470Zarzycka Izabela1978K2Ustka (POL)68-2500:18:26600:37:0033300:55:10
#86 373171Andryszkowska Joanna1980K2Budowo (POL)74-2600:20:59900:39:1739700:55:44
#87 374370Remus Monika1974K2My Gym Słupsk (POL)75-2700:19:09900:37:3735900:55:46
#88 376156Wilkowska Mariola1972K2SSI Aktywni Damnica (POL)77-2800:19:27700:38:0636700:56:08
#89 385506Jedlecka Magdalena1974K2(POL)79-2900:20:16600:39:1839800:56:38
#90 393201Czepiel Iwona1979K2Korzybskie Rekiny (POL)82-3000:19:47700:38:5238900:57:04
#91 39723Dąbrowska-Bałasz Joanna1977K2Słupsk (POL)83-3100:20:44400:39:3741400:57:14
#92 400278Kmiecik Agnieszka1976K2Gdynia (POL)84-3200:19:55500:39:0139100:57:18
#93 405407Stolarczuk Paulina1978K2Ustka (POL)85-3300:21:00-00:40:1142700:57:47
#94 407422Szumska Monika1980K2Słupsk (POL)86-3400:20:53300:39:5241700:57:53
#95 41471Krzaczkowska Izabela1977K2Stężyca (POL)89-3500:20:31100:40:0242300:58:01
#96 419347Ordak Iwona1979K2samsobiebiegam (POL)90-3600:20:13300:39:4841600:58:19
#97 420182Breszka Monika1979K2Darłowo (POL)91-3700:20:59900:40:2443000:58:21
#98 42181Marciniec-Koprowska Iwona1977K2BBL (POL)92-3800:19:59900:39:3340700:58:26
#99 434266Jusiel Joanna1973K2Dębnica Kaszubska (POL)101-3900:20:41100:40:4843500:59:39
#100 435192Brzostowska Ewa1979K2Bryza Postomino (POL)102-4000:20:41100:40:3843300:59:55

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności