Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Słupski Bieg Niepodległości

Wyniki - 11 listopada 2016, Słupsk

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
-
#1 66168Żylicz Paweł1993M1STOPA Słupsk (POL)-612900:14:51100:29:136400:42:34
#2 74326Merda Piotr1979M2Miastko MTS HAMER (POL)-692800:15:41100:29:507600:43:00
#3 79274Kijewski Przemysław1987M1Słupsk (POL)-733400:14:51100:29:267100:43:22
#4 335126Sokołowska Alcia1985K1Night Runners Słupsk (POL)57-3400:19:11100:37:0734600:53:55
#5 336331Miszke Zygmunt1960M4+Darżewo (POL)-792200:18:51100:36:5332700:53:58
#6 339259Jarosiński Andrzej1986M1Ekipa Na swoim (POL)-8111900:19:51100:37:5436100:54:14
#7 8465Kosicki Tomasz1979M2STOPA Słupsk (POL)-783200:15:41100:30:299400:43:42
#8 340350Ostrowski Artur1979M2Połczyn-Zdrój (POL)-8210900:18:31100:36:3031800:54:18
#9 86271Kanigowski Grzegorz1980M2Gdańsk (POL)-803300:15:41100:30:188800:43:43
#10 345401Sowiński Janusz1962M3KB Bryza Postomino (POL)-853300:19:11100:37:0333900:54:31
#11 95157Wilkowski Wojciech1966M3SSI Aktywni Damnica (POL)-881000:15:51100:30:3810200:44:02
#12 10229Gajewski Andrzej1977M2SSI Aktywni Damnica (POL)-943800:15:51100:30:3810300:44:42
#13 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !110408Struś Artur1964M3LAMINOPOL (POL)-21300:16:01100:31:0412000:44:56
#14 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 111262Jędryczka Wojciech1975M2Miastko (POL)-34300:15:51100:30:4411000:44:57
#15 12270Król Zbigniew1976M2BATALION OCHRONY BAZY (POL)-144800:15:31100:30:5011200:45:10
#16 139141Ślefarski Andrzej1974M2STOPA Słupsk (POL)-305400:15:51100:31:2513700:45:51
#17 149450Wielgat Łukasz1986M1Pieńkowo (POL)-405800:16:01100:31:3013900:46:10
#18 153270Kaczmarowski Andrzej1985M1Słupsk (POL)-446000:17:21100:32:2516000:46:36
#19 41471Krzaczkowska Izabela1977K2Stężyca (POL)89-3500:20:31100:40:0242300:58:01
#20 159129Stasiak Przemysław1991M1Słupsk (POL)-496300:17:01100:32:2916200:47:00
#21 424292Kruszynski Stanislaw1960M4+Darłowo (POL)-303300:20:51100:39:3641000:58:27
#22 42817Chyba Bartłomiej1976M2Słupsk (POL)-3212100:20:21100:40:0242400:58:45
#23 434266Jusiel Joanna1973K2Dębnica Kaszubska (POL)101-3900:20:41100:40:4843500:59:39
#24 435192Brzostowska Ewa1979K2Bryza Postomino (POL)102-4000:20:41100:40:3843300:59:55
#25 183442Wawrzyniak Kazimierz1988M1Słupsk (POL)-687100:16:41100:32:3616600:47:55
#26 186251Jakima Szymon1983M1Słupsk (POL)-717200:17:11100:33:0418400:48:01
#27 443502Szkudlarek Zbigniew1953M4+TUPOT Ustka (POL)-353500:21:51100:41:4144101:01:24
#28 188448Wiatrzyk Krzysztof1970M3Darłowo (POL)-722400:16:21100:32:3116300:48:02
#29 44620Dallmer Barbara1986K1Słupsk (POL)111-6100:21:31100:42:3245001:02:34
#30 2023Antosiak Grzegorz1992M1Słupsk (POL)-868000:16:41100:32:5717500:48:41
#31 459488Matkowska Monika1986K1Ustka (POL)119-6400:21:31100:42:3745301:03:19
#32 209150Wąchnicki Jacek1983M1Parapetówka Poznań (POL)-928400:17:11100:33:4020700:48:52
#33 465145Trusiak Mateusz2001M1Słupsk (POL)-4114400:20:21100:43:2146201:03:58
#34 472463Woźniak Honorata1972K2www.limo300c.com (POL)128-5000:22:11100:43:4546501:06:03
#35 47685Megger Agata1974K2Siemianice (POL)131-5100:23:31100:46:4747601:08:45
#36 225236Gregorczyk Piotr1977M2Słupsk (POL)-47900:18:31100:34:4726100:49:26
#37 227397Sobolewski Tomasz1979M2Strzelino (POL)-68000:17:01100:33:4721800:49:32
#38 230185Bogusz Marietta1990K1Night Runners Słupsk (POL)22-1700:17:11100:33:5522700:49:40
#39 238302Kurkul Alicja1991K1Pałówko (POL)25-1900:16:51100:33:4321000:49:55
#40 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2365Piotraschke Paweł1979M2Szkoła Policji Słupsk (POL)-2100:11:34100:22:19200:32:12
#41 280232Grabowski Przemysław1979M2Słupsk (POL)-4710000:19:31100:36:2231000:51:29
#42 282382Rudnik Tomasz1983M1Miastko (POL)-4910100:17:31100:34:4325300:51:33
#43 35390Sajko Bartosz1985M1Darłowo (POL)-331500:14:11100:27:343900:39:25
#44 292152Wegner Aneta1980K2Ustka (POL)36-1000:18:11100:35:3128900:52:16
#45 307339Nita Krzysztof1986M1Miastko (POL)-6310900:17:02200:35:2528400:52:53
#46 308243Hasulak Łukasz1985M1Miastko (POL)-6411000:17:02200:35:1027400:52:54
#47 318477Zduński Maciej1985M1Słupsk (POL)-7311500:19:02200:36:3932100:53:24
#48 319476Zduńska Monika1989K1Słupsk (POL)46-2800:19:02200:36:3832000:53:24
#49 326287Kozłowska Izabela2000K1Piła (POL)50-3000:18:52200:36:5532800:53:36
#50 330254Jankiewicz Helena1979K2MTS Hamer Miastko (POL)53-1900:19:22200:37:0334000:53:46
#51 333247Holak Monika1983K1BBL Słupsk (POL)56-3300:19:22200:37:0133500:53:49
#52 87255Jankiewicz Tomasz1975M2MTS Hamer Miastko (POL)-813400:15:22200:30:058400:43:43
#53 94434Urbański Tomasz1972M2Białogard (POL)-873600:16:12200:30:3910400:44:00
#54 351403Staniaszek Bogusław1952M4+TUPOT Ustka (POL)-892400:20:52200:38:3538200:54:41
#55 96241Gutarowicz Robert1991M1Smołdzino (POL)-894100:15:42200:30:289300:44:06
#56 106149Wawrzyniak Michał1987M1GALEON (POL)-984400:16:32200:31:3114200:44:46
#57 107153Werner Krzysztof1976M2CORSIVA YACHTING (POL)-994100:15:42200:30:4310900:44:47
#58 368368Polechońska Emilia1989K1Postomino (POL)70-4100:19:02200:37:0634400:55:18
#59 119281Konobrodzki Piotr1965M3Słupsk (POL)-111400:16:22200:31:1913300:45:06
#60 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !379165Zblewski Patryk1984M1Słupsk (POL)-112800:19:22200:38:2537700:56:14
#61 382334Moroń Tomasz1976M2Markos / Night Runners Słupsk (P-411300:19:12200:38:2637900:56:22
#62 135140Szymański Mateusz1986M1Miastko (POL)-264900:17:02200:32:1715600:45:44
#63 140122Skopp Sebastian1989M1Słupsk (POL)-315300:16:02200:31:3314300:45:52
#64 151413Szałkowski Wojtek1976M2TUPOT Ustka (POL)-425700:16:22200:32:1215400:46:26
#65 168205Czyżykowski Mateusz1993M1Słupsk (POL)-566800:16:32200:33:0118100:47:29
#66 172383Rutecka Sylwia1982K1TUPOT Ustka (POL)13-1100:17:02200:32:5817800:47:35
#67 182166Zganiacz Andrzej1978M2STOPA Słupsk (POL)-676500:17:02200:33:0718700:47:54
#68 187301Kulczyk Katarzyna1982K1KB Bryza Postomino (POL)16-1400:17:12200:33:1319100:48:02
#69 473215Drobińska Anna1985K1Słupsk (POL)129-6800:21:22200:43:2746401:06:41
#70 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !22266Kostrzewa Paweł1983M1Słupsk (POL)-18600:17:52200:34:2924400:49:24
#71 481224Galas Klaudia1998K1II LO Słupsk (POL)133-7000:28:22200:55:4848201:20:37
#72 482372Pyra Weronika1998K1II LO Słupsk (POL)134-7100:28:22200:55:4748101:20:38
#73 229317Pchelintsev Oleksii1951M4+Macrologic (POL)-81400:19:12200:35:0827000:49:40
#74 235258Jaros Adam1975M2Słupsk (POL)-128300:17:42200:34:1923600:49:50
#75 23690Mińkowski Marcin1986M1Słupsk (POL)-138800:17:52200:34:5526400:49:52
#76 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1211Dobrowolski Emil1986M1LŁKS Prefbet Śniadowo (POL)-1100:11:34200:22:15100:32:06
#77 260117Rawski Jaroslaw1965M3STOPA Słupsk (POL)-323000:18:22200:35:1627700:50:52
#78 284498Kostrzewa Łukasz1981M1(POL)-5110200:17:22200:34:3624700:51:39
#79 40391Siemiątkowski Robert1978M2Runnerswalde Darłowo (POL)-381700:14:12200:27:384400:39:57
#80 29767Kowal Wiktoria2001K1STOPA Słupsk (POL)40-2500:17:52200:35:2428300:52:28
#81 42225Garbowski Krzysztof1997M1Słupsk (POL)-401800:13:22200:26:593100:40:11
#82 306260Jaworski Mariusz1992M1Słupsk (POL)-6210800:17:33300:35:4929500:52:52
#83 322119Czech Roman1949M4+K.B. GOCH BYTÓW (POL)-742100:18:33300:36:2731400:53:29
#84 70190Breszka Tomek1979M2Captain America vs The Flash (POL-652600:15:03300:29:267000:42:55
#85 328473Zduńczyk Joanna1976K2krępa (POL)51-1700:18:53300:36:5532900:53:38
#86 329188Bork Karolina1980K2Słupsk (POL)52-1800:18:53300:36:4132300:53:45
#87 338299Kuchenbekier Ilona1979K2Miastko (POL)58-2000:19:23300:37:0734500:54:06
#88 342100Orłowski Leszek1958M4+Troll Team (POL)-842300:19:13300:37:1334700:54:24
#89 344387Rządkowska Maria1975K2Ustka (POL)60-2200:19:23300:37:2735100:54:27
#90 91230Gorczyński Sebastian1982M1W.P.K. Słoń Team (POL)-843900:15:53300:30:4010600:43:58
#91 353461Woźniak Dariusz1970M3www.limo300c.com (POL)-903500:19:03300:37:5436300:54:47
#92 108377Reszkowski Sebastian1987M1BAZA 44 (POL)--4500:16:13300:31:0412100:44:50
#93 364446Werbiński Waldemar1960M4+Słupsk (POL)-972600:19:13300:37:2735200:55:08
#94 112429Terefenko Tomasz1987M1Słupsk (POL)-44600:16:23300:30:5811600:44:59
#95 117426Szymański Tomasz1972M2Słupsk (POL)-94600:15:53300:30:5811700:45:04
#96 12143Jurek Paweł1983M1STOPA Słupsk (POL)-134800:16:03300:31:2013600:45:09
#97 377415Szkatulski Tomasz1988M1Darłowo (POL)--12700:19:23300:38:2838100:56:10
#98 128344Obert Paweł1978M2Ks Damnica (POL)-195000:15:13300:30:3710000:45:19
#99 384217Kubera Kajetan1994M1Słupsk (POL)-613200:18:43300:37:2835400:56:27
#100 39155Kaziów Ryszard1953M4+STOPA Słupsk (POL)-102800:19:23300:38:4838800:57:01

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności