Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Słupski Bieg Niepodległości

Wyniki - 11 listopada 2016, Słupsk

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
-
#1 2023Antosiak Grzegorz1992M1Słupsk (POL)-868000:16:41100:32:5717500:48:41
#2 3984Bałasz Paweł1977M2Słupsk (POL)-1511600:20:45500:39:3741200:57:14
#3 2315Bednarczyk Arkadiusz1973M2STOPA Słupsk (POL)-98200:17:18800:33:4721700:49:41
#4 186Białas Arkadiusz1975M2STOPA Słupsk (POL)-18700:13:211900:25:581900:37:49
#5 2337Bielewicz Anna1977K2STOPA Słupsk (POL)23-600:17:1521000:33:5122400:49:45
#6 3878Borodziuk Aneta1981K1Słupsk (POL)80-4700:19:29900:38:3738400:56:40
#7 599Leśniewski Daniel1982M1STOPA Słupsk (POL)-562500:15:36600:29:106300:41:41
#8 1910Borusiński Piotr1976M2STOPA Słupsk (POL)-19800:13:222000:26:152100:37:49
#9 41012Breszka Paweł1971M2Darłowo (POL)-2411800:20:59900:40:2443100:57:56
#10 45813Bronisz Cezary1975M2BBL Słupsk (POL)-4012300:22:18800:43:5547201:03:16
#11 34114Burman Tomasz1992M1Słupsk (POL)-8312000:19:08800:36:1130800:54:23
#12 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 615Burzyński Aleksander1977M2STOPA Słupsk (POL)-6300:12:24800:24:00600:34:40
#13 35016Chudoba Artur1982M1Night Runners Słupsk (POL)-8812200:19:48800:37:5636400:54:35
#14 42817Chyba Bartłomiej1976M2Słupsk (POL)-3212100:20:21100:40:0242400:58:45
#15 11518Cybulski Robert1973M2MTS Hamer Miastko (POL)-74500:15:59900:31:0311900:45:03
#16 29519Roman Sylwia1977K2MKS Święc Sławno (POL)38-1100:18:58800:36:0830100:52:21
#17 44620Dallmer Barbara1986K1Słupsk (POL)111-6100:21:31100:42:3245001:02:34
#18 47121Damps Julita1981K1Night Runners Słupsk (POL)127-6700:22:54400:45:2147501:05:54
#19 39922Dańczak Aleksander1987M1STOPA Słupsk (POL)-1613600:20:20-00:39:2440300:57:16
#20 39723Dąbrowska-Bałasz Joanna1977K2Słupsk (POL)83-3100:20:44400:39:3741400:57:14
#21 46725Falgowski Paweł1979M2Białogard (POL)-4212400:19:44400:44:0047301:04:42
#22 39526Fruba Andrzej1958M4+BBL (POL)-132900:19:47700:38:4638600:57:09
#23 37827Fruba Karina1983K1STOPA Słupsk (POL)78-4600:19:20-00:38:1136800:56:12
#24 17328Furman Tomasz1979M2Słupsk (POL)-606100:15:55500:32:2716100:47:36
#25 10229Gajewski Andrzej1977M2SSI Aktywni Damnica (POL)-943800:15:51100:30:3810300:44:42
#26 16530Gaweł Zbigniew1956M4+Słupsk (POL)-53800:16:3416400:32:2015800:47:18
#27 47831Gdyński Tomasz1985M1CPZ (POL)-4614500:22:56600:47:1047701:10:17
#28 5532Gierlach Jacek1989M1STOPA Słupsk (POL)-522200:14:24400:28:315300:41:29
#29 -33Głuch Katarzyna1982K1Koszalin-----
#30 30434Grabowicz Jerzy1947M4+TUPOT Ustka (POL)-611800:17:56600:35:2928600:52:48
#31 9935Grachel Darek1990M1Korzybskie Rekiny (POL)-924300:15:10-00:30:068500:44:27
#32 31136Grzeszewski Oskar1977M2Krępa Słupska (POL)-6610500:18:38800:36:2531200:52:56
#33 27937Janke Katarzyna1982K1Żychlin (POL)33-2200:18:45500:35:4029200:51:28
#34 16438Jaskólski Piotr1985M1Night Runners Słupsk (POL)-526600:18:24400:33:4321100:47:12
#35 7639Jaworski Krzysztof1985M1Słupsk (POL)-713200:15:25500:29:527900:43:18
#36 3640Jęcek Krzysztof1985M1Markos / Night Runners Słupsk (P-341600:13:36600:27:133500:39:37
#37 38641Jura Kazimierz1948M4+MTS Hamer Miastko (POL)-72700:19:46600:38:3538300:56:40
#38 35642Jurek Daniel1985M1Słupsk (POL)-9212300:20:20-00:38:2237300:54:56
#39 12143Jurek Paweł1983M1STOPA Słupsk (POL)-134800:16:03300:31:2013600:45:09
#40 47944Kabaciński Bronisław1947M4+TUPOT Ustka (POL)-473900:24:10-00:47:3547801:10:38
#41 20145Kaczmarek Eugeniusz1947M4+Słupsk (POL)-851100:16:44400:33:0618500:48:38
#42 18046Kaczmarek Wiesław1959M4+Słupsk (POL)-65900:16:4117100:32:5717600:47:52
#43 14447Kamelski Piotr1973M2Sławno (POL)-355500:16:17700:31:3414400:45:53
#44 24648Kamińska Justyna1975K2Krępa Słupska (POL)26-700:17:0619600:33:5522600:50:09
#45 39249Kamiński Tomasz1989M1Słupsk (POL)-1113400:20:54400:39:5741900:57:04
#46 22150Kamiński Witold1973M2STOPA Słupsk (POL)--7800:17:20-00:33:4922300:49:23
#47 21051Kaniak Sławomir1976M2Orlen CUK (POL)-937400:16:50-00:33:1919400:48:52
#48 17452Kasperski Dariusz1971M2Bydlino (POL)-616200:17:29900:32:5417300:47:39
#49 12453Kasprowicz Małgorzata1981K1STOPA Słupsk (POL)9-700:15:5011200:31:1212400:45:13
#50 27354Kawałek Piotr1977M2GRYF24.Pl (POL)-429800:17:57700:35:0226700:51:13
#51 39155Kaziów Ryszard1953M4+STOPA Słupsk (POL)-102800:19:23300:38:4838800:57:01
#52 29056Kępiński Marcin1984M1Słupsk (POL)-5510500:19:09900:36:0629900:52:01
#53 3757Klinkusz Adrian1978M2Markos / Night Runners Słupsk (P-351500:14:15500:27:283800:39:37
#54 31658Kłusek Marek1977M2Słupsk (POL)-7110600:19:06600:36:4232400:53:22
#55 35759Knuth Sylwester1980M2Słupsk (POL)-9311100:20:20-00:38:2237400:54:56
#56 39660Kobierowski Edward1978M2K.B. GOCH BYTÓW (POL)-1411500:20:28800:39:1639400:57:10
#57 39461Kobierowski Sławomir1981M1K.B. GOCH BYTÓW (POL)-1213500:20:28800:39:1639500:57:08
#58 42362Korolczuk Karolina1986K1Sławno (POL)94-5200:20:25500:39:3741300:58:26
#59 34363Kosicka Anna1977K2STOPA Słupsk (POL)59-2100:19:20-00:37:2835500:54:25
#60 34764Nejman Agata1979K2STOPA Słupsk (POL)62-2300:18:49900:37:0334100:54:32
#61 8465Kosicki Tomasz1979M2STOPA Słupsk (POL)-783200:15:41100:30:299400:43:42
#62 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !22266Kostrzewa Paweł1983M1Słupsk (POL)-18600:17:52200:34:2924400:49:24
#63 29767Kowal Wiktoria2001K1STOPA Słupsk (POL)40-2500:17:52200:35:2428300:52:28
#64 2668Kowal Zbigniew1977M2STOPA Słupsk (POL)-261100:13:43300:26:342400:38:33
#65 43069Kowalski Krzysztof1957M4+STOPA Słupsk (POL)-333400:20:40-00:40:0442500:59:01
#66 12270Król Zbigniew1976M2BATALION OCHRONY BAZY (POL)-144800:15:31100:30:5011200:45:10
#67 41471Krzaczkowska Izabela1977K2Stężyca (POL)89-3500:20:31100:40:0242300:58:01
#68 25972Książak Damian1988M1Słupsk (POL)-319400:18:27700:35:2028200:50:50
#69 27274Kucharski Tomasz1974M2Słupsk (POL)-419700:17:26600:34:4325400:51:11
#70 24075Kulak Rafał1978M2Głobino (POL)-158500:17:38800:34:1423400:49:57
#71 38376Luty Łukasz1983M1Słupsk (POL)-513100:19:46600:38:5339000:56:26
#72 15777Luty Radoslaw1993M1Słupsk (POL)-486200:17:43300:33:0618600:46:52
#73 -78Majer Bożena1973K2Miastko-----
#74 32479Majkowski Krzysztof1988M1Kaliop Poland (POL)-7611700:19:35500:37:1634800:53:32
#75 23280Malinowski Adam1957M4+MKS Święc Sławno (POL)-101500:17:27700:34:0122800:49:44
#76 42181Marciniec-Koprowska Iwona1977K2BBL (POL)92-3800:19:59900:39:3340700:58:26
#77 4182Marzec Tomasz1989M1My Gym Słupsk (POL)-391700:13:25500:27:053400:40:02
#78 -83Matuszewski Rafał1974M27 Brygada Obrony Wybrzeża-----
#79 6084Mazur Cezary1988M1Redlino (POL)-572600:14:56600:28:515800:41:45
#80 47685Megger Agata1974K2Siemianice (POL)131-5100:23:31100:46:4747601:08:45
#81 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 22486Megier Wojtek1962M3Koszalin (POL)-32600:17:37700:34:0623000:49:25
#82 8987Merda Katarzyna1982K1Miastko MTS HAMER (POL)7-600:15:4310900:30:209200:43:51
#83 18488Michorzewski Maciej1978M2CORSIVA YACHTING (POL)-696600:17:13300:33:0718800:47:57
#84 44289Mikus Milena1994K1Biegający Wągrowiec (POL)108-5900:20:56600:41:2844001:01:12
#85 23690Mińkowski Marcin1986M1Słupsk (POL)-138800:17:52200:34:5526400:49:52
#86 19791Mroczek Przemysław1976M2Night Runners Słupsk (POL)-817100:17:04400:33:2119500:48:32
#87 46692Myszkowska Grażyna1965K3Night Runners Słupsk (POL)125-800:20:5143000:42:2844901:04:28
#88 34993Myszkowski Patryk1996M1Smołdzino (POL)-8712100:17:16600:35:5929800:54:33
#89 19694Nachyła Piotr1971M2STOPA Słupsk (POL)-807000:17:34400:33:3720500:48:28
#90 47595Nejman Sławomir1975M2Centrum Kettlebell Słupsk (POL)-4512500:21:30-00:43:2246301:06:59
#91 25396Nowakowski Mariusz1972M2Strzelino (POL)-269200:18:34400:35:0126600:50:32
#92 4697Ochnio Ryszard1975M2POLONIA JASTROWIE BIEDRONKA-431800:14:10-00:27:454600:40:30
#93 17998Olechnowicz Bartek2003M1Czarni Yankees Słupsk (POL)-647000:17:20-00:33:3020100:47:48
#94 18599Olechnowicz Sławek1975M2STOPA Słupsk (POL)-706700:17:20-00:33:3020200:47:58
#95 342100Orłowski Leszek1958M4+Troll Team (POL)-842300:19:13300:37:1334700:54:24
#96 47101Pakuła Mateusz1985M1Słupsk (POL)-441900:14:00-00:27:374300:40:43
#97 480102Pankowiecki Roman1956M4+Słupsk (POL)-484000:23:06600:47:5848001:12:26
#98 389103Paszkowski Mateusz2003M1Czarni Yankees Słupsk (POL)-813300:18:10-00:38:0336500:56:58
#99 363104Patyna Paweł1988M1Słupsk (POL)-9612500:18:59900:37:2235000:55:05
#100 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3105Pelo Artur1978M21 Lęborski Batalion Zmechanizowa-3200:11:46300:22:41300:32:33

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności