Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Darłowski Bieg Niepodległości

Wyniki - 12 listopada 2016, Darłowo

Msc
Nr
Rok
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !113Borzęcki NorbertKoszalin19801-00:32:47
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !250Guzowski DariuszCetyń 7/1Carry Petfood Trzebielino/Talex Borysław Borzytuchom19692-00:34:28
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 351Guzowski DenisTrzebielinoSzkoła Policji Szczytno/ Team Wojciechowski19953-00:34:37
#4 45Bartkowiak JanuszPołczyn ZdrójPołczyn Zdrój Biega19934-00:36:38
#5 5133Mierzwa WitoldDarłowoDarłowo19745-00:36:57
#6 6175Rudnikowski MaciejDarłowobieguzdrowiskowy.pl19746-00:37:57
#7 7231Wojtalik ŁukaszPołczyn ZdrójPołczyn Zdrój biega19837-00:38:11
#8 8152Orzechowski KamilRadomNEOVITAE19888-00:38:29
#9 993Koziński MichałDarłowo,,Kontra" Darłowo19989-00:38:47
#10 10125Merta MiłoszDarłowoKontra Darłowo199210-00:38:48
#11 11228Wilczewski KrzysztofTychowo50/4Mks"świeć slawno"198511-00:38:59
#12 1220Chudy HenrykSławskoK S olszewski i synowie195512-00:39:21
#13 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13117Łagutko KamilaDarłowoŻyj Z Energią1978-100:39:48
#14 14237Wójcik DamianDarłowoRunnerswalde Darłowo197013-00:39:55
#15 15165Powarzyński KrzysztofMalechowo6 WOG197114-00:40:01
#16 16180Skoneczny KacperDarłowoKontra Darłowo198915-00:40:31
#17 1795Krasuski HubertBarzowiceKlub Bokserski Kontra Darłowo199316-00:40:39
#18 18250Klekociuk MaksymilianDarłowoZielona Dolina198517-00:40:43
#19 19190Staszewski JanDarłowo196118-00:41:47
#20 20163Płaza RyszardDarłowo197019-00:41:53
#21 21223Wiernicki RemigiuszDarłowo198620-00:42:04
#22 22202Szopiński TomaszNacmierzKB Bryza Postomino198321-00:42:04
#23 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2388Kotara-Pałka MałogrzataKoszalin1979-200:42:25
#24 2478Kamelski PiotrSŁAWNOSŁAWNO197322-00:42:47
#25 2567Jarosz DariuszSucha KoszalińskaTKKF Koszalin197423-00:42:54
#26 26248Żylicz PawełSłupskSTOPA Słupsk199324-00:42:59
#27 27252Waszok KarolKępiceKORZYBSKIE REKINY198925-00:43:03
#28 2827Dobrzyński MichałLeszno198426-00:43:06
#29 29142Nachyła PawełKoszalinDziki Koszalin198727-00:43:36
#30 3068Jarosz JakubSucha KoszalińskaTKKF Koszalin199628-00:43:45
#31 3196Krawczuk SzymonGleźnowoGepard Gleźnowo198029-00:43:54
#32 32196Strzelecki ZbigniewKORZYBIEKORZYBSKIE REKINY195630-00:43:57
#33 33206Ślefarski AndrzejSłupskStopa Słupsk197431-00:43:59
#34 34160Pękała PiotrKoszalinRozbiegany Koszalin197132-00:44:01
#35 35123Mazur EmiliuszDarłowoŻyj Z Energią197633-00:44:12
#36 36187Sominka AndrzejdarłowoSSB(sobiesambiegam)196734-00:44:21
#37 37174Róg BartoszSławnoMKS Święc Sławno198135-00:44:31
#38 3830Dondajewski MichałKOSZALIN198336-00:44:31
#39 3960Iwaniec DariuszSierakowoTKKF Koszalin197537-00:44:33
#40 40229Wilkowski KrzysztofKoszalin197938-00:44:36
#41 4131Dudziak PiotrKoszalinKOSZALIN197539-00:44:36
#42 42227Wierzbicki JakubŚwidwinŚwidwin198540-00:44:42
#43 43209Telesiewicz HenrykSławnoK S olszewski i synowie194741-00:44:42
#44 44153Ostafi RobertRedło197842-00:44:56
#45 45112Kwiatkowski TobiaszDarłowo198543-00:45:08
#46 46198Szałkowski WojtekUSTKATUPOT USTKA197644-00:45:10
#47 47232Worobel JarosławBiały Bór-199545-00:45:13
#48 4898Krawczyk SebastianDARŁOWO198746-00:45:20
#49 49238Wysocki KrystianDomasławiceKontra Darłowo199747-00:45:23
#50 50147Nowaczyk ChristianBobolin199448-00:45:40
#51 51207Świetlik TomaszKoszalin196049-00:45:46
#52 52107Kułakowski DawidKoszalinTKKF Koszalin197750-00:45:54
#53 53130Micerski TomaszKoszalinTomasz Micerski197651-00:45:57
#54 54172Rogoża IreneuszKoszalinBiegnijmy.pl197252-00:45:59
#55 55121Marek Piotrdarłowo197453-00:46:03
#56 5683Kilar TomaszKoszalinHill Killer197454-00:46:05
#57 57155Paluszkiewicz TomaszDarłowoZespół Szkół Morskich200055-00:46:11
#58 5836Frączek DavidDarłowoKontra Darłowo199756-00:46:20
#59 5926Dobrowolski AleksanderPołczyn-Zdrój198057-00:46:25
#60 6040Gajek ArturKĘPICEKORZYBSKIE REKINY197658-00:46:26
#61 61171Rogalski RobertoKoszalinTKKF `198459-00:46:32
#62 62233Woszczyk KrzysztofDarłowoZespół Szkół Morskich200060-00:46:34
#63 63181Skoneczny MarekDarłowo196661-00:46:34
#64 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 64216Walińska AgnieszkaSŁUPSKBBL1973-300:46:35
#65 65246Ziolkowski MarcinSlupskSlupsk198662-00:46:36
#66 66102Krzewińska MałgorzataKoszalinTKKF Koszalin1959-400:46:42
#67 67176Rutkowski ArturSianówRutkowski Team199063-00:46:52
#68 68138Mróz DawidRedło197764-00:47:07
#69 6947Gołdyn MarekKoszalinTKKF Koszalin198265-00:47:10
#70 70249Borowski MariuszDarłowo198866-00:47:13
#71 71208Tarnionek KasiaDarłowoŻyj z Energią1979-500:47:13
#72 724Banach DamianDarłowoLZS Kowalewice200067-00:47:22
#73 7317Brzoskowski ArturDarłowo198268-00:47:23
#74 74193Stojewski JarosławSławnoJa_bez_Silna198469-00:47:32
#75 751Antosik GrazynaSlawskoKs Olszewski i synowie slawsko1981-600:47:40
#76 7633Dzieszuk DariuszKoszalinTKKF KOSZALIN196870-00:47:43
#77 77144Nieckarz MonikaSławno1981-700:47:43
#78 78143Nieckarz KrzysztofSławno198071-00:47:43
#79 79106Kulczyk KatarzynaSŁAWSKOKB BRYZA POSTOMINO1982-800:47:43
#80 8053Harbutiak MonikaCisowo1992-900:47:58
#81 81230Witczuk MarcinKoszalinRUN4FUN198072-00:47:58
#82 82219Wiatrzyk KrzysztofDarłowoDarłowo197073-00:48:00
#83 83243Zawierowska EwelinaUstka1985-1000:48:04
#84 84200Szmigiero SebastianSŁUPSKW.P.K SŁOŃ TEAM197774-00:48:05
#85 8549Gostomczyk Krzysztofsławno197975-00:48:08
#86 86154Pakmur MichałSławno198476-00:48:13
#87 87204Szymański PiotrRosnowo197377-00:48:22
#88 88167Puścian KrzysztofManowoGimnazjum w Manowie197478-00:48:27
#89 89136Mordacz MarcinPorzeczePorzeczek Biega198579-00:48:28
#90 90135Mordacz TomaszPorzeczePorzecze BIEGA )198780-00:48:46
#91 91103Krzyżaniak MateuszDarłowo199181-00:48:55
#92 92128Mędel CezaryKoszalin197382-00:48:56
#93 93127Mędel MartaKoszalin1976-1100:48:56
#94 94134Mikinka MagdalenaSławno1984-1200:48:57
#95 9571Jędruszczak IzabelaSŁAWNO1978-1300:48:58
#96 9673Jóźwiak MariuszKoszalin198083-00:49:06
#97 9780Karaś RadosławSłupskNight Runners Słupsk198184-00:49:28
#98 98122Mariak AdrianSławno198085-00:49:29
#99 9952Hałajko MagdalenaKoszalin1982-1400:49:39
#100 10081Kazimierowicz RadosławKoszalinVTT KOSZALIN198086-00:49:40

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności