Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Poznan #223

Wyniki - 12 listopada 2016, Poznan

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Kat
M
K
-
#1 102Nieznany--
#2 139Nieznany--
#3 96Alexander ProwseJM1065.53 %00:25:5885-
#4 146Maciej SoliwodaJM1055.25 %00:28:34112-KB Maniac
#5 170Bartosz GrząślewiczJM1056.16 %00:30:18122-
#6 192Tymek TopolskiJM1045.16 %00:37:41130-
#7 74Aleksander PająkowskiJM11-1456.70 %00:25:0168-
#8 126Jan PawlakJM11-1456.15 %00:27:15102-KB Maniac
#9 160Szymon KaźmierczakJM11-1450.54 %00:29:25117-
#10 165Tadeusz PająkowskiJM11-1449.25 %00:30:11119-
#11 166Oskar Jakub GrząślewiczJM11-1450.69 %00:30:11120-
#12 175Kajetan TyranJM11-1447.33 %00:30:38125-
#13 29Patryk ZielińskiJM15-1762.64 %00:22:1328-
#14 125Zuzanna OsickaJW1062.67 %00:27:14-24
#15 178Zofia EwertowskaJW1053.06 %00:32:10-52
#16 183Jagoda RoszykJW1050.17 %00:34:01-57
#17 190Hanna ProwseJW1049.34 %00:36:43-61
#18 194Martyna NiedzielskaJW1043.37 %00:39:21-64KS Posnania
#19 110Maria PolaczekJW11-1462.18 %00:26:45-17
#20 177Maciej KościelniakSM18-1942.17 %00:31:37126-
#21 5Maciej StęplowskiSM18-1969.87 %00:19:055-
#22 24Mateusz KrzyżagórskiSM20-2458.81 %00:21:5623-
#23 30Piotr AdrychSM20-2457.80 %00:22:1929-
#24 36Mateusz KościelniakSM20-2457.93 %00:22:3034-
#25 57Adam MaliszewskiSM20-2453.23 %00:24:1453-runnersclub.pl
#26 159Przemysław Arkadiusz GrzywaczykSM20-2443.98 %00:29:20116-
#27 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Mateusz AgaciakSM20-2472.34 %00:17:502-
#28 8Szymon KwiatkowskiSM20-2463.76 %00:20:148-
#29 9Mateusz KorczSM20-2463.27 %00:20:289-
#30 35Marcin NawrockiSM25-2957.46 %00:22:2733-
#31 43Wojciech ChruścińskiSM25-2955.96 %00:23:0540-Piątkowo na Biegowo
#32 50Wojciech SzymczakSM25-2954.39 %00:23:4346-
#33 53Maciej StawiakSM25-2954.09 %00:23:5149-
#34 54Dawid Jakub LewandowskiSM25-2954.01 %00:23:5550-
#35 72Krzysztof KrysztofiakSM25-2951.60 %00:25:0066-KB Maniac
#36 79Maciej KaźmierskiSM25-2950.92 %00:25:2072-
#37 91Marcin StańczykSM25-2950.29 %00:25:3981-
#38 120Jan HelakSM25-2947.66 %00:27:0698-Drużyna Jezusa
#39 132Jędrzej ZakrzewskiSM25-2947.17 %00:27:21104-
#40 135Piotr Łukasz WojnarowskiSM25-2947.14 %00:27:22105-
#41 172Marcin NiżnikSM25-2942.36 %00:30:27123-
#42 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Adrian GraczykSM25-2972.61 %00:17:461-Biegi.wlkp
#43 13Filip WieczorekSM25-2961.61 %00:20:5813-Night Runners
#44 23Maciej MarciniakSM30-3459.94 %00:21:5322-KB Maniac
#45 47Adam KuźmaSM30-3455.18 %00:23:3943-
#46 60Przemysław LaskowskiSM30-3453.67 %00:24:1956-Naramowice Biegają
#47 66Piotr CzarneckiSM30-3453.05 %00:24:3661-
#48 73Michał KuśnierzSM30-3452.20 %00:25:0067-
#49 80Michał Błażej WojnarowskiSM30-3451.15 %00:25:2573-
#50 83Michał RojewskiSM30-3451.21 %00:25:2976-Naramowice Biegają
#51 84Karol TomczakSM30-3451.21 %00:25:2977-Naramowice Biegają
#52 89Paweł KoralewskiSM30-3451.01 %00:25:3579-gRUNwald team Poznań
#53 130Piotr CanderSM30-3447.99 %00:27:20103-KB Maniac
#54 186Cezary OlejniczakSM30-3437.95 %00:34:23128-
#55 187Paweł ZiętarskiSM30-3437.79 %00:34:24129-
#56 197Jan JarzyńskiSM30-3432.65 %00:39:49132-
#57 4Krzysztof SzulcSM30-3468.80 %00:18:584-
#58 10Paweł PoprawskiSM30-3463.36 %00:20:3110-
#59 16Sławomir RodziewiczSM30-3461.40 %00:21:0716-
#60 19Jakub KrychSM30-3461.44 %00:21:2118-Kapitan Bomba Team
#61 20Mateusz KrenciszSM30-3460.74 %00:21:2919-
#62 21Aleksander NowakSM30-3460.11 %00:21:3120-
#63 63Gabriela Maryka TrzepaczSW20-2460.33 %00:24:32-5Night Runners
#64 171Beata WilczyńskaSW20-2448.60 %00:30:27-49
#65 176Ewa GruntSW20-2448.29 %00:30:39-51
#66 46Wiola HarkiewiczSW25-2963.29 %00:23:23-4Naramowice Biegają
#67 105Agnieszka PokorskaSW25-2956.38 %00:26:15-14
#68 119Zuzia KaliszSW25-2954.92 %00:26:57-22
#69 121Anna GiedrojćSW25-2954.58 %00:27:07-23
#70 131Aleksandra MikłaszSW25-2954.11 %00:27:21-28
#71 134Milena SzadySW25-2954.08 %00:27:22-30
#72 162Olga TrzepiecińskaSW25-2950.20 %00:29:29-44
#73 185Zuza SzycSW25-2943.04 %00:34:23-58
#74 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 41Katarzyna PastwaSW30-3464.33 %00:23:02-3
#75 95Ania WawiórkoSW30-3457.25 %00:25:58-11Night Runners
#76 99Monika OwczarczakSW30-3456.91 %00:26:04-12Wilda Biega
#77 106Ania KoteckaSW30-3456.23 %00:26:30-15gRUNwald team Poznań
#78 113Agata Dominika KurkiewiczSW30-3455.26 %00:26:47-18
#79 114Magdalena OstaszkiewiczSW30-3455.63 %00:26:47-19
#80 115Anita MarcinkowskaSW30-3455.40 %00:26:50-20
#81 127Natalia KozierskaSW30-3454.28 %00:27:16-25
#82 141Anna MielcarekSW30-3452.91 %00:28:06-32
#83 151Anna CwojdzińskaSW30-3451.44 %00:28:58-37
#84 152Urszula KlajaSW30-3451.38 %00:29:00-38Night Runners
#85 157Irena KopaczewskaSW30-3450.66 %00:29:15-42
#86 158Agnieszka ŁabędźSW30-3450.54 %00:29:19-43Maratończyk Poznań
#87 173Aleksandra Magdalena StelmachSW30-3448.69 %00:30:28-50Night Runners
#88 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !18Karolina RutaSW30-3470.45 %00:21:09-1Night Runners
#89 27Jakub ŁawrynowiczVM35-3959.80 %00:22:1126-
#90 28Dominik PiaskowskiVM35-3959.38 %00:22:1227-Biegająca Egzekucja
#91 37Mariusz BobińskiVM35-3960.09 %00:22:3335-
#92 39Marek SzydłowskiVM35-3958.29 %00:22:3737-
#93 40Rafał BoberVM35-3957.49 %00:22:5638-
#94 42Mikołaj PietzVM35-3957.60 %00:23:0239-
#95 49Marcin WoźniakVM35-3956.02 %00:23:4145-
#96 55Filip GrząślewiczVM35-3956.38 %00:24:0251-
#97 58Piotr HarkiewiczVM35-3954.40 %00:24:1454-Naramowice Biegają
#98 68Krzysztof JankaVM35-3954.01 %00:24:4363-
#99 82Robert ZielińskiVM35-3952.85 %00:25:2775-Luboński Klub Biegacza
#100 92Marek ŚwierczyńskiVM35-3951.64 %00:25:5182-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności