Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

I Bieg Tarnowski

Wyniki - 19 listopada 2016, Tarnów Opolski

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
-
#1 164236Kowalski GrzegorzSTRZELCE OPOLSKIECYKLOOPOLE00:56:37
#2 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3228Baron KamilJASIONARAJSPORT ACTIVE00:35:16
#3 77179Lelonkiewicz KrzysztofSTRZELCE OPOLSKIE00:48:20
#4 19214Paszkiewicz MichałZAWADZKIE00:41:55
#5 16827Niepala BeataIZBICKO00:56:57
#6 22261Pytel AnnaOTMICEBRAK01:12:45
#7 22362Pytel RomanOTMICEBRAK01:12:45
#8 3341Klyszcz MichałOTMICE00:44:09
#9 4872Hrycaj MarcinOPOLEODRA OPOLE00:46:00
#10 3247Martynowski ŁukaszOPOLE00:44:06
#11 18115Jagiela RafałOPOLEKUBUŚ TEAM00:41:44
#12 12575Martyniuk RyszardSTRZELCE OPOLSKIEBRAK00:52:20
#13 210237Seniszyn DariuszTARNÓW OPOLSKI01:06:14
#14 200293Szkudniewska ElżbietaBRZEGKOTWICA BRZEG01:03:21
#15 9411Drozd PrzemysławOPOLEKOLKA TEAM OPOLE00:49:46
#16 8813Opolski MateuszKĄTY OPOLSKIEKOLKA TEAM OPOLE00:49:14
#17 4326Chamala KrzysztofLUBOSZYCEWEEGREE00:45:40
#18 171140Bujnicki TomaszCZARNOWĄSYBLACK MUSTACHE RUNNERS TEAM00:57:46
#19 47137Kostrzewski SławekOPOLE10 BRYGADA LOGISTYCZNA00:45:56
#20 6753Chudy PiotrBIADACZ00:47:39
#21 14223Sowiński AdamOPOLEOPOLEBIEGA.PL00:54:50
#22 2837Falkenberg LudwikKRAPKOWICERUN-LOG.COM00:42:55
#23 7620Mielczarek GrzegorzOPOLE00:48:17
#24 2076Skalska AnnaBYTOMFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY ZDRÓJ00:42:09
#25 2076Skalska AnnaBYTOMFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY ZDRÓJ00:42:09
#26 26292Fukiet MateuszBRZEGKOTWICA BRZEG00:42:34
#27 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1181Olijnyk PawełWINNICACLUB BIEGACZA RAWICZ00:34:42
#28 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2103Vereckyi Pavel00:34:51
#29 4269Pac PawełBRZEG.00:36:36
#30 59Ruszała PawełKĄTY OPOLSKIEDKS TORPEDA00:37:23
#31 6254Kiliarska ValentynaNIKOLAEVLKB RUDNIK00:38:04
#32 7164Olijnyk SwietlanaWINNICACLUB BIEGACZA RAWICZ00:38:19
#33 8102Kytytsia OlenaOPOLEBRAK00:38:51
#34 91Pastorova PetraOSTRAVA00:39:02
#35 1032Stemplewski SebastianOPOLEKOLKA TEAM OPOLE00:39:21
#36 11263Sitek TadeuszMARCISZÓW00:39:51
#37 12257Jurczyński RafałOZIMEKLO VI OPOLE ,AZS POLITECHNIKA OPOLSKA00:40:07
#38 13149Tomków RobertNIEMODLINFAST FOOT OPOLE00:40:21
#39 1485Trzepizor Dominik00:40:39
#40 15101Czyż KatarzynaRUDA ŚLĄSKATL POGOŃ RUDA ŚLĄSKA00:41:02
#41 16290Olszewski ArekKŁOBUCKNGB KŁOBUCK00:41:25
#42 17216Glensk ArkadiuszDANIECCYKLOFAN OPOLE00:41:33
#43 21168Weis MariuszTOSZEKAMATOREK00:42:11
#44 225Niepala JacekOBORNIKI ŚLĄSKIE00:42:11
#45 2382Gonsior RafałNIEMODLINNIEMODLIN BIEGA00:42:27
#46 24120Olewicz PiotrSTRZELCE OPOLSKIE00:42:33
#47 2536Swoboda LeszekSOLARNIAMAFIA TEAM LUBLINIEC00:42:34
#48 27133Glik DariuszSZYMISZÓWGMINA STRZELCE OPOLSKIE00:42:47
#49 2968Los Patryk00:43:18
#50 30184Kubisz TomaszLUBLINIECWKB META LUBLINIEC00:43:49
#51 31193Kowalczyk MichałJEŁOWAOPOLEBIEGA.PL00:44:02
#52 34156Zarzecki LechKLUCZBORKKLUCZBORK BIEGA00:44:34
#53 35270Badewicz TomaszKRAPKOWICEGARAGE JIM BEAM00:44:44
#54 36158Cioch PawelOPOLEPLOTSERWIS TEAM00:44:46
#55 3766Oliwa PiotrTUŁOWICEBIEGAM BO LUBIĘ OPOLE00:44:49
#56 38195Gromek GrzegorzTARNÓW OPOLSKICYKLOFAN OPOLE00:45:15
#57 3946Jóźwiak ŁukaszOPOLEOPOLEBIEGA.PL00:45:17
#58 4057Pietrzak PrzemysławKRAPKOWICEINTERSPORT OPOLE00:45:26
#59 4198Tol KamilTANINABRAK00:45:38
#60 4234Kordziński KazimierzLUBLINIECMAFIA TEAM LUBLINIEC00:45:40
#61 4495Kaczmarczyk SebastianLUBLINIECMAFIA TEAM LUBLINIEC00:45:42
#62 4583Smoll MariolaKRUPSKI MŁYN00:45:44
#63 4659Broj NataliaŹLINICE00:45:47
#64 49242Lake DariuszNAKŁO00:46:03
#65 50284Socha MichałRUDA ŚLĄSKAAMATOR00:46:17
#66 51225Gola DawidSUCHA00:46:22
#67 5297Wysota KrzysztofLUBLINIECMAFIA TEAM LUBLINIEC00:46:41
#68 53198Tarczyński RafaelKRAPKOWICE00:46:44
#69 54287Pietrek DanielKOSOROWICEUNIWERSYTET OPOLSKI00:46:49
#70 55253Kocoń MariuszOPOLE10 BRYGADA LOGISTYCZNA00:46:52
#71 56211Rękas JanOPOLE00:46:55
#72 57126Szczepek RomanTARNÓW OPOLSKIBRAK00:47:03
#73 584Najwer TomaszKRAPKOWICE00:47:13
#74 59116Frąk AdamSCHODNIAOZIMEK TEAM00:47:16
#75 6049Celarek JanuszSIEMIANOWICE SLASKIEKOLKA TEAM OPOLE00:47:17
#76 61127Zajdel DariuszZAWADZKIE00:47:24
#77 62199Soll DawidOPOLEOPOLEBIEGA.PL00:47:25
#78 63275Pancylejko NataliaOPOLE00:47:30
#79 64150Klag Karolina00:47:32
#80 6580Sujka DawidOPOLEOPOLEBIEGA.PL00:47:37
#81 66194Wołoszczuk TomekBRZEGBIEGAM BO LUBIE BRZEG00:47:37
#82 68297Długosz ArturDOBRZEŃ WIELKINIEZRZESZONY00:47:46
#83 69109Sobel ŁukaszUJAZDOPEL ACTIVE TEAM00:47:52
#84 7012Hylla MateuszTARNÓW OPOLSKI00:48:04
#85 7142Pasierowski GrzegorzKĄTY OPOLSKIEOSCIK00:48:08
#86 72210Zych RafałMIKOLINAMATOR00:48:12
#87 73235Ryzner KrzysztofJAROSŁAWJAROSŁAW00:48:15
#88 74118Adamietz MarekKRASIEJÓWOZIMEK TEAM00:48:16
#89 75186Pancylejko BeataOPOLE00:48:16
#90 7860Witkowski TadeuszTARNÓW OPOLSKIKOLKA TEAM OPOLE00:48:23
#91 79220Gołębiowski DariuszOPOLEWANDY BIEGA00:48:26
#92 80135Beer MichałKRAPKOWICE00:48:28
#93 81104Budzynski Krzysztof00:48:32
#94 82171Król WoitekCHRZĄSTOWICE1. FC CHRONSTAU- CHRZĄSTOWICE00:48:33
#95 83192Radomski RomanKRAPKOWICEBRAK00:48:43
#96 84113Godecki MarekDOBRZEŃ WIELKILZS TOR DOBRZEŃ WIELKI00:48:59
#97 8528Kotysz WaldemarOPOLEBIEGAM BO LUBIĘ OPOLE00:48:59
#98 86174Olewicz AndrzejSTRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIE00:49:00
#99 87131Jurczyński GrzegorzSTRZELCE OPOLSKIEFANI NOCY I PAGÓRA00:49:13
#100 8943Gutowski Dariusz00:49:15

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności