Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

I Bieg Tarnowski

Wyniki - 19 listopada 2016, Tarnów Opolski

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
-
#1 74118Adamietz MarekKRASIEJÓWOZIMEK TEAM00:48:16
#2 215159Agnieszka DoboszewskaTARNÓW OPOLSKILABTAR TEAM TARNÓW OPOLSKI01:10:31
#3 35270Badewicz TomaszKRAPKOWICEGARAGE JIM BEAM00:44:44
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3228Baron KamilJASIONARAJSPORT ACTIVE00:35:16
#5 97252Bartkowski MarcinKRAPKOWICEBRAK00:49:48
#6 169167Bartoszek AgataOPOLE00:57:37
#7 228278Bartoszewicz WładysławOPOLEBIEGAM BO LUBIĘ OPOLE01:27:11
#8 11433Bazan MarcinOPOLESTOWARZYSZENIE SĘDZIÓW PIŁKI NOŻNEJ00:51:10
#9 19552Bebłot LuizaWARSZAWABRAK01:02:11
#10 80135Beer MichałKRAPKOWICE00:48:28
#11 220260Bereżańska-Masiewicz DominikaOPOLE01:12:25
#12 12619Biniek SabinaROZMIERKAFANI NOCY I PAGÓRA00:52:31
#13 13422Bojczuk MateuszTARNÓW OPOLSKI10 BRYGADA LOGISTYCZNA00:53:40
#14 4659Broj NataliaŹLINICE00:45:47
#15 81104Budzynski Krzysztof00:48:32
#16 171140Bujnicki TomaszCZARNOWĄSYBLACK MUSTACHE RUNNERS TEAM00:57:46
#17 20194Burda ElżbietaOPOLEBRAK01:04:08
#18 6049Celarek JanuszSIEMIANOWICE SLASKIEKOLKA TEAM OPOLE00:47:17
#19 4326Chamala KrzysztofLUBOSZYCEWEEGREE00:45:40
#20 6753Chudy PiotrBIADACZ00:47:39
#21 36158Cioch PawelOPOLEPLOTSERWIS TEAM00:44:46
#22 133249Ciolek HubertTARNÓW OPOLSKINIEZRZESZONY00:53:33
#23 203125Cyparska MalgorzataOPOLEBIEGAM BO LUBIĘ OPOLE01:04:21
#24 116124Cyparski GrzegorzOPOLE10 BRYGADA LOGISTYCZNA00:51:26
#25 15101Czyż KatarzynaRUDA ŚLĄSKATL POGOŃ RUDA ŚLĄSKA00:41:02
#26 92138Dobosz JacekGOGOLINT. S. IRON MAN GOGOLIN00:49:36
#27 9411Drozd PrzemysławOPOLEKOLKA TEAM OPOLE00:49:46
#28 17378Dudek JanKĘDZIERZYN-KOŹLE00:57:51
#29 13281Dylla FranzTARNOW OPOLSKI00:53:28
#30 206221Dziwisz StanislawOPOLEBRAK01:05:02
#31 68297Długosz ArturDOBRZEŃ WIELKINIEZRZESZONY00:47:46
#32 219226Eichhorn DanutaSTANISZCZE WIELKIE01:11:03
#33 2837Falkenberg LudwikKRAPKOWICERUN-LOG.COM00:42:55
#34 129105Fesser AlicjaKAMIONEKRAJSPORT ACTIVE00:52:59
#35 14830Fortuna MarcinSTRZELCE OPOLSKIEFANI NOCY I PAGÓRA00:55:03
#36 59116Frąk AdamSCHODNIAOZIMEK TEAM00:47:16
#37 157121Frąk SławomirOZIMEKOZIMEK TEAM00:55:48
#38 183130Frydrych Jacek00:59:38
#39 26292Fukiet MateuszBRZEGKOTWICA BRZEG00:42:34
#40 95154Gabert GrzegorzGOGOLINVERTIGO HOTEL RUNNING TEAM00:49:47
#41 19069Gacka SabinaTARNÓW OPOLSKI01:00:45
#42 11367Gacka ŁukaszTARNÓW OPOLSKI00:50:40
#43 15687Gajewski MichałTARNÓW OPOLSKI00:55:39
#44 1198Garwol JustynaWINÓWOPOLEBIEGA.PL00:51:41
#45 15993Gembała WojciechLUBLINIECMAFIA TEAM LUBLINIEC00:55:50
#46 120265Giet AdamKĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE00:51:43
#47 194266Giet MałgorzataKĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE01:02:07
#48 17216Glensk ArkadiuszDANIECCYKLOFAN OPOLE00:41:33
#49 27133Glik DariuszSZYMISZÓWGMINA STRZELCE OPOLSKIE00:42:47
#50 84113Godecki MarekDOBRZEŃ WIELKILZS TOR DOBRZEŃ WIELKI00:48:59
#51 51225Gola DawidSUCHA00:46:22
#52 197162Golec MarcinTARNÓW OPOLSKILABTAR TEAM TARNÓW OPOLSKI01:02:34
#53 162161Golec MałgorzataTARNÓW OPOLSKILABTAR TEAM TARNÓW OPOLSKI00:56:22
#54 2382Gonsior RafałNIEMODLINNIEMODLIN BIEGA00:42:27
#55 14990Górny RobertOZIMEK00:55:07
#56 79220Gołębiowski DariuszOPOLEWANDY BIEGA00:48:26
#57 38195Gromek GrzegorzTARNÓW OPOLSKICYKLOFAN OPOLE00:45:15
#58 225107Grygiel BolesławKĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE01:16:51
#59 17271Gumieniuk MagdalenaOPOLE00:57:48
#60 8943Gutowski Dariusz00:49:15
#61 204272Haczyk GabrielaOPOLEBIEG OPOLSKI01:04:47
#62 177277Hałon AndrzejOPOLEBIEGAM BO LUBIĘ OPOLE00:58:27
#63 4872Hrycaj MarcinOPOLEODRA OPOLE00:46:00
#64 7012Hylla MateuszTARNÓW OPOLSKI00:48:04
#65 155114Jagiela JoannaOPOLEKUBUŚ TEAM00:55:38
#66 18115Jagiela RafałOPOLEKUBUŚ TEAM00:41:44
#67 135267Jakieła AnnaOPOLEWKB META LUBLINIEC00:53:40
#68 12479Jasiński MirosławOPOLEOPOLEBIEGA.PL00:52:13
#69 137166Jaskółka HubertŁOWKOWICEAMATOR00:53:42
#70 136165Jaskółka RafałDOBRAAMATOR00:53:42
#71 1766Josek AndrzejKRAPKOWICE00:58:16
#72 3946Jóźwiak ŁukaszOPOLEOPOLEBIEGA.PL00:45:17
#73 12148Juranek AdrianNAKŁO00:51:44
#74 87131Jurczyński GrzegorzSTRZELCE OPOLSKIEFANI NOCY I PAGÓRA00:49:13
#75 12257Jurczyński RafałOZIMEKLO VI OPOLE ,AZS POLITECHNIKA OPOLSKA00:40:07
#76 4495Kaczmarczyk SebastianLUBLINIECMAFIA TEAM LUBLINIEC00:45:42
#77 21139Karski MarcinKRAPKOWICE01:06:35
#78 18874Katarzyna BroyTARNÓW OPOLSKI01:00:43
#79 22617Kałuża IwonaTARNÓW OPOLSKI01:19:35
#80 6254Kiliarska ValentynaNIKOLAEVLKB RUDNIK00:38:04
#81 64150Klag Karolina00:47:32
#82 166239Klaudia RozyczkaSMOLARNIA00:56:50
#83 3341Klyszcz MichałOTMICE00:44:09
#84 55253Kocoń MariuszOPOLE10 BRYGADA LOGISTYCZNA00:46:52
#85 107248Kokot DanielOZIMEKRAJSPORT ACTIVE00:50:26
#86 4234Kordziński KazimierzLUBLINIECMAFIA TEAM LUBLINIEC00:45:40
#87 218227Kostoń IwonaZAWADZKIE01:11:03
#88 47137Kostrzewski SławekOPOLE10 BRYGADA LOGISTYCZNA00:45:56
#89 192294Koszyk RafałOPOLE01:01:14
#90 213240Kotysz KatarzynaOPOLEBIEGAM BO LUBIĘ OPOLE01:08:19
#91 8528Kotysz WaldemarOPOLEBIEGAM BO LUBIĘ OPOLE00:48:59
#92 147190Kowalczyk BożenaKOSZWICE00:54:58
#93 31193Kowalczyk MichałJEŁOWAOPOLEBIEGA.PL00:44:02
#94 164236Kowalski GrzegorzSTRZELCE OPOLSKIECYKLOOPOLE00:56:37
#95 98298Kowohl AdrianKRAPKOWICE00:49:51
#96 82171Król WoitekCHRZĄSTOWICE1. FC CHRONSTAU- CHRZĄSTOWICE00:48:33
#97 167119Krysiewicz MarcinWARSZAWA00:56:53
#98 214144Krzysztoń KatarzynaNAKŁO01:10:04
#99 91185Kubisz DorotaLUBLINIECWKB META LUBLINIEC00:49:25
#100 30184Kubisz TomaszLUBLINIECWKB META LUBLINIEC00:43:49

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności