Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich - E2

Wyniki - 4 grudnia 2016, Kraków

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
M
K
Nr
Rok
-
-
#1 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22-1388Biernawski Piotr1977WKS Wawel00:47:4600:00:38
#2 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33-522Bednarz Adam1994AZS UJ00:48:0700:00:59
#3 44-1303Korandy Tomasz199300:48:0700:00:59
#4 55-397Kasperowicz Radek1989Lacho TeamKraków00:48:3200:01:24
#5 66-1302Koczwara Tomek1977Radomyśl Wielki00:48:4100:01:33
#6 77-178Ferenc Kamil1981Goź dzielin00:49:3300:02:25
#7 88-524Grzywa Grzegorz197472d windsportpowered b y OSHEE00:49:5400:02:46
#8 99-1042Gruszczyński Artur1977Katowice00:50:3800:03:30
#9 1010-1024Błaż Mateusz1993Kombornia00:50:5700:03:50
#10 1111-1391Dołęgowski Krzysztof1979ino v- 800:51:0300:03:55
#11 1212-165Bul Dominik1982korkociagi.comKraków00:51:4400:04:36
#12 1313-571Koczaja Artur1985Kraków00:51:5000:04:42
#13 1414-1047Hetman Radosław1981Grupa NomaxJaworzno00:51:5900:04:51
#14 1515-163Bodurka Adam1992Zakopane00:52:5100:05:43
#15 1616-168Chy Łek Wojciech1982Łuczanowice TriEnginesKraków00:53:0300:05:55
#16 1717-209Kokoszka Zygmunt1977Vege RunnersKraków00:53:2200:06:14
#17 1818-1366Szydłowski Bartłomiej198700:53:3700:06:30
#18 1919-292Rykała Wojciech1977Myślenice00:53:3700:06:30
#19 2020-263Nycz Marek1986Kraków00:53:4200:06:34
#20 2121-248Marszałek Karol1993Sułoszowa00:53:4200:06:35
#21 2222-586Ścieszka Wojciech197313 elt Kraków-BaliceKraków00:53:5000:06:42
#22 2323-256Müldner Rafał1974Kraków00:54:0600:06:58
#23 2424-1318Madejski Adam1992RKS HuwduKatowice00:54:2200:07:14
#24 2525-1343Pietruszka Roman1986KS Promil Cich y KącikMielec00:55:0100:07:53
#25 2626-1356Reno Vittoriano1987PesceKrakow00:55:2000:08:12
#26 2727-315Szymaczek Kamil1990Kraków00:56:1100:09:03
#27 2828-298Siwiecki Tomasz1973Tomaszowice00:56:1200:09:04
#28 2929-536Danhofer Krzysztof1981Aktywna Strona ŻyciaWola Zachariaszowska00:56:3300:09:26
#29 3030-249Mazurkiewicz Wojciech1987Aktywna Strona ŻyciaKraków00:56:4200:09:35
#30 3131-226Kunz Tomasz1969Kraków00:56:4700:09:39
#31 3232-276Porębski Rafał1976Poranny PatrolEvil T eamZawada00:56:5200:09:44
#32 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !33-1531Maciejewska Angelika1996WKS Wawel00:56:5200:09:44
#33 3433-583Słowikowski Paweł1978KOSOVOKraków00:57:0700:09:59
#34 3534-1333Naspiń Ski Michał1996Jarosławska Grupa Biegowa SOKÓŁCh łopice00:57:1300:10:05
#35 3635-621Muran Andrii198900:57:3900:10:31
#36 3736-356Bujała Michał1987RunningP erformance.plJawor00:58:2600:11:18
#37 3837-1020Bem Jakub1992MK Team00:58:2600:11:18
#38 3938-191Gurgul Wojciech1980Kraków00:58:2600:11:19
#39 4039-1392Wiśniewski Paweł1974WKS WawelKraków00:58:4900:11:41
#40 4140-1058Kędzierski Adam1987Skawina00:58:4900:11:41
#41 4241-201Jura Maciej1990ITMBW KrakówNowy S ącz00:58:5000:11:42
#42 4342-1055Jasiński Jakub1987Go Ride Racing TeamKraków00:58:5900:11:51
#43 4443-585Suszczyński-Rodriguez Konrad1979LEŚNICZY MA RUCHA TEAMKraków00:59:0300:11:55
#44 4544-1044Grzywacz Rafał1975Aktywna Strona ŻyciaKraków00:59:0800:12:00
#45 4645-172Danielak Tomasz1995Zielonki00:59:1300:12:06
#46 4746-258Nadkański Marek1962MOK MSZANA DOLNAMszana Górna00:59:2000:12:12
#47 4847-213Kopieć Kamil1989ITMBW KRAKÓWKraków00:59:3300:12:25
#48 4948-1361Serzysko Bartosz1988Aktywna Strona ŻyciaKraków00:59:3500:12:27
#49 5049-538Florek Pawel1980Kosovokrakow01:00:0400:12:56
#50 5150-618Bachniak Daniel198801:00:0800:13:00
#51 5251-337Zadarnowski Dariusz1969Kraków01:00:0800:13:00
#52 5352-190Grodzki Sebastian1978Pega RunnersKraków01:00:3200:13:24
#53 5453-578Palmi Piotr1976Wieliczka01:00:3600:13:28
#54 5554-254Miśkiewicz Paweł1976Kraków01:00:3700:13:29
#55 5655-1045Guzik Łukasz1986Krakowski KKTŁysokanie01:01:1100:14:03
#56 5756-304Sroka Marcin1973Kraków01:01:2500:14:17
#57 5857-207Kisielewski Piotr1969CompassKraków01:01:3400:14:26
#58 5958-197Jankowski Łukasz1982Schibsted RunnersChe łm01:01:3600:14:28
#59 6059-247Mars Maksymilian1975Ericsson Ericpol RunTimeKraków01:01:5600:14:48
#60 6160-174Dwornik Maciek1982Zorientowani ObiektowoBielsko-Biała01:02:0000:14:52
#61 6261-1304Korbas Piotr1985Dobczy cki Klub BiegaczaDobczy ce01:02:0800:15:00
#62 6362-286Rajtar Zbigniew1959Rontil-CompassKraków01:02:1500:15:07
#63 6463-316Świdziń Ski Tomasz1976Vege RunnersKraków01:02:1800:15:11
#64 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !65-2589Wierzgacz Barbara1984Lacho TeamKraków01:02:2000:15:12
#65 6664-576Mordarski Michał1981Kraków01:02:2500:15:17
#66 6765-1319Madejski Dawid1989Żarki01:02:3500:15:27
#67 6866-212Kopeć Mirosław1974MirMarkKraków01:02:4300:15:35
#68 6967-1364Szczęsny Bartłomiej1989Kraków01:02:4700:15:39
#69 7068-1054Jarosz Sebastian1978Kraków01:02:4800:15:40
#70 7169-1305Kordas Rafał1985GT TEAMKraków01:02:4800:15:40
#71 7270-244Major Zby1973Night RunnersKraków01:02:5000:15:42
#72 7371-291Rogasch Stanisław1965Kraków01:02:5200:15:44
#73 7472-1352Pulchny Tomasz1972happ y tri friendskraków01:02:5400:15:46
#74 7573-181Filipowicz Bogusław1983GT TEAMKraków01:02:5600:15:48
#75 7674-302Sozanski Mikolaj1987INTERFORMKrakow01:03:0200:15:55
#76 7775-1021Bielecki Tomasz1986Kraków01:03:0300:15:55
#77 7876-1026Borowski Robert1993Tomaszów Mazowiecki01:03:0900:16:01
#78 7977-339Zegarmistrz Grzegorz1983Kraków01:03:1400:16:06
#79 8078-303Sozański Piotr1956INTERFORMKrakow01:03:2500:16:17
#80 8179-590Woźniak Grzegorz1986Che łm01:03:3200:16:24
#81 8280-160Bigaj Sebastian1896KT Water Knights ZabierzówKraków01:03:3700:16:30
#82 8381-239Machalica Jan1998Poranny PatrolKraków01:03:4200:16:34
#83 8482-332Wójciak Dawid2000EPIC TEAM ™Rabka-Zdrój01:03:4500:16:37
#84 8583-331Wolak Paweł199401:03:5500:16:48
#85 8684-570Kisiała Filip1979Lacho TeamKraków01:04:0500:16:57
#86 8785-1306Kordowski Piotr1971NOWA HUTA TEAMKRAKOW01:04:0900:17:02
#87 8886-327Wilk Krzysztof1973Udo GrubbeKraków01:04:1100:17:03
#88 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 89-3265Odomirska Katarzyna1983Krakow01:04:1100:17:03
#89 9087-616Popczyk Grzegorz1978Happ y Tri Friends01:04:1300:17:05
#90 9188-281Pręcikowski Rysiek1970Wieliczka01:04:2700:17:19
#91 92-41380Żółtak Anna1995Opoczno Sport T eamBusko-Zdrój01:04:5100:17:43
#92 9389-1370Tomaśko Mateusz1983Dobczy cki Klub Biegacza01:05:0000:17:52
#93 9490-587Śmitkowski Fabian1972Los Trepos CompanierosKraków01:05:1400:18:06
#94 9591-1029Bzowski Michał1972TrailrunKraków01:05:2800:18:21
#95 9692-1338Paluch Marcin1983Kraków01:05:3300:18:25
#96 9793-273Piątek Rafał1983Kraków01:05:4900:18:41
#97 9894-1351Przywara Piotr1977OPTIMA SKAWINASkawina01:05:5100:18:43
#98 99-5237Lisowska-Woś Agnieszka1982Niepo łomice Biegaj ąNiepo łomice01:06:0100:18:53
#99 10095-340Zięba Marcin1978Poranny PatrolKraków01:06:0100:18:53
#100 10196-1390Tajak Tomasz1974HrMax ZoryKrakow01:06:0200:18:54

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności