Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

2 Bieg Sylwestrowy

Wyniki - 31 grudnia 2016, Jelcz-Laskowice

Msc
Nr
K
M
-
-
#1 126334Masło AndrzejPOL1972, Bystrzyca00:37:1800:36:41-73
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1348Michalak MateuszPOLActiv Run Namysłów, Namysłów00:16:1800:16:18-1
#3 9340Mekitów MaciejPOLACTIV-SPORT NAMYSŁÓW, Namysłów00:18:0600:18:04-9
#4 109113Dziok KlaudynaPOLAMATOR, Brzeg00:30:3600:30:0745-
#5 11050Buganik - Gutwińska PatrycjaPOLAMATOR, Brzeg00:30:3600:30:0846-
#6 71239Kos MagdalenaPOLAMATOR, Oleśnica00:27:3200:27:0218-
#7 81260Krawiec-Palińska PaulinaPOLAMATOR, Oleśnica00:28:2300:27:5227-
#8 12982Czernik AleksandraPOLAMATORSKO, Jelcz-Laskowice00:40:0700:39:3455-
#9 13083Czernik GrzegorzPOLAMATORSKO, Jelcz-Laskowice00:40:0800:39:34-75
#10 7320Barwińska SylwiaPOLAMATORSKO, Jelcz-Laskowice00:27:4900:27:2320-
#11 39385Paciorek MarcinPOLAMATORSKO, Wojsław00:24:2900:24:09-34
#12 4058Cebo ArkadiuszPOLArmont, Oleśnica00:24:3000:24:18-35
#13 -39Bienkowski KamilPOLBE BETTER, Radwanice--
#14 10561Traczyński DanielPOLBiegowa Świdnica, Świdnica00:18:0800:18:06-10
#15 76650Król KatarzynaPOLBierutowska Grupa Biegowa00:28:0900:27:4723-
#16 1417Baranowski PiotrPOLBierutowska Grupa Biegowa, Bierutów00:18:4700:18:44-14
#17 44251Kowalski IreneuszPOLBRAK, Wrocław00:24:5100:24:31-38
#18 21614Wołoszczuk TomekPOLBrzeg00:20:4600:20:40-21
#19 127335Masło HelenaPOLBystrzyca00:37:1800:36:4054-
#20 -109Dyka AdaminaPOLCSiR Jelcz- Laskowice, Miłoszyce--
#21 52277Kupka AgnieszkaPOLCSiR Jelcz- Laskowice, Zdzieszowice00:25:5700:25:378-
#22 116409Pilszak MartaPOLDYDNIA RULES ), Wrocław00:33:0100:32:2948-
#23 121305Łabuda KacperPOLGALWANIZERNIA AGIS SC, Kędzierzyn-Kożle00:33:4800:33:26-71
#24 20280Kuś MichałPOLGimnazjum nr 1 Twardogóra, Twardogóra00:20:3100:20:31-20
#25 4713Bajsarowicz TomaszPOLGT RAT, Brzeg00:25:1500:24:50-40
#26 28558Tomaszewski MarcinPOLGT RAT, Oława00:22:1200:22:04-26
#27 58413Płonka JoannaPOLGZ LZS Grodków, Wojsław00:26:4200:26:3011-
#28 27135Gapinski MarianDEUHARIBO, Bonn00:21:5700:21:52-25
#29 88168Hełka JacekPOLJelcz-Laskowice00:29:0900:29:09-57
#30 89442Rojek GrzegorzPOLJelcz-Laskowice00:29:1500:29:15-58
#31 106621Wójciak PrzemysławPOLJelcz-Laskowice00:29:5500:29:29-63
#32 111206Kadłubiński SławekPOLJelcz-Laskowice00:30:4800:30:20-65
#33 26298Lewicki ŁukaszPOLJelcz-Laskowice00:21:4700:21:43-24
#34 3369Cichosz IgorPOLJelcz-Laskowice00:22:5600:22:53-30
#35 48120Filar FilipPOLJelcz-Laskowice00:25:3300:25:33-41
#36 7092Jarosławski MarcinPOLJelcz-Laskowice00:27:3200:26:57-53
#37 12445Roskosz MichałPOLKac Running Team, Boguszyce00:18:1300:18:13-12
#38 17646Żymła SebastianPOLKac Running Team, Chrzowice00:19:1400:19:10-17
#39 11622Wójcicki MarekPOLKac Running Team, Przysiecz00:18:1200:18:12-11
#40 4495Stach KrystianPOLKac Running Team, Zlinice00:16:5200:16:52-4
#41 128225Kipczak WiktorPOLKB HARCOWNIK JELCZ- LASKOWICE, Chwałowice00:37:4600:37:20-74
#42 10465Chomiak AnnaPOLKB HARCOWNIK JELCZ- LASKOWICE, Jelcz-Laskowice00:29:4900:29:2242-
#43 4667Chorzępa MarcinPOLKB HARCOWNIK JELCZ- LASKOWICE, Jelcz-Laskowice00:25:0100:24:49-39
#44 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2444Roskosz BartoszPOLKB HARCOWNIK JELCZ- LASKOWICE, Miłoszyce00:16:4400:16:44-2
#45 32522Szarata TomaszPOLKB HARCOWNIK JELCZ- LASKOWICE, Miłoszyce00:22:2700:21:59-29
#46 38557Tomaszewska JoannaPOLKB HARCOWNIK JELCZ- LASKOWICE, Wrocław00:24:2900:24:155-
#47 10266Chorzępa JoannaPOLKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE, Jelcz-Laskowice00:29:4300:29:2940-
#48 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3587Wieczorkiewicz AdamPOLKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE, Jelcz-Laskowice00:16:5000:16:50-3
#49 50310Łątka ZbigniewPOLKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE, Jelcz-Laskowice00:25:5700:25:26-43
#50 65537Sztyk KarolinaPOLKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE, Jelcz-Laskowice00:27:1000:26:4416-
#51 96521Szarata AgataPOLKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE, Miłoszyce00:29:3400:29:0535-
#52 29421Potera PiotrPOLKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE, Miłoszyce00:22:1800:22:09-27
#53 5423Baszczij MarekPOLKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE, Miłoszyce00:26:1000:25:51-45
#54 42560Lemiowski WojciechPOLKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE, Ratowice00:24:4700:24:18-37
#55 107230Konefał-Lewicka MarzenaPOLKB HARCOWNIK, Jelcz-Laskowice00:30:2100:29:5544-
#56 -296Lewicka AgnieszkaPOLKB HARCOWNIK, Jelcz-Laskowice--
#57 132286Ląd-Sobieszek SławaPOLklub Right Way Wrocław, Wrocław00:49:4400:49:0357-
#58 63605Wodara JuliaPOLKluczbork00:26:5100:26:3415-
#59 45235Korach PatrycjaPOLKOBIETY NA MEDAL, Wrocław00:24:5800:24:577-
#60 74234Korach BasiaPOLKOBIETY NA MEDAL, Wrocław00:27:5200:27:2921-
#61 113541Szwabowicz MagdalenaPOLKotowice00:31:4300:31:1247-
#62 86527Szkudniewska ElżbietaPOLKOTWICA BRZEG, Brzeg00:28:5100:28:4331-
#63 15126Fukiet MateuszPOLKOTWICA BRZEG, Brzeg00:18:5900:18:59-15
#64 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2378Czekalska MariolaPOLKOTWICA BRZEG, Brzeg00:21:1400:21:091-
#65 91524Szczepaniak MateuszPOLKP PSP OLEŚNICA, Twardogóra00:29:2300:29:11-59
#66 11568Chrapa MichałPOLKTW SMOCZE ŁODZIE, Wrocław00:33:0100:33:01-68
#67 69266Kubiak PawełPOLLegnica00:27:2900:27:05-52
#68 125610Wolska EwelinaPOLLeniwce z Chwałowic, Chwałowice00:34:3700:34:2353-
#69 43374Nowak KatarzynaPOLLigota Tułowicka00:24:4700:24:376-
#70 8433Białowąs RoksanaPOLLO NR1 OŁAWA, Oława00:28:2700:28:1129-
#71 51604Krawczyński GrzegorzPOLLubsza00:25:5700:25:38-44
#72 79467Sitak AlicjaPOLLubsza00:28:1800:27:5825-
#73 80468Sitak KarolinaPOLLubsza00:28:1800:28:0026-
#74 112508Stelczyk KubaPOLMiłoszyce00:31:2100:31:16-66
#75 18510Stelczyk SzymonPOLMiłoszyce00:19:5200:19:49-18
#76 30509Stelczyk MaciekPOLMiłoszyce00:22:1800:22:15-28
#77 59186Jakubowski WaldemarPOLMiłoszyce00:26:4600:26:29-48
#78 68602Włodarczyk MonikaPOLMiłoszyce00:27:2800:26:4917-
#79 16569Tyczyński PrzemysławPOLMTB ŚWITEŹ WIĄZÓW, Miłoszyce00:19:1100:19:04-16
#80 6476Skrzynkowski PiotrPOLOpole00:17:4100:17:41-6
#81 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !24475Skrzynkowska JoannaPOLOpole00:21:2400:21:192-
#82 36474Skrzynkowska GabrielaPOLOpole00:23:3100:23:274-
#83 92523Szczepaniak KatarzynaPOLOSP TWARDOGÓRA, Twardogóra00:29:2500:29:1333-
#84 105176Igielska AlicjaPOLOława00:29:5200:29:3143-
#85 35347Michalak MariuszPOLOława00:23:2300:23:18-32
#86 4975Ciupa ŁukaszPOLOława00:25:4700:25:09-42
#87 85643Żabińska AgnieszkaPOLOŁAWA, Oława00:28:3800:28:2230-
#88 66729Markowski MateuszPOLOŁAWSKA GRUPA BIEGOWA, Oława00:27:1100:26:45-50
#89 122306Łabuda OliwiaPOLparkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Kożle00:33:5300:33:3151-
#90 117307Ładońska EwaPOLParkrun Wrocław, Wrocław00:33:1200:32:5249-
#91 64429Puszczewicz ZenonPOLPisarzowice00:26:5400:26:50-49
#92 11989Długokęcki DavidPOLPRO-RUN WROCŁAW, Wrocław00:33:4700:33:15-70
#93 120218Kasperek NataliaPOLPRO-RUN WROCŁAW, Wrocław00:33:4700:33:1450-
#94 41355Mitrosz AndrzejPOLPRO-RUN WROCŁAW, Wrocław00:24:3100:23:52-36
#95 22612Wołk MariuszPOLPROWORUN TEAM, Rawa Mazowiecka00:20:5600:20:53-22
#96 90531Szóstak MarzenaPOLPrzychodnia Lekarska Medicor s.c., Jelcz-Laskowice00:29:2300:29:0532-
#97 103331Marszałek EdytaPOLRatowice00:29:4600:29:1541-
#98 2541Blichert TomaszPOLSCA Hygiene Products Sp. z o.o., Czernica00:21:3900:21:13-23
#99 61458Seiffert JoannaPOLSCA Hygiene Products Sp. z o.o., Lizawice00:26:4800:26:2913-
#100 62330Maniak BogumiłaPOLSCA Hygiene Products Sp. z o.o., Miłoszyce00:26:4800:26:2714-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności