Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Sylwestrowy

Wyniki - 31 grudnia 2016, Koszalin

Msc
Nr
Kat
M
K
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Bednarz Paweł3113-TY FUN CLUB ASI CHMIEL:*KOSZALIN-NACŁAWPOLSKA3011-00:05:3200:11:3700:17:3700:18:1000:03:2517.5
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Went Jakub342ŁEBAPOLSKA3022-00:06:0100:12:0400:17:3800:18:1300:03:2617.4
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Rudnik Krzysztof278NIGHT RUNNERS SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAPOLSKA3033-00:05:5300:12:0500:17:4000:18:1500:03:2617.4
#4 4Guzowski Denis104TALEX BORYSŁAW BORZYTUCHOMCETYŃPOLSKA1814-00:05:5300:12:0400:18:2000:18:5600:03:3416.8
#5 5Kurkul Przemek189PAŁÓWKOPAŁÓWKOPOLSKA1825-00:06:0800:12:2400:18:3600:19:1500:03:3816.5
#6 6Kulczyk Jerzy435TYCHOWOPOLSKA5016-00:06:0700:12:2900:18:4400:19:2000:03:3916.4
#7 7Bartkowiak Janusz28K.B. ZDRÓJ MENTORPOŁCZYN ZDRÓJPOLSKA1837-00:06:0900:12:2900:18:4400:19:2000:03:3916.4
#8 8Wierzejski Sławomir348KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓWBYTÓWPOLSKA4018-00:06:1900:12:3500:18:4700:19:2100:03:3916.4
#9 9Orzechowski Kamil240RADOM/KOSZALINPOLSKA1849-00:06:0600:12:2500:18:4500:19:2300:03:3916.4
#10 10Emilit Grzegorz76DZIESIĄTKA BIAŁOGARDKARLINOPOLSKA30410-00:06:1900:12:3700:18:5300:19:3000:03:4016.3
#11 11Gostkowski Łukasz95KB GOCH BYTÓWBYTÓWPOLSKA18511-00:06:1700:12:3200:18:5300:19:3100:03:4016.3
#12 12Leśniewski Konrad193KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOPOLSKA18612-00:06:1200:12:3500:18:5900:19:3700:03:4216.2
#13 13Garski Kryspin86ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWPOLSKA40213-00:06:1900:12:3600:19:0000:19:4100:03:4216.2
#14 14Kurkul Janek188KB BRYZA POSTOMINOPAŁÓWKOPOLSKA14114-00:06:1100:12:4300:19:1400:19:4900:03:4416
#15 15Rudnikowski Maciej279BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWOPOLSKA40315-00:06:1200:12:4400:19:1500:19:5000:03:4416
#16 16Ustianowski Wojciech329JW 1223 (ROZBIEGANY KOSZALIN)KOSZALINPOLSKA18716-00:06:2800:13:0400:19:2900:20:0500:03:4715.8
#17 17Pec Marek251KOSZALINPOLSKA40417-00:06:1900:12:5800:19:3600:20:1500:03:4915.7
#18 18Klimowicz Michał151NIEZRZESZONYWARSZAWAPOLSKA18818-00:06:2700:13:1000:19:4500:20:2100:03:5015.6
#19 19Wojtalik Łukasz412POŁCZYN -ZDRÓJ BIEGAPOŁCZYN-ZDRÓJPOLSKA30519-00:06:1700:13:0500:19:4800:20:2700:03:5115.6
#20 20Jaźwiński Dawid129TKKF KOSZALINKOSZALINPOLSKA14220-00:06:1200:13:0500:19:4900:20:2700:03:5115.6
#21 21Szewczuk Paweł308ROSNOWOPOLSKA30621-00:06:1800:13:0100:19:5200:20:3600:03:5315.4
#22 22Grzesik Eugeniusz102TKKF KOSZALINKOSZALINPOLSKA50222-00:06:3300:13:2200:20:0800:20:4700:03:5515.3
#23 23Wojciechowicz Jacek407WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALINPOLSKA30723-00:06:3300:13:2100:20:0900:20:4900:03:5515.3
#24 24Rodziewicz Marcin273POZNAŃPOLSKA30824-00:06:3800:13:2500:20:1100:20:5200:03:5615.2
#25 25Wójcik Damian418RUNNERSWALDE DARŁOWODARŁOWOPOLSKA40525-00:06:4100:13:2900:20:1300:20:5200:03:5615.2
#26 26Mosek Radosław220ROSNOWOPOLSKA30926-00:06:3700:13:3000:20:2700:21:0500:03:5815.1
#27 27Czapliński Jacek60KOSZALINPOLSKA301027-00:06:3000:13:3200:20:2800:21:0800:03:5915
#28 28Wojdasiewicz Tadeusz411KĘPICEPOLSKA301128-00:06:4700:13:3800:20:3100:21:1100:04:0015
#29 29Rudziński Adam261KOSZALIN40629-00:06:3300:13:3100:20:3300:21:1500:04:0015
#30 30Szamrej Wojciech306KOSZALINPOLSKA50330-00:06:3700:13:3400:20:3200:21:1700:04:0014.9
#31 31Lublewski Dawid436KOSZALINPOLSKA18931-00:06:3200:13:3100:20:3600:21:1800:04:0114.9
#32 32Chudy Henryk53K S OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOPOLSKA60132-00:06:4400:13:4500:20:4800:21:3200:04:0314.8
#33 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !33Hrycyk Anna114KOŁOBRZEGPOLSKA141-100:06:4500:13:5000:21:0100:21:4100:04:0514.7
#34 34Biedrzycki Krzysztof32CW FANZAKOŁOBRZEGPOLSKA40733-00:06:5000:14:0200:21:0200:21:4400:04:0614.6
#35 35Kisielewicz Krzysztof439KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEPOLSKA181034-00:07:0200:14:0700:21:0400:21:4700:04:0614.6
#36 36Stężała Artur300JW1223NOWE BIELICEPOLSKA40835-00:06:4900:14:0200:21:1400:21:5500:04:0814.5
#37 37Uznański Ryszard330KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGPOLSKA40936-00:06:4700:13:5300:21:1800:22:0200:04:0914.4
#38 38Zboiński Wojciech422KOSZALINPOLSKA401037-00:07:1100:14:2800:21:3000:22:0700:04:1014.4
#39 39Wujtiuk Piotr417SZCZECINEKPOLSKA401138-00:06:5600:14:0900:21:2800:22:1100:04:1114.3
#40 40Walter Przemysław33610 BIAŁOGARDBIAŁOGARDPOLSKA401239-00:07:0300:14:1400:21:3000:22:1300:04:1114.3
#41 41Łukawski Mariusz198JW 1223CHAŁUPYPOLSKA181140-00:06:4700:14:0000:21:3100:22:1500:04:1214.3
#42 42Hamer Szymon433KOSZALINPOLSKA301241-00:06:4600:14:0700:21:3500:22:1500:04:1114.3
#43 43Szymański Piotr314POŁCZYN ZDRÓJ BIEGAPOŁCZYN ZDRÓJPOLSKA301342-00:07:1300:14:1900:21:2900:22:1500:04:1214.3
#44 44Nowakowski Rafał236KOSZALINPOLSKA301443-00:07:1500:14:2900:21:3500:22:1600:04:1214.3
#45 45Weber Paweł339BAŁTYK KOSZALINKOSZALINPOLSKA301544-00:06:4400:14:0600:21:3500:22:1800:04:1214.3
#46 46Chołuj Jarek50ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINPOLSKA401345-00:07:1600:14:2900:21:3900:22:2200:04:1314.2
#47 47Nowaczyk Christian235BOBOLINPOLSKA181246-00:07:0500:14:3100:21:5400:22:3300:04:1514.1
#48 48Winkel Łukasz403KOSZALINPOLSKA401447-00:07:1700:14:3400:21:5400:22:3700:04:1614.1
#49 49Żeromski Dawid426KOSZALINPOLSKA181348-00:06:5900:14:2200:21:5800:22:4300:04:1714
#50 50Chajnowski Jarosław48TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINPOLSKA50449-00:07:3400:15:0100:22:0700:22:4700:04:1813.9
#51 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !51Frontczak Izabela82TKKF KOSZALINSZCZECINEKPOLSKA181-200:07:0000:14:3200:22:0500:22:4700:04:1714
#52 52Wilkowski Krzysztof401KOSZALINPOLSKA301650-00:07:0400:14:2800:22:0100:22:4800:04:1813.9
#53 53Jamniak Bartosz120MTS HAMER MIASTKOMIASTKOPOLSKA181451-00:06:5400:14:3000:22:0800:22:4900:04:1813.9
#54 54Żylicz Paweł431STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA181552-00:07:1300:14:4000:22:0700:22:5100:04:1813.9
#55 55Szałkowski Wojtek305TUPOT USTKAUSTKAPOLSKA401553-00:07:3400:14:5600:22:1200:22:5500:04:1913.9
#56 56Pękała Piotr256ROZBIEGA KOSZALINKOSZALINPOLSKA401654-00:07:1400:14:4500:22:1200:22:5800:04:2013.8
#57 57Michalski Jakub218TRIATHLON KOSZALINKOSZALINPOLSKA401755-00:07:3500:15:0300:22:2400:23:0400:04:2113.8
#58 58Adamczak Andrzej26TRIATHLON KOSZALIN LABO SPORTKOSZALINPOLSKA50556-00:07:3400:15:0200:22:2200:23:0600:04:2113.8
#59 59Deszcz Tomasz434RONIN GOLDTEAMKOSZALINPOLSKA181657-00:06:5200:15:1200:22:2700:23:0900:04:2213.7
#60 60Rutkowski Ryszard282RUTKOWSKI TEAMSIANÓWPOLSKA50658-00:07:1800:14:5500:22:2800:23:1000:04:2213.7
#61 61Kraczkowski Przemysław170KOSZALINPOLSKA301759-00:07:2600:14:5500:22:2600:23:1100:04:2213.7
#62 62Czerski Paweł62KOSZALINPOLSKA181760-00:07:1800:14:5100:22:3400:23:1200:04:2213.7
#63 63Krakowiak Sławomir172COSSG KOSZALINKOSZALINPOLSKA401861-00:07:3700:15:1200:22:3300:23:1600:04:2313.7
#64 64Kosiński Mateusz164DRUŻYNA SZPIKUSZCZECINPOLSKA181862-00:07:3000:15:0400:22:3600:23:1700:04:2313.6
#65 65Mosiołek Piotr221KOSZALINPOLSKA401963-00:07:3400:15:0300:22:3600:23:2300:04:2413.6
#66 66Chrostek Adam52GNIEZNOPOLSKA402064-00:07:3200:15:1100:22:4400:23:2400:04:2413.6
#67 67Niemczuk Dariusz233JAMNOKOSZALINPOLSKA50765-00:07:3600:15:0500:22:4600:23:2700:04:2513.6
#68 68Perczyński Jarek255ROSNOWOPOLSKA402166-00:06:5600:14:5800:22:5000:23:3100:04:2613.5
#69 69Śniadecki Wojciech317DARŁOWOPOLSKA181967-00:06:5000:14:3900:22:4500:23:3200:04:2613.5
#70 70Iwaniec Dariusz116TKKF KOSZALINSIERAKOWOPOLSKA402268-00:07:1500:15:0200:22:5100:23:3400:04:2613.5
#71 71Klemann Paweł150NOWE BIELICEPOLSKA301869-00:07:2000:15:0500:22:5100:23:3600:04:2713.5
#72 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 72Konieczna Anka156ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINPOLSKA401-300:07:2400:15:0800:22:5000:23:3700:04:2713.5
#73 73Hoc Dariusz110KOŁOBRZEGPOLSKA402370-00:07:3800:15:2800:22:5400:23:3800:04:2713.4
#74 74Bober Jakub37MIASTKOPOLSKA182071-00:07:1200:15:1200:22:5300:23:3900:04:2713.4
#75 75Gołuńska Renata93MIASTKOPOLSKA301-400:07:3300:15:1400:22:5900:23:4000:04:2813.4
#76 76Pardej Liliana246DUNINOWOPOLSKA182-500:07:4000:15:3000:23:0200:23:4200:04:2813.4
#77 77Kułakowski Dawid185TKKF KOSZALINKOSZALINPOLSKA301972-00:07:4600:15:3500:23:0400:23:4500:04:2913.4
#78 78Pstrągowski Marcin442DZIKI KOSZALINKOSZALINPOLSKA302073-00:07:1900:15:1200:23:0100:23:4700:04:2913.4
#79 79Krawczyk Tomasz177BIESIEKIERZPOLSKA302174-00:07:3000:15:1300:23:0100:23:4800:04:2913.4
#80 80Jędraszko Magda130MTS HAMERMIASTKOPOLSKA302-600:07:3100:15:1400:23:0300:23:4800:04:2913.4
#81 81Rogoża Ireneusz276BIEGNIJMY.PLKOSZALINPOLSKA402475-00:07:2600:15:1000:23:0300:23:5100:04:3013.3
#82 82Micerski Tomasz216TKKF KOSZALINKOSZALINPOLSKA402576-00:07:4400:15:3300:23:0900:23:5400:04:3013.3
#83 83Mucha Krzysztof224KOSZALINPOLSKA302277-00:07:4700:15:3900:23:1200:23:5500:04:3013.3
#84 84Sienicki Piotr286OPIUMKOSZALINPOLSKA402678-00:07:3100:15:2100:23:1500:23:5700:04:3113.3
#85 85Wasylów Mateusz337DROZDOWODROZDOWOPOLSKA182179-00:07:1000:15:1900:23:1400:24:0100:04:3113.2
#86 86Filipek Damian80SŁAWNOPOLSKA182280-00:06:5400:14:5900:23:1500:24:0200:04:3213.2
#87 87Gońka Krzysztof94DECATHLON KOSZALINKOSZALINPOLSKA182381-00:07:3900:15:3900:23:1300:24:0400:04:3213.2
#88 88Jarzyna Roman126STARGARDPOLSKA402782-00:07:2700:15:1800:23:1900:24:0600:04:3213.2
#89 89Kilar Tomasz148KOSZALINPOLSKA402883-00:07:3200:15:2500:23:2200:24:0800:04:3313.2
#90 90Kisieliński Igor149KOSZALINPOLSKA50884-00:07:4700:15:4400:23:1900:24:0800:04:3313.2
#91 91Kubiński Rafał184NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA50985-00:07:3400:15:2300:23:2200:24:1100:04:3313.1
#92 92Strumiński Rafał302DZIKI KOSZALINKOSZALINPOLSKA302386-00:07:3500:15:2900:23:2500:24:1100:04:3313.1
#93 93Gotowała Rafał96KOSZALINPOLSKA302487-00:07:4000:15:3400:23:2800:24:1500:04:3413.1
#94 94Chwaleba Jan55KOSZALINPOLSKA501088-00:07:3800:15:2800:23:3000:24:1600:04:3413.1
#95 95Kosecka Katarzyna159KB WYGANKOŁOBRZEGPOLSKA303-700:07:3600:15:3100:24:1600:04:3413.1
#96 96Cybulski Robert57MTS HAMER MIASTKOMIASTKOPOLSKA402989-00:07:5100:15:4100:23:3300:24:1700:04:3513.1
#97 97Śnieżko Marcin318TKKF KOSZALINKOSZALINPOLSKA302590-00:07:3700:15:3800:23:3100:24:1700:04:3413.1
#98 98Krupiński Krzysztof178E-UROLOGKOSZALINPOLSKA501191-00:07:5900:15:4700:23:2800:24:1800:04:3513.1
#99 99Gołdyn Marek92TKKF KOSZALINKOSZALINPOLSKA302692-00:07:4800:15:4900:23:3700:24:2000:04:3513.1
#100 100Jaroszewski Daniel125ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINPOLSKA302793-00:07:4000:15:3900:23:3500:24:2100:04:3513.1

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności