Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

10K Parking Relay

Wyniki - 6 stycznia 2017, Warszawa

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
Km
1
Km
2
Km
3
Km
4
5
Km
Km
6
Km
7
Km
8
Km
9
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !121PODLASIE BIAŁYSTOK2M1Damian Roszko Marek Rzemieniecki Radosław Helon Patryk Markowski Ramzes Mosiej00:02:4000:05:2400:08:2300:11:2000:14:0800:17:1900:20:2400:23:2400:26:2500:29:28
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !222ADIDAS RUNNERS WARSAW1MIX1Łukasz Oskierko Piotr Mielewczyk Kamil Jastrzębski Artur Jabłoński Izabela Parszczyńska00:02:4100:05:3800:08:2700:11:1900:14:0900:17:0200:19:5300:22:5200:26:0900:29:29
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !323ENTRE.PL TEAM A4M2Przemek Osełka Paweł Kowalski Filip Babik Daniel Karolkiewicz Wojtek Karwowski00:02:4800:05:4900:08:3900:11:4300:14:4400:17:4400:20:5200:24:0500:27:0300:30:15
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 424ASICS FRONTRUNNER3M3Piotr Myślak Kamil Kruk Dariusz Boroń Piotr Mądrach Dominik Drażba00:03:0000:06:0600:09:0100:12:0400:15:1000:18:3000:21:3000:24:4500:27:5400:31:15
#5 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !525CITY TRAIL TEAM7MIX2Piotr Książkiewicz Justyna Grzywaczewska Tomasz Pokorniecki Łukasz Panfil Andrzej Kowalczyk00:02:5800:06:0700:09:3900:13:2400:16:5300:20:3500:23:3700:26:4800:29:4900:32:52
#6 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 626AZS SGH SMITH5MIX3Konrad Taber Emilia Kondeja Michał Jamroz Adam Ząbczyński Tomasz Mikulski00:03:0000:06:1000:09:5000:13:3800:16:4600:20:0700:23:2000:26:4700:29:5200:32:57
#7 727WESOŁA EKIPA6MIX4Konrad Kobiałka Karolina Kundys Michał Orzeł Darek Wójcik Radek Gromek00:02:5400:06:0600:10:0500:14:1100:17:1700:20:3700:23:4800:27:0900:30:0400:33:12
#8 828ENTRE.PL TEAM B15M4Mariusz Marszal Tomasz Czechoski Rafał Rusiniak Przemek Osełka Filip Babik00:02:5900:06:0400:09:3500:13:2000:16:4800:20:3200:23:5100:27:1000:30:1200:33:19
#9 929TRUCHT TARCHOMIN TEAM10M5Krystian Kochanek Andrzej Ignatowicz Krzysztof Prędota Dariusz Trzaskowski Zbigniew Araźny00:03:1000:06:3100:09:4200:12:5700:16:2300:19:5200:23:1100:26:4500:29:5900:33:25
#10 10210NEON TEAM 114M6Jan Popławski Radek Seriwński Kamil Nagórski Szymon Bartosiak Paweł Mitruś00:03:0000:06:2300:09:4300:13:0300:16:2900:19:5700:23:2700:27:2300:30:3800:33:58
#11 11211ACCELERATING POLAND16MIX5Dariusz Korzeniowski Dariusz Nożyński Emilia Pawlik Tomasz Puda Michał Iwanicki00:03:0000:06:1900:09:2100:12:3700:16:3300:20:4900:24:0300:27:1600:30:3900:34:10
#12 12212KACZMAR PROJECT9MIX6Michał Kaczmarek Maciej Duczyński Grzegorz Piliszek Agnieszka Godlewska Dawid Owczarczyk00:03:1800:06:5800:10:1200:13:4000:16:5000:20:2200:23:2700:26:3600:30:3000:34:42
#13 1311KONDYCJA74M7Robert Goch Marcin Szkuta Krzysztof Kielak Piotr Piątkowski Andrzej Jankowski00:03:1700:06:5200:10:2000:14:0200:17:3700:21:1800:24:4100:28:1700:31:3700:34:59
#14 14213TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA18MIX7Rafał Krzeszewski Artur Kobuszewski Marcin Błaszczyk Karolina Kundys Michał Korzeniewski00:03:0200:06:1000:09:3200:12:5800:16:2300:19:5100:23:0900:27:0200:30:5300:34:59
#15 15214MGK LEGIONOWO 117M8Patryk Kościelski Mateusz Kościelski Mateusz Jasiński Maciej Koper Adam Pożarowszczyk00:03:0900:06:2900:10:0900:14:0100:17:1900:21:0100:24:3800:28:3800:31:4800:35:08
#16 16215JACEKBIEGA RUNNING TEAM MIX123MIX8Jacek Baranowski Piotr Kotkowski Sylwia Bondara Błażej Grabowski Aleksander Rejdych00:03:2500:06:5200:10:2000:13:5500:17:4600:21:3400:25:0500:28:3000:31:4000:35:09
#17 1712TRIWAWA PANOWIE 259M9Andrzej Baranowski Rafał Fabiszewski Karol Kosmala Tomasz Arak Maciej Ratajewicz00:03:0200:06:2100:09:4800:13:2000:17:2800:21:2900:24:4800:28:1100:31:3900:35:20
#18 18216RUNNERS TEAM CIECHANÓW 111MIX9Rafał Mysiewicz Jacek Wróblewski Ewelina Delurska Michał Szpigiel Andrzej Piechna00:03:2400:07:0400:10:1100:13:3900:17:4100:21:4900:25:1000:28:3100:31:5300:35:26
#19 19217PRORUNNING PROMOTION 119MIX10Patrycja Bereznowska Krystian Czayka Radek Rogóż Mariusz Siejka Jarosław Matejczuk00:03:0100:06:2600:09:5200:13:3600:17:1100:20:4400:24:1500:28:1600:31:5100:35:34
#20 20218ŻÓRAWSKI TEAM I8MIX11Michał Głodowski Emanuel Zimny Jarosław Sałamacha Maciej Kurowski Marta Głodowska00:03:1200:06:4000:10:0500:13:5100:17:1000:20:3900:24:0400:27:3200:31:3100:35:44
#21 2113ŻÓRAWSKI TEAM III117MIX12Michał Łasiński Paweł Furmaniak Michał Dzikowski Krzysztof Siepioła Sylwia Madejak00:03:0700:06:2900:10:0600:13:5200:17:1400:20:5300:24:1600:27:3800:31:3700:35:45
#22 22219BIEGAM NA TARCHOMINIE22MIX13Łukasz Matejka Roksana Jamska Agnieszka Kwiatkowska Łukasz Jeruć Adrian Kwiatkowski00:03:2800:07:0600:10:5100:14:5300:18:2400:22:0900:25:3300:29:0600:32:2700:35:50
#23 23220NEON TEAM 245M10Jakub Bielecki Michał Maździerz Grzegorz Kędior Łukasz Kałużny Wiktor Kozakowski00:03:2400:07:1000:10:3700:14:1400:17:4500:21:2300:25:1000:29:1700:32:4300:36:08
#24 2414BIEGANIE.PL_PANOWIE67M11Krystian Izycki Kacper Kąkol Krystian Stefański Daniel Maćkowski Adam Klein00:03:2400:06:5600:10:3400:14:1400:18:0100:21:4100:24:5400:28:0900:32:1800:36:25
#25 25221PZU SPORT TEAM 120M12Piotr Czaplicki Darek Knychas Piotr Tkaczyk Kamil Pawelec Michał Gaca00:03:2900:07:0200:10:2900:14:0500:17:3800:21:1600:24:5300:28:3800:32:2700:36:26
#26 26222RUNRUNRUN30M13Krzysztof Machnicki Paweł Ryniewicz Artur Bąk Rafał Stawicki Łukasz Więcek00:03:2200:07:0900:10:4300:14:3700:18:0800:22:0200:25:5100:30:0000:33:1500:36:40
#27 27223JACEKBIEGA RUNNING TEAM MIX324MIX14Marcin Dulnik Jacek Gardener Natalia Ligenza Paweł Mioduszewski Łukasz Sołowiej00:03:2300:07:0100:10:2200:13:5200:17:4600:21:4100:25:1700:29:1200:32:4900:36:42
#28 28224WIELISZEW HERON TEAM50MIX15Paweł Witkowski Robert Szkółka Sebastian Jankowski Kajetan Majewski Kinga Reda00:03:1700:06:5500:10:2800:14:1800:17:4700:21:1800:25:0300:29:1100:32:5100:36:45
#29 29225WIDŁOROGI49MIX16Krzysztof Woch Marcin Tarka Edyta Majewska Artur Czerwoński Tomasz Majewski00:03:3900:07:2100:11:0300:15:1300:19:0700:23:2500:26:5300:30:3300:33:5300:37:08
#30 30226LANDI RENZO TEAM34M14Karol Chmiel Fabio Ghizzi Piotr Nowak Hubert Gajewski Hubert Byrka00:03:1600:07:0600:10:5200:15:1400:18:4800:22:3700:26:1900:30:2400:33:4100:37:13
#31 31227ŻÓRAWSKI TEAM 432MIX17Jarosław Żórawski Michał Pancer Konrad Pilchowski Marcin Denuszek Monika Strobin00:03:3600:07:2800:11:0700:14:5200:18:2400:22:2300:25:5100:29:2300:33:2000:37:19
#32 32228LEGIA RUN CLUB 127MIX18Ewa Kalarus Michał Węgrzecki Wojciech Cłapiński Damian Łysiak Wojciech Krynicki00:03:2400:07:0000:10:3000:14:0500:18:0300:22:3300:26:1600:30:0600:33:4600:37:25
#33 33229AZS UW21MIX19Kuba Szkopański Łukasz Dorociński Natalia Gałązka Maciek Maron Gizela Garbińska00:03:2500:07:1000:11:1000:15:2000:18:4000:22:1600:26:0400:30:0400:33:3300:37:29
#34 34230RUNNERS TEAM CIECHANÓW 237MIX20Waldemar Kazimierczak Tomasz Budniak Sławomir Dłużniewski Monika Grzymkowska Mariusz Męziński00:03:1800:07:0400:10:3700:14:2800:18:0500:22:0100:26:0600:30:1300:33:4100:37:40
#35 35231JACEKBIEGA RUNNING TEAM MIX236MIX21Łukasz Budkiewicz Olga Makowska Bartłomiej Jachymek Jacek Baranowski Jacek Gardener00:03:4600:07:5000:11:5200:16:0300:19:5100:23:4300:27:1800:30:5500:34:2300:38:00
#36 3615TRIWAWA PANOWIE83M15Jakub Krysiak Arkadiusz Lewicki Błażej Marcinkiewicz Michał Możdżonek Paweł Bobrowicz00:03:3500:07:4200:11:4900:16:0700:19:4900:23:3700:27:3300:31:5000:35:1500:38:38
#37 37232MACIEJ BODNAR COACHING29MIX22Agnieszka Chudek Bernard Krawczyk Maksymilian Świderski Aleksandra Stembnowska Mateusz Chudek00:03:1600:07:0100:10:4900:14:5200:19:2300:24:1800:27:4900:31:2600:34:5400:38:44
#38 3816OBŁUSKI RUNNING TEAM61MIX23Mikołaj Szelc Marta Arbatowska Emilia Sejbuk Mariusz Mart Michał Matuszewski00:03:3600:07:2800:11:2900:15:4900:19:4300:23:3900:27:3300:31:2500:35:1000:38:53
#39 39233NIGHTRUNNERS II46M16Jacek Ludwiczak Paweł Gańko Mateusz Zaręba Aleksander Urbaniak Grzegorz Nogaj00:03:4100:07:5600:11:5200:16:1200:20:0100:24:0200:27:5300:31:4200:35:1800:38:53
#40 40234LEGIA RUN CLUB 228M17Paweł Świercz Jakub Kornet Rafał Trzaskowski Tomasz Bartosik Maciej Łukasiewicz00:03:3700:07:4000:12:0500:17:0000:20:4600:24:5500:28:3600:32:3300:35:5200:39:18
#41 41235TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA 225MIX24Rafał Kitlas Katarzyna Jarecka Mirosław Gójski Małgorzata Żórawska Paweł Wielowski00:03:1400:06:4800:10:5600:15:3300:19:3000:23:4300:27:2400:31:1600:35:0400:39:24
#42 42236AZS SGH KEYNES41MIX25Magdalena Bryk Julia Ziółkowska Tomasz Magierowski Weronika Bowżyk Jakub Podemski00:03:5800:08:1700:12:0200:16:1000:19:4900:23:3800:27:5900:32:4700:36:1000:39:39
#43 43237BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM35M18Piotr Grzelczyk Grzegorz Binkiewicz Michał Filipek Patryk Czuchoński Konrad Nadobnik00:03:2900:07:1800:11:2300:16:1600:20:0600:24:0600:27:5000:31:4500:35:3700:39:46
#44 4417MANHATTAN DRINK TEAM60M19Mariusz Bodych Krzysztof Barański Paweł Radziak Łukasz Pelc Witold Kalisz00:03:3200:07:3700:11:2500:15:4000:19:1700:23:1100:27:2800:31:5900:35:5600:40:05
#45 4518KONDYCJA 2122MIX26Łukasz Krasuski Łukasz Słonawski Marcin Szczepański Marcin Krawczyk Aleksandra Barańska00:03:3000:07:0800:10:3400:14:1200:18:2300:22:5600:27:1400:31:4600:35:5700:40:08
#46 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4619ŻÓRAWSKI TEAM116K1Marta Głodowska Sylwia Madejak Eliza Florczuk Anna Piotrowska Alicja Gąsiorowska00:03:3700:07:3900:11:3700:15:4300:19:4000:23:4200:27:5100:32:0300:36:0500:40:15
#47 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !47238TUPTUŚ OTWOCK55K2Paulina Rosłonek-Szczybelska Dominika Kalinowska Anna Struska-Gątkowska Iwona Sterna Milena Budrewicz00:03:5100:08:3300:12:5000:17:2000:21:2400:25:4800:29:3100:33:1300:36:4700:40:18
#48 48239CROSSFIT URSUS51M20Marcin Dudczak Adam Blechman Szymon Rosiński Kamil Glinka Marek Pożerzyński00:03:4800:08:3100:12:2100:16:1900:20:1300:24:5800:28:4300:32:4400:36:2600:40:23
#49 49240BILLENNIUM38MIX27Krzysztof Śliwa Konrad Łabędzki Łukasz Sacha Dorota Banaszak Radosław Wiśniewski00:03:1400:06:4300:10:2500:14:3000:18:2100:22:3500:27:3300:32:4400:36:3300:40:30
#50 50110OBY UKOŃCZYĆ98MIX28Arkadiusz Łabacz Monika Zarzycka Agata Lewandowska Marcin Chrzanowski Wojciech Chrzanowski00:03:4200:07:3100:11:5600:16:4400:20:4700:25:1100:29:0400:33:1200:36:5100:40:33
#51 51241BIEGOWE KONIE39MIX29Michał Zakrzewski Kamila Gąsiorek Marcin Frej Janek Górski Sebastian Cegliński00:03:3400:07:3400:12:1100:17:2300:20:4100:24:2200:27:4800:31:3800:35:5600:40:41
#52 52111RK ATHLETICS II63M21Kamil Kalka Wojciech Rabiej Aleksander Jarecki Dariusz Zalewski Jakub Bernaciak00:03:5700:08:1900:12:3400:16:3100:20:1200:24:0600:28:3400:33:2300:37:0100:40:48
#53 53112NO LIMIT78MIX30Maciej Radzio Kamil Kaczmarczyk Dominik Górski Kamila Stasiniewska Joanna Janiga00:03:2900:07:4200:12:1600:17:1500:21:0100:25:0400:28:4900:32:5400:36:4800:40:55
#54 54113PRORUNNING PROMOTION 265MIX31Krzysztof Bielecki Agnieszka Markiewicz Karolina Sarnowska Agata Matejczuk Paulina Turek00:03:4700:08:0900:12:2000:16:3100:20:4200:25:0100:29:0500:33:2000:37:0700:41:00
#55 55114PSAT TEAM 180MIX32Rafał Kosiński Justyna Żuk Kamil Tarczyński Marcin Wierzbicki Arek Kateusz00:03:4400:07:5000:12:2600:17:1000:21:0200:25:0700:29:0200:32:5800:37:0500:41:10
#56 56242BRUTALNA SIŁA26M22Jarosław Dąbrowski Igor Dzierżanowski Przemysław Majcher Marcin Mendyk Maciej Dąbrowski00:03:4500:07:5400:12:0900:16:5800:20:5800:25:4200:29:3300:33:3800:37:2900:41:11
#57 57243NOCNE PIŁOWANIE AGRYKOLI52M23Robert Michalski Tomacz Czwarno Paweł Jońca Andrzej Korkosz Mariusz Rysz00:03:5700:08:1200:12:5700:17:4600:21:4700:25:4700:29:2400:33:0100:37:0700:41:11
#58 58244NAPRZÓD MŁOCINY I40MIX33Mateusz Gotz Anna Szymanek Adam Drygalski Anna Buczel Filip Puchalski00:03:3900:07:4200:11:3300:15:3600:19:4300:24:0100:28:4000:33:2700:37:1100:41:13
#59 59115100 LAT AZS WARSZAWA92MIX34Witold Łaszek Rafał Jachimiak Agnieszka Marczak Piotr Majsak Karol Daniluk00:03:2200:07:2800:11:2700:15:4600:19:4900:23:5900:28:4300:33:3600:37:1600:41:20
#60 60116#DRUŻYNAEMILKI70MIX35Tomasz Kołosowski Justyna Ciecharowska Dariusz Żyluk Anna Ścibisz Kamil Wieder00:02:5800:06:1600:10:5800:16:2400:20:1600:24:2700:29:0800:34:0800:37:5100:41:54
#61 61117FPL TEAM95MIX36Paweł Gawron Urszula Boniecka Krzysztof Wasilewski Kinga Kałabun Paweł Wójtowicz00:03:2500:07:0000:11:2500:16:2200:20:1600:24:1100:29:0500:34:2100:38:1900:42:07
#62 62118FREELANCERS ONE68MIX37Jakub Gromadka Grzegorz Nowosad Renata Tula Piotr Sprengel Marcin Gołębiewski00:04:0800:08:3800:12:4600:17:2300:21:5300:26:3500:30:0300:34:0400:37:5300:42:07
#63 63119GS AKS ZABRODZIACZEK73M24Marcin Paź Karol Paź Piotr Wróblewski Michał Zawisza Jakub Dąbrowski00:03:4200:08:1700:12:3200:17:2900:21:1600:25:4200:29:4600:33:4400:37:5600:42:09
#64 64120BUDIMEX RUNNERS123M25Roman Topolski Marcin Krasucki Cezary Mączka Robert Piekut Leszek Goli00:03:3100:07:1600:10:4400:16:1800:20:3800:25:0100:29:3100:34:2000:38:1300:42:13
#65 65121SALCESON Z DŻEMEM81MIX38Karol Karolak Monika Karolak Emil Raczkowski Mateusz Chariasz Czoska Patryk00:03:4200:07:5300:12:3900:17:3800:21:4900:26:1900:30:3300:35:2400:38:4800:42:20
#66 66245KRYPTONIM POWER HUSARIA43MIX39Wiktor Makarewicz Krzysztof Borowiak Dorota Szabłowska Andzia Malik Adrian Szczekutowicz00:03:3000:07:3600:11:3000:15:4200:19:5900:26:1800:30:1300:34:4900:38:2400:42:21
#67 67246TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA 331MIX40Magdalena Kitlas Krzysztof Jankowski Anna Rayzacher Karolina Kaszubowska Przemysław Chodowiec00:04:1700:09:1500:13:1100:17:4300:21:4400:26:1300:30:3000:35:0000:38:3600:42:31
#68 68247POTWORY Z LOCH NESSI48MIX41Piotr Falkowski Jagoda Wąsowska Dobrochna Jaworowicz Tomasz Jaworowicz Natalia Bąk00:03:5100:07:4500:12:1100:16:4900:21:2800:26:2600:30:0200:33:4500:37:5600:42:44
#69 69122MUKAINADA RUNNING64MIX42Łukasz Paździor Agnieszka Majcherek Jarek Pęczkowski Marta Rutkowska Bartosz Popiel00:03:4600:08:0600:12:2900:17:3100:21:1900:25:3500:29:5200:34:1200:38:0800:42:51
#70 70248BLOGERZY BIEGAJĄ12MIX43Dominik Stanek Marcin Ubych Ewa Kierzek Artur Kierzek Mateusz Leszczyński00:03:1100:06:3600:11:0200:15:5200:20:4900:26:0100:30:4600:35:3300:38:5800:42:52
#71 71123SZYBKA STOPA TEAM82MIX44Tomasz Bielawski Mariusz Jankowski Maciek Zareba Maciej Stryga Inga Cwalina00:04:0800:08:3600:12:5000:17:2900:21:2200:25:4400:30:0500:34:4200:38:4000:42:53
#72 72124NASK 287MIX45Robert Ciesielski Grzegorz Grabowski Małgorzata Wójcik Paweł Goławski Maciek Wódz00:04:0300:08:2800:12:4100:17:5000:21:5800:26:2900:30:2300:34:4700:38:5600:43:01
#73 73125KONDYCJA 175MIX46Zbigniew Jusiński Monika Szkuta Agnieszka Jankowska Miłosz Bączkowski Artur Szkuta00:04:1700:08:3000:12:3700:16:3000:21:1400:26:0300:30:1000:34:3300:38:3400:43:08
#74 74249UKS GEPARD33M2600:03:3200:07:1700:12:0500:16:3200:20:5000:25:2900:30:0400:34:4600:38:4500:43:11
#75 75126NIGHT RUNNERS WARSZAWA77MIX47Michał Miszewski Dorota Zdanowska Marta Kwiatkowska Olga Miszkiewicz-Górecka Marcel Mierzicki00:03:4000:07:4200:12:3700:17:5100:22:1500:26:4700:30:5700:35:1500:39:1500:43:17
#76 76127DOGOŃ NESSI104MIX48Agnieszka Oracka Arkadiusz Wójcik Katarzyna Fajnas Konrad Pietrzykowski Joanna Szydlik00:04:3600:09:5400:14:0600:18:3000:22:4200:27:0300:30:4600:34:4500:39:0600:43:31
#77 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 77128BIEGANIE.PL_PANIE66K3Edyta Baluta Zuza Głombiowska Magdalena Zemlak Wioleta Jaworska Iza Żeszczynska00:04:1200:08:3100:12:4500:17:1700:21:2400:25:5600:30:2200:35:0100:39:1500:43:32
#78 78129PZU ST 362MIX49Przemysław Kamiński Elwira Kostrzewa Agnieszka Choma-Gaca Andrzej Domin Adam Żarowski00:03:4000:08:1300:12:5900:18:0800:22:4000:27:1600:31:0500:35:1200:39:2000:43:46
#79 79250ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA44MIX50Łukasz Rubin-Szymanski Julia Gorka Marcin Burczynski Robert Dabrowski Piotr Płucienik00:03:5500:08:3600:12:5200:17:3400:21:2700:25:4500:29:5400:34:1400:38:4200:43:54
#80 80130WIGOR40+69MIX51Janusz Torzewski Potr Habib Agnieszka Torzewska Janusz Telega Artur Mikina00:03:3900:07:3200:11:5100:16:0800:21:1100:26:4300:31:0700:35:5500:39:5600:43:56
#81 81131LE BIEGI88MIX52Olga Miszkiewicz-Górecka Hubert Jaworski Krzysztof Pilars Dorota Kubaj Arkadiusz Wysocki00:03:5600:08:1200:12:0400:16:1000:21:1600:26:5000:31:0500:35:4700:39:3900:43:56
#82 82132MONDI WARSZAWA 2121M27Mariusz Siatkowski Tomasz Jasielski Michał Ciszewski Paweł Bzinkowski Marcin Adamiec00:04:1500:09:0300:13:1400:17:5800:22:4400:27:4300:31:3800:35:5900:40:1300:44:32
#83 83133RUNDOM RUNNERS119MIX53Marcin Sosnowski Karolina Waszkiewicz Wojciech Tylutki Michał Wojciechowski Kamil Tomczyk00:04:4600:09:4900:14:4000:20:0200:23:5100:28:1900:32:1700:36:3300:40:3400:44:37
#84 84134NIE TAK SZYBKO!113MIX54Michał Radecki Barbara Wasilewska Marta Jonas Paweł Czołnik Rafał Nowowiejski00:03:5200:08:5200:13:1900:18:0200:22:4000:27:4700:32:2700:37:1500:41:0600:45:16
#85 85135RK ATHLETICS I99K4Aneta Kaczmarek Marzena Hope Karolina Orzoł Barbara Dalach Agnieszka Łukowska00:03:2300:07:0100:11:4200:16:2400:20:2900:24:5800:30:1600:36:0100:40:3000:45:20
#86 86136PZU ST 291K5Małgorzata Gargas-Marut Anna Gadomska Katarzyna Florek Zuzanna Sikora Joanna Pasternak-Kluska00:03:5400:08:0900:12:2900:16:3500:21:0400:25:4600:30:1400:34:5600:40:0200:45:32
#87 87137TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA 485MIX55Dorota Mackiewicz Maciej Rozwandowicz Joanna Sereda Paweł Goliasz Dariusz Stasiak00:04:4600:09:5500:14:4000:19:2800:24:0500:28:4800:32:4800:37:1900:41:2000:45:37
#88 88251PIĘCIU KRÓLI47M28Piotr Stasiak Łukasz Zawadzki Marcin Chodorek Wojciech Żdanuk Łukasz Kuciński00:03:4500:08:0400:12:0000:16:3000:21:5900:28:2800:32:2100:36:4900:41:0900:45:42
#89 89138TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA 589MIX56Iwona Leonowicz Artur Zawadzki Justyna Gójska Marcin Poss Katarzyna Zalewska00:04:4800:10:2100:14:2900:18:4900:22:3500:26:5400:31:0500:35:2900:40:2900:45:50
#90 90139DRUŻYNA A94MIX57Paweł Skrzywan Mariusz Zabielewicz Agnieszka Karaczun Leszek Chłuda Krzysztof Kaska00:04:1600:09:0400:12:5800:17:2400:21:4300:26:1200:31:0300:36:4800:41:0700:45:55
#91 91140NESSI COLOR TEAM90K6Magdalena Brzozowska Katarzyna Kostera Magdalena Kruszewska Anna Stegner Iwa Lenart00:04:0700:08:3600:12:3500:17:0500:22:2300:28:0700:32:2300:36:5500:41:1600:45:58
#92 92141MUKAINADA RUNNING #276MIX58Jacek Kruszewski Grzegorz Rybak Agata Wybraniec-Supera Igor Święcki Agnieszka Bartosiak00:04:2000:08:5700:13:0600:17:2800:21:4800:26:2400:30:5100:35:3600:40:2500:46:29
#93 93142EXTENDED FAMILY86MIX59Zofia Sęk Anna Jażdżyk Kamila Trajnerowicz Piotr Sęk Bartosz Karpiłowski00:04:3200:09:1100:14:3900:20:1700:24:3700:29:1700:33:3100:38:0200:42:1400:46:56
#94 94143SZYBKIE I WŚCIEKŁY101MIX60Aneta Sar Ewelina Więsek Kamila Michalak Sylwia Urban Marcin Gaudyn00:04:1700:09:1800:14:1200:19:2800:23:4800:28:4000:33:1100:38:0500:42:3100:47:15
#95 95144FELLOWES POLSKA105MIX61Artur Kowalski Marzena Obuchowska Mikołaj Kornaga Ula Depta-Żelazek Grzegorz Michaluk00:03:4900:07:5700:13:0500:18:4700:23:2600:28:3600:34:0500:40:0300:43:3600:47:16
#96 96145DRUŻYNA RE108MIX62Piotr Kasprzak Kamil Detko Urszula Ponomarczuk Małgorzata Witan Michał Złotopolski00:04:1300:08:4400:12:4700:16:5100:20:4500:24:5500:30:1800:36:3700:41:1700:47:22
#97 97146NASK 197MIX63Wojciech Wrzesień Agnieszka Szajewska Beata Strzelczyk Przemysław Wojtan Małgorzata Wójcik00:04:5000:10:1500:15:4900:21:4000:26:0300:30:1500:34:1400:38:4400:43:0200:47:32
#98 98252MONDI WARSZAWA 113M29Łukasz Komorowski Artur Kościołowski Mariusz Goleń Łukasz Bujanowicz Rafał Miszczak00:04:1100:08:5700:12:5300:16:5500:21:3900:27:1200:32:2700:39:1400:43:2400:47:53
#99 99147RE-ANI-MACJA114MIX64Maciej Henzel Anna Gwadera Karolina Sibelska Mariusz Ważny Robert Paszkowski00:04:1700:09:0800:15:1500:22:2100:26:5100:31:2700:35:4700:40:1600:44:0000:48:07
#100 100148TRIWAWA PANIE109K7Angelika Mazurkiewicz Anna Możdżonek Małgorzata Litwiniuk Marta Sobczak-Zych Urszula Leśniak00:04:4700:09:4900:14:4800:20:1300:24:3600:29:1500:34:2600:39:2900:43:4700:48:11

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności