Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

5. Bieg Wilcze Gronie

Wyniki - 4 lutego 2017, Rajcza

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !111Probst WojciechHAŻLACHINOV-8M9401:30:1200:06:0000:00:00
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !222Piech KacperKRAKÓWRUNONLINE.PL TEAM/ASICS FRONTRUNNERM11401:31:0100:06:0400:00:49
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 333Studnicki KrzysztofUSTROŃM39401:31:2600:06:0500:01:14
#4 444Koń PiotrRĘCZNOALPIN SPORT TEAM- FAŁKÓWM11201:31:4100:06:0600:01:29
#5 555Marek DarekKRAKÓWALPIN SPORT TEAMM3401:33:4300:06:1400:03:31
#6 666Fedaryshkin AliaksandrMogilevSC Alcor"M2401:33:5700:06:1500:03:45
#7 777Baranow TomaszPLATERÓWM20301:34:0200:06:1600:03:50
#8 888Sedlak MichałGIERASZOWICELUBIETOBIEGANIE.PLM26601:34:4000:06:1800:04:28
#9 999Dyrlaga MarcinWĘGIERSKA GÓRKAKS HALNYM13401:35:1300:06:2000:05:01
#10 101010Martini DawidLĘDZINYLONGER_7 - AMATOR RUNNERM13501:35:3200:06:2200:05:19
#11 111111Król PiotrRYBNIKM24901:35:3600:06:2200:05:24
#12 121212Krupa PrzemysławMNICHBIEGIEM PRZEZ CHYBIEM35901:35:3700:06:2200:05:25
#13 131313Miśkiewicz MariuszMNICHBIEGIEM PRZEZ CHYBIEM36101:35:3800:06:2200:05:26
#14 141414Diebel KrzysztofRYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWAM16501:35:5300:06:2300:05:41
#15 151515Krosny SebastianMIKOŁÓWBIEGAMY Z SERCEM.PL / BBL / STS BIEGATONM25401:35:5400:06:2300:05:42
#16 161616Dołęgowski KrzysztofWARSZAWAINOV-8M8001:36:2700:06:2500:06:15
#17 171717Falkowski KrzysztofKRAKÓWWOODWARD RUNNERSM30001:36:3500:06:2600:06:23
#18 181818Borycki MirosławLIBERTÓWM18901:36:5100:06:2700:06:39
#19 191919Jarzębowicz PawełOŚWIĘCIMZADYSZKA OŚWIĘCIMM6301:36:5200:06:2700:06:40
#20 202020Cieślak BartłomiejTYCHYRUNHOGS TYCHYM12001:36:5200:06:2700:06:40
#21 212121Gawroński TomaszJĘDRZEJÓWNADIRM35701:36:5800:06:2700:06:45
#22 222222Mierniczek ŁukaszKRAKÓWTEAM PALESTRAM37201:37:1000:06:2800:06:58
#23 232323Wolek SzymonTYCHYM9001:37:2800:06:2900:07:15
#24 242424Jarco DominikPIETRZYKOWICEALPIN SPORT TEAMM9101:37:3900:06:3000:07:27
#25 252525Górowski MateuszZABRZEBESKIDZKA 160 NA RATYM21901:38:3400:06:3400:08:22
#26 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2611Kącka AnnaZAKOPANEDARE2BK13601:38:3600:06:3400:08:24
#27 272626Chrapkiewicz MichałCIESZYNSBD ENERGETYK RYBNIKM27301:38:4000:06:3400:08:28
#28 282727Kubaszczyk KamilRAJCZAM21201:38:4100:06:3400:08:29
#29 292828Hatala MariuszBIELSKO BIAŁABB RUNNERSM3001:38:5500:06:3500:08:42
#30 302929Szczyrbowski MichałRYBNIKAKADEMIAROLKARZA.PLM1601:38:5500:06:3500:08:43
#31 313030Pierwocha TomaszBIELSKO-BIAŁABIKE STORE BIELSKOM11801:39:0300:06:3600:08:50
#32 323131Ochowicz AndrzejCHRZANOWKCHM22201:39:0400:06:3600:08:52
#33 333232Ścieszka WojciechKRAKÓW13 ELT KRAKÓW - BALICEM27501:39:0800:06:3600:08:56
#34 343333Stec JakubGODZISZKAULTRA BESKID SPORTM26901:39:1500:06:3700:09:03
#35 353434Kucharski DamianCZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAM39001:39:1800:06:3700:09:06
#36 363535Wentrys DariuszBIELSKO-BIAŁAM36701:39:2400:06:3700:09:12
#37 373636Kalka JanŚWIĘTOCHŁOWICEWSPINDOCTORSM16101:39:2900:06:3800:09:17
#38 383737Bar StanisławSTRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEM41201:39:5100:06:3900:09:39
#39 393838Szala KrzysztofŁaziska Górnebiegamgdziechce.plM6401:40:4200:06:4200:10:30
#40 403939Cichy KrzysztofGÓRKI WIELKIEOPONY SERAFINOWSKIM6801:40:4300:06:4200:10:31
#41 414040Kopka SławomirBIELSKO-BIAŁAM14301:40:4800:06:4300:10:35
#42 424141Kupijaj MarcinGLIWICESOCIOS GÓRNIKM33701:40:4800:06:4300:10:36
#43 434242Kaźmierczyk PiotrBĘDZINM23101:40:5600:06:4300:10:44
#44 444343Warcholik MarekKATOWICEM41101:40:5700:06:4300:10:45
#45 454444Kukuła SławomirANDRRYCHÓWM26501:41:0100:06:4400:10:49
#46 464545Peta RafałBIERNAM43001:41:1600:06:4500:11:04
#47 474646Bronowski DamianJANKOWICEM33901:41:1800:06:4500:11:06
#48 484747Błasiak WojciechBIELSKO-BIAŁAM36301:41:2000:06:4500:11:08
#49 494848Korek MichałSOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECM29001:41:3600:06:4600:11:24
#50 504949Ginter WojciechKRAKÓWNOWA HUTA TEAMM25701:41:3800:06:4600:11:26
#51 515050Gaweł BogdanOŚWIĘCIM-ZABORZEFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY-ZDRÓJM6001:41:4000:06:4600:11:28
#52 525151Szczypka PiotrCHYBIEBIEGIEM PRZEZ CHYBIEM36001:41:4300:06:4600:11:31
#53 535252Wasztyl TomaszBIELSKO-BIALAM34501:41:4700:06:4700:11:35
#54 545353Szkoda DariuszRUDA ŚLĄSKALP-HP!!!M10601:41:5300:06:4700:11:41
#55 555454Kaczor SebastianBYTOMM17601:42:1000:06:4800:11:58
#56 565555Przybyłko KrzysztofLIPOWAM22601:42:2000:06:4900:12:08
#57 575656Grabiński WojciechROGOŹNOROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAM4901:42:2400:06:4900:12:12
#58 585757Frącz TomaszBIELSKO BIAŁABIEGIEM PRZEZ CHYBIEM12201:42:3600:06:5000:12:24
#59 595858Pasuto GrzegorzKATOWICEIRONS TYCHYM30601:42:3700:06:5000:12:25
#60 605959Sojka AdamMIKOŁÓWSTS BIEGATON MIKOŁÓWM25301:42:4400:06:5000:12:31
#61 616060Hasik ZbigniewSOSNOWIECM28501:42:5000:06:5100:12:38
#62 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !6222Rahautsova VolhaMogilevSC Alcor"K2301:43:0000:06:5200:12:47
#63 636161Rzeczyca AdamŁÓDŹNIGHT RUNNERS ŁÓDŹ/TRUCHTM22001:43:0700:06:5200:12:54
#64 646262Ploch JakubZABRZENIGHT RUNNERS/SBRTM36801:43:0700:06:5200:12:55
#65 656363Skworc GrzegorzSIEMIANOWICE SLASKIEM44101:43:0800:06:5200:12:55
#66 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 6633Piechula KatarzynaTYCHYTEAM PAPRY 20K7601:43:1200:06:5200:12:59
#67 676464Sromek DawidBYSTRABB RUNNERSM30701:43:2800:06:5300:13:16
#68 686565Korolewicz JarosławKORZONEKM31401:43:3200:06:5400:13:20
#69 696666Więcek MaciejKRAKÓWINOV-8 TEAMM24601:43:3600:06:5400:13:24
#70 706767Pukło PiotrBIELSKO-BIAŁANUTRENDTEAMM11701:43:4600:06:5500:13:34
#71 716868Pasieka PrzemysławKATOWICEPO ROBOCIEM38401:43:5900:06:5600:13:47
#72 726969Jankowski AdamCIESZYNM6601:44:0300:06:5600:13:51
#73 737070Ciupek RemigiuszUSTROŃFAN-SPORT PRO CYCLINGM31501:44:0900:06:5600:13:57
#74 747171Majchrzak TymoteuszKATOWICEZAPIERDALACZEM31201:44:1300:06:5600:14:01
#75 757272Petkiewicz TomaszMIKOŁÓWSTS BIEGATON MIKOŁÓWM43401:44:1500:06:5700:14:03
#76 767373Osinski KonradGODZISZKAFC BOBOM17001:44:2700:06:5700:14:14
#77 777474Lemański DamianŁÓDŹ-RĄBIEŃM20101:44:3200:06:5800:14:20
#78 787575Dziubański GrzegorzPYSKOWICEOPEL ACTIVE TEAMM31601:44:4100:06:5800:14:29
#79 797676Puchała PiotrWILCZASBD ENERGETYK RYBNIKM32101:45:0000:07:0000:14:48
#80 807777Słomiany ŁukaszKATOWICEPIANA Z PYSKAM26201:45:1800:07:0100:15:06
#81 817878Jasnoch MarcinBYTOMBBL MIKOŁÓWM7101:45:3000:07:0200:15:17
#82 827979Pęczek DariuszCZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAM15201:45:4100:07:0200:15:29
#83 838080Andryszczak WojciechŻYWIECZETRA TAPEM26701:45:4400:07:0300:15:32
#84 848181Zugaj MichałSKARŻYSKOSTS SKARŻYSKO KAMIENNA/EASYMOVE.COM.PLM21701:45:5600:07:0300:15:44
#85 858282Obroślak JacekJASTRZĘBIE ZDRÓJOPEL ACTIVE TEAMM43901:46:0600:07:0400:15:54
#86 868383Nosalik MarekŻYWIECMTAM21401:46:0700:07:0400:15:55
#87 878484Faber MichałKLECZA DOLNAM43501:46:0900:07:0400:15:56
#88 888585Szpila MarekKĘTYKĘCKIE HARPAGANYM2601:46:2100:07:0500:16:09
#89 898686Jezierski-Krupa MarekZABRZEDRUŻYNA MALINAM37001:46:2600:07:0500:16:14
#90 908787Mierzicki MarcelWARSZAWAPOWER TRAININGM10901:46:2800:07:0500:16:15
#91 918888Mazurek MariuszBIELSKO - BIAŁAKĘCKIE HARPAGANYM13301:46:3500:07:0600:16:22
#92 928989Adamczak GrzegorzKATOWICETRAVOISM5001:46:4000:07:0600:16:28
#93 939090Pietraszko TomaszŻYWIECM1701:46:4400:07:0700:16:32
#94 949191Jurewicz KrzysztofSOSNOWIECSPELEOKLUB DĄBROWA GÓRNICZAM28901:46:4700:07:0700:16:34
#95 959292Kozerański PrzemysławWOJKOWICEWILD DOGS TEAMM13001:46:4700:07:0700:16:35
#96 969393Surwiło SandroTYCHYTRIASS TYCHYM39801:47:0700:07:0800:16:55
#97 979494Martowski PrzemysławSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPO ROBOCIEM37101:47:0900:07:0800:16:57
#98 9844Mucha MonikaCZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAK38701:47:0900:07:0800:16:57
#99 9955Machul EwaWARSZAWADREAM RUNK41601:47:1200:07:0800:17:00
#100 1009595Tartanus PiotrWARSZAWAPOWER TRAININGM42801:47:1400:07:0900:17:02

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności