Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Nowa Huta w Czterech Smakach - Zima

Wyniki - 5 lutego 2017, Kraków

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
-
-
#1 7356Obirek Katarzyna01:03:4900:23:07Bibice-
#2 2762Parwa Michał00:49:2500:08:43Dziekanowice-
#3 59101Ziarno Alicja00:58:0100:17:19GołaczewyWolbrom TEAM
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 376Serwan Piotr00:41:2500:00:43JadownikiBKB Victoria Brzesko
#5 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !120Dzierwa Marcin00:40:4200:00:00KrakówNowa Huta Team
#6 461Panek Bartosz00:43:0900:02:27Kraków-
#7 515Czuba Karol00:44:1400:03:32KrakówMakaczumi
#8 664Perykasza Paweł00:44:4500:04:03KrakówNight Runners +
#9 728Hoffmann Wojciech00:44:4700:04:05KrakówKorona Masters Kraków
#10 872Rudko Patryk00:45:0600:04:24KrakówMonar
#11 923Gamrot Filip00:45:2900:04:47Krakow-
#12 1069Potaś Dariusz00:45:4200:05:00KrakówEskadra Kraków
#13 11102Żuchowski Daniel00:45:5200:05:10Kraków-
#14 1324Gąszczyk Grzegorz00:46:4900:06:07KrakówNowa Huta Team
#15 1413Chmiel Arkadiusz00:47:0500:06:23KrakówITMBW KRAKÓW
#16 1682Stronski Franciszek00:47:1300:06:31KrakowESKADRA KRAKOW
#17 1780Stępień Małgorzata00:47:1600:06:34KrakówBiegnę dla Marty
#18 186Betlej Hubert00:47:2000:06:38Kraków-
#19 1941Kulpa Przemysław00:47:4800:07:06KrakówMonar
#20 2117Dąbrowski Jarosław00:48:0300:07:21KrakówMonar
#21 2233Klaja Karol00:48:3500:07:53KrakówMonar
#22 23104Sędor Krzysztof00:48:5700:08:15KrakówEskadra
#23 2426Grzyb Kazimierz00:48:5800:08:16KrakówEskadra Kraków
#24 2521Flaga Iwona00:49:0000:08:18KrakówEskadra Kraków
#25 269Borek Szymon00:49:0900:08:27KrakówMonar
#26 2897Witkowski Maciej00:49:3900:08:57KrakówNowa Huta Team
#27 2995Węgrzyński Paweł00:49:5200:09:10Kraków-
#28 3136Krasinski Marcin00:49:5700:09:15KrakówWoodward Runners
#29 3365Piasecki Paweł00:50:2000:09:38Kraków-
#30 3435Kot Klaudia00:50:2300:09:41KrakówNight Runners
#31 3529Janur Marcin00:51:3700:10:55KrakówMonar
#32 3639Kucab Rafał00:52:0900:11:27Kraków-
#33 3747Miąc Łukasz00:52:2300:11:41KrakówMonar
#34 3878Sliwiński Przemysław00:52:5200:12:10KrakówMonar
#35 3934Kot Rafał00:52:5300:12:11KrakówMonar
#36 4038Krzyżanowski Lukasz00:53:2100:12:39KrakówMax Fliz biega
#37 41109Kwiecień Tomasz00:53:4100:12:59KrakówEskadra
#38 428Bogdał Sebastian00:53:5600:13:14KrakówNOWA HUTA TEAM
#39 4371Rusek Łukasz00:54:1200:13:30Kraków-
#40 4418Dziedziewicz Agnieszka00:54:2200:13:40KrakówITMBW KRAKÓW
#41 4519Dziedziniewicz Waldemar00:54:2200:13:40KrakówITMBW KRAKÓW
#42 46110Paprocka Urszula00:54:3900:13:57KrakówNowa Huta Team
#43 47100Zawiło Bartłomiej00:54:4100:13:59KrakówMonar
#44 4883Szajewski Arkadiusz00:55:3500:14:53KrakówO TAK ŁO
#45 4966Piwowarczyk Tomasz00:55:5400:15:12KrakówGTeam
#46 5151Mierzwa Tomasz00:57:0800:16:26Kraków-
#47 5250Michniewski Piotr00:57:1600:16:34KrakowWinio Bero Team )
#48 54103Drabik Jacek00:57:3300:16:51Kraków-
#49 5575Sadowska Jagoda00:57:3500:16:53KrakówNight Runners
#50 5654Motłoch Piotr00:57:4100:16:59Kraków-
#51 613Augustyn Mariusz00:58:2200:17:40Kraków-
#52 62105Porębska Dorota00:58:2800:17:46KrakówNowa Huta Team
#53 6310Brzegowski Dariusz00:59:5700:19:15Kraków-
#54 64106Wróblewska-Gaweł Agnieszka01:00:0000:19:18KrakówNowa Huta Team
#55 6552Mika-Hoffmann Magdalena01:01:3800:20:56Kraków-
#56 6649Michalik Jurek01:01:4300:21:01Krakow-
#57 6745Mazurek Monika01:02:0000:21:18KrakowNowa Huta Team
#58 6853Mitka Małgorzata01:02:3100:21:49KrakówMakaczumi
#59 6912Bugajska Katarzyna01:03:0300:22:21Kraków-
#60 7025Gostyńska Weronika01:03:1400:22:32Kraków-
#61 7193Wąsik Rafał01:03:2700:22:45Kraków#KronikiBiegowe
#62 7274Sadowińska Adriana01:03:4000:22:58KrakówNowa Huta Team
#63 742Andrzejewski Olaf01:03:5500:23:13KrakówMonar
#64 7531Kalicki Artur01:03:5600:23:14KrakówNight Runners
#65 7667Plucik Monika01:04:1600:23:34KrakówNight Runners
#66 7743Marchewka Klaudia01:04:4200:24:00Kraków-
#67 7996Wicherek Maciej01:07:1200:26:30Kraków-
#68 8016Ćwiękowski Paweł01:07:2000:26:38Kraków-
#69 8144Mazurek Monika01:07:2200:26:40Kraków-
#70 8281Stiller Edyta01:07:2300:26:41KrakówMonar
#71 83107Marek Małgorzata01:09:0700:28:25KrakówGrupa Biegowa Com-Com Zo
#72 84108Marek Michał01:09:0800:28:26KrakówGrupa Biegowa Com-Com Zo
#73 8611Brzostowicz Marek01:11:5700:31:15Kraków-
#74 871Ambrozinska Agnieszka01:12:4200:32:00KrakowAmbaGO
#75 8886Szewczyk Adrianna01:16:0400:35:22Kraków-
#76 9088Szpoton Artur01:22:3600:41:54Kraków-
#77 9155Nowak Joanna01:23:3400:42:52Kraków-
#78 9214Cyganek Agnieszka01:23:3500:42:53KrakówKrakowski Klub Karate Tradycyjnego
#79 9392Wadas Katarzyna01:23:3700:42:55KrakówNowa Huta Team
#80 9442Litwin Agnieszka01:23:3800:42:56KrakówNowa Huta Team
#81 3079Smoter Tadeusz00:49:5300:09:11Kraków-Nowa HutaEskadra Kraków
#82 2094Wentland Tomasz00:47:5500:07:13Nowa HutaNowa Huta Team
#83 5722Gajda Joanna00:57:5700:17:15Nowa Huta-
#84 8948Michalik Grzegorz01:19:3700:38:55Nowa Huta-
#85 1230Jura Maciej00:46:0100:05:19Nowy SączITMBW Kraków
#86 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !289Sztandur Mateusz00:41:0100:00:19RzeszówITMBW Kraków
#87 5098Wojcieszek Damian00:56:3900:15:57SzydłowiecITMBW Kraków
#88 5340Kulig Marcin00:57:2400:16:42Sławice Szlacheckie-
#89 1587Szklana Anita00:47:0600:06:24Wieprzec-
#90 3263Pepera Beata00:50:0200:09:20WolbromWolbrom Team
#91 5873Rutowicz Magdalena00:58:0100:17:19WolbromWolbrom Team
#92 6068Pokwap Krzysztof00:58:0100:17:19WolbromWolbrom Team
#93 7877Skomro Robert01:05:1400:24:32WolbromWolbrom TEAM
#94 8532Kawecka Anna01:11:2700:30:45WolbromWolbrom Team

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności