Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich - E4

Wyniki - 12 lutego 2017, Kraków

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
M
K
Kat
Nr
Rok
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11-M301554Grządziel DominikM1983VEGAN POWERDziekanowice00:46:2200:03:5900:46:2400:00:00
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22-M201874Bodurka KrzysztofM199000:47:1100:04:0400:47:1100:00:46
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33-M20522Bednarz AdamM1994AZS UJ00:50:2500:04:2000:50:2700:04:02
#4 44-M30407Kuryj MarekM1978WKS Wawel00:51:3400:04:2600:51:3600:05:11
#5 55-M30178Ferenc KamilM1981Go ź dzielin00:52:0200:04:2900:52:0200:05:37
#6 66-M301591Kordecki ŁukaszM1978WCHSZTBrzesko00:52:1600:04:3000:52:2100:05:56
#7 77-M301807Koczwara TomaszM1977Radomyśl Wielki00:52:4800:04:3300:52:4800:06:23
#8 88-M201875Skorupa MarekM1996WKS Wawel00:53:4500:04:3800:53:4600:07:21
#9 99-M20397Kasperowicz RadekM1989Lacho TeamKraków00:53:5600:04:3800:53:5700:07:32
#10 1010-M40256Müldner RafałM1974Kraków00:55:2100:04:4600:55:2300:08:58
#11 1111-M301834Góral GrzegorzM1984Night RunnersSwoszowice00:55:3600:04:4700:55:4500:09:20
#12 1212-M301508Grudzien PrzemyslawM1986Brzozowka00:57:0400:04:5500:57:0700:10:42
#13 1313-M30263Nycz MarekM1986Kraków00:57:1700:04:5600:57:2500:11:00
#14 1414-M20163Bodurka AdamM1992Zakopane00:57:4300:04:5800:57:4400:11:19
#15 1515-M40298Siwiecki TomaszM1973Tomaszowice00:57:5600:04:5900:57:5600:11:31
#16 1616-M40586Ścieszka WojciechM197313 elt Kraków-BaliceKraków00:57:5500:04:5900:57:5800:11:33
#17 1717-M201822Hołownia BartłomiejM199300:58:2300:05:0200:58:2500:12:00
#18 1818-M20302Sozanski MikolajM1987INTERFORMKrakow00:58:3700:05:0300:58:4000:12:15
#19 1919-M30179Fidelus JacekM1979W.CH.S.Z.T. TEAMBrzesko00:58:3900:05:0300:58:4200:12:17
#20 2020-M30292Rykała WojciechM1977Myślenice00:58:5000:05:0400:58:5500:12:30
#21 2121-M40276Porębski RafałM1976Poranny PatrolEvil TeamZawada00:59:1800:05:0600:59:2600:13:01
#22 2222-M301809Kostecki IgorM1984WCHSZTBrzesko00:59:4600:05:0900:59:4900:13:24
#23 2323-M201571Pitula AndrzejM1987Bottiglieria1881Kraków00:59:3600:05:0800:59:5200:13:27
#24 2424-M301592Hyży PiotrM1980Vege RunnersTarnowiec01:00:0400:05:1001:00:0800:13:43
#25 2525-M30209Kokoszka ZygmuntM1977Vege RunnersKraków01:00:2000:05:1201:00:2000:13:55
#26 2626-M20315Szymaczek KamilM1990Kraków01:00:3700:05:1301:00:3700:14:12
#27 2727-M20621Muran AndriiM198901:00:5000:05:1401:00:5200:14:27
#28 2828-M50258Nadkań Ski MarekM1962MOK MSZANA DOLNAMszana Górna01:01:0000:05:1501:01:0200:14:37
#29 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !29-1K20531Maciejewska AngelikaK1996WKS Wawel01:01:4400:05:1901:01:4500:15:20
#30 3029-M30583Słowikowski PawełM1978KOSOVOKraków01:01:4300:05:1901:01:4700:15:22
#31 3130-M30174Dwornik MaciekM1982Zorientowani ObiektowoBielsko-Biała01:02:5200:05:2501:03:0500:16:40
#32 3231-M401830Cała MichałM1975Night RunnersKraków01:02:5100:05:2501:03:0500:16:40
#33 3332-M40226Kunz TomaszM1969Kraków01:03:0700:05:2601:03:0700:16:42
#34 3433-M301853Dargacz PiotrM1977Gymnasion Offenbach e.V.Kraków01:03:0100:05:2601:03:1600:16:51
#35 3534-M40316Świdziń Ski TomaszM1976Vege RunnersKraków01:03:1400:05:2701:03:2700:17:02
#36 3635-M40337Zadarnowski DariuszM1969Kraków01:03:3200:05:2801:03:3200:17:07
#37 3736-M30536Danhofer KrzysztofM1981Aktywna Strona ŻyciaWola Zachariaszowska01:03:3100:05:2801:03:3300:17:08
#38 3837-M50286Rajtar ZbigniewM1959Rontil-CompassKraków01:03:3000:05:2801:03:3800:17:13
#39 3938-M30334Wójcik JerzyM1984Aktywna Strona ŻyciaKraków01:04:1400:05:3201:04:4000:18:15
#40 4039-M30197Jankowski ŁukaszM1982Schibsted RunnersChełm01:05:0600:05:3601:05:0600:18:41
#41 4140-M30576Mordarski MichałM1981Kraków01:05:0200:05:3601:05:1100:18:46
#42 4241-M30251Mierniczak BartłomiejM198501:05:0900:05:3701:05:2400:18:59
#43 4342-M30275Popiel AndrzejM1985Kraków01:05:4500:05:4001:05:4900:19:24
#44 4443-M40247Mars MaksymilianM1975Ericsson Ericpol RunTimeKraków01:05:5000:05:4001:05:5600:19:31
#45 4544-M16239Machalica JanM1998Poranny PatrolKraków01:06:2400:05:4301:06:2400:19:59
#46 4645-M301596Piotrowski AndrzejM1983ABB BS Running TeamKraków01:06:2300:05:4301:06:2800:20:03
#47 4746-M40304Sroka MarcinM1973Kraków01:06:1600:05:4201:06:3500:20:10
#48 4847-M301878Suszczyń Ski-Rudriguez KonradM197901:06:3600:05:4401:06:3800:20:13
#49 4948-M301599Guja MaciejM1984Vincent PowerKraków01:06:3800:05:4401:06:5700:20:32
#50 5049-M30340Zięba MarcinM1978Poranny PatrolKraków01:07:0900:05:4701:07:0900:20:44
#51 5150-M301860Guzik ŁukaszM1986Krakowski KKTŁysokanie01:06:4500:05:4501:07:1200:20:47
#52 5251-M20201Jura MaciejM1990ITMBW KrakówNowy Sącz01:07:1100:05:4701:07:1600:20:51
#53 5352-M30158Bartosz MarekM1979JCI Running TeamKraków01:07:0700:05:4701:07:1700:20:53
#54 5453-M40261Nosal SławomirM1970Grupa Skromnych Biegaczy TarnówTarnów01:07:1000:05:4701:07:2200:20:57
#55 5554-M301841Kordas RafałM1985GT TEAMKraków01:07:0900:05:4701:07:2300:20:58
#56 5655-M40327Wilk KrzysztofM1973Udo GrubbeKraków01:07:1500:05:4701:07:2600:21:01
#57 5756-M30191Gurgul WojciechM1980Kraków01:07:5800:05:5101:08:0600:21:41
#58 5857-M301856Riabkow PavloM1986Kraków01:07:3400:05:4901:08:0600:21:41
#59 5958-K201862Małkowska KatarzynaM1990PORANNY PATROLKraków01:08:1100:05:5201:08:1700:21:53
#60 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !60-2K30589Wierzgacz BarbaraK1984Lacho TeamKraków01:08:1700:05:5301:08:2300:21:58
#61 6159-M16324Wąsowicz JakubM1998Kraków01:08:2400:05:5301:08:2400:21:59
#62 6260-M40244Major ZbyM1973Night RunnersKraków01:08:3600:05:5401:08:3600:22:11
#63 6361-M50220Kryjomski JerzyM1958KS KOŚCIELEC CHRZANÓWChrzanów01:05:1200:05:3701:08:4500:22:21
#64 6462-M40537Domin TomaszM1975Night Runners+Krakow01:08:5500:05:5601:09:1800:22:53
#65 6563-M20525Krawiec KrzysztofM-01:09:1300:05:5801:09:2200:22:57
#66 6664-M30313Szeląg SławomirM1979Klucze01:09:3100:05:5901:09:4400:23:19
#67 6765-M20535Chlebanowski BartoszM1991ChockoPałkiZakopane01:09:3200:05:5901:09:5000:23:25
#68 6866-M40207Kisielewski PiotrM1969CompassKraków01:09:4700:06:0101:09:5300:23:28
#69 6967-M501851Mikuła WitoldM1963Dukatowo TeamKraków01:09:4900:06:0101:09:5500:23:30
#70 7068-M301859Paluch MarcinM1983Krakow01:09:4700:06:0001:09:5500:23:30
#71 7169-M40167Chudzik PiotrM1975Kraków01:09:4000:06:0001:09:5500:23:30
#72 7270-M60303Sozań Ski PiotrM1956INTERFORMKrakow01:09:5500:06:0101:09:5800:23:33
#73 7371-M30198Jarema MaciekM1982Lokomotiv MajdanCisna01:09:5200:06:0101:10:0900:23:44
#74 7472-M301812Mojrzesz PatrykM1985Kraków01:10:0300:06:0201:10:1000:23:45
#75 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 75-3K40619Bajołek AleksandraK1968Night Runners01:10:0700:06:0201:10:1100:23:46
#76 76-4K30534Bydoń AgnieszkaK1977Niepo łomice Biegaj ąKokotów01:10:0400:06:0201:10:1400:23:49
#77 7773-M201867Serzysko BartoszM1988Delphi Running TeamKraków01:09:4700:06:0001:10:1500:23:50
#78 7874-M301858Koziol MarcinM1982Morawica k Krakowa01:10:1000:06:0301:10:3200:24:07
#79 7975-M30577Ostrowski PawełM1984Krzeszowice01:10:4300:06:0501:10:5100:24:27
#80 8076-M20314Szklarz MariuszM1991DA Na MiasteczkuKraków01:10:5100:06:0601:11:0800:24:44
#81 8177-M40166Chopin-Stefań Czyk ArturM1976WyrobyArt.pl bikeBoardKraków01:11:0800:06:0701:11:2300:24:58
#82 8278-M40296Siwak JerzyM197101:11:1800:06:0801:11:3000:25:05
#83 8379-M40582Skowron MarekM1971MastersKraków01:11:3300:06:1001:11:3300:25:09
#84 8480-M40578Palmi PiotrM1976Wieliczka01:11:4300:06:1001:11:5700:25:32
#85 85-5K301876Kubiń Ska MagdalenaK198101:11:5500:06:1201:12:0200:25:37
#86 86-6K20574Lota PaulaK1991chockopałkiKraków01:11:4500:06:1101:12:0300:25:38
#87 8781-M40173Danielak RomanM1967Zielonki01:12:3000:06:1501:12:3000:26:05
#88 8882-M301838Podczaszy TomaszM198201:12:3000:06:1501:12:4700:26:22
#89 8983-M20331Wolak PawełM199401:12:2600:06:1401:12:5100:26:26
#90 9084-M401825Lange ZbigniewM1970Golkowice01:12:4100:06:1501:12:5300:26:28
#91 9185-M40259Nied Źwiadek PiotrM1976Kraków01:12:5300:06:1701:12:5300:26:28
#92 9286-M30160Bigaj SebastianM1985KT Water Knights ZabierzówKraków01:12:5000:06:1601:12:5500:26:30
#93 93-7K30341Zimny UrszulaK1985Kraków01:12:5300:06:1701:13:0200:26:37
#94 9487-M40212Kopeć MirosławM1974MirMarkKraków01:12:5600:06:1701:13:1100:26:47
#95 9588-M30190Grodzki SebastianM1978Pega RunnersKraków01:13:0400:06:1701:13:1400:26:49
#96 9689-M401317Wierzbicki PiotrM1976Ministerstwo Głupich KrokówKraków01:12:4400:06:1601:13:1600:26:51
#97 9790-M301829Łaskowski PiotrM1984Kraków01:13:0400:06:1701:13:1700:26:52
#98 98-8K16588Trybała AgnieszkaK1997Kraków01:13:2600:06:1901:13:3600:27:11
#99 9991-M30192Hajtek JakubM1983Kraków01:13:2800:06:2001:13:4000:27:16
#100 10092-M16307Starzykiewicz KacperM2001KS KOŚCIELEC CHRZANÓWChrzanów01:10:0700:06:0201:13:4100:27:16

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności