Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

TUT - Trójmiejski Ultra Track

Wyniki - 18 lutego 2017, Gdańsk

Msc
K
Nr
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1-169Tomasz BaranowPlaterówNiebrak05:23:4205:23:4112.0000:00:00
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !211Dominika StelmachWarszawaNierk aTHLETICS05:29:5305:29:5211.8000:06:10
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3-223Sebastian SikoraGdyniaTakbankieria.pl05:45:3205:45:3211.3000:21:50
#4 4-176Marek KlimowiczGdyniaTakzabiegani.com.pl05:49:4505:49:4411.2000:26:02
#5 5-29Andrzej GużGdańskTakMTB Osowa Team05:56:0205:55:4111.0000:32:19
#6 6-55Michał MazurekGdańskTakGO 4 LIFE06:03:1606:03:0910.7000:39:33
#7 7-145Paweł BlumaGdańskTakbrak06:05:5306:05:4010.7000:42:11
#8 8-295Igor WronkowskiSzabdaNieCanes Venatici06:10:4506:10:3610.5000:47:03
#9 9-313Andrzej MazurBojanoNiePSP/Florian Chojnice/Bojano BiegaNie06:15:3906:15:3710.4000:51:57
#10 10-279Piotr BorusińskiSłupskNiebrak06:18:0106:18:0110.3000:54:18
#11 11-335Sławomir MadejskiSławomir MadejskiNieSpeleoklub Świętokrzyski KielceNie06:19:5606:19:5010.3000:56:14
#12 12-296Łukasz BaranowPlaterówNieAlbatrosy06:20:0806:20:0810.3000:56:25
#13 13-32Paweł TomeczkowskiRumiaNiebrak06:20:2606:20:2610.3000:56:43
#14 14-340Arkadiusz SikutArkadiusz SikutNie12 WOG ToruńNie06:23:2406:23:2310.2000:59:41
#15 15-300Jarosław SzewczykNowy Dwór GdańskiNiebrak06:24:2606:24:2310.1001:00:44
#16 16-267Dariusz KokocińskiGdańskTakbrak06:25:3706:25:3210.1001:01:55
#17 17-218Sławomir WronaGdyniaTakbrak06:27:4706:27:4410.1001:04:04
#18 18-226Dariusz RudnickiPogórzeNiebrak06:28:0806:28:0710.0001:04:26
#19 19-333Krzysztof BrączykWięcborkNieTKKF Wodnik WięcborkNie06:28:1006:28:0810.0001:04:27
#20 20-230Adam BorskiWekherowoNie42.195 Wejherowo06:32:1506:32:119.9001:08:32
#21 21-197Michał WitkowskiToruńNiebrak06:34:4006:34:309.9001:10:57
#22 22-135Rafał MackiewiczGdyniaTakTEAM NRC06:35:4606:35:339.9001:12:04
#23 23-281Piotr BiskupskiPoznańNiebrak06:36:4506:36:439.8001:13:02
#24 24-316Oskar MichnaRadunicaNieRadunicaRunNie06:39:3406:39:159.8001:15:52
#25 25-349Sławomir PachnowskiSzczecinNiebrakNie06:39:4506:39:389.8001:16:02
#26 26-352Witold NogaGdańskTakbiegowyswiat.plNie06:39:5706:39:549.8001:16:14
#27 27-20Mariusz KoralewskiKwidzynNiePszczółkowski Team06:41:1606:41:089.7001:17:33
#28 28-68Maciej GerowskiGostyńNieNetbox biega / Lesz NO Limits Runners06:41:2506:41:199.7001:17:42
#29 29-139Jarek BłażukgdyniaTakbrak06:42:4406:42:439.7001:19:02
#30 30-231Adam BojanRumiaNiebrak06:44:3906:44:379.6001:20:56
#31 31-250Andrzej WiniarskiWarszawaNiebrak06:46:2406:46:179.6001:22:42
#32 32-285Łukasz SzopaDobraNieKB Lupus Oleśnica06:47:1606:47:169.6001:23:34
#33 33-284Krzysztof WajerowskiOleśnicaNieKB Lupus Oleśnica06:47:1706:47:159.6001:23:34
#34 34-204Przemysław ŻołdakWitkowoNiePiątkowo na Biegowo06:48:3006:47:499.5001:24:47
#35 35-137Maciej MurawskiGdańskTakMiki Team06:49:0106:48:409.5001:25:18
#36 36-57Przemysław OlechGdyniaTakUKS Siódemka Rumia06:50:1106:50:079.5001:26:29
#37 37-94Radosław MałolepszyRadziejówNieKS ZRYW RADZIEJÓW06:50:3506:50:149.5001:26:52
#38 38-235Przemysław SzapargdyniaTakBiegamina06:51:2606:51:259.5001:27:43
#39 39-146Piotr BojkaGdańskTakStrasznie Angażuje To Amatorskie Napieranie06:51:4206:51:399.5001:28:00
#40 40-278Bartek PieleckiBANINOTakKS Gepard Żukczyn06:51:4406:51:279.5001:28:01
#41 41-50Filip RzechowskiGdyniaTakBigYellowFoot Adventure Team06:52:2306:52:089.5001:28:41
#42 42-16Tomasz OleksiewiczGdańskTakOIRP GdańskTak06:52:4606:52:439.4001:29:03
#43 43-271Arkadiusz BiałasSłupskNieSTOPA SŁUPSK06:53:1506:52:509.4001:29:32
#44 44-363Robert NiespodzinskiInowrocławbrak06:54:1106:53:469.4001:30:29
#45 45-17Przemek ZiemianinGdyniaTakKM PSP Gdynia06:54:4206:54:309.4001:31:00
#46 46-6Paweł TimofiejukWarszawaNieAlbatrosy06:56:3706:56:359.4001:32:54
#47 47-208Krzysztof MikołajczykKomornikiNiebrak06:58:1506:57:569.3001:34:33
#48 48-258Maciej KuligowskiGdyniaTakKS ZRYW RADZIEJÓW06:59:2506:59:039.3001:35:42
#49 49-166Remigiusz SignerskiGdańskTakOsowa06:59:2606:59:119.3001:35:43
#50 50-348Dariusz UrbańczykWarszawaNiebrakTak06:59:3806:58:489.3001:35:56
#51 51-134Adam BorowskiInowrocławNieActivextreme Start 24 pl06:59:3906:59:299.3001:35:57
#52 52-153Paweł FałekWarszawaNiebrak07:00:5507:00:519.3001:37:12
#53 53-152Kacper ŚwierczyńskiHamburgNiebrak07:00:5507:00:529.3001:37:12
#54 54-93Tomasz ZnajdekInowrocławNieSport4Life07:02:2307:01:569.2001:38:41
#55 55-129Marcin SzalewskiPrzyjaźńNieDziki Bagienne07:03:1407:03:009.2001:39:32
#56 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !562345Magdalena PichetaWarszawaNiebrakNie07:04:2707:04:229.2001:40:45
#57 57-5Waldemar MiśGdańskTakSmashing PĄpkins07:04:3507:04:319.2001:40:52
#58 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 58349Asia KarolakSłupskNiebrak07:05:0507:04:519.2001:41:23
#59 59-4Marcin MuzaBaninoTakOIRP GdańskTak07:06:4107:06:199.1001:42:58
#60 60-108Rafał LisakowskiWładysławowoNieTRI-SEA Władysławowo07:06:5707:06:449.1001:43:14
#61 61-241Grzegorz SosińskiGdyniaTakbrak07:10:2607:10:229.1001:46:43
#62 62-290Adam KloskowskiGDYNIATakbrak07:11:3407:11:329.0001:47:51
#63 63-302Roger SikoraGdyniaTakMewa Gdynia07:11:3807:11:389.0001:47:55
#64 64-298Bartosz JasińskiGdyniaTakNavigatoria07:13:0307:12:569.0001:49:20
#65 65-289Maciej CichońRedaNie42.195 Wejherowo07:15:5507:15:508.9001:52:12
#66 66-203Paweł DenekoPoznańNiePiątkowo na Biegowo07:18:4207:18:038.9001:54:59
#67 67-304Andrzej RompczykGdanskTakbrak07:21:5307:21:458.8001:58:11
#68 68-190Daniel BarosRudnikiNieFALSTART Rudniki/Vege Runners07:23:0507:22:328.8001:59:22
#69 69-293Janusz HincGdyniaTakGemini Sopot Team07:24:2407:24:168.8002:00:41
#70 70-113Andrzej KlimczewskiŁódźNieForever Young Łódź07:25:0807:25:078.8002:01:26
#71 71-207Jakub SzylingPoznańNiePiątkowo na Biegowo07:25:1507:25:018.8002:01:33
#72 72-248Dariusz ZawiszaGdańskTakbrak07:26:5207:26:368.7002:03:09
#73 73-256Łukasz MilewiczOlsztynNiebrak07:28:5107:28:158.7002:05:08
#74 74-101Jacek BugieraGdyniaTakPwC CoE Run Team07:28:5207:27:578.7002:05:09
#75 75454Katarzyna DordzikGdyniaTakbrak07:29:1107:28:538.7002:05:28
#76 76-14Mathieu WojcikToruńNieRun VeganNie07:29:1407:28:358.7002:05:31
#77 77-273Jacek StrzeleckiGdańskTakbrak07:29:3307:29:208.7002:05:50
#78 78-202Jarek KołodziejskiPoznańNiePiątkowo na Biegowo07:29:4107:29:018.7002:05:58
#79 79-244Bartosz StasiakPoznańNieDRUŻYNA SZPIKU07:30:0807:29:288.7002:06:26
#80 80-168Dariusz KuncewiczLublinNieBanda Grudnia07:30:1307:30:108.7002:06:31
#81 815280Anna MalinowskaGdańskTakbrak07:30:3307:30:088.7002:06:50
#82 82-158Tomasz BednarczykTrzciankaNiebrak07:31:1307:30:408.6002:07:30
#83 83-51Jakub DrywaGdyniaTakProjekt Wypad07:31:4207:31:288.6002:08:00
#84 84-184Jakub AdamusCzęśtochowaNieBBL Kraków07:32:2107:32:098.6002:08:39
#85 85-114Marek WiergowskiStraszynNieStraszyn Biega07:34:0107:33:528.6002:10:18
#86 86-269Marek TomaszewskiMosinaNieMosina Biega07:35:0707:34:498.6002:11:25
#87 87-266Piotr KonkelGdyniaTakPadł na Ryj Team07:37:1107:36:568.5002:13:28
#88 88-238Adam OlejnikWłocławekNieYerba Mate Recenzje07:37:4607:37:358.5002:14:03
#89 89-344Mirosław RenachowskiRedaNieOPEC GDYNIANie07:37:4607:37:278.5002:14:03
#90 906239Grażyna GolasGdyniaTakTriLadies/CS07:37:5207:37:488.5002:14:09
#91 91-268Tomasz ZwolińskiMostyNieKM PSP Gdynia07:38:0207:37:588.5002:14:19
#92 92-76Paweł SzulwachGDAŃSKTakKILIMANDŻARO07:42:1207:42:058.4002:18:30
#93 93-294Marcin ŁukasiakGdańskTakAuto-Starter Gdańsk07:42:1307:42:038.4002:18:30
#94 94-138Zbigniew Zibi JakubekGdańskTakbrak07:43:2807:43:228.4002:19:45
#95 95-109Karol PomierskiGdańskTakbrak07:44:0907:43:538.4002:20:27
#96 96-90Paweł GoździewiczGdyniaTakbiegamyrazem.pl07:44:3607:44:368.4002:20:53
#97 977240Dorota KaczmarekStraszynTakStraszyn Biega07:44:4507:43:578.4002:21:03
#98 98-72Tomasz Paweł GolecGdańskTakBiegam,żeby Bartek mógł biegać07:45:4907:45:238.4002:22:06
#99 99-189Tomasz HermannOlsztynNieKlub Wysokogórski Olsztyn07:48:0207:47:508.3002:24:19
#100 100-243Radosław EtmańskiIławaNieIŁAWA BIEGA07:48:3307:48:008.3002:24:51

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności