Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Bieg Górski Leszno-Grzybowo

Wyniki - 18 lutego 2017, Leszno - Grzybowo

BodyWork Fizjo

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !121Bartosz FeiferPerkowoPOLWolsztyńska Akademia Biegowa/ Asics Frontrunner Polska1988M11-11:03:5911:45:3300:41:34
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !211Łukasz WróbelLesznoPOLMaraton Leszno1978M22-11:03:5911:45:4700:41:48
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 326Jacek DziechciowskiŚremPOLWhisky Shop Team Śrem1976M33-11:04:0011:46:0700:42:07
#4 4388Wiesław DalekiNowy WidzimPOLWolsztyński Klub Biegowy1976M44-11:03:5911:46:1100:42:12
#5 532Wojciech WenderskiKrobiaPOLBiegaj z Krobią1988M55-11:04:0011:47:5400:43:54
#6 634Tomasz MusialRydzynaPOLDąbcze1974M66-11:04:0011:48:4800:44:48
#7 78Grzegorz JankowskiJACZÓWPOLKGHM PM SA Z.G Polkowice-Sieroszowice1972M77-11:04:0011:49:2500:45:25
#8 87Mateusz GryczkaLesznoPOLMaraton Leszno1983M88-11:04:0011:50:0200:46:02
#9 94Dariusz KostrzewskiGostyńPOLGostyń1977M99-11:03:5911:50:2300:46:24
#10 1027Dawid WenderskiKrobiaPOLBiegaj z Krobią1986M1010-11:05:0311:52:3000:47:27
#11 1186Marcin KumiszczoGłogówPOLGŁOGÓW1988M1111-11:05:0111:53:5600:48:55
#12 1278Adrian KinGostyńPOLALBANNERS1986M1212-11:04:5911:54:0000:49:01
#13 13441Adrian RurkowskiPOL1995M1313-11:10:0411:59:1800:49:14
#14 1462Michał KaczorRadomierzPOLRadomierz1990M1414-11:05:0211:54:1700:49:15
#15 15191Marcin StachowskiWolsztynPOLWolsztyńska Akademia Biegowa1979M1515-11:07:0011:56:2300:49:23
#16 16133Tomasz CeglarekWolsztynPOLWolsztyn1977M1616-11:06:0111:55:2500:49:24
#17 17160Krzysztof HauptSuchy LasPOLSuchy Las1978M1717-11:07:0011:56:3900:49:39
#18 18217Mirosław GembalskiLESZNOPOLLUCKY LUKI1969M1818-11:08:0011:57:5600:49:56
#19 1991Bartlomiej KędziaRadomickoPOLLKS SANA KOŚCIAN1977M1919-11:04:5911:55:0000:50:01
#20 2058Tomek PawłowskiWłoszakowicePOLSokół Włoszakowice1986M2020-11:05:0111:55:0600:50:05
#21 21172Robert KościańskiKościanPOLKościan1985M2121-11:05:0211:55:2000:50:18
#22 2238Janusz KnappGOSTYŃPOLNetbox Biega / Lesz NO Limits Runners1982M2222-11:04:0211:54:3300:50:31
#23 23161Dariusz PietraszewskiśremPOLREHAU TEAM1971M2323-11:05:0111:55:3700:50:36
#24 2467Szczepan RabiegaLesznoPOLLUCKY LUKI1975M2424-11:05:0211:55:4400:50:42
#25 2588Bogusław AdamowyczBojadłaPOLBojadelska Brać Biegowa1963M2525-11:05:0211:55:4500:50:43
#26 2690Edward KlucowiczBojadłaPOLBojadła1962M2626-11:05:0011:55:4600:50:46
#27 2760Adam KościańskiKościanPOLTGV Club / TRI Kościan DUON1980M2727-11:05:0111:55:4800:50:47
#28 2852Tomasz MiłuchwałbrzychPOLSOWIE TEAM1975M2828-11:05:0111:55:5000:50:49
#29 296Krzysztof KwaśnikNiechlówPOLKGHM ZG Polkowice-Sieroszowice1985M2929-11:04:0011:54:5100:50:51
#30 30397Przemysław MarcinkowskiGostyńPOLPROTON1975M3030-11:10:0412:00:5600:50:52
#31 31115Łukasz PłócieniczakLesznoPOLRuff Runners1988M3131-11:06:0011:56:5500:50:55
#32 3282Kamil PawłowskiPoznańPOLPoznań1995M3232-11:04:5911:55:5500:50:56
#33 3381Marcin Roszakborek wielkopolskiPOLKB MIŚ BOREK WLKP.1980M3333-11:05:0111:55:5800:50:57
#34 3464Witold PietraszewskiGostyńPOLNetbox Biega / Lesz NO Limits Runners1985M3434-11:05:0311:56:0200:50:59
#35 3575Krzysztof MatyśkiewiczGostyńPOLGostyń1966M3535-11:05:0311:56:1400:51:11
#36 3623Maciej JaśkowiakGrodzisk Wlkp.POLGrodziski Klub Biegacza1974M3636-11:04:0011:55:1500:51:15
#37 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !37142Karolina JurczakLESZNOPOLLUCKY LUKI1994K1-111:07:0211:58:2700:51:25
#38 3845Tomasz KrajewskiPoznańPOLLusowo1981M3737-11:04:0211:55:3400:51:32
#39 3951Łukasz IdowiakPoniecPOLOSiR Poniec1983M3838-11:05:0311:56:3900:51:36
#40 4063Dominik DunkowskiLipnoPOLLipno1981M3939-11:05:0411:56:4100:51:37
#41 4185Jarosław PazołaŚremPOLRunner's Power Śrem1973M4040-11:05:0011:56:3900:51:39
#42 42188Michał ŻokWolsztynPOLWolsztyńska Akademia Biegowa1995M4141-11:07:0111:58:4200:51:41
#43 4369Rafał NowińskiWschowaPOLBIEGAJ WSCHOWO !!!1974M4242-11:05:0211:56:4300:51:41
#44 4473Zbigniew MertaKłodaPOLDRUŻYNA SZPIKU1968M4343-11:05:0011:56:4300:51:43
#45 4589Cezary NowackiRydzynaPOLRydzyna1977M4444-11:05:0011:56:4400:51:44
#46 4666Łukasz KaczmarekGostyńPOLGostyń1981M4545-11:05:0311:56:4900:51:46
#47 47183Piotr KyciaRawiczPOLRawicz1971M4646-11:07:0211:58:5600:51:54
#48 4857Rafal MatyskiewiczgostynPOLGostyń1971M4747-11:11:0212:02:5900:51:57
#49 4979Dominik JankowiakKrobiaPOLBiegaj z Krobią2000M4848-11:05:0411:57:1400:52:10
#50 5010Łukasz KisłoLesznoPOLREAL 64-STO1983M4949-11:04:2811:56:3900:52:11
#51 51132Rafał Junior NowińskiWschowaPOLLLKS OSOWA SIEŃ2001M5050-11:06:0411:58:1800:52:14
#52 52101Jakub MajerLesznoPOLZSRB Leszno1999M5151-11:06:0311:58:3000:52:27
#53 53165Gniewomir KnapskiWronkiPOLOdkrywać by żyć1990M5252-11:07:0211:59:3000:52:28
#54 5447Marek StaweckiGłogówPOLKGHM ZG Polkowice-Sieroszowice1976M5353-11:04:0211:56:3700:52:35
#55 55127Michał CichyWolsztynPOLWolsztyńska Akademia Biegowa1971M5454-11:06:0411:58:4700:52:43
#56 5636Krzysztof WoźniakLesznoPOLLeszno1988M5555-11:04:0011:56:4500:52:45
#57 57451Jakub PietrzykGostyńPOL1993M5656-11:11:0012:03:4600:52:46
#58 5855Daniel DudzińskiLesznoPOLREAL & FEBE TEAM1976M5757-11:05:0311:57:4900:52:46
#59 59146Jerzy NogałaLesznoPOLMETABO TORA BIKE1973M5858-11:06:0011:58:5000:52:50
#60 60391Marcin WujekGostyńPOLGostyń1976M5959-11:11:0212:03:5700:52:55
#61 61187Marcin KaczorŚwięciechowaPOLADJ Kursy Językowe1975M6060-11:07:0112:00:0200:53:01
#62 62136Paweł BanaszakLesznoPOLMaraton Leszno1971M6161-11:06:0311:59:0600:53:03
#63 63225Jakub ParaLesznoPOLLesz NO Limits Runners1979M6262-11:08:0112:01:1100:53:10
#64 64186Damian KuszyńskiśremPOLREHAU TEAM1988M6363-11:05:0211:58:1600:53:14
#65 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !65131Joanna LorencW ąsoszPOLW ĄSOSZ1982K2-211:05:0411:58:2000:53:16
#66 66175Wojciech Ptaszyński64-000 KościanPOLSpeed Feet '161966M6464-11:07:0312:00:2400:53:21
#67 67114Arkadiusz JackiewiczGłogówPOLWKU w Głogowie1966M6565-11:05:0411:58:2500:53:21
#68 6880Lucjan ŚwistekGostyńPOLNETBOX BIEGA1972M6666-11:05:0311:58:2600:53:23
#69 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 69184Jolanta JeżGostyńPOLGostyń1976K3-311:05:0211:58:2600:53:24
#70 70232Wojciech Kłopockimurzynowo leśnePOLmurzynowo leśne1967M6767-11:08:0112:01:2600:53:25
#71 71108Ewa PaduchJerzmanowaPOLJerzmanowa1969K4-411:06:0311:59:3500:53:32
#72 72143Krzysztof AngierŚwięciechowaPOLŚwięciechowa1980M6868-11:06:0111:59:3400:53:33
#73 7346Leszek ZającWłoszakowicePOLWłoszakowice1979M6969-11:04:0111:57:4000:53:39
#74 7499Szymon KosmalaLesznoPOLLeszno1985M7070-11:05:0111:58:4100:53:40
#75 75444Arkadiusz MurawiecPiaskiPOLWhiski Shop1984M7171-11:11:0212:04:4600:53:44
#76 76154Leszek KozłowskiLesznoPOLLeszno1972M7272-11:07:0112:00:4600:53:45
#77 7793Adam WeryszkoLesznoPOLLesz NO Limits Runners1980M7373-11:06:0011:59:4900:53:49
#78 78386Karol KielaszewskiLESZNOPOLLesz NO Limits Runners1986M7474-11:11:0012:04:5400:53:54
#79 79190Daniel WilczakLesznoPOLSpinko Leszno1978M7575-11:07:0412:00:5900:53:55
#80 80145Adrian NolbrzykOsiecznaPOLGreatGratula Osieczna1976M7676-11:06:0212:00:1300:54:11
#81 81117Piotr SrokaWOLSZTYNPOLBERZYNA1983M7777-11:08:0012:02:1100:54:11
#82 82201Bartosz ŁabędzkirydzynaPOLNowa Wieś1982M7878-11:09:0412:03:1700:54:13
#83 8372Zbyszek MajewskiKROBIAPOLBiegaj z Krobią1985M7979-11:05:0311:59:1900:54:16
#84 84229Bartosz KuciakKROSNOPOLKROSNO1987M8080-11:05:0411:59:2200:54:18
#85 85151Krzysztof JagiełkaLesznoPOLREAL 64-STO1968M8181-11:07:0112:01:2200:54:21
#86 86449Maciej MichnowskiGostyńPOL35 Plus1976M8282-11:11:0112:05:2400:54:23
#87 8774Michał MarcinekBukówiec GórnyPOLDRUŻYNA SZPIKU1973M8383-11:05:0211:59:3000:54:28
#88 88139Rafał MatyjaLesznoPOLLesz NO Limits Runners1988M8484-11:06:0412:00:4200:54:38
#89 89163Dariusz PoprawaRydzynaPOLAmatorski Klub Biegowy Zakwasy Team1978M8585-11:07:0112:01:3900:54:38
#90 9043Bernard LatanowiczPoznańPOLLeszno1984M8686-11:04:0211:58:4000:54:38
#91 9116Paweł PakułaNIECHLÓWPOLJW 3444 GŁOGÓW1981M8787-11:04:0011:58:4000:54:40
#92 92219Andrzej WojciechowskiWolsztynPOLWolsztyński Klub Biegowy1971M8888-11:08:0312:02:4400:54:41
#93 93167Krzysztof JakuszekPiaskiPOLCegielnia Piaski1975M8989-11:07:0112:01:4300:54:42
#94 94246Sławomir CieślikRydzynaPOLREAL & FEBE TEAM1983M9090-11:08:0112:02:4800:54:47
#95 95147Jarosław NehringLESZNOPOLJW 1517 1DPLOT1971M9191-11:06:0012:00:5100:54:51
#96 9635Krystian KnaflewskiLesznoPOLMaraton Leszno1978M9292-11:04:0311:58:5800:54:55
#97 9784Piotr LandyszkowskiLesznoPOLLeszno1984M9393-11:05:0011:59:5800:54:58
#98 98169Paweł JakuszekPiaskiPOLCegielnia Piaski1979M9393-11:07:0112:01:5900:54:58
#99 99446Partyk MurekPrzemętPOL1978M9595-11:11:0412:06:0400:55:00
#100 10024Wojciech SerwaRakoniewicePOLWolsztyńska Akademia Biegowa1993M9696-11:04:0011:59:0100:55:01

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://tritour.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności