Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Bieg dla Hospicjów

Wyniki - 4 marca 2017, Wrocław

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 201478Olszewski DawidRososzycaPOL/ Wsowl92M2074165-00:21:3400:07:1700:05:06
#2 202253Kaczor KacperWrocławPOL2M2075166-00:21:3800:07:2100:05:07
#3 203582Silmanowicz SebastianKiełczówPOL80M3042167-00:21:4000:07:2300:05:08
#4 204794608144324 Masłowski PiotrJankowicePOL608144324 /88M2076168-00:21:4100:07:2400:05:08
#5 205112Drelichoeski DanielWrocławPOL/ Amator Wrocław76M4035169-00:21:4200:07:2500:05:08
#6 20691Ciupiński AndrewWrocławPOL/ -93M2077170-00:21:4200:07:2500:05:08
#7 207500Paszek PatrycjaWrocławPOL91K2018-3700:21:4200:07:2600:05:08
#8 20851Bobak MagdalenaBiały DunajecPOL/ Wsowl97K2019-3800:21:4400:07:2700:05:09
#9 209626Stróżyński GrzegorzWrocławPOL78M3043171-00:21:4400:07:2700:05:09
#10 21061Borowiak MałgorzataNowa SólPOL/ Nowosolska Grupa Biegowa77K408-3900:21:4500:07:2800:05:09
#11 211552Rodkiewicz TomaszWrocławPOL71M4036172-00:21:4500:07:2800:05:09
#12 212301Kosowski JakubWrocławPOL/ Wsowl96M2078173-00:21:4600:07:2900:05:09
#13 213433Milewicz PiotrWysokaPOL76M4037174-00:21:4600:07:2900:05:09
#14 214108Dobromilski PiotrWrocławPOL/ Rb78M3044175-00:21:4700:07:3000:05:09
#15 215505Pawlak ŁukaszOławaPOL/ Leśne Dziki Oława89M2079176-00:21:4800:07:3100:05:10
#16 216591Skrzynkowski Piotr JerzyOpolePOL2M2080177-00:21:4800:07:3100:05:10
#17 217332Krzysztoń JakubWrocławPOL/ -97M2081178-00:21:4800:07:3100:05:10
#18 218627Studenny MichałWrocławPOL78M3045179-00:21:5000:07:3300:05:10
#19 219739Zaręba GrzegorzWrocławPOL82M3046180-00:21:5000:07:3300:05:10
#20 220533Prochowski PawełWrocławPOL/ Wolnebieganie.com90M2082181-00:21:5100:07:3400:05:10
#21 22146Błaszczak JarosławKłodzkoPOL64M5015182-00:21:5100:07:3500:05:10
#22 222254Kaczor PiotrWrocławPOL76M4038183-00:21:5200:07:3500:05:11
#23 223563Rutkowska KatarzynaWrocławPOL87K3012-4000:21:5200:07:3500:05:11
#24 224139Filas JacekCieszycePOL89M2083184-00:21:5200:07:3500:05:11
#25 225459Noganowicz AgataDomaszczynPOL/ Pro-run Wrocław70K409-4100:21:5200:07:3600:05:11
#26 226142Fonał LucynaWrocławPOL87K3013-4200:21:5300:07:3600:05:11
#27 227766Marzewski RafałWrocławPOL/ Wroclaw Marathon Team73M4039185-00:21:5400:07:3700:05:11
#28 228683Tubielewicz KatarzynaWrocławPOL85K3014-4300:21:5700:07:4000:05:12
#29 229238Jopek WojciechWrocławPOL/ Atm Grupa84M3047186-00:21:5800:07:4100:05:12
#30 230496Pałuk ArturTrzebnicaPOL/ Niezrzeszony86M3048187-00:21:5800:07:4200:05:12
#31 231640Szaynok TymekRamiszówPOL/ Gacek I Ekipa1M2084188-00:21:5900:07:4200:05:12
#32 232581Sędzik PiotrWrocławPOL94M2085189-00:21:5900:07:4200:05:12
#33 23342Bioły MałgorzataMirkówPOL74K4010-4400:22:0100:07:4400:05:13
#34 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !234350Kuziela LeszekWrocławPOL56M602190-00:22:0100:07:4400:05:13
#35 235753Żak BartłomiejWrocławPOL74M4040191-00:22:0200:07:4600:05:13
#36 236416Marczak AnnaTrzebnicaPOL94K2020-4500:22:0300:07:4600:05:13
#37 237793Baryski MaciejWrocławPOL83M3049192-00:22:0300:07:4700:05:13
#38 238701Wątrobiońska IzabelaWrocławPOL/ Pro-run Wrocław91K2021-4600:22:0400:07:4700:05:13
#39 239163Gienibor KatarzynaBrzezinaPOL/ -89K2022-4700:22:0500:07:4900:05:14
#40 240270Kinzel PiotrWrocławPOL/ Wsowl94M2086193-00:22:0600:07:5000:05:14
#41 241759Jarlaczyk MichałWroclawPOL82M3050194-00:22:0800:07:5100:05:14
#42 242707Winiarski RobertKiełczówPOL73M4041195-00:22:0900:07:5200:05:15
#43 243693Wałpuski KamilZarębyPOL/ -89M2087196-00:22:1100:07:5400:05:15
#44 244630Superson MagdalenaWrocławPOL/ Indywidualiści Z Awf84K3015-4800:22:1200:07:5500:05:15
#45 245179Gołuch ArkadiuszŁagiewnikiPOL/ Audsajder75M4042197-00:22:1200:07:5600:05:15
#46 246717Wodara JuliaKluczborkPOL97K2023-4900:22:1400:07:5700:05:16
#47 247508Pawłowski PatrykSulechówPOL/ -95M2088198-00:22:1400:07:5700:05:16
#48 248279Kmiecik DorotaJelcz- LaskowicePOL/ Matner Running Team91K2024-5000:22:1500:07:5800:05:16
#49 24959Bonczarowski SebastianTrzebnicaPOL/ Uks Gladius Trzebnica79M3051199-00:22:1500:07:5800:05:16
#50 250576Sawicz PiotrWrocławPOL83M3052200-00:22:1700:08:0000:05:16
#51 251653Szpilarewicz MariuszZiębicePOL/ Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein75M4043201-00:22:1800:08:0100:05:17
#52 252324Krakowska AnnaWroclawPOL85K3016-5100:22:2000:08:0300:05:17
#53 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 253140Florczak ZdzisławWrocławPOL/ Matner Running Team52M603202-00:22:2100:08:0400:05:17
#54 25411Bajserowicz KrzysztofWrocławPOL/ Wroclaw Marathon Team73M4044203-00:22:2400:08:0700:05:18
#55 255550Rodewald RyszardJelenia GóraPOL73M4045204-00:22:2400:08:0700:05:18
#56 256314Kowaliszyn MałgorzataJelenia GóraPOL76K4011-5200:22:2400:08:0800:05:18
#57 257490Pabisiak MarcinJaworPOL/ -92M2089205-00:22:2500:08:0800:05:18
#58 258327Kruczkiewicz MateuszWrocławPOL/ Kruki79M3053206-00:22:2500:08:0800:05:18
#59 259616Stanok PatrycjaŚwierzawaPOL/ Trenujznami.pl94K2025-5300:22:2500:08:0800:05:18
#60 260568Sadlak GrzegorzWrocławPOL89M2090207-00:22:2700:08:1000:05:19
#61 26153Boćko KrzysztofTrzebnicaPOL/ Uks Gladius Trzebnica81M3054208-00:22:2700:08:1100:05:19
#62 26230Bednarska AgnieszkaWrocławPOL90K2026-5400:22:2800:08:1100:05:19
#63 263188Grabowiecka SaraTrzebnicaPOL94K2027-5500:22:2800:08:1100:05:19
#64 26467Brykalska BogumiłaNowa SólPOL/ Nowosolska Grupa Biegowa71K4012-5600:22:3000:08:1300:05:20
#65 265479Opalińska-Klusek MałgorzataOborniki ŚląskiePOL81K3017-5700:22:3200:08:1500:05:20
#66 266204Hossa RafałWołówPOL/ -80M3055209-00:22:3200:08:1500:05:20
#67 26729Bednarek DariuszLubinPOL73M4046210-00:22:3300:08:1600:05:20
#68 268342Kudelska AnnaJelenia GóraPOL/ Wroclaw Marathon Team87K3018-5800:22:3300:08:1600:05:20
#69 26948Błaszczyk MariuszŚwidnicaPOL81M3056211-00:22:3500:08:1800:05:21
#70 270667Świerczyński JakubZduńska WolaPOL/ Bbl Zduńska Wola2M2091212-00:22:3500:08:1800:05:21
#71 271361Leśniak MaksymilianKołobrzegPOL/ Wso95M2092213-00:22:3500:08:1900:05:21
#72 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !272149Gadzińska KrystynaWrocławPOL/ Wkb Piast Wrocław64K502-5900:22:3900:08:2200:05:22
#73 273119Dudek KrzysztofJarosław 27POL/ Strzegomska Dwunastka74M4047214-00:22:4000:08:2300:05:22
#74 274277Klupa TomaszWrocławPOL/ -80M3057215-00:22:4100:08:2400:05:22
#75 275264Kawzowicz PiotrWrocławPOL/ O Co Biega77M4048216-00:22:4200:08:2500:05:22
#76 276266Kądzielewski JarosławGliwicePOL/ Indywidualiści Z Awf67M5016217-00:22:4500:08:2800:05:23
#77 277618Starowicz MaciejTrzebnicaPOL/ Uks Gladius Trzebnica77M4049218-00:22:4500:08:2800:05:23
#78 278781Poźniak TomaszWrocławPOL89M2093219-00:22:4800:08:3200:05:24
#79 279697Waśko NataliaBielsko-białaPOL95K2028-6000:22:4900:08:3200:05:24
#80 280381Lupa AleksandraSobótkaPOL97K2029-6100:22:5000:08:3300:05:24
#81 281387Ławicki JakubWrocławPOL/ Czołganki92M2094220-00:22:5000:08:3300:05:24
#82 282355Kwiatkowska DominikaMiękiniaPOL97K2030-6200:22:5100:08:3400:05:25
#83 283236Jonak EdmundMokraPOL64M5017221-00:22:5100:08:3400:05:25
#84 284639Szaynok TomaszRamiszówPOL/ Fundacja Hospicyjna63M5018222-00:22:5200:08:3600:05:25
#85 285764Nowak JarosławWrocławPOL/ Volvo Polska77M4050223-00:22:5300:08:3600:05:25
#86 286532Prejzner JanuszWrocławPOL/ Biegamy We Wrocławiu61M5019224-00:22:5400:08:3700:05:25
#87 287678Trent BogumiłaTrzebnicaPOL82K3019-6300:22:5800:08:4100:05:26
#88 288713Witkowska KlaudiaWrocławPOL/ -96K2031-6400:22:5900:08:4200:05:26
#89 289474Olech SławomirLegnicaPOL77M4051225-00:23:0100:08:4400:05:27
#90 290290Komar WitoldWrocławPOL90M2095226-00:23:0200:08:4500:05:27
#91 291704Wierzba-Jurczak AnitaWrocławPOL/ Vege Runners76K4013-6500:23:0300:08:4600:05:27
#92 292258Kamińska AlicjaKarłowicePOL/ -88K2032-6600:23:0400:08:4800:05:28
#93 293256Kaczyńska PaulinaWrocławPOL/ Mamy Ruszamy79K3020-6700:23:0700:08:5000:05:28
#94 294613Sroka NataliaWrocławPOL88K2033-6800:23:1400:08:5700:05:30
#95 295619Stasiak-Bełz AnitaWrocławPOL74K4014-6900:23:1500:08:5800:05:30
#96 296661Szymczyk JuliaIwinyPOL-K2034-7000:23:1700:09:0000:05:31
#97 297317Kowalska AgataWrocławPOL80K3021-7100:23:2000:09:0300:05:31
#98 298318Kowalski MariuszJaworznoPOL/ -82M3058227-00:23:2100:09:0400:05:32
#99 29922Barzyk PrzemysławCzernicaPOL/ Volvo Polska92M2096228-00:23:2300:09:0700:05:32
#100 300715Witwicka EmiliaKrzyżowicePOL/ Atm Grupa92K2035-7200:23:2400:09:0700:05:32

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności