Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail Łódź - Bieg 6

Wyniki - 19 marca 2017, Łódź

Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
#1 265282Ociesielska IzabelaANTONIEW1970K4000:27:5800:28:17
#2 297219Olczyk AndrzejPRZEDBÓRZRUN ŁDZ1964M5000:29:3100:29:50
#3 358218Olczyk AnnaPRZEDBÓRZRUN ŁDZ1970K4000:35:3600:35:55
#4 245126Olejniczak ElwiraŁÓDŹGŁOWNO W BIEGU1984K3000:27:1400:27:30
#5 1099Oleksiewicz MaurycyŁÓDŹSPORT FACTORY ŁÓDŹ1982M3000:17:1400:17:15
#6 211461Olkowicz RadosławANDRESPOLDELOITTE DIGITAL1977M3000:26:0600:26:28
#7 11194Omakowski JarosławŁÓDŹ1980M3000:17:2800:17:30
#8 338731Osińska ElżbietaŁÓDŹ1964K5000:31:5400:32:28
#9 156730Osiński StanisławŁÓDŹ1961M5000:24:1200:24:35
#10 260343Ossowska MagdalenaŁÓDŹSMASHING PĄPKINS1980K3000:27:4400:28:01
#11 14436Osyda MaciejŁÓDŹ4 ŁAPY PSA Z ORANGE1986M3000:24:0000:24:23
#12 27937Osyda SylwiaŁÓDŹ4 ŁAPY PSA Z ORANGE1986K3000:28:3200:28:56
#13 9422Pająk RafałŁYSZKOWICE1991M2000:17:0600:17:07
#14 132518Pancer MariuszŁÓDŹ1983M3000:23:3000:23:44
#15 177198Pasternak MichałWRZĄCAPKO BANK POLSKI1975M4000:25:0200:25:37
#16 354275Pastuszka JoannaŁÓDŹRUN ŁDZ1965K5000:34:2400:34:42
#17 99276Pastuszka MirosławŁÓDŹRUN ŁDZ1966M5000:22:1400:22:27
#18 214383Pastwińska JustynaŁÓDŹŁÓDŹ RUNNING TEAM1989K2000:26:0900:26:40
#19 349178Paszkiewicz-Kęsiak AnitaŁÓDŹFOREVER YOUNG ŁÓDŹ1953K6000:33:4300:34:18
#20 140400Patura AniaŁÓDŹŁÓDŹ RUNNING TEAM1969K4000:23:4900:24:04
#21 226465Pawlak MonikaGROTNIKIMONIKA1965K5000:26:4100:27:10
#22 8369Pawlak WojciechRAWA MAZOWIECKAMLUKS RAWA1998M1600:16:5500:16:57
#23 35538Pawłowska-Hadrysiak EmiliaŁÓDŹ1983K3000:34:2900:34:58
#24 308691Piechocka AgataŁÓDŹNORDEA NOC RUNNERS1981K3000:30:0600:30:34
#25 125324Piechura MariuszŁÓDŹ1977M3000:23:1200:23:41
#26 30446Pierzchała MagdalenaANDRESPOLLKS KOLUSZKI1999K1600:19:1300:19:14
#27 257281Pietrusiński RobertANTONIEW1962M5000:27:3500:27:54
#28 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3445Pietrzak TomaszSŁODKOWLKS MARATON TUREK1997M1600:16:3900:16:40
#29 26660Pietrzyk JustynaŁÓDŹ1981K3000:27:5800:28:25
#30 6478Pietrzyk KrzysztofKOLUSZKILKS KOLUSZKI1979M3000:16:4500:16:47
#31 73550Pilichowski MarcinKONSTANTYNÓW ŁODZKI1982M3000:21:0100:21:08
#32 285833Piotrowicz MichałSIERADZ1978M3000:28:5100:29:22
#33 309682Popielarczyk MonikaŁÓDŹPRZYCZAJONY TYGRYS UKRYTY SMOK1978K3000:30:0600:30:40
#34 180189Popławski MariuszŁÓDŹ1979M3000:25:0900:25:20
#35 351353Potępski RafałŁÓDŹ1973M4000:34:0900:34:44
#36 62147Pruchniewski KrzysztofSTRÓŻA1976M4000:20:3000:20:34
#37 317450Pskit MałgorzataŁÓDŹUKS 551976K4000:30:3600:31:15
#38 289794Pujszo MałgorzataŁÓDŹ1ON1STUDIO1985K3000:29:0500:29:29
#39 70510Puzio TomaszŁÓDŹ1987M2000:20:5200:21:05
#40 87611Racz MariuszKOLUSZKIPIETRZYK RUNNING TEAM1980M3000:21:4100:21:44
#41 252414Rajczak NataliaŁÓDŹ1985K3000:27:2800:27:43
#42 165821Rapacka RenataGAŁKÓW MAŁY1977K3000:24:3500:25:07
#43 352247Rawecka MartaŁÓDŹRYSIE1981K3000:34:1700:34:44
#44 108152Redzynia JanuszŁÓDZRYSIOTEAM1953M6000:22:3300:22:36
#45 328402Reszke EwelinaŁÓDŹ1990K2000:31:1600:31:47
#46 69467Rojewski PawełŁÓDŹ1987M2000:20:5100:21:14
#47 333437Romaldowska BogusławaRAWA MAZOWIECKAK.S TRIATHLON RAWA1960K5000:31:2900:31:46
#48 22239Rosiak PiotrŁÓDŹRYSIOTEAM1976M4000:18:2600:18:28
#49 264350Rosińska KatarzynaŁÓDŻ1960K5000:27:5600:28:06
#50 18102Roszkowski Tomasz MichałWARSZAWAWARSZAWA NATOLIN ZACHODNI1986M3000:18:0100:18:04
#51 216727Rudziński MichałŁÓDŹ1978M3000:26:1000:26:45
#52 199321Rzeźnicki AndrzejŁÓDŹBIEGACZ NOWOSOLNA1951M6000:25:3800:25:47
#53 27352Sasin MagdalenaŁÓDŹRYSIOTEAM1979K3000:28:1700:28:37
#54 204168Sęk MagdalenaŁÓDŹ1988K2000:25:5100:26:16
#55 67685Skarba AndrzejBEŁCHATÓWAMATORSKA SZKOŁA BIEGANIA BEŁCHATÓW1984M3000:20:4600:21:06
#56 315279Skoczylas AleksandraŁÓDŹ1990K2000:30:3100:30:51
#57 17186Skowrońska MajaŁÓDŹ1989K2000:24:4800:25:04
#58 304284Smarzek TomaszŁÓDŹMBANK1982M3000:29:5300:30:12
#59 115471Sobala MarcinŁÓDŹ1978M3000:22:4700:23:13
#60 21825Sobczak RobertŁÓDŹRYSIOTEAM1982M3000:18:1400:18:19
#61 13107Sobczak SzymonBRZEZINYLKS KOLUSZKI1996M2000:17:3500:17:37
#62 427Sobecki BartłomiejBOATCITYINESSPORT.PL1980M3000:19:4800:19:50
#63 233106Sobiesiak TomaszŁÓDŹRYSIE1982M3000:26:5900:27:29
#64 24346Socha MiłoszŁÓDŹTRUCHT.COM1987M2000:18:5700:19:00
#65 238211Sońta-Sobiesiak KatarzynaŁÓDŹRYSIE1984K3000:27:0200:27:30
#66 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1426Sowik WojciechRAWA MAZOWIECKAMLUKS RAWA1996M2000:15:2800:15:29
#67 170394Spruch AndrzejŁÓDŹ1958M5000:24:4200:24:57
#68 158374Spułtowska JoannaŁÓDŹBIEG NA 6 ŁAP1972K4000:24:1800:24:59
#69 271376Spułtowski AdamŁÓDŹBIEG NA 6 ŁAP1999M1600:28:1700:28:54
#70 161331Spułtowski PawełŁÓDŹBIEG NA 6 ŁAP1971M4000:24:2400:25:05
#71 306671Stala MarzenaŁÓDŹPŁAĆ ALIMENTY1982K3000:29:5700:30:18
#72 272817Stańczuk WojciechWARSZAWAENTIM.PL1977M3000:28:1700:28:53
#73 15968Stańczyk DominikŁÓDŹ1982M3000:24:1800:24:39
#74 335295Stasiak KamilaUSTRONIE1987K2000:31:3900:32:02
#75 307808Stasiak MagdalenaBRZEZINYPIETRZYK RUNNING TEAM1974K4000:30:0000:30:10
#76 149144Stasiewicz MarekŁÓDŹVERA RUNNING TEAM1977M3000:24:0400:24:20
#77 268113Staszewski ŁukaszŁÓDŹ1990M2000:27:5900:28:31
#78 17243Stawski MichałŁÓDŹMBANK1985M3000:17:5100:17:52
#79 175451Steckiewicz KrystianŁÓDŹPARK RUN1979M3000:25:0100:25:24
#80 43436Stefaniak GrzegorzRAWA MAZOWIECKAK.S. TRIATHLON RAWA1978M3000:19:4400:19:53
#81 65153Stefankiewicz JakubZGIERZSTRZELCY KANIOWSCY1989M2000:20:4000:20:45
#82 31028Stokowska-Składanek DagmaraŁÓDŹ1978K3000:30:0700:30:36
#83 298122Straszyńska MonikaŁÓDŹ1988K2000:29:3400:30:06
#84 34419Strzałka JoannaŁÓDŹ1988K2000:32:4600:33:09
#85 326419Sulińska EwaŁÓDŹ1959K5000:31:1300:31:38
#86 236705Supeł ŁukaszŁÓDŹNORDEA NOC RUNNERS1985M3000:27:0100:27:45
#87 155517Suska AnnaTOMASZÓW MAZOWIECKIBBL TOMASZÓW MAZOWIECKI1978K3000:24:1000:24:18
#88 101819Sut RafałSTRÓŻA1978M3000:22:1800:22:50
#89 187190Świeszczak TomaszPABIANICE1985M3000:25:2200:25:34
#90 19287Szadkowski ŁukaszŁÓDŹŁÓDZKA SEKCJA SAMBO1985M3000:25:2900:25:41
#91 288355Szatkowska-Zawisza KarolinaŁÓŹ1982K3000:29:0400:29:23
#92 122406Szczepaniak RafałJUSTYNÓWLKS KOLUSZKI1974M4000:23:0300:23:09
#93 178250Szczepański MarcinŁÓDŹEVERRUN1973M4000:25:0500:25:18
#94 241651Szewczyk DorotaŁÓDŹ-1991K2000:27:0600:27:22
#95 3453Szewczyk JarosławNOWY BEDOŃ1974M4000:19:2800:19:32
#96 29143Szmerka MariuszŁÓDŹ4 ŁAPY PSA Z ORANGE1973M4000:19:0900:19:11
#97 186171Szplit AgataPABIANICEKORONA PABIANICE1988K2000:25:2100:25:47
#98 232207Szymala TomaszŁÓDŹPARKRUN ŁÓDŹ1979M3000:26:5600:27:21
#99 81433Szymczak PaulinaŁÓDŹAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ2000K1600:21:1300:21:16
#100 66501Tamborska AgataŁÓDŹDELOITTE DIGITAL1988K2000:20:4200:20:46

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności