Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Bieg Górski Żołnierzy Niezłomnych Śladami Henryka Flamego

Wyniki - 25 marca 2017, Brenna

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
-
#1 218114Kučerka JakubKASIA I KUBA / TŘINECCZEM1991M204901:20:1400:37:5700:08:54
#2 12329Czechowski DamianSPORTOWE HOMERA / BIERUŃPOLM1994M203401:06:1600:23:5800:07:21
#3 124232Wiszniewski PatrykJW 3940 / GLIWICEPOLM1992M2035MUNDUR 1801:06:1600:23:5900:07:21
#4 126276Hyrnik Kazimierz40 LATEK TYCHY / TYCHYPOLM1953M501001:06:2800:24:1000:07:23
#5 12758Grabala BarbaraTEAM PAPRY 20 / TYCHYPOLK1987K30601:06:2900:24:1100:07:23
#6 128230Wieczorek PrzemysławJW 1328 / BIERUŃPOLM1996M2037MUNDUR 2001:06:3300:24:1600:07:23
#7 129269Symula PiotrSAN ESCOBAR / BIELSKOPOLM1968M402801:06:4500:24:2700:07:25
#8 130222Ułamek MiłoszKM PSP CZĘSTOCHOWA / KALEJPOLM1980M3039MUNDUR 2101:06:4600:24:2900:07:25
#9 13176Jagła AleksandraTEAM PAPRY 20 / IMIELINPOLK1983K30701:06:5100:24:3300:07:25
#10 13214Blaut MarekKRYRYPOLM1989M203801:06:5500:24:3800:07:26
#11 133157Pióro GrzegorzŚWIĘCI OŚWIĘCIMPOLM1976M4029MUNDUR 2201:07:0500:24:4700:07:27
#12 13469Herok JoannaBIEGAM BO LUBIĘ / BIELSKO-BIAŁAPOLK1975K40501:07:1000:24:5200:07:27
#13 135167Rańda AndrzejBIELSKO-BIAŁAPOLM1981M304001:07:2100:25:0400:07:29
#14 1365Basek JacekHRMAX ŻORY / ŻORYPOLM1976M403001:07:2700:25:1000:07:29
#15 137182Sieja SzymonJW 3940 / GLIWICEPOLM1992M2039MUNDUR 2301:07:3400:25:1700:07:30
#16 138262Smalec IreneuszJW AGAT / PŁOCKPOLM1985M3041MUNDUR 2401:07:3700:25:2000:07:30
#17 13945Flasz Jakub36HDCZB / JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLM2001M165MUNDUR 2501:07:3800:25:2000:07:30
#18 14095Kłosok SebastianRYBNIKPOLM1978M304201:07:4400:25:2600:07:31
#19 14139Dziuba PatrykWSOWL / RUDA ŚLĄSKAPOLM1993M2040MUNDUR 2601:07:5600:25:3900:07:33
#20 14236Dymowski MarcinWSOWL / JASTKOWICEPOLM1994M2041MUNDUR 2701:07:5600:25:3900:07:33
#21 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !14388Kaputa AleksandraLKS KLIMCZOK BYSTRA / KALWARIA ZEBRZYDOWSKAPOLK1999K16201:08:0300:25:4600:07:33
#22 144172Rozek JacekTRUCHTEM PO OCHAJO / RYBNIKPOLM1980M304301:08:0700:25:5000:07:34
#23 14587Kania WiolettaTRZEBINIAPOLK1975K40601:08:0800:25:5000:07:34
#24 146198Stępień WojciechLUCKY LUKE / ŻORYPOLM1982M304401:08:2400:26:0600:07:36
#25 147231Wilczewski Tomasz40-LATEK TYCHY / ADIENT TEAM / TYCHYPOLM1974M403101:08:4400:26:2600:07:38
#26 148209Szymaniak AdamJW 3940 / CZĘSTOCHOWAPOLM1981M3045MUNDUR 2801:08:4800:26:3000:07:38
#27 149246Ziębiński WaldemarCF KRAKÓW/HUSARIA RACE TEAM / WIELICZKAPOLM1988M204201:08:5500:26:3800:07:39
#28 15073Irzyk Robert6 BPD / GILOWICEPOLM1984M3046MUNDUR 2901:08:5900:26:4200:07:40
#29 151259Przybyła PatrycjaŻORYPOLK1979K30801:09:0100:26:4400:07:40
#30 152124Maczuga TadeuszJASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLM1978M304701:09:0800:26:5100:07:41
#31 153250Bartków Łukasz18BPD / BIELSKO-BIAŁAPOLM1984M3048MUNDUR 3001:09:2200:27:0500:07:42
#32 154108Kóska MateuszSTARA WIEŚPOLM1989M204301:09:3000:27:1200:07:43
#33 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !155257Gasz NataliaCLEAREXPOLK1996K20101:09:5100:27:3400:07:45
#34 156178Rzepka RemigiuszCLEAREX / MIKOŁÓWPOLM1972M403201:09:5200:27:3400:07:45
#35 157177Rzepka NikodemMIKOŁÓWPOLM1996M204401:09:5200:27:3500:07:45
#36 158239Woźniak DamianJW AGAT / GLIWICEPOLM1991M2045MUNDUR 3101:10:0900:27:5100:07:47
#37 15977Janas MarianBALIGRÓDPOLM1957M501101:10:1300:27:5600:07:48
#38 160211Ściebura AgnieszkaFC KNURÓW COMBAT 56 / CHORZÓWPOLK1982K30901:10:2800:28:1000:07:49
#39 16122Chmielarski BartoszBĘDZINPOLM1985M304901:10:3000:28:1300:07:50
#40 162155Piliszek KrzysztofJW 3940 / KNURÓWPOLM1981M3050MUNDUR 3201:10:3100:28:1400:07:50
#41 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !163170Rodko - Dziubek KamilaSEKCJA PIASKI / CZELADŹPOLK1989K20201:10:3400:28:1700:07:50
#42 16441Dziubek MarcinSEKCJA PIASKI / CZELADŹPOLM1985M3051MUNDUR 3301:10:3600:28:1800:07:50
#43 165202Suchodolski KonradBIEGNĘ Z BASKAMI / GODZISZKAPOLM1986M305201:10:3700:28:2000:07:50
#44 166192Sowińska Agata#JANADALTYMŻYJĘ / KATOWICEPOLK1985K301001:10:4000:28:2200:07:51
#45 167145Ogrodowicz JacekALE ... O CO BIEGA ? / SZCZECINPOLM1964M501201:10:4100:28:2300:07:51
#46 168104Kowacz MateuszSOSNOWIECPOLM1984M305301:10:4200:28:2500:07:51
#47 169237Wojtas PawełJW AGAT / SANOKPOLM1988M2046MUNDUR 3401:10:5100:28:3400:07:52
#48 17038Dzieguć PiotrCZECHOWICE-DZIEDZICEPOLM1987M305401:11:0300:28:4600:07:53
#49 171216Trocinski MaciejJW AGAT / GLIWICEPOLM1981M3055MUNDUR 3501:11:0600:28:4800:07:54
#50 17226Ciechomski BogdanZAWISZA STARA KUŹNIA / STARA KUŹNIAPOLM1951M501301:11:0700:28:5000:07:54
#51 1734Balul GrzegorzKARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBA / LUBINPOLM1981M305601:11:0800:28:5100:07:54
#52 174253Bieniecki MarekOTK RZEŹNIKPOLM2000M16601:11:2200:29:0500:07:55
#53 17534Drumowicz SławomirAGAT / LUBLINIECPOLM1968M4033MUNDUR 3601:11:2500:29:0700:07:56
#54 176227Wąsacz MaciejKRAV MAGA NA MAXA / SOSNOWIECPOLM1985M305701:11:2800:29:1000:07:56
#55 177185Skrzypek KrzysztofKLINCZ BANDA / BYTOMPOLM1982M305801:11:3700:29:1900:07:57
#56 17830Czerwiński CzesławKKM ARKTYKA / KNURÓWPOLM1972M403401:11:5100:29:3300:07:59
#57 179161Poloczek ZbigniewSRH 73PP / MYSZKÓWPOLM1967M5014MUNDUR 37 REKONS. 101:12:0600:29:4900:08:00
#58 180200Strzelecki AndrzejSTS BIEGATON MIKOŁÓW / MIKOŁÓWPOLM1970M403501:12:1200:29:5500:08:01
#59 18198Kolarz-Urbanek JoannaJW AGAT / GLIWICEPOLK1985K3011MUNDUR 3801:12:2600:30:0900:08:03
#60 182135Mika AgaJW AGAT / GLIWICEPOLK1986K3012MUNDUR 3901:12:2700:30:0900:08:03
#61 183264Gmyrek MichałJKK KUMITE / JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLM1979M305901:12:4800:30:3100:08:05
#62 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 184213Śliwa JustynaKRAKÓWPOLK1990K20301:12:5000:30:3200:08:05
#63 18581Jasica KatarzynaJAWORZNOPOLK1988K20401:13:0200:30:4400:08:06
#64 186127Marcol WojciechRYBNIKPOLM2003M16701:13:0600:30:4800:08:07
#65 187109Kral SebastianJAWORZNOPOLM1981M306001:13:2100:31:0400:08:09
#66 1881Adamski DanielJW AGAT / ZABRZEPOLM1987M3061MUNDUR 4001:13:4000:31:2200:08:11
#67 189186Słomka AndrzejPRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / KATOWICEPOLM1977M403601:13:4700:31:2900:08:11
#68 190272Wandzel MarcinRGB PĘDZIMY RAZEMPOLM1987M306201:14:0300:31:4600:08:13
#69 191219Turek PrzemysławJW AGAT / GLIWICEPOLM1984M3063MUNDUR 4101:14:2600:32:0900:08:16
#70 192273Szostakowski ZbigniewRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE / RADLINPOLM1959M501501:14:3400:32:1700:08:17
#71 1937Bazarnicki MariuszJW AGAT / GLIWICEPOLM1977M4037MUNDUR 4201:14:3500:32:1700:08:17
#72 194244Zieliński Sebastian6BPD / ZABRZEPOLM1979M306401:14:3700:32:2000:08:17
#73 195148Osica ŁukaszŚWIĘTOCHŁOWICEPOLM1983M306501:14:4500:32:2800:08:18
#74 196137Misiarz TomaszAGAT / GLIWICEPOLM1990M2047MUNDUR 4301:14:5000:32:3200:08:18
#75 19720Chechelski DamianJAWORZNOPOLM1980M3066MUNDUR 4401:15:0700:32:4900:08:20
#76 198138Misiurek ErnestSRH 73PP / BĘDZINPOLM1975M4038MUNDUR 45 REKONS. 201:15:5000:33:3300:08:25
#77 199203Syrakowski WitoldBIEGAM BO LUBIĘ / TYCHYPOLM1981M306701:16:4700:34:2900:08:31
#78 200196Stec MarekUSTROŃPOLM1978M306801:16:5000:34:3300:08:32
#79 20156Gołkowski RadosławZIN / ZAWIERCIEPOLM1984M306901:17:0300:34:4600:08:33
#80 202156Piotrowski DanielBIEGAM BO LUBIE / WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLM1978M307001:17:2000:35:0300:08:35
#81 203194Stańczyk ŁukaszSTANIOL TEAM / SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLM1982M307101:17:2200:35:0400:08:35
#82 20472Hopkowicz SzymonDAYCO POLAND / LĘDZINYPOLM1984M307201:17:2500:35:0700:08:36
#83 205229Wideł KarolinaBRZEŹNICAPOLK1991K20501:17:5600:35:3800:08:39
#84 206254Nowak GrzegorzPOLANICA-ZDRÓJPOLM1987M307301:17:5800:35:4100:08:39
#85 20747Gajda TomaszBIEGAM BO LUBIE / RYBNIKPOLM1980M307401:18:1600:35:5900:08:41
#86 208102Kostka JacekŚWIERCZYNIEC RUNNING / ŚWIERCZYNIECPOLM1986M307501:18:4500:36:2800:08:45
#87 20966Haba KonradKRAKÓWPOLM1986M307601:18:4700:36:3000:08:45
#88 210208Szubel KatarzynaKRAKÓWPOLK1983K301301:18:4800:36:3100:08:45
#89 21157Góra ZbigniewWADOWICEPOLM1971M403901:19:0500:36:4800:08:47
#90 212143Mzyk FabianSTS BIEGATON / ORZESZEPOLM1974M404001:19:1200:36:5500:08:48
#91 213234Wladarz DamianKLODNICA GLIWICE / GLIWICEPOLM1989M204801:19:1300:36:5600:08:48
#92 214142Mucha WojciechTEAM PAPRY 20 / TYCHYPOLM1974M404101:19:3000:37:1200:08:50
#93 215201Stypułkowski DariuszBIERUŃPOLM1979M307701:19:3100:37:1400:08:50
#94 216191Solecki TomaszGOMOLA TRANS AIRCO / BIERUŃPOLM1979M307801:19:3300:37:1500:08:50
#95 217113Krzysztofek MonikaSAINT GOBAIN-SQUAD / CHORZÓWPOLK1980K301401:19:5000:37:3200:08:52
#96 219144Niemczyk KatarzynaKASIA I KUBA / WISŁAPOLK1990K20601:20:2700:38:1000:08:56
#97 220193Stabla KatarzynaLUXTORPEDA CZERWIONKA LESZCZYNY / STANOWICEPOLK1975K40701:20:2800:38:1000:08:56
#98 22135Dybała KorneliaLYSKIPOLK1975K40801:20:2800:38:1000:08:56
#99 222243Zawisz JózefWOLNY STRZELEC / BIELSKO-BIAŁAPOLM1956M501601:20:4200:38:2500:08:58
#100 223106Kozioł MarcinKRAKÓWPOLM1983M307901:21:2200:39:0400:09:02

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności