Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Mogielica Cross Run

Wyniki - 26 marca 2017, Jurków

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !102:41:0897Dominik GrządzielWęgrzceATTIQ VEGAN POWERTKKF Uklejna Myślenice I
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !202:42:25135Rafał KlechaZakopaneDacza Turysty i Biegacza
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 302:46:2669Michał SedlakGieraszowiceLubieToBieganieThe Vodka Team
#4 402:49:48119Łukasz SzumiecJasłoJsc JasłoDacza Turysty i Biegacza
#5 502:50:56123Krzysztof FalkowskiKrakówWoodward RunnersDzikie Życie Run Team
#6 602:51:46108Krzysztof WiernuszPosada GórnaFinisz RymanówDacza Turysty i Biegacza
#7 702:56:0171Marcin RachwałMyśleniceAdSerwis Agro-bud Cross-SpotDobczycki Klub Biegacza
#8 802:57:3614Marcin WantuchChojnikZadyszka
#9 903:00:0992Dawid Atanasow AncewNowy TargWartkie KiyrpceWartkie Kiyrpce
#10 1003:01:12115Sławomir WalaszczykJasłoPolwax Racing TeamDacza Turysty i Biegacza
#11 1103:05:34113Marcin WęgielJasłowww.malinowynos.plDacza Turysty i Biegacza
#12 1203:12:2259Sebastian FlorekGabońNORAFSPORTNORAFSPORT
#13 1303:13:1980Krzysztof StecNowy WiśniczSalt Runners BochniaSalt Runners Bochnia
#14 1403:13:2230Marcin ZdąbłarzChrzanówBez ciulania TP
#15 1503:14:24100Tomasz KowalczykKrakówNiedzielni Biegacze
#16 1603:14:47122Michał RdzanekKrakówNowa Huta TeamNowa Huta Team
#17 1703:15:1624Michał ŁuczyńskiKrakówMakaczumi
#18 1803:19:0150Piotr MrózNowy SączVisegrad Maraton RytroThe Vodka Team
#19 1903:19:0111Marcin RembiaszNowy SączThe Vodka Team
#20 2003:20:0310Jacek WojnarowskiNowy SączThe Vodka Team
#21 2103:20:5672Adam BodurkaZakopaneraventec.euRun4Fun
#22 2203:21:1389Michał PiekarczykMszana DolnaJM Sport TeamSalt Runners Bochnia
#23 2303:21:30138Katarzyna PiechulaTychyTeam PapryPasibrzuchy
#24 2403:21:5079Patryk AdamowskiNowy TargWartkie KiyrpceWartkie Kiyrpce
#25 2503:22:5338Radosław WoźniakSkawinaMłode Wilki
#26 2603:23:0641Iwona KikKrakówWosik Tervel Team/KW KrakówGrupa Bankietowa
#27 2703:23:3357Tomasz PtakDobczyceEskadra KrakówEskadra Kraków
#28 2803:23:3591Norbert JachymczykJaworznoKB MCKIS JAWORZNOPasibrzuchy
#29 2903:23:435Maciej SukiennikLimanowaPower TrainingPower Training I
#30 3003:24:48126Rafał LeśniewskiLednica GórnaBICIUFAPSZTRIThe Vodka Team
#31 3103:25:0968Marek NadkańskiMszana GórnaMOK MSZANA DOLNAGrupa Bankietowa
#32 3203:25:5112Łukasz GuzikŁysokanieDelphi running teamDelphi Running Team
#33 3303:26:2286Bartosz MierzeńskiKrakówNiedzielni Biegacze
#34 3403:28:2526Konrad PapierzKrakówKW KrakówEskadra Kraków
#35 3503:30:0283Adam PyciaKrakówMakaczumi
#36 3603:37:0621Maciej NazimekKrakówR7NIESZCZĘŚCIA BIEGAJĄ PARAMI
#37 3703:37:50150Jakub BemKrakówNowa Huta TeamNowa Huta Team
#38 3803:39:3434Szymon KołekNowy SączGymboxCFOpole/Bieg Opolski
#39 3903:40:2762Mariusz FurmanekSkołyszynRun4Fun
#40 4003:40:3345Sławomir OkrutniakRudawaDelphi Running TeamDelphi Running Team
#41 4103:41:24102Małgorzata DaszkiewiczPłockPower TrainingPower Training I
#42 4203:45:58143Justyna KurczabLimanowaSolne Miasto
#43 4303:46:29111Maciej WyrębekKrakówRun4Fun
#44 4403:48:2596Dominika Bolechowska-Wartkie Kiyrpce
#45 4503:48:4840Adam CzerneckiMyśleniceTKKF Uklejna MyśleniceTKKF Uklejna Myślenice I
#46 4603:49:4858Bogodar BonczarWieliczkaNiezrzeszonyBez ciulania TP
#47 4703:50:1648Wojciech RadeckiSułkówNiepołomice BiegająDelphi Running Team
#48 4803:50:2447Michał CzupkiewiczOpoleRAJSPORT ACTIVEMłode Wilki
#49 4903:51:25149Radek OkieńczukSzczecinMorowy Rojber
#50 5003:52:27124Stanisław RadzikŁyczankaTKKF UKLEJNA MyśleniceTKKF Uklejna Myślenice I
#51 5103:52:4655Przemysław DuraKrakówDobczycki Klub BiegaczaDobczycki Klub Biegacza
#52 5203:52:5467Alicja ZarzyckaMszana Dolnabio-reh teamSolne Miasto
#53 5303:52:5573Marcin FaronBochniaSalt Runners BochniaSalt Runners Bochnia
#54 5403:53:0823Piotr FiglewiczMyśleniceEskadra Kraków
#55 5503:54:3754Tomasz RudnikWieliczkaSolne MiastoSolne Miasto
#56 5603:55:4882Sławomir HołówkaKrakówLacho Team KrakówMorowy Rojber
#57 5703:58:11109Piotr TartanusWarszawaPower TrainingPower Training I
#58 5803:59:0422Elżbieta JaromirskaRzeszowZadyszka
#59 5904:00:0551Paweł LewandowskiRzeszówDzikie Życie Run Team
#60 6004:01:34127Kinga KwiatkowskaChełmiecNowa Huta Team
#61 6104:01:35131Wojciech StopaKrakówFajne BieganieNiedzielni Biegacze
#62 6204:03:1527Jaromir GrąckiKrakówNowa Huta teamNowa Huta Team
#63 6304:07:49121Piotr PerczyńskiCzarny DunajecNorafsportNORAFSPORT
#64 6404:08:3063Gabriela MicherdzińskaBielsko BiałaNIESZCZĘŚCIA BIEGAJĄ PARAMI
#65 6504:08:3161Przemysław GolbaBuczkowiceNIESZCZĘŚCIA BIEGAJĄ PARAMI
#66 6604:09:0435Sylwia PaseckaGliwiceNR GliwiceSalt Runners Bochnia
#67 6704:11:01117Piotr DąbrowaSkarżysko KamiennaEskadra Kraków
#68 6804:11:25110Marcin KrasińskiKrakówWoodward RunnersATSI
#69 6904:11:34129Michał KołodziejskiKrakówPasibrzuchy
#70 7004:11:54146Aleksander KostkaKrakówAZS-AWF KrakówPasibrzuchy
#71 7104:15:41106Adam KrukarIwoniczDzikie Życie Run Team
#72 7204:17:107Michał DudekŁódźJuraTrail MFs
#73 7304:18:30107Marek WachałowiczRabka ZdrójGrupa BankietowaGrupa Bankietowa
#74 7404:18:36144Andrzej UmińskiWarszawaMakaczumi
#75 7504:18:5717Andrii OsipovKrakowGrupa Bankietowa
#76 7604:19:204Mateusz TomaśkoBrzączowiceDobczycki Klub BiegaczaDobczycki Klub Biegacza
#77 7704:20:4060Daniel DziedzinaRabka ZdrójEpicTeam™TKKF Uklejna Myślenice I
#78 7804:23:0066Stanisław LudwiczakŚmigielNIESZCZĘŚCIA BIEGAJĄ PARAMI
#79 7904:23:0515Renata ChodackaAlwerniaWataha Runners AlwerniaNiedzielni Biegacze
#80 8004:23:078Krzysztof KnysakCzęstochowaJuraTrail MFs
#81 8104:23:43104Maciej PiwowarskiKrakówPasibrzuchy
#82 8204:25:38103Paulina PintscherRabkaGrupa Bankietowa
#83 8304:26:1099Zbigniew BodurkaZakopaneRun4Fun
#84 8404:26:3174Wojciech SkoczylasRadomMłode Wilki
#85 8504:26:5087Katarzyna FoltaMielecZabiegani MielecEskadra Kraków
#86 8604:27:23147Paweł PawłowiczWieliczkaWKS WAWEL KRAKÓWDzikie Życie Run Team
#87 8704:27:4465Janusz KozłowskiKrakówATSI
#88 8804:28:0042Tomasz SadłoZabrzeKolegium Sędziów ZabrzeZadyszka
#89 8904:29:499Robert MarcinkiewiczCzęstochowaJuraTrail MFs
#90 9004:31:541Dariusz ŻądłoMyśleniceTKKF Uklejna Myślenice I
#91 9104:33:1993Agnieszka CałkaRadzyminRadzymin Run TeamWartkie Kiyrpce
#92 9204:33:2095Grzegorz CałkaRadzyminRadzymin Run TeamWartkie Kiyrpce
#93 9304:33:3013Grzegorz GinterKrakówAZS Collegium Medicum UJNIESZCZĘŚCIA BIEGAJĄ PARAMI
#94 9404:34:1256Arkadiusz OpozdaKrakowCzarty Krakow / KW KrakowATSI
#95 9504:35:4494Marta MaliszewskaWarszawaBez ciulania TP
#96 9604:39:1090Łukasz BorowieckiKrakówMakaczumi
#97 9704:39:3846Krzysztof ChobotCzęstochowaJuraTrail MFs
#98 9804:44:03139Włodzimierz BąkowskiWarszawaMłode Wilki
#99 9904:44:2731Marta Korczyńska ZdąbłarzChrzanówBez ciulania TP
#100 10004:46:4136Anna SukiennikLimanowaPower TrainingPower Training I

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności