Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Beskidzka 160 na Raty - Mężczyźni

Wyniki - 1 kwietnia 2017, Goleszów

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Pk1
-
-
#1 64275Kułakowski PiotrKonstancin-JeziornaPLCzłapacze01:13:4401:13:44
#2 45369Wleklik MarekLesznoPL01:22:0403:04:22
#3 13502Ścieszka WojciechKrakówPL13 elt Kraków-Balice01:25:1502:12:18
#4 39503Śliwka ArkadiuszDzięgielówPLOlza Cieszyn01:46:2402:55:02
#5 5507Baranow ŁukaszPlaterówPLStacja Leczenia Ruchem01:16:5101:56:43
#6 36509Chromik WacławRybnikPL01:44:3502:44:27
#7 17510Cichy KrzysztofGórki WielkiePLOpony Serafinowski01:30:2802:21:16
#8 53511Cieślik MichałOpolePL02:00:2003:23:33
#9 16512Cieślar MarcingoleszówPL01:32:5602:21:01
#10 23518Czyż LeszekOchaby WielkiePL01:38:1902:32:54
#11 63520Deja AndrzejOpolePL02:30:3204:17:29
#12 30521Dorda MiloslavCzeski CieszynCZBSvČT/ NVPP/ Olza Cieszyn01:44:0802:38:15
#13 50523Dusza MichałżernicaPL02:05:5703:18:19
#14 40525Dziamski RyszardChorzówPLFundacja Iskierka01:52:5302:56:12
#15 8526Engel SzymonKrakówPLmapa-turystyczna.pl01:20:4402:02:32
#16 10527Florek SebastianGabońPLNORAFSPORT01:21:2302:06:01
#17 15528Gabryś JacekPruchnaPLLKS99Pruvhna01:31:1502:20:33
#18 20529Gajewski MarcinPruszkówPL01:35:4102:26:43
#19 58531Główka MarcinRacibórzPLINSTAL-TECH TEAM02:27:5703:52:33
#20 12532Górowski MateuszZabrzePLBeskidzka 160 na Raty01:23:5702:11:12
#21 32534Jachym ArkadiuszGliwicePLSocios Górnik01:40:3302:40:37
#22 54535Glenc ŁukaszKuźnia RaciborskaPL02:08:2203:29:33
#23 37536Golonka BartoszWrocławPL01:45:5402:47:26
#24 6541Hetman RadosławJaworznoPLGrupa Nomax01:16:5301:57:19
#25 38543Gierula ArturDzięgielówPL01:50:1402:54:00
#26 27544Jędraszczyk MateuszKościeliskoPL01:33:3902:35:56
#27 26545Kałuża ArkadiuszBierun StaryPLSwierczyniec Running01:40:3602:35:08
#28 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3548Piech KacperKrakówPLASICS Front Runner01:10:0701:54:05
#29 9550Krosny SebastianMikołówPLZsercem.pl-BIEGATON MIKOŁÓW01:20:4802:04:01
#30 18553Kupijaj MarcinGliwicePLSocios Górnik01:30:2902:21:30
#31 21554Lapczyk JacekMarklowice GórnePL01:32:0002:27:53
#32 29556Lipiński TomaszSKOCZÓWPLOpony Serafinowski01:40:3702:37:30
#33 11557Luźniak DamianPogwizdówPLOlza Cieszyn01:22:4002:07:02
#34 34558Mackiewicz MaurycyWarszawaPLRUNNERS TEAM QUIBL01:43:1202:40:47
#35 48559Marcol JerzyUstrońPL02:02:3303:08:46
#36 41562Niźnikiewicz GrzegorzKleszczówPL01:55:4902:57:13
#37 22564Niezgódka TomaszWrocławPL01:35:3702:28:00
#38 42565Pająk PawełŻoryPL01:55:5103:01:12
#39 7568Pieczonka DanielCieszynPLOlza Cieszyn01:19:2902:00:23
#40 28569Pieniążek SławomirKrakówPL01:32:2802:36:06
#41 31570Pietras AdamKędzierzyn-KoźlePLkumple Grzmotka01:31:5102:40:24
#42 61571Podsiadły RobertWrocławPLChata Biegacza K34 Zakopane02:30:2604:06:49
#43 25572Polubok KajetanTychyPLKS Ścinka01:38:5202:34:43
#44 43573Przyłudzki JanuszMikołówPLSTS Biegaton01:55:1603:01:17
#45 56574Romaniuk - Demonchaux AdamRybnikPLDrużyna Kopernika02:07:4303:30:20
#46 55576Rutkowski MariuszWrocławPLDOLFOS02:14:3003:29:52
#47 24577Salski RafałŻyrardówPL01:40:3102:34:19
#48 47578Skrzypek KrzysztofBytomPLKlincz Banda01:57:0203:06:24
#49 14579Skworc GrzegorzSiemianowice ŚlaskiePLTeam Siemion01:25:4302:16:00
#50 51580Stanek DawidWrocławPLLESZCZOWA GRUPA BIEGOWA01:58:4403:20:23
#51 57581Stopka JulianRacibórzPLINSTAL-TECH TEAM02:25:3503:45:41
#52 59583Szatkowski ZbigniewPisarzowicePL02:18:2503:58:26
#53 35585Tochowicz BartoszgoleszówPL01:42:3902:42:02
#54 49587Wałek PiotrWarszawaPLRUNNERS TEAM QUIBL01:58:3903:11:19
#55 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2591Wąsowicz JanKrakówPL01:11:4801:53:32
#56 52592Wiśniewski PawełWrocławPLLESZCZOWA GRUPA BIEGOWA01:58:4203:21:19
#57 19593Wielbiński GrzegorzGdańskPL01:35:0302:26:17
#58 44594Wilk ŁukaszWrocławPLWKURW_TEAM01:55:2503:03:44
#59 62597Wojewódzki KrzysztofWarszawaPLWojewódzcy Team02:23:3604:12:33
#60 33599Wojnar RadekWarszawaPLRUNNERS TEAM QUIBL01:42:3902:40:46
#61 4600Wolek SzymonTychyPL01:16:4901:56:36
#62 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1601Wróbel TomaszcisownicaPLMKS-R Centrum Dzięgielów01:12:3501:49:37
#63 60603Zakrzewski GrzegorzWarszawaPLPower Training02:24:3004:00:13
#64 46606Książek LeszekKrakówPL01:56:3003:04:33

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności