Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

32. Bieg Sokoła

Wyniki - 2 kwietnia 2017, Bukówiec Górny

Martombike

Msc
Nr
Kat
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1510Szymanowski KrzysztofKościanSzymanowski TeamM 20-2900:51:17
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2567Draczyński AdamNowa SólNowosolska Grupa BiegowaM 40-4900:52:03
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 347Mikołajczak PiotrKościanSzymanowski TeamM 20-2900:54:18
#4 4409Kaźmierczak DamianŚmigielDIMM 40-4900:54:28
#5 5394Tyburek RafałOławaGTO OławaM 30-3900:54:40
#6 6366Augustyniak KrzysztofPolkowiceMKS PŁETVAL POLKOWICEM 30-3900:55:08
#7 7114Miaskowski DawidLesznoMIASEK TEAMM 30-3900:55:49
#8 8239Jerzyk AgnieszkaLesznoReal 64-stoK 20-2900:55:56
#9 979Gryczka MateuszLesznoMARATON LESZNOM 30-3900:56:02
#10 10434Graf RadomirLesznoM 40-4900:56:16
#11 11150Musiał TomaszDąbczeR-TAMM 40-4900:56:47
#12 12266Złotkowski ŁukaszNietążkowoUKS Junior NietążkowoM 30-3900:56:57
#13 13447Olszewski BartłomiejWolsztynKU AZS Politechniki PoznańskiejM 20-2900:57:21
#14 14238Barszowski PawełLesznoReal 64-stoM 40-4900:57:24
#15 15326Kaźmierczak TomaszLesznoT-MAKSM 40-4900:57:43
#16 16292Szymanowski ŁukaszWłoszakowiceM 30-3900:58:28
#17 17214Kostrzewski DariuszGostyńPAZOŁA S.C. TEAMM 40-4900:58:35
#18 18243Lipowy DawidBukówiec GórnyTG Sokół Bukówiec GórnyM 20-2900:58:47
#19 19316Olszewski SebastianWolsztynM 20-2900:59:01
#20 20136Ficner AnnaZłotoryjaolaws ZłotoryjaK 30-3900:59:25
#21 21574Kisło ŁukaszLesznoM 30-3900:59:39
#22 22520Kaczuga MiroslawWałbrzychdeby walbrzychM 50-5900:59:41
#23 23290Kaczor MichałRadomierzRadomierzM 20-2900:59:56
#24 24379Krymski TomaszJaroszówSTRZEGOMSKA DWUNASTKAM 30-3901:00:02
#25 25560Nisan FilipLesznoReal 64-sto LesznoM 30-3901:00:09
#26 26507Niedźwiedzki ArturLubinmSport RCS Team LubinM 30-3901:00:15
#27 27491Lis PiotrWłoszakowiceNationale NederlandenM 30-3901:00:20
#28 2821Szał TomaszPoznańTrenuj z MalinąM 30-3901:00:23
#29 29181Stachowiak ŁukaszWilkowiceLUCKY LUKIM 30-3901:00:48
#30 30360Słobodzian JerzyDzierżoniówNYSA BIEGAM 50-5901:01:05
#31 31374Stefaniak MieczysławRybnikRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMM 50-5901:01:18
#32 32571Pihil PiotrDębowa ŁękaM 30-3901:01:28
#33 33237Kazibut ZdzisławPoznańSecuritas PoznańM 60-6901:01:31
#34 34225Garbarek WiesławJarocinTKKF Trucht JarocinM 60-6901:01:32
#35 35554Landyszkowski PiotrLesznoLeszNo Limits RunnerM 30-3901:01:46
#36 36187Poprawski PawełBukówiec GórnyM 30-3901:01:47
#37 3750Rozwalka MarcinGronówkoM 30-3901:02:01
#38 3811Szczurowski WaldemarGłogówMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMM 30-3901:02:03
#39 39268Marcinek TomaszKrzycko WielkieEkipa TruskawkiM 20-2901:02:07
#40 4062Miłuch TomaszWałbrzychSOWIE TEAMM 40-4901:02:15
#41 41358Palicki MateuszWschowaWyższa Szkoła Oficerska Wojsk LądowychM 20-2901:02:22
#42 4253Cieplik DawidRawiczM-Fit RawiczM 20-2901:02:30
#43 43487Jankowski MarcinGłogówCROSS STRACEŃCÓW TEAMM 30-3901:02:37
#44 44145Łukaszewski SzymonLesznoCrossfit LesznoM 30-3901:02:46
#45 45119Gembalski MirosławLesznoLUCKY LUKIM 40-4901:02:51
#46 46516Kasprzak KrzysztofNaratówspeed żółwikM 40-4901:02:55
#47 47143Prozorowski WiesławLesznoMaraton LesznoM 40-4901:03:03
#48 48202Tkacz TomaszLesznoLesz No Limits RunnersM 30-3901:03:06
#49 49306Para PrzemysławLesznoLeszNo limitsM 30-3901:03:18
#50 50307Pohl TomaszPrzemętM 20-2901:03:20
#51 5132Świętek AndrzejLesznoSpinko LesznoM 50-5901:03:24
#52 52132Dąbkowski KrzysztofWłoszakowice35 PLUSM 40-4901:03:25
#53 5383Kędzior MateuszPoznańPGB "Sportowa paczka"M 40-4901:03:28
#54 54327Janowicz WojciechRydzynaViaConM 40-4901:03:47
#55 55223Matuszczyk MarekRybnikRYBNICKA GRUPA BIEGOWAM 30-3901:03:52
#56 56115Woźniak KrzysztofLesznoM 20-2901:03:53
#57 57125Krawczyk GrzegorzRadomBiegiem Radom!M 40-4901:03:54
#58 58405Dudziński DanielLesznoFEBE & REAL TEAMM 40-4901:03:57
#59 59563Wolniczak PawełWilkowiceM 30-3901:04:27
#60 60271Kaźmierczak KrzysztofLesznoM 30-3901:04:31
#61 61289Kumiszczo ArturWschowaM 30-3901:04:31
#62 62559Baczewski EdwardWałbrzychFaurecia StooreM 50-5901:04:48
#63 63309Nędza SebastianBoguszynM 30-3901:04:49
#64 64438Płócieniczak ŁukaszLesznoRuffRunnersM 20-2901:04:52
#65 65372Błachowiak JakubLesznoSTREFASPORTU.PLM 20-2901:04:53
#66 66376Skorupiński MarekLesznoFEBE&REALM 40-4901:04:56
#67 67494Jojte MikołajKrzycko WielkieOSP Krzycko WielkieM 30-3901:04:59
#68 68103Stamm WaldemarLesznoMARATON LESZNOM 40-4901:05:02
#69 694Kobiałka MichałLesznoM 40-4901:05:05
#70 70257Marcinek MichałBukówiec GórnyDrużyna SzpikuM 40-4901:05:10
#71 7122Organista PiotrLesznoLesz No Limits RunnersM 30-3901:05:16
#72 72489Matuszak BernardŚmigielŚTC ŚmigielM 40-4901:05:20
#73 73341Jurczak KarolinaLesznolucky lukiK 20-2901:05:23
#74 74146Rostkowski ŁukaszRogoźnicaSTRZEGOMSKA DWUNASTKAM 30-3901:05:25
#75 75380Chałupka KonradGrotnikiOSP GrotnikiM 20-2901:05:41
#76 76413Nowak MagdalenaKamieniecGRODZISKI KLUB BIEGACZAK 20-2901:05:43
#77 77311Cieślik SławomirRydzynaREAL & FEBE TEAMM 30-3901:05:44
#78 78236Olszewski MarekWolsztynWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYM 40-4901:05:50
#79 79461Majer JakubLesznoZSRB LesznoM 20-2901:05:51
#80 80484Dziurla AdamPoznańM 50-5901:05:56
#81 81164Duszyński TomaszNowa WieśM 30-3901:05:58
#82 8264Tysper KamilLesznoLeszczyńscy PatriociM 20-2901:06:04
#83 83178Zając LeszekWłoszakowiceL.o.t.a.ZM 30-3901:06:12
#84 84473Woźny SławomirPerkowoSokół PerkowoM 30-3901:06:19
#85 85160Angier KrzysztofŚwięciechowaM 30-3901:06:22
#86 86504Wiśniewski PatrykRakoniewiceDrinking Team RakoniewiceM 20-2901:06:29
#87 87220Cichy MichałWolsztynWolsztyńska Akademia BiegowaM 40-4901:06:31
#88 88545Giełda TomaszBukBukowski Klub BiegaczaM 40-4901:06:37
#89 89529Wojciechowski ZbigniewBrennoM 40-4901:06:44
#90 90515Napora PrzemysławLubinOLAWS ZŁOTORYJAM 30-3901:06:45
#91 91535Giera BartoszLesznoAlmarkM 20-2901:06:47
#92 92296Krym JoannaBłońskoK 30-3901:06:53
#93 93101Rejek WiesławKrobiaM 60-6901:06:56
#94 9476Jagielski ŁukaszLeszno / DąbczeHotel SułkowskiM 30-3901:07:07
#95 95420Kasperski TomaszBucz NowyM 30-3901:07:10
#96 96336Kołodziej AndrzejMiłkowiceM 40-4901:07:11
#97 97386Markiewicz RafałRydzynaM 40-4901:07:14
#98 98511Tomaszyk MilenaWonieśćSzymanowski TeamK 20-2901:07:16
#99 99176Lorek AdamPawłowiceBiegam dla siebieM 30-3901:07:19
#100 100418Dzierzkowska AleksandraKoziegłowyMalta PoznańK 50-5901:07:32

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności