Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

32. Bieg Sokoła

Wyniki - 2 kwietnia 2017, Bukówiec Górny

Martombike

Msc
Nr
Kat
-
#1 291308Lipowczyk MarekDębno PolskieM 30-3901:20:42
#2 16128Łuczak ArielBukówiec GórnyHusaria Race TeamM 20-2901:11:40
#3 380442Cichoszewska DagmaraPlewiskaK 30-3901:27:25
#4 164161Wojtaszek AgnieszkaKościanK 20-2901:11:44
#5 163163Sobczyk KrystianKościanM 20-2901:11:44
#6 415455Fiebig NataliaLesznowww.leszno.eu/sportK 20-2901:32:06
#7 23655Walczak NataliaPoznańWATAHAK 40-4901:16:51
#8 694Kobiałka MichałLesznoM 40-4901:05:05
#9 340339Kucner MonikaKąkolewoMARATON LESZNOK 40-4901:23:52
#10 45795Przybylski ZbigniewStrzegomStrzegomska DwunastkaM 50-5901:45:29
#11 68103Stamm WaldemarLesznoMARATON LESZNOM 40-4901:05:02
#12 29248Marciniak ŁukaszWłoszakowicePAUM 40-4901:20:44
#13 273183Stanek MarzenaGórskoK 30-3901:19:21
#14 177412Graf RemigiuszLesznoM 40-4901:12:26
#15 346291Dudziak BartłomiejOsiecznaGreatGratula OsiecznaM 40-4901:24:08
#16 43487Jankowski MarcinGłogówCROSS STRACEŃCÓW TEAMM 30-3901:02:37
#17 44145Łukaszewski SzymonLesznoCrossfit LesznoM 30-3901:02:46
#18 9476Jagielski ŁukaszLeszno / DąbczeHotel SułkowskiM 30-3901:07:07
#19 77311Cieślik SławomirRydzynaREAL & FEBE TEAMM 30-3901:05:44
#20 64438Płócieniczak ŁukaszLesznoRuffRunnersM 20-2901:04:52
#21 79461Majer JakubLesznoZSRB LesznoM 20-2901:05:51
#22 57125Krawczyk GrzegorzRadomBiegiem Radom!M 40-4901:03:54
#23 339437Twardowski DominikRawiczMasłowo biegaM 30-3901:23:47
#24 341448Sarama ArkadiuszLubin1970M 40-4901:23:54
#25 208477Mielnik KatarzynaPoznańK 30-3901:14:43
#26 1276Olejniczak PiotrLesznoM 30-3901:09:49
#27 90515Napora PrzemysławLubinOLAWS ZŁOTORYJAM 30-3901:06:45
#28 17531Zielińska MartynaLesznoPanda GYMK 20-2901:12:22
#29 13447Olszewski BartłomiejWolsztynKU AZS Politechniki PoznańskiejM 20-2900:57:21
#30 37318Czekała MagdalenaLesznoK 40-4901:26:49
#31 96336Kołodziej AndrzejMiłkowiceM 40-4901:07:11
#32 55223Matuszczyk MarekRybnikRYBNICKA GRUPA BIEGOWAM 30-3901:03:52
#33 17417Apolinarski SzymonBukówiec GórnyM 20-2901:12:19
#34 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1510Szymanowski KrzysztofKościanSzymanowski TeamM 20-2900:51:17
#35 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2567Draczyński AdamNowa SólNowosolska Grupa BiegowaM 40-4900:52:03
#36 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 347Mikołajczak PiotrKościanSzymanowski TeamM 20-2900:54:18
#37 4409Kaźmierczak DamianŚmigielDIMM 40-4900:54:28
#38 5394Tyburek RafałOławaGTO OławaM 30-3900:54:40
#39 6366Augustyniak KrzysztofPolkowiceMKS PŁETVAL POLKOWICEM 30-3900:55:08
#40 7114Miaskowski DawidLesznoMIASEK TEAMM 30-3900:55:49
#41 8239Jerzyk AgnieszkaLesznoReal 64-stoK 20-2900:55:56
#42 979Gryczka MateuszLesznoMARATON LESZNOM 30-3900:56:02
#43 10434Graf RadomirLesznoM 40-4900:56:16
#44 11150Musiał TomaszDąbczeR-TAMM 40-4900:56:47
#45 12266Złotkowski ŁukaszNietążkowoUKS Junior NietążkowoM 30-3900:56:57
#46 14238Barszowski PawełLesznoReal 64-stoM 40-4900:57:24
#47 15326Kaźmierczak TomaszLesznoT-MAKSM 40-4900:57:43
#48 16292Szymanowski ŁukaszWłoszakowiceM 30-3900:58:28
#49 17214Kostrzewski DariuszGostyńPAZOŁA S.C. TEAMM 40-4900:58:35
#50 18243Lipowy DawidBukówiec GórnyTG Sokół Bukówiec GórnyM 20-2900:58:47
#51 19316Olszewski SebastianWolsztynM 20-2900:59:01
#52 20136Ficner AnnaZłotoryjaolaws ZłotoryjaK 30-3900:59:25
#53 21574Kisło ŁukaszLesznoM 30-3900:59:39
#54 22520Kaczuga MiroslawWałbrzychdeby walbrzychM 50-5900:59:41
#55 23290Kaczor MichałRadomierzRadomierzM 20-2900:59:56
#56 24379Krymski TomaszJaroszówSTRZEGOMSKA DWUNASTKAM 30-3901:00:02
#57 25560Nisan FilipLesznoReal 64-sto LesznoM 30-3901:00:09
#58 26507Niedźwiedzki ArturLubinmSport RCS Team LubinM 30-3901:00:15
#59 27491Lis PiotrWłoszakowiceNationale NederlandenM 30-3901:00:20
#60 2821Szał TomaszPoznańTrenuj z MalinąM 30-3901:00:23
#61 29181Stachowiak ŁukaszWilkowiceLUCKY LUKIM 30-3901:00:48
#62 30360Słobodzian JerzyDzierżoniówNYSA BIEGAM 50-5901:01:05
#63 31374Stefaniak MieczysławRybnikRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMM 50-5901:01:18
#64 32571Pihil PiotrDębowa ŁękaM 30-3901:01:28
#65 33237Kazibut ZdzisławPoznańSecuritas PoznańM 60-6901:01:31
#66 34225Garbarek WiesławJarocinTKKF Trucht JarocinM 60-6901:01:32
#67 35554Landyszkowski PiotrLesznoLeszNo Limits RunnerM 30-3901:01:46
#68 36187Poprawski PawełBukówiec GórnyM 30-3901:01:47
#69 3750Rozwalka MarcinGronówkoM 30-3901:02:01
#70 3811Szczurowski WaldemarGłogówMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMM 30-3901:02:03
#71 39268Marcinek TomaszKrzycko WielkieEkipa TruskawkiM 20-2901:02:07
#72 4062Miłuch TomaszWałbrzychSOWIE TEAMM 40-4901:02:15
#73 41358Palicki MateuszWschowaWyższa Szkoła Oficerska Wojsk LądowychM 20-2901:02:22
#74 4253Cieplik DawidRawiczM-Fit RawiczM 20-2901:02:30
#75 45119Gembalski MirosławLesznoLUCKY LUKIM 40-4901:02:51
#76 46516Kasprzak KrzysztofNaratówspeed żółwikM 40-4901:02:55
#77 47143Prozorowski WiesławLesznoMaraton LesznoM 40-4901:03:03
#78 48202Tkacz TomaszLesznoLesz No Limits RunnersM 30-3901:03:06
#79 49306Para PrzemysławLesznoLeszNo limitsM 30-3901:03:18
#80 50307Pohl TomaszPrzemętM 20-2901:03:20
#81 5132Świętek AndrzejLesznoSpinko LesznoM 50-5901:03:24
#82 52132Dąbkowski KrzysztofWłoszakowice35 PLUSM 40-4901:03:25
#83 5383Kędzior MateuszPoznańPGB "Sportowa paczka"M 40-4901:03:28
#84 54327Janowicz WojciechRydzynaViaConM 40-4901:03:47
#85 56115Woźniak KrzysztofLesznoM 20-2901:03:53
#86 58405Dudziński DanielLesznoFEBE & REAL TEAMM 40-4901:03:57
#87 59563Wolniczak PawełWilkowiceM 30-3901:04:27
#88 60271Kaźmierczak KrzysztofLesznoM 30-3901:04:31
#89 61289Kumiszczo ArturWschowaM 30-3901:04:31
#90 62559Baczewski EdwardWałbrzychFaurecia StooreM 50-5901:04:48
#91 63309Nędza SebastianBoguszynM 30-3901:04:49
#92 65372Błachowiak JakubLesznoSTREFASPORTU.PLM 20-2901:04:53
#93 66376Skorupiński MarekLesznoFEBE&REALM 40-4901:04:56
#94 67494Jojte MikołajKrzycko WielkieOSP Krzycko WielkieM 30-3901:04:59
#95 70257Marcinek MichałBukówiec GórnyDrużyna SzpikuM 40-4901:05:10
#96 7122Organista PiotrLesznoLesz No Limits RunnersM 30-3901:05:16
#97 72489Matuszak BernardŚmigielŚTC ŚmigielM 40-4901:05:20
#98 73341Jurczak KarolinaLesznolucky lukiK 20-2901:05:23
#99 74146Rostkowski ŁukaszRogoźnicaSTRZEGOMSKA DWUNASTKAM 30-3901:05:25
#100 75380Chałupka KonradGrotnikiOSP GrotnikiM 20-2901:05:41

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności