Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

32. Bieg Sokoła

Wyniki - 2 kwietnia 2017, Bukówiec Górny

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
-
#1 198472Abulewicz WojciechWrocławAB-Team WrocławM 40-4901:14:17
#2 426470Adach MagdalenaWschowaVege Punk Team (Wkurw_Team)K 20-2901:33:30
#3 466321Adamczak Aleksandra MariaLesznoWindtreeK 30-3901:52:54
#4 47190Adamczak JacekLesznoTKKF LeszczynkoM 60-6902:24:23
#5 15242Adler ŁukaszWilkowiceLeszno Limits RunnersM 30-3901:11:11
#6 231503Agata Wojciechowska- HrycykKołobrzegK 40-4901:16:40
#7 451356Agnieszka Krzyżanowska- AdamskaLesznoK 40-4901:42:55
#8 85160Angier KrzysztofŚwięciechowaM 30-3901:06:22
#9 421553Antczak GrzegorzPoznańM 50-5901:32:48
#10 389255Apolinarski DawidKrzycko WielkieI LO LesznoM 20-2901:28:19
#11 17417Apolinarski SzymonBukówiec GórnyM 20-2901:12:19
#12 6366Augustyniak KrzysztofPolkowiceMKS PŁETVAL POLKOWICEM 30-3900:55:08
#13 424387Babirecka AgnieszkaGłogówK 30-3901:33:16
#14 156388Babirecki KrzysztofGłogówM 30-3901:11:31
#15 109544Bachorski RemigiuszSławaZabiegani SławaM 30-3901:08:19
#16 62559Baczewski EdwardWałbrzychFaurecia StooreM 50-5901:04:48
#17 256513Bagiński KrzysztofRydzynaM 30-3901:18:10
#18 114184Bajstok PawełCzempińM 40-4901:08:38
#19 358569Baksalary LidiaLesznoK 40-4901:25:02
#20 409514Balcer HubertLesznoM 30-3901:31:41
#21 272151Barczak RobertRydzynaBiegam dla siebieM 40-4901:19:13
#22 289549Barszczewski PawełCzempińM 40-4901:20:35
#23 369364Barszowska AgataLesznoReal 64-stoK 40-4901:26:21
#24 14238Barszowski PawełLesznoReal 64-stoM 40-4900:57:24
#25 167149Bazylewicz RafałWłoszakowiceM 30-3901:11:57
#26 401100Bernacki ZbigniewGrodzisk WlkpGrodziski klub biegaczaM 60-6901:30:47
#27 435244Białasik SzymonLesznoLeszczyńscy PatriociM 30-3901:35:42
#28 218173Biedrowski RafałBojanowoSpinko LesznoM 40-4901:15:12
#29 262550Biegajski MichałLesznoM 30-3901:18:26
#30 39146Bieniek GrzegorzLesznoPEKHOM 60-6901:28:51
#31 106575Biernacki RadosławRydzynaM 30-3901:07:52
#32 169532Bober JakubLesznoM 20-2901:12:07
#33 40016Bojek BeataRydzynaAmatorski Klub Biegowy Zakwasy TeamK 40-4901:30:46
#34 3997Bojek ŁukaszRydzynaM 30-3901:30:46
#35 1438Borowczyk MarianPoznańK.M.Malta PoznańM 60-6901:10:33
#36 336361Borowiec KrzysztofZielona GóraM 40-4901:23:35
#37 233317Bożyk ArkadiuszStrzyżewiceM 40-4901:16:47
#38 12563Bratuś AndrzejNowa SólM 40-4901:09:37
#39 363384Brill TobiaszWrocławPEKHOM 30-3901:25:52
#40 334185Bródka MichałRawiczM 40-4901:23:25
#41 277474Bródka-Markiewicz KamilaLipnoK 30-3901:19:41
#42 23297Bura Krystian64-100M 30-3901:16:45
#43 17291Burkowski JarekLesznoM 40-4901:12:13
#44 65372Błachowiak JakubLesznoSTREFASPORTU.PLM 20-2901:04:53
#45 129245Błachowiak MariuszLesznoMARATON LESZNOM 40-4901:09:56
#46 144347Błachowiak Mariusz JózefLesznoMaraton LesznoM 50-5901:10:34
#47 10375Błaszczyk TomaszGóraM 30-3901:07:44
#48 75380Chałupka KonradGrotnikiOSP GrotnikiM 20-2901:05:41
#49 196108Chorążyk AdamNowa SólNowosolska Grupa BiegowaM 50-5901:13:53
#50 431369Chrapek SebastianWłoszakowiceM 30-3901:34:22
#51 380442Cichoszewska DagmaraPlewiskaK 30-3901:27:25
#52 44169Cichoszewska DominikaJezierzyce neK 30-3901:39:18
#53 30870Cichoszewski DanielJezierzyce neM 40-4901:21:59
#54 306441Cichoszewski EmilPlewiskaM 30-3901:21:57
#55 166310Cichy AndrzejLesznoM 40-4901:11:55
#56 87220Cichy MichałWolsztynWolsztyńska Akademia BiegowaM 40-4901:06:31
#57 4253Cieplik DawidRawiczM-Fit RawiczM 20-2901:02:30
#58 77311Cieślik SławomirRydzynaREAL & FEBE TEAMM 30-3901:05:44
#59 418134Czarnecki BartoszŚmigielLucky Luki / Speed Feet' 16M 20-2901:32:34
#60 318208Czecholiński PiotrLesznoLeszNO Limits RunnersM 40-4901:22:34
#61 130106Czekaj MarcinLesznoQSYSTEMSM 40-4901:09:58
#62 37318Czekała MagdalenaLesznoK 40-4901:26:49
#63 147458Czerniak AgnieszkaPoznańPiątkowo na Biegowo - PoznańK 40-4901:10:42
#64 319432Czerniak ElżbietaBorzykowoKB Kosynier WrześniaK 60-6901:22:35
#65 357320Czerwiński HubertWilkowiceM 30-3901:24:58
#66 425396Czerwiński MaciejLesznoM 30-3901:33:20
#67 253313Czerwonka RafałLesznoM 40-4901:18:04
#68 52132Dąbkowski KrzysztofWłoszakowice35 PLUSM 40-4901:03:25
#69 41124Dąbrowski JerzyPolkowiceM 60-6901:32:01
#70 412200Dobrzycka AngelaLeszno64-sto LesznoK 50-5901:32:04
#71 282314Domagała BartoszŚmigielSpinko LesznoM 20-2901:20:02
#72 124124Domagała BartoszLesznoLeszczyńscy PatriociM 20-2901:09:36
#73 30245Domagała TadeuszKościanM 50-5901:21:41
#74 12237Donaj AdamKościanniezrzeszonyM 40-4901:09:32
#75 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2567Draczyński AdamNowa SólNowosolska Grupa BiegowaM 40-4900:52:03
#76 470576Drożdżyński DariuszBukówiec GórnyM 50-5902:23:10
#77 192303Dudek KrzysztofUdaninStrzegomska DwunastkaM 40-4901:13:38
#78 433302Dudek MariolaUdaninStrzegomska DwunastkaK 40-4901:35:28
#79 346291Dudziak BartłomiejOsiecznaGreatGratula OsiecznaM 40-4901:24:08
#80 116391Dudziak ŁukaszGrotnikiSokół Włoszakowice/OSP GrotnikiM 20-2901:08:57
#81 350375Dudzińska MałgorzataGóra-K 40-4901:24:19
#82 58405Dudziński DanielLesznoFEBE & REAL TEAMM 40-4901:03:57
#83 332263Dunkowska AgnieszkaLipnoK 30-3901:23:19
#84 81164Duszyński TomaszNowa WieśM 30-3901:05:58
#85 460402Działo BeataGóraK 40-4901:47:07
#86 349403Działo PawełGóraM 40-4901:24:17
#87 100418Dzierzkowska AleksandraKoziegłowyMalta PoznańK 50-5901:07:32
#88 80484Dziurla AdamPoznańM 50-5901:05:56
#89 25181Fedyczkowska JustynaStrzegomStrzegomska DwunastkaK 40-4901:17:58
#90 11580Fedyczkowski EdwardStrzegomStrzegomska DwunastkaM 40-4901:08:48
#91 20136Ficner AnnaZłotoryjaolaws ZłotoryjaK 30-3900:59:25
#92 415455Fiebig NataliaLesznowww.leszno.eu/sportK 20-2901:32:06
#93 148451Flak-Marcinkowski JacekOpalenicaM 50-5901:10:43
#94 34225Garbarek WiesławJarocinTKKF Trucht JarocinM 60-6901:01:32
#95 329431Gawrych GrzegorzLesznoM 30-3901:23:00
#96 178126Gawrych MarcinLesznoSpinko LesznoM 30-3901:12:30
#97 45119Gembalski MirosławLesznoLUCKY LUKIM 40-4901:02:51
#98 91535Giera BartoszLesznoAlmarkM 20-2901:06:47
#99 432265Gierach KrzysztofNiemcz1952M 60-6901:35:16
#100 11736Gierach MarcinNiemczTrispaceM 40-4901:09:10

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności