Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

32. Bieg Sokoła

Wyniki - 2 kwietnia 2017, Bukówiec Górny

Velocity -  Team

Msc
Nr
Kat
-
#1 23297Bura Krystian64-100M 30-3901:16:45
#2 242318Poprawa DariuszAugustowoZAKWASY TEAMM 30-3901:17:13
#3 63309Nędza SebastianBoguszynM 30-3901:04:49
#4 218173Biedrowski RafałBojanowoSpinko LesznoM 40-4901:15:12
#5 275512Patuła TomaszBojanowoM 30-3901:19:21
#6 294315Maciejewski PatrykBojanowoM 20-2901:21:00
#7 320330Poprawa AdamBojanowoM 20-2901:22:35
#8 319432Czerniak ElżbietaBorzykowoKB Kosynier WrześniaK 60-6901:22:35
#9 219351Przybylski KrzysztofBoszkowoM 20-2901:15:14
#10 463152Schmidt ErnestBoszkowo -M 50-5901:48:19
#11 89529Wojciechowski ZbigniewBrennoM 40-4901:06:44
#12 108170Michalski MarianBruszczewoniezrzeszonyM 50-5901:08:17
#13 95420Kasperski TomaszBucz NowyM 30-3901:07:10
#14 88545Giełda TomaszBukBukowski Klub BiegaczaM 40-4901:06:37
#15 470576Drożdżyński DariuszBukówiec GórnyM 50-5902:23:10
#16 240258Marcinek DawidBukówiec GórnyM 20-2901:17:09
#17 18243Lipowy DawidBukówiec GórnyTG Sokół Bukówiec GórnyM 20-2900:58:47
#18 36187Poprawski PawełBukówiec GórnyM 30-3901:01:47
#19 310481Lipowa DominikaBukówiec GórnyK 20-2901:22:09
#20 31173Zając JędrekBukówiec GórnyGKS WłoszakowiceM 20-2901:22:09
#21 70257Marcinek MichałBukówiec GórnyDrużyna SzpikuM 40-4901:05:10
#22 331465Sobecka AgnieszkaBukówiec GórnyLucky LukiK 30-3901:23:17
#23 34413Marcinek PawełBukówiec GórnyT.G. Sokół Bukówiec GórnyM 50-5901:24:00
#24 158112Stępczak DamianBukówiec GórnyM 20-2901:11:32
#25 16128Łuczak ArielBukówiec GórnyHusaria Race TeamM 20-2901:11:40
#26 17417Apolinarski SzymonBukówiec GórnyM 20-2901:12:19
#27 92296Krym JoannaBłońskoK 30-3901:06:53
#28 189297Krym RadosławBłońskoM 30-3901:13:29
#29 289549Barszczewski PawełCzempińM 40-4901:20:35
#30 114184Bajstok PawełCzempińM 40-4901:08:38
#31 452319Szymański MarekCzempińM 40-4901:43:51
#32 207193Kowalski MichałCzerwieńśkMichNET - Ronin CzerwieńskM 30-3901:14:41
#33 11150Musiał TomaszDąbczeR-TAMM 40-4900:56:47
#34 443400Płócieniczak JerzyDąbczeMPEC LesznoM 60-6901:39:40
#35 291308Lipowczyk MarekDębno PolskieM 30-3901:20:42
#36 32571Pihil PiotrDębowa ŁękaM 30-3901:01:28
#37 30360Słobodzian JerzyDzierżoniówNYSA BIEGAM 50-5901:01:05
#38 203389Gorwa SławomirDługie StareM 40-4901:14:31
#39 238530Śleszycka EdytaGdańskGdańskK 40-4901:17:02
#40 460402Działo BeataGóraK 40-4901:47:07
#41 214419Mielcarek TomaszGórawww.masaze-tomek.plM 30-3901:14:55
#42 349403Działo PawełGóraM 40-4901:24:17
#43 350375Dudzińska MałgorzataGóra-K 40-4901:24:19
#44 35192Zakaszewska AlicjaGóraK 40-4901:24:22
#45 10375Błaszczyk TomaszGóraM 30-3901:07:44
#46 392182Parzonka AndrzejGóraM 50-5901:29:07
#47 406566Wiśniewska BeataGoraK 60-6901:31:05
#48 407199Wiśniewski WojciechGoraM 60-6901:31:05
#49 173191Skuriat CezaryGóraWATAHAM 30-3901:12:15
#50 273183Stanek MarzenaGórskoK 30-3901:19:21
#51 186340Murek PatrykGórskoHKS Azymut MochyM 30-3901:13:11
#52 290158Majłowska IrenaGorzów WlkpBBL Gorzów wlkpK 60-6901:20:38
#53 200159Majłowski AleksanderGorzów WlkpTKKF StilonM 60-6901:14:24
#54 17214Kostrzewski DariuszGostyńPAZOŁA S.C. TEAMM 40-4900:58:35
#55 179415Łodyga MarcinGrodzisk olskiGRODZISKI KLUB BIEGACZAM 30-3901:12:40
#56 401100Bernacki ZbigniewGrodzisk WlkpGrodziski klub biegaczaM 60-6901:30:47
#57 3750Rozwalka MarcinGronówkoM 30-3901:02:01
#58 261226Kasperska LidiaGrotnikiK 40-4901:18:22
#59 75380Chałupka KonradGrotnikiOSP GrotnikiM 20-2901:05:41
#60 116391Dudziak ŁukaszGrotnikiSokół Włoszakowice/OSP GrotnikiM 20-2901:08:57
#61 140449Malepszak ErykGrotnikiM 30-3901:10:18
#62 40265Hałupka-Barannik EwelinaGrotnikiK 30-3901:30:49
#63 204556Wayda AdamGłogówTC Komak Chrobry GłogówM 40-4901:14:36
#64 21512Szczurowska JoannaGłogówMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMK 30-3901:15:03
#65 257337Napierała TadeuszGłogówTEGESM 50-5901:18:11
#66 3811Szczurowski WaldemarGłogówMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMM 30-3901:02:03
#67 43487Jankowski MarcinGłogówCROSS STRACEŃCÓW TEAMM 30-3901:02:37
#68 104224Kuliński BogdanGłogówGŁOGÓW DRUŻYNA SZPIKU KGHMM 50-5901:07:44
#69 14587Piasecki RadosławGłogówBIEGAM BI LUBIĘM 30-3901:10:35
#70 403486Jankowska MarzenaGłogówCROSS STRACEŃCÓW TEAMK 40-4901:30:50
#71 156388Babirecki KrzysztofGłogówM 30-3901:11:31
#72 424387Babirecka AgnieszkaGłogówK 30-3901:33:16
#73 197377Lewandowski TadeuszGłogówKOŁO PTTK ŁAZIKI GŁOGÓWM 60-6901:13:59
#74 34225Garbarek WiesławJarocinTKKF Trucht JarocinM 60-6901:01:32
#75 24379Krymski TomaszJaroszówSTRZEGOMSKA DWUNASTKAM 30-3901:00:02
#76 30870Cichoszewski DanielJezierzyce neM 40-4901:21:59
#77 359543Marcinek DorotaJezierzyce neK 40-4901:25:09
#78 44169Cichoszewska DominikaJezierzyce neK 30-3901:39:18
#79 340339Kucner MonikaKąkolewoMARATON LESZNOK 40-4901:23:52
#80 343196Rzepecki SzymonKąkolewoM 30-3901:23:58
#81 76413Nowak MagdalenaKamieniecGRODZISKI KLUB BIEGACZAK 20-2901:05:43
#82 368365Mikołajczyk MirosławKamienna GóraMUKN Pod StróżąM 50-5901:26:13
#83 24543Sworacki RafałKościanM 40-4901:17:23
#84 249171Nędza RafałKościanM 40-4901:17:29
#85 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1510Szymanowski KrzysztofKościanSzymanowski TeamM 20-2900:51:17
#86 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 347Mikołajczak PiotrKościanSzymanowski TeamM 20-2900:54:18
#87 284229Kowalczyk ŁukaszKościanM 30-3901:20:09
#88 30245Domagała TadeuszKościanM 50-5901:21:41
#89 365230Kowalczyk DawidKościanM 20-2901:25:58
#90 12237Donaj AdamKościanniezrzeszonyM 40-4901:09:32
#91 146460Miedzińska KatarzynaKościanLKS SANA KościanK 20-2901:10:35
#92 157298Mazur WiktorKościanM 30-3901:11:32
#93 163163Sobczyk KrystianKościanM 20-2901:11:44
#94 164161Wojtaszek AgnieszkaKościanK 20-2901:11:44
#95 430227Kasperska JulitaKościanK 30-3901:33:55
#96 45641Merklinghaus-Kober MonikaKościanSpeed Feet'16K 40-4901:45:29
#97 16219Markiewicz MaciejKostrzynWalka KostrzynM 20-2901:11:44
#98 100418Dzierzkowska AleksandraKoziegłowyMalta PoznańK 50-5901:07:32
#99 231503Agata Wojciechowska- HrycykKołobrzegK 40-4901:16:40
#100 396568Marcinek WojciechKrakówM 50-5901:29:57

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności