Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

32. Bieg Sokoła

Wyniki - 2 kwietnia 2017, Bukówiec Górny

Martombike

Msc
Nr
Kat
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1510Szymanowski KrzysztofKościanSzymanowski TeamM 20-2900:51:17
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2567Draczyński AdamNowa SólNowosolska Grupa BiegowaM 40-4900:52:03
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 347Mikołajczak PiotrKościanSzymanowski TeamM 20-2900:54:18
#4 4409Kaźmierczak DamianŚmigielDIMM 40-4900:54:28
#5 5394Tyburek RafałOławaGTO OławaM 30-3900:54:40
#6 6366Augustyniak KrzysztofPolkowiceMKS PŁETVAL POLKOWICEM 30-3900:55:08
#7 7114Miaskowski DawidLesznoMIASEK TEAMM 30-3900:55:49
#8 8239Jerzyk AgnieszkaLesznoReal 64-stoK 20-2900:55:56
#9 979Gryczka MateuszLesznoMARATON LESZNOM 30-3900:56:02
#10 10434Graf RadomirLesznoM 40-4900:56:16
#11 11150Musiał TomaszDąbczeR-TAMM 40-4900:56:47
#12 12266Złotkowski ŁukaszNietążkowoUKS Junior NietążkowoM 30-3900:56:57
#13 14238Barszowski PawełLesznoReal 64-stoM 40-4900:57:24
#14 15326Kaźmierczak TomaszLesznoT-MAKSM 40-4900:57:43
#15 16292Szymanowski ŁukaszWłoszakowiceM 30-3900:58:28
#16 17214Kostrzewski DariuszGostyńPAZOŁA S.C. TEAMM 40-4900:58:35
#17 18243Lipowy DawidBukówiec GórnyTG Sokół Bukówiec GórnyM 20-2900:58:47
#18 19316Olszewski SebastianWolsztynM 20-2900:59:01
#19 20136Ficner AnnaZłotoryjaolaws ZłotoryjaK 30-3900:59:25
#20 21574Kisło ŁukaszLesznoM 30-3900:59:39
#21 22520Kaczuga MiroslawWałbrzychdeby walbrzychM 50-5900:59:41
#22 23290Kaczor MichałRadomierzRadomierzM 20-2900:59:56
#23 24379Krymski TomaszJaroszówSTRZEGOMSKA DWUNASTKAM 30-3901:00:02
#24 25560Nisan FilipLesznoReal 64-sto LesznoM 30-3901:00:09
#25 26507Niedźwiedzki ArturLubinmSport RCS Team LubinM 30-3901:00:15
#26 27491Lis PiotrWłoszakowiceNationale NederlandenM 30-3901:00:20
#27 2821Szał TomaszPoznańTrenuj z MalinąM 30-3901:00:23
#28 29181Stachowiak ŁukaszWilkowiceLUCKY LUKIM 30-3901:00:48
#29 30360Słobodzian JerzyDzierżoniówNYSA BIEGAM 50-5901:01:05
#30 31374Stefaniak MieczysławRybnikRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMM 50-5901:01:18
#31 32571Pihil PiotrDębowa ŁękaM 30-3901:01:28
#32 33237Kazibut ZdzisławPoznańSecuritas PoznańM 60-6901:01:31
#33 34225Garbarek WiesławJarocinTKKF Trucht JarocinM 60-6901:01:32
#34 35554Landyszkowski PiotrLesznoLeszNo Limits RunnerM 30-3901:01:46
#35 36187Poprawski PawełBukówiec GórnyM 30-3901:01:47
#36 3750Rozwalka MarcinGronówkoM 30-3901:02:01
#37 3811Szczurowski WaldemarGłogówMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMM 30-3901:02:03
#38 39268Marcinek TomaszKrzycko WielkieEkipa TruskawkiM 20-2901:02:07
#39 4062Miłuch TomaszWałbrzychSOWIE TEAMM 40-4901:02:15
#40 41358Palicki MateuszWschowaWyższa Szkoła Oficerska Wojsk LądowychM 20-2901:02:22
#41 4253Cieplik DawidRawiczM-Fit RawiczM 20-2901:02:30
#42 45119Gembalski MirosławLesznoLUCKY LUKIM 40-4901:02:51
#43 46516Kasprzak KrzysztofNaratówspeed żółwikM 40-4901:02:55
#44 47143Prozorowski WiesławLesznoMaraton LesznoM 40-4901:03:03
#45 48202Tkacz TomaszLesznoLesz No Limits RunnersM 30-3901:03:06
#46 49306Para PrzemysławLesznoLeszNo limitsM 30-3901:03:18
#47 50307Pohl TomaszPrzemętM 20-2901:03:20
#48 5132Świętek AndrzejLesznoSpinko LesznoM 50-5901:03:24
#49 52132Dąbkowski KrzysztofWłoszakowice35 PLUSM 40-4901:03:25
#50 5383Kędzior MateuszPoznańPGB "Sportowa paczka"M 40-4901:03:28
#51 54327Janowicz WojciechRydzynaViaConM 40-4901:03:47
#52 56115Woźniak KrzysztofLesznoM 20-2901:03:53
#53 58405Dudziński DanielLesznoFEBE & REAL TEAMM 40-4901:03:57
#54 59563Wolniczak PawełWilkowiceM 30-3901:04:27
#55 60271Kaźmierczak KrzysztofLesznoM 30-3901:04:31
#56 61289Kumiszczo ArturWschowaM 30-3901:04:31
#57 62559Baczewski EdwardWałbrzychFaurecia StooreM 50-5901:04:48
#58 63309Nędza SebastianBoguszynM 30-3901:04:49
#59 65372Błachowiak JakubLesznoSTREFASPORTU.PLM 20-2901:04:53
#60 66376Skorupiński MarekLesznoFEBE&REALM 40-4901:04:56
#61 67494Jojte MikołajKrzycko WielkieOSP Krzycko WielkieM 30-3901:04:59
#62 70257Marcinek MichałBukówiec GórnyDrużyna SzpikuM 40-4901:05:10
#63 7122Organista PiotrLesznoLesz No Limits RunnersM 30-3901:05:16
#64 72489Matuszak BernardŚmigielŚTC ŚmigielM 40-4901:05:20
#65 73341Jurczak KarolinaLesznolucky lukiK 20-2901:05:23
#66 74146Rostkowski ŁukaszRogoźnicaSTRZEGOMSKA DWUNASTKAM 30-3901:05:25
#67 75380Chałupka KonradGrotnikiOSP GrotnikiM 20-2901:05:41
#68 76413Nowak MagdalenaKamieniecGRODZISKI KLUB BIEGACZAK 20-2901:05:43
#69 78236Olszewski MarekWolsztynWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYM 40-4901:05:50
#70 80484Dziurla AdamPoznańM 50-5901:05:56
#71 81164Duszyński TomaszNowa WieśM 30-3901:05:58
#72 8264Tysper KamilLesznoLeszczyńscy PatriociM 20-2901:06:04
#73 83178Zając LeszekWłoszakowiceL.o.t.a.ZM 30-3901:06:12
#74 84473Woźny SławomirPerkowoSokół PerkowoM 30-3901:06:19
#75 85160Angier KrzysztofŚwięciechowaM 30-3901:06:22
#76 86504Wiśniewski PatrykRakoniewiceDrinking Team RakoniewiceM 20-2901:06:29
#77 87220Cichy MichałWolsztynWolsztyńska Akademia BiegowaM 40-4901:06:31
#78 88545Giełda TomaszBukBukowski Klub BiegaczaM 40-4901:06:37
#79 89529Wojciechowski ZbigniewBrennoM 40-4901:06:44
#80 91535Giera BartoszLesznoAlmarkM 20-2901:06:47
#81 92296Krym JoannaBłońskoK 30-3901:06:53
#82 93101Rejek WiesławKrobiaM 60-6901:06:56
#83 95420Kasperski TomaszBucz NowyM 30-3901:07:10
#84 97386Markiewicz RafałRydzynaM 40-4901:07:14
#85 98511Tomaszyk MilenaWonieśćSzymanowski TeamK 20-2901:07:16
#86 99176Lorek AdamPawłowiceBiegam dla siebieM 30-3901:07:19
#87 100418Dzierzkowska AleksandraKoziegłowyMalta PoznańK 50-5901:07:32
#88 10115Para JakubLesznoLeszNO Limits RunnersM 30-3901:07:39
#89 102299Przybyła KarolStary WidzimM 40-4901:07:42
#90 10375Błaszczyk TomaszGóraM 30-3901:07:44
#91 104224Kuliński BogdanGłogówGŁOGÓW DRUŻYNA SZPIKU KGHMM 50-5901:07:44
#92 10578Płaczek ŁukaszLesznoM 30-3901:07:50
#93 106575Biernacki RadosławRydzynaM 30-3901:07:52
#94 107274Grobelny DawidOsiecznaGreat GratulaM 30-3901:08:05
#95 108170Michalski MarianBruszczewoniezrzeszonyM 50-5901:08:17
#96 109544Bachorski RemigiuszSławaZabiegani SławaM 30-3901:08:19
#97 110382Kurek JarosławWschowaVege Punk Team (Wkurw_Team)M 30-3901:08:20
#98 111485Popiela SebastianLesznoM 20-2901:08:23
#99 1125Nehring JarosławLesznoJW 1517 1 dplotM 40-4901:08:27
#100 113410Kicinski RomanPerkowoSokółM 60-6901:08:28

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności