Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

32. Bieg Sokoła

Wyniki - 2 kwietnia 2017, Bukówiec Górny

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
-
#1 222276Janowicz KarolŚwięciechowaFutro Team ŚwięciechowaM 40-4901:15:48
#2 223284Hamrol ŁukaszŚmigielBliźniak Team ŚmigielM 40-4901:15:52
#3 224570Tyshyk MichałWłoszakowiceM 30-3901:15:57
#4 225133Kozikowski RomanLesznoM 30-3901:16:01
#5 226345Nowacka MałgorzataPoznańK 30-3901:16:14
#6 227492Rosa MaciejWłoszakowiceM 20-2901:16:24
#7 22851Kozłowski LeszekLesznoM 40-4901:16:26
#8 22986Skrzypczak MarianPianowoM 50-5901:16:31
#9 230210Styziński RadosławŚmigielUKS Junior NietążkowoM 20-2901:16:39
#10 231503Agata Wojciechowska- HrycykKołobrzegK 40-4901:16:40
#11 23297Bura Krystian64-100M 30-3901:16:45
#12 233317Bożyk ArkadiuszStrzyżewiceM 40-4901:16:47
#13 23496Kubiś AndrzejRydzynaDert.me RydzynaM 50-5901:16:48
#14 235248Kasprzak ArturLesznoM 40-4901:16:48
#15 237565Mocek SławomirLesznoIKS LesznoM 40-4901:16:59
#16 238530Śleszycka EdytaGdańskGdańskK 40-4901:17:02
#17 239218Niewiadomski ZbigniewLubinM 60-6901:17:05
#18 240258Marcinek DawidBukówiec GórnyM 20-2901:17:09
#19 241404Olszewski StanisławWolsztynM 50-5901:17:11
#20 242318Poprawa DariuszAugustowoZAKWASY TEAMM 30-3901:17:13
#21 243577Jach Paweł I MaciejWrocławM 50-5901:17:15
#22 244500Majer MarcinWłoszakowice-M 20-2901:17:22
#23 24543Sworacki RafałKościanM 40-4901:17:23
#24 246427Matysiak KatarzynaLesznoKS FENIKS OPOCZNOK 30-3901:17:24
#25 247399Stanek RadosławWłoszakowiceRun Club WłoszakowiceM 30-3901:17:26
#26 248462Wiśniewski PrzemysławLesznoMaraton LesznoM 40-4901:17:26
#27 249171Nędza RafałKościanM 40-4901:17:29
#28 25038Król-Pidanty MarzenaStrzegomSTRZEGOMSKA DWUNASTKAK 40-4901:17:50
#29 25181Fedyczkowska JustynaStrzegomStrzegomska DwunastkaK 40-4901:17:58
#30 252287Mazurek WojciechLesznoM 30-3901:18:02
#31 253313Czerwonka RafałLesznoM 40-4901:18:04
#32 254117Palacz AnnaWrocławPro-Run WrocławK 20-2901:18:07
#33 255294Pytlik MariuszLesznoALMARKM 40-4901:18:09
#34 256513Bagiński KrzysztofRydzynaM 30-3901:18:10
#35 257337Napierała TadeuszGłogówTEGESM 50-5901:18:11
#36 258501Napierała AndrzejWś GostyńMTS Drużyna Szpiku KGHMM 50-5901:18:11
#37 259334Kuik AnnaLesznoMiasto LesznoK 20-2901:18:11
#38 260282Tyczyński SławomirLesznoFilgrosoilM 40-4901:18:13
#39 261226Kasperska LidiaGrotnikiK 40-4901:18:22
#40 262550Biegajski MichałLesznoM 30-3901:18:26
#41 263264Przybysz JaromirLesznoxxxM 50-5901:18:26
#42 264395Lokś AdamKrzycko WielkieŚmiga KrzyckoM 20-2901:18:39
#43 265279Gruszkowski MarekWschowaOSP SiedlnicaM 40-4901:18:40
#44 26659Malcherek KrzysztofŚwięciechowaQ-systemsM 40-4901:18:49
#45 267332Poliwczak BartoszWłoszakowiceM 30-3901:18:51
#46 268174Kurkiewicz-Para KatarzynaLesznoLesz NO Limits RunnersK 30-3901:18:53
#47 269363Iwanicki JerzyKruszyniecPadalec KruszyniecM 50-5901:18:54
#48 270175Śliwiński JanuszRydzynaMoja stopaM 60-6901:19:03
#49 271219Majorczyk MaciejWłoszakowiceMAJORCZYK.PLM 30-3901:19:08
#50 272151Barczak RobertRydzynaBiegam dla siebieM 40-4901:19:13
#51 274322Konkol KonradMiastko35 PlusM 30-3901:19:21
#52 275512Patuła TomaszBojanowoM 30-3901:19:21
#53 276140Nagły JarosławLesznoPolonia1912Oldboy LesznoM 40-4901:19:27
#54 277474Bródka-Markiewicz KamilaLipnoK 30-3901:19:41
#55 278293Olejnik-Pazoła JoannaLesznoSzkoła Językowa SmileK 30-3901:19:42
#56 279343Lech AgnieszkaŚwiebodziceSTRZEGOMSKA DWUNASTKAK 30-3901:19:43
#57 28052Skrobała TomaszLesznoalmarkM 50-5901:19:44
#58 281398Leśniewicz PrzemekLesznoM 30-3901:20:01
#59 282314Domagała BartoszŚmigielSpinko LesznoM 20-2901:20:02
#60 283195Pujanek JakubLesznoKS Polonia 1912 LesznoM 30-3901:20:06
#61 284229Kowalczyk ŁukaszKościanM 30-3901:20:09
#62 285312Łopaczyk MagdalenaLesznoK 30-3901:20:11
#63 28682Sielągowski SebastianWłoszakowiceKołownik WłoszakowiceM 30-3901:20:24
#64 287331Szymańska-Żybura AnnaWilkowice663666783K 30-3901:20:28
#65 288523Jagiełka BeataLesznoReal 64-stoK 40-4901:20:34
#66 289549Barszczewski PawełCzempińM 40-4901:20:35
#67 290158Majłowska IrenaGorzów WlkpBBL Gorzów wlkpK 60-6901:20:38
#68 293157Szkudlarek MariuszLesznoSpinko LesznoM 40-4901:20:59
#69 294315Maciejewski PatrykBojanowoM 20-2901:21:00
#70 295127Schwarz DanielLipnoSpinko LesznoM 30-3901:21:01
#71 296301Kurpisz AdrianSądzialks "błękitni" niechłódM 30-3901:21:02
#72 29784Witczak JustynaLesznobpkK 40-4901:21:05
#73 29872Skorupiński JarosławWolsztynM 50-5901:21:28
#74 299240Łupicki Andrzej MarekOsiecznaosieczna BiegaM 40-4901:21:38
#75 300561Jurasz ZygmuntZgorzelecAMATORM 70-7901:21:40
#76 301246Wiśniewska EwaRogoźnicaStrzegomska DwunastkaK 40-4901:21:40
#77 30245Domagała TadeuszKościanM 50-5901:21:41
#78 303329Kniewel MariuszKrzycko WielkieM 30-3901:21:41
#79 304247Szostakowski ZbigniewRadlinRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMM 50-5901:21:44
#80 305362Piskorz GrzegorzKrzycko WielkieM 50-5901:21:57
#81 306441Cichoszewski EmilPlewiskaM 30-3901:21:57
#82 307467Nogły ArturMosinaM 40-4901:21:58
#83 30870Cichoszewski DanielJezierzyce neM 40-4901:21:59
#84 309120Janaszak JerzyKrzywińM 70-7901:22:02
#85 310481Lipowa DominikaBukówiec GórnyK 20-2901:22:09
#86 31173Zając JędrekBukówiec GórnyGKS WłoszakowiceM 20-2901:22:09
#87 312344Lech MichałŚwiebodziceSTRZEGOMSKA DWUNASTKAM 30-3901:22:13
#88 313506Krzyżosiak AgnieszkaMiliczRunning Team MiliczK 40-4901:22:17
#89 314295Lewandowski TadeuszWrocławWKB PIAST WrocławM 60-6901:22:20
#90 315537Gorwa MarcinLesznoM 30-3901:22:25
#91 316275Jojte PawełKrzycko WielkieOSP Krzycko WielkieM 20-2901:22:31
#92 317211Krempa AgataLesznoniezrzeszonaK 20-2901:22:34
#93 318208Czecholiński PiotrLesznoLeszNO Limits RunnersM 40-4901:22:34
#94 319432Czerniak ElżbietaBorzykowoKB Kosynier WrześniaK 60-6901:22:35
#95 320330Poprawa AdamBojanowoM 20-2901:22:35
#96 321338Szymczak ArkadiuszKrzycko WielkieGminny Ośrodek Sportu i RekreacjiM 20-2901:22:44
#97 322425Tyczyński KamilMasłowoMASŁOWO BIEGAM 20-2901:22:45
#98 323423Olejnik AnnaWrocławPędzące LoszkiK 20-2901:22:45
#99 324468Toboła DanielWilkowiceM 20-2901:22:48
#100 325555Świrniak BernardStrzegomStrzegomska DwunastkaM 60-6901:22:53

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności