Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Biegi Piaśnickie

Wyniki - 8 kwietnia 2017, Piaśnica

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
-
#1 522Sławomira Seroka522KCHWASZCZYNOPOMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTERK50901:21:24
#2 523Sylwia Lipińsa393KCHWASZCZYNOPOMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTERK305801:21:24
#3 524Jarosław Niewiadomski334MCHWASZCZYNOPOMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTERM4012401:21:24
#4 525Jan Rompczyk96MCHWASZCZYNOPOMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTERM3012701:21:24
#5 521Joanna Mientka390KSMOŁDZINOK305701:20:19
#6 520Daniel Kuptz30MSOPIESZYNOM504401:18:15
#7 519Monika Bluj-Bruderek219KGDAOSKACTIVE TEAM OSNIP WP GDYNIAK305601:14:30
#8 518Daniel Bruderek221MGDAOSKM3012601:14:29
#9 517Monika Dułak223KSZYMBARKK202701:14:06
#10 516Martyna Terman550KSIERAKOWICEK202601:14:05
#11 514Maria Lidzbarska361KCHWASZCZYNOPOMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTERK404701:12:06
#12 515Monika Krzyżanowska438KTUCHOMPOMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTERK404801:12:06
#13 513Adrianna Olszewska91KGDYNIANAJEŻENI ENDORFINĄK305501:11:36
#14 512Aldona Szwichtenberg572KWIEŻYCAK404601:10:45
#15 511Andrzej Konkel411MWŁADYSŁAWOWOM4012301:09:35
#16 509Agnieszka Podbielska85KWEJHEROWOK305401:09:20
#17 510Małgorzata Jopek287KWIELKA PIAŚNICAK404501:09:20
#18 508Jacek Bandurski193MSOPOTBIEGAM BO LUBIĘM601901:09:04
#19 507Beata Dorsz45KSOPOTMAMY TO !K404401:08:57
#20 506Kasia Mikołajczyk364KGDYNIAMAMY TO!K305301:08:56
#21 505Krzysztof Batycki112MHELPB HELM3012501:08:43
#22 504Agnieszka Kubawska797KŁEBCZWYMIATACZEK305201:08:31
#23 503Kamila Pawelska161KGDYNIAK202501:08:29
#24 501Magdalena Bławat169KGDYNIAK202401:08:17
#25 502Anna Kuliś442KWEJHEROWOMTB-MAŁE TRÓJMIASTO BIEGAK404301:08:17
#26 499Marcin Bajerski225MGDANSKZEW GÓRM4012201:08:00
#27 500Sylwia Bajerska224KGDANSKZEW GÓRK404201:08:00
#28 498Anna Rychert152KGOWINOATHLETIC APOLLOK202301:07:38
#29 497Tom Spisak583MSTARA HUTAM4012101:07:31
#30 496Karolina Rinz559KPOŁCZYNOK202201:07:10
#31 495Olek Jędrzejewski266MGDYNIAPARKRUN GDYNIAM4012001:07:03
#32 494Anna Mikucka346KWEJHEROWOK305101:06:50
#33 493Agnieszka Dobbek775KWEJHEROWOMTB - MAŁE TROJMIASTO BIEGAK305001:06:38
#34 492Agnieszka Grzesik-Urban273KGDYNIAWYMIATACZEK304901:06:31
#35 491Edyta Śliwińska519KKOSAKOWOTEAM DEAFK404101:06:13
#36 490Marek Drobiński228MWEJHEROWOM4011901:06:10
#37 489Izabela Towarnicka523KGDYNIATEAM DEAFK404001:05:50
#38 488Monika Wernerowska493KRUMIAK304801:05:29
#39 487Weronika Skorek Maszota591KGDYNIAPADŁ NA RYJ TEAMK304701:05:09
#40 486Katarzyna Kowalak428KKARTUZYK304601:05:00
#41 485Jarosław Rekwirowicz105MSŁUPSKM504301:04:59
#42 483Karolina Kordas-Stępska77KBANINOKORDAS-STĘPSKA WYCENA NIERUCHOMOŚCIK403901:04:58
#43 484Maciej Wojtczak478MGDAOSKKASZUBIEGACZEM3012401:04:58
#44 481Grzegorz Olewczyński778MGDAOSKSAG SPORT TEAMM3012301:04:41
#45 482Monika Szłapka518KGDYNIAK202101:04:41
#46 480Maja Kaczmarek432KWEJHEROWOK304501:04:24
#47 479Justyna Dzienisz209KROBAKOWOROBACZKIK403801:04:22
#48 478Roman Dzienisz208MROBAKOWOROBACZKIM4011801:04:21
#49 477Milena Bławat772KSOMONINOK304401:04:15
#50 476Mariusz Kierepka440MRUMIAM504201:04:13
#51 474Monika Oleszczuk159KMOSTYK403601:04:10
#52 475Ewa Luniak368KMOSTYK403701:04:10
#53 473Ryszard Ziemann501MGDYNIAM601801:04:09
#54 472Marta Solek-Sękowska566KWEJHEROWOPOMATKA KLUB POMYSŁOWYCH MAMK304301:04:07
#55 471Przemysław Wenderholm498MRUMIA33 DROPM204401:04:03
#56 470Marlena Korejke462KPUCKK304201:04:02
#57 469Rafał Kartanowicz425MCHWASZCZYNOPOMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTERM4011701:03:49
#58 468Bartosz Jedynak272MWEJHEROWOM3012201:03:43
#59 467Maciej Różański151MGOWINOM4011601:03:38
#60 466Karolina Stenka556KGRZYBNOBKR CYKLISTAK304101:03:37
#61 465Tomasz Walczak492MGDYNIAM3012101:03:23
#62 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !464Krystyna Jakubowska14KKOLBUDYK60201:03:11
#63 463Michał Parasinski132MGDYNIAM3012001:03:07
#64 462Małgorzata Garstka265KRUSOCINK403501:03:05
#65 461Rafał Maszota343MLĘBORKM4011501:03:03
#66 459Justyna Górecka-Mitoraj31KCHOJNICEMAMY TO!K303901:02:57
#67 460Anna Rzemieniecka575KWEJHEROWOK304001:02:57
#68 457Dorota Gostkowska281KWIELKI KLINCZK403301:02:56
#69 458Mirosława Augustyniak793KGDYNIAMAMY TO!K403401:02:56
#70 456Anna Flisikowska314KWEJHEROWOK202001:02:42
#71 453Rafał Gontarz29MKOŚCIERZYNAPOZYTYWNA ENDORFINAM4011301:02:36
#72 454Izabela Podczarska16KKOLBUDYKOLBUDY TEAMK403201:02:36
#73 455Tomasz Podczarski15MKOLBUDYKOLBUDY TEAMM4011401:02:36
#74 451Natalia Krawczyk409KWEJHEROWORUN NATKAK303801:02:33
#75 452Ireneusz Doering183MWEJHEROWORUN NATKAM4011201:02:33
#76 450Patryk Bargłowski234MLĘBORKM204301:02:17
#77 449Krzysztof Prokopiuk43MGDYNIAM4011101:02:09
#78 448Nikodem Petke18MGDAOSKM204201:02:07
#79 447Jacek Klawikowski42MGDYNIAM4011001:02:04
#80 446Henryk Roszman140MORLEM601701:02:01
#81 444Piotr Wysocki776MGDYNIAKORDAS-STĘPSKA WYCENA NIERUCHOMOŚCIM3011901:01:55
#82 445Liliana Radecka-Mikulicz64KDĄBROWAKORDAS-STĘPSKA WYCENA NIERUCHOMOŚCIK303701:01:55
#83 442Karolina Dominik237KWEJHEROWOMTBK303601:01:52
#84 443Karolina Marchel344KBOLSZEWOMTB- MAŁE TRÓJMIASTO BIEGAK201901:01:52
#85 440Mirosław Ostrowski101MPRZYWIDZHUSARIA M.O.M504101:01:48
#86 441Tomasz Drewa175MGDYNIAM4010901:01:48
#87 439Katarzyna Śliwińska541KGDYNIAKS ISKRA PRZY AMW W GDYNIK403101:01:47
#88 438Filip Grzenkowicz261MORLEM4010801:01:35
#89 437Artur Kotłowski50MLUZINOM3011801:01:31
#90 436Marcin Kortas454MWŁADYSŁAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOM3011701:01:21
#91 435Krzysztof Boruszewski240MLĘBORKM4010701:01:14
#92 434Renata Pietrzycka116KREDAK403001:01:06
#93 432Roman Buczkowski202MPUCKBIEGAMY RAZEM BŁĄDZIKOWOM3011501:01:05
#94 433Damian Buczkowski201MWŁADYSŁAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOM3011601:01:05
#95 430Krzysztof Domaszk249MCHWASZCZYNOM3011401:01:00
#96 431Nina Chmiel582KSUCHEDNIÓWK402901:01:00
#97 429Bartłomiej Kiryluk35MGDYNIAM204101:00:54
#98 428Dorota Bąba24KŻUKOWOK402801:00:50
#99 427Patrycja Mielewczyk373KKARTUZYBDOW MWK201801:00:46
#100 426Monika Lange367KWEJHEROWOK201701:00:46

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności