Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Biegi Piaśnickie

Wyniki - 8 kwietnia 2017, Piaśnica

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
-
#1 201Arkadiusz Szmigiero787MSŁUPSKW.P.K. SŁOŃ TEAMM404700:51:29
#2 202Wojciech Sikorski562MGDYNIANAVYSTMM404800:51:30
#3 203Karol Młyński342MWICKOKLUB 42,2 LĘBORKM202500:51:32
#4 204Zuzanna Bręk230KPOZNAOK20600:51:32
#5 205Michał Woźniak580MBRODNICA GÓRNAM307100:51:33
#6 206Katarzyna Konopińska-Karbownik447KWEJHEROWOK40700:51:41
#7 207Michał Stankiewicz567MGDYNIAM404900:51:42
#8 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !208Anna Klasa40KMŚCISZEWICEAKADEMIA BIEGOWA AMATOR KIEŁPINOK10200:51:42
#9 209Marian Szrama69MLĘBORKBAZA 44M501600:51:44
#10 210Damian Dargacz178MDONIMIERZM202600:51:49
#11 211Wojciech Cyplik184MKĄPINOM405000:51:49
#12 212Rafał Bobkowski190MWEJHEROWOM405100:51:49
#13 213Anna Żabiełowicz485KREDAMAMY-BIEGAMYK40800:51:52
#14 214Grzegorz Kałamejka423MWEJHEROWOWEJHEROWSKIE CENTRUM KULTURYM405200:51:55
#15 215Karol Grochowiak306MODARGOWO4 FUN TEAMM202700:51:57
#16 216Sławomir Karpiński431MWEJHEROWOM405300:51:57
#17 217Patryk Piesio160MWEJHEROWOAIC TEAMM202800:51:57
#18 218Kamil Bonk185MGOŚCICINOMTB-MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA, #MATKAWARIATKAM307200:52:00
#19 219Katarzyna Strągowska563KGOWINOK20700:52:02
#20 220Piotr Krzykowski396MREDAM202900:52:03
#21 221Edyta Mydłowska356KKOLBUDYK20800:52:12
#22 222Waldemar Formella288MWEJHEROWOM405400:52:12
#23 223Piotr Klein400MWEJHEROWOBDOWMWM405500:52:20
#24 224Maciej Sokołowski520MGDYNIABIEGAMYRAZEM.PLM307300:52:22
#25 225Jarosław Wesołowski507MGNIEWOWOHULK TEAMM405600:52:23
#26 226Piotr Karbownik399MWEJHEROWOM405700:52:23
#27 227Rafał Bareła174MRUMIAPARKRUN RUMIAM405800:52:27
#28 228Paulina Klawikowska427KRĄTY, GORĘCZYNOAKADEMIA BIEGOWA AMATOR KIEŁPINOK30800:52:27
#29 229Krzysztof Czarnowski197MREDAFABRYKADOBREJZABAWY.PLM307400:52:28
#30 230Andrzej Malek55MKOŚCIERZYNAPOZYTYWNA ENDORFINAM60900:52:34
#31 231Beata Mydłowska359KKOLBUDYK40900:52:34
#32 233Dariusz Pawlicki88MGDYNIAM405900:52:35
#33 232Piotr Plotzki126MWEJHEROWOM501700:52:36
#34 234Łukasz Kalandyk430MWEJHEROWOAIC TEAMM203000:52:38
#35 235Iwona Marczyńska350KWEJHEROWOMAJA TEAMK401000:52:40
#36 236Dorota Wicka474KGOŚCICINOPROFANRUN GOŚCICINO/BCKGWK20900:52:40
#37 237Sław Pietrzycki108MREDARUNEDAM406000:52:43
#38 238Miron Grochulski296MGDYNIARUNEDAM406100:52:43
#39 239Krystyna Zelewska551KPUCKREBELS LEGION TEAMK401100:52:45
#40 240Grzegorz Ruchniewicz106MGDAOSKM406200:52:46
#41 241Michał Izydorczak301MWEJHEROWOM203100:52:46
#42 242Adam Szymański589MLĘBORKM406300:52:50
#43 243Mirosław Kawa110MGDAOSKCWKS HOPOWOM501800:52:51
#44 244Piotr Walaszkowski488MWEJHEROWOM501900:52:52
#45 245Anna Dettlaff248KBRZYNOKROKOWA BIEGAK30900:52:52
#46 246Dariusz Wiktorowicz513MGDYNIAMAMY TO !M406400:52:54
#47 247Daniel Głazik292MWEJHEROWOM307500:52:54
#48 248Mateusz Tobiszewski578MGDAOSKAIC TEAMM307600:52:58
#49 249Robert Książczak403MLĘBORK42.2 LĘBORKM406500:53:01
#50 250Radosław Augustyniak244MGDYNIAMAMY TO !M406600:53:04
#51 251Maciej Lorek348MBANINOM406700:53:04
#52 252Michał Dettlaff233MWEJHEROWOM307700:53:09
#53 253Piotr Szultk67MGDYNIAM502000:53:13
#54 254Jacek Damps65M#N/D!M406800:53:15
#55 255Stanisław Szulist57MSOBOWIDZM601000:53:15
#56 256Marta Zelewska495KGDYNIAMEWA GDYNIAK401200:53:15
#57 257Zbigniew Mielewczyk362MKARTUZY SMĘTOWO CHMIELEOSKIEM406900:53:16
#58 258Lewiński Oskar391MGDYNIAAIC TEAMM407000:53:16
#59 259Krzysztof Kaczmarek433MGDAOSKM407100:53:19
#60 260Adam Bartosiak195MLĘBORKFFPM407200:53:20
#61 261Aneta Koncewicz598KGDYNIAK201000:53:21
#62 262Bartek Myslisz377MHELM307800:53:26
#63 263Krystian Zelewski516MPUCKM407300:53:27
#64 264Adam Żabiełowicz477MREDAM407400:53:28
#65 265Kamil Hendrich322MLEBORKM307900:53:28
#66 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !266Edyta Knitter-Klasa48KMŚCISZEWICEAKADEMIA BIEGOWA AMATOR KIEŁPINOK50200:53:35
#67 267Grzegorz Wasilewski497MGDYNIAAIC TEAMM407500:53:41
#68 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 268Grażyna Krauza405KBOLSZEWOKMB BOLSZEWOK50300:53:47
#69 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 269Dominika Kankowska585KLUZINOK10300:53:48
#70 270Tadeusz Sychowski59MREDAM601100:53:56
#71 271Karol Kuchnowski397MWERBLINIA4FUN TEAMM308000:53:56
#72 272Andrzej Jakubowski66MSŁUPSKM502100:54:00
#73 273Mariusz Kościelski92MGDYNIACOM-DKMM502200:54:03
#74 274Jerzy Siemiński570MGDAOSKARCONM502300:54:03
#75 275Alan Dereń235MGDYNIABDOW MWM203200:54:04
#76 276Robert Kordecki49MWIELKI KLINCZMARATOŃCZYK WIELKI KLINCZM203300:54:04
#77 277Tadeusz Muller479MWEJHEROWOM203400:54:07
#78 278Mirosława Bela531KKARTUZYK50400:54:10
#79 279Paweł Majewski592MLĘBORKM203500:54:12
#80 280Dawid Ostojski510MREDAM10700:54:12
#81 281Katarzyna Rozmus33KGDAOSKK301000:54:13
#82 282Mariusz Mazurkiewicz357MGDYNIAM407600:54:14
#83 283Krzysztof Gołąbek291MBOLSZEWOM203600:54:14
#84 284Magdalena Szwichtenberg524KEGIERTOWOBKR CYKLISTAK301100:54:16
#85 285Filip Rafalko150MWEJHEROWOM308100:54:17
#86 286Agnieszka Pionke86KWEJHEROWOSTOWARZYSZENIE TURYSTYCZNE SWARZEWOK10400:54:18
#87 287Mieczysław Szweda557MSWARZEWOM502400:54:20
#88 288Maciej Kącicki406MRUMIAPGB POCZTOWA GRUPA BIEGOWAM308200:54:21
#89 289Zbigniew Drozdowski232MBOLSZEWOM407700:54:21
#90 290Michał Bławat250MCHWASZCZYNOPOMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTERM407800:54:22
#91 291Zygmunt Miszke341MLĘBORKM502500:54:23
#92 292Ewa Ziemann-Starczewska489KGDAOSKK301200:54:24
#93 293Mariusz Ginter319MWEJHEROWOKS POMIDORKIM502600:54:26
#94 294Sławomir Lis331MGDAOSKM407900:54:27
#95 295Jacek Słupek554MHEL33DROPM408000:54:27
#96 296Paweł Lassmann382MWEJHEROWOM308300:54:30
#97 297Ryszard Raczyński136MPODZDRÓJBIEGNĄCE WIEPRZEM408100:54:33
#98 298Mariusz Knauber422MSIEMIROWICEM408200:54:34
#99 299Małgorzata Grzębska-Buja276KWŁADYSŁAWOWOSKPT GDAŃSKK301300:54:35
#100 300Michał Kwiatkowski453MWEJHEROWOKWIATEK DEAF SKYM308400:54:37

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności