Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Leśnik Wiosna

Wyniki - 8 kwietnia 2017, Porąbka

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
-
#1 119286Jan LoskaM1964PLBABICE03:42:34
#2 52215Przemysław ChwałaM1973PLPOWOLNYBARCIN02:55:51
#3 147244Marcin HałatM1981PLGANG WOŁOWINA M3BIELSKO -BIAŁA04:13:17
#4 24348Paweł WaśkoM1973PLCENTRUM MASAZUBIELSKO-BIALA02:38:01
#5 73204Wojtek BaduraM1967PLZIELONA TRAFFFKA I BIAŁY PUUUCHBIELSKO-BIAŁA03:09:58
#6 80246Joanna HerokK1975PLBIELSKO-BIAŁA03:13:59
#7 98321Agnieszka RaczkiewiczK1979PLBB RUNNERSBIELSKO-BIAŁA03:21:11
#8 126362Paweł LigęzaM1989PLELECTROPOLI POLANDBIELSKO-BIAŁA03:48:26
#9 148270Marcin KliśM1979PLBIELSKO-BIAŁA04:13:50
#10 151264Olga KamejszaK1988PLZABIERZÓW BIEGABIELSKO-BIAŁA04:24:34
#11 21273Łukasz KosickiM1981PLBIELSKO-BIAŁA02:37:13
#12 29281Michał KuśmierskiM1979PLBB RUNNERSBIELSKO-BIAŁA02:43:15
#13 49283Magdalena LekkiK1994PLBB RUNNERSBIELSKO-BIAŁA02:54:36
#14 57210Dorota BłachutK1983PLBB RUNNERSBIELSKO-BIAŁA02:58:20
#15 60293Marcin MirowskiM1976PLBIELSKO-BIAŁA03:02:03
#16 62311Stanisław OszczakM1983PLBIELSKO-BIAŁA03:02:25
#17 143236Kasia GrzegorzekK1985PLCZAS NA POLOWECZKIBIELSKOBIALA04:00:30
#18 65327Agata SowińskaK1985PL#JANADALTYMZYJEBIERUŃ03:04:29
#19 92346Agnieszka WalczakK1977PLPKO BP SABOLESŁAW03:19:27
#20 95345Dariusz WalczakM1972PLOLKUSZBIEGA.PLBOLESŁAW03:19:36
#21 96323Jakub SidzinaM1982PLSPEED TEAM BRZESZCZEBRZESZCZE03:21:00
#22 481002Mateusz JakubiecM1991PLBB RUNNERSBUCZKOWICE02:54:36
#23 70361Arkadiusz MalecM1990PLBB RUNNERSBYSTRA03:08:18
#24 91216Ewa CieniawskaK1980PLEWA CIENIAWSKABYTOM03:18:59
#25 107252Marcin JandziołM1982PLBYTOM03:28:37
#26 160257Beata JędrzejewskaK1979PLBYTOM05:18:58
#27 161351Anna WoźniakK1975PLBYTOM05:19:25
#28 37308Arkadiusz OrzechowskiM1976PLMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOM02:48:00
#29 54299Mariusz NastułaM1979PLBYTOM02:56:19
#30 89232Justyna GibaszewskaK1976PLCHORZÓW03:18:15
#31 56253Justyna JanusK1989PLNIGHT RUNERS ŚLĄSKCHORZÓW02:57:35
#32 9436Marta Korczyńska-Zdąbłarzk1984PLCHRZANÓW03:19:31
#33 9316Daniel PieczonkaM1989PLCIESZYN02:17:44
#34 25243Ania HalskaK1984PLOLZA CIESZYNCIESZYN02:38:29
#35 51268Adriana KlappholzK1972PLBIEGIEM PRZEZ CHYBIECIESZYN02:55:35
#36 31219Michał DeskaM1992PLDESAK TEAMCZĘSTOCHOWA02:44:46
#37 45324Adam SitakM1982PLCZĘSTOCHOWA02:53:01
#38 63342Jarek TkaczM1974PLHRMAX ŻORYDANKOWICE03:02:28
#39 159317Elżbieta PillathM1987PLKW TRÓJMIASTOGDAŃSK05:10:05
#40 123278Jarosław KrzystekM1990PLGLIWICE03:47:01
#41 157287Tomasz MachałaM1975PLGLIWICE04:57:53
#42 10328Jakub StecM1989PLULTRA BESKID SPORTGODZISZKA02:18:22
#43 40338Marcin ŚwińczykM1984PLGODZISZKA02:51:42
#44 43258Wojciech JokielM1991PLSŁOWIAŃSKI WKURWGRANICE02:52:16
#45 90288Kinga MajewskaK1978PLGRÓJEC03:18:34
#46 131304Izabela NiemczokK1983PLIMIELIN03:50:33
#47 851011Damian BronowskiM1980PLJANKOWICE03:15:49
#48 121313Mariusz PawliczekM1979PLPEPERONCINOJASTRZĘBIE ZDRÓJ03:44:21
#49 122314Dagmara PawliczekK1981PLPEPERONCINOJASTRZĘBIE-ZDRÓJ03:44:21
#50 34266Katarzyna Kanclerz-JanuszewskaK1966PLKOBIETY NA 5PLUSJASTRZĘBIE-ZDRÓJ02:47:02
#51 58255Tomasz JanuszewskiM1965PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJ02:58:20
#52 221005Marek PaluchM1986PLWAPIENICKI TEAMJAWORZE02:37:13
#53 38217Mariusz CzarnyM1978PLJAWORZNOŁBCJAWORZNO02:49:05
#54 86330Adam SzalaM1961PLJEJKOWICE03:15:56
#55 146267Kamil KensońM1984PLJEŁOWA04:10:05
#56 81295Marcin MorcinekM1978PLBLUSZCZAKATOWICE03:14:00
#57 93276Krzysztof KryszkM1976PLKATOWICE03:19:29
#58 108306Barbara Olschimke- MarmurowiK1973PLNIGHT RUNNERS ŚLĄSKKATOWICE03:28:41
#59 128285Michał LoskaM1985PLKATOWICE03:50:00
#60 100318Jarosław PtakM1972PLKĘDZIERZYN-KOŻLE03:22:06
#61 83229Laszlo GaalM1987HUKISKUNMAJSA03:15:07
#62 61332Sławomir SzelągM1979PLKLUCZE03:02:07
#63 137101Robert UrbańskiM1972PLKOCIERZ RYCHWAŁDZKI03:56:01
#64 26353Julia HonkiszK1991PLULTRASPIRE POLSKAKOZY02:41:03
#65 76202Paweł AugustynM1985PLKRAKÓW03:11:17
#66 82205Zbigniew BaranM1984PLBEZTROSKI POMIDOR WŁOSKIKRAKÓW03:14:24
#67 84329Monika StefańczykK1980PLLES FEMMES COURANT DANS LES FORê TSKRAKÓW03:15:46
#68 115301Edyta NiedzielaK1978PLKRAKÓW03:41:44
#69 150274Marcin KoziołM1983PLKRAKÓW04:24:13
#70 152280Magdalena KurtykaK1976PLKRAKÓW04:24:38
#71 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1349Jan WąsowiczM1973PLKRAKÓW02:08:37
#72 17337Wojciech ŚcieszkaM1973PL13 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓW02:27:54
#73 27300Artur NazarewiczM1985PLKRAKÓW02:41:35
#74 32294Paweł MiśkiewiczM1976PLKRAKÓW02:45:45
#75 53223Konrad DudaM1984PLKRAKÓW02:55:56
#76 66203Tomasz BadewiczM1986PLGARAGE JIM BEAMKRAPKOWICE03:05:21
#77 411007Michał BędkowskiM1995PLAZS UJKKROCZYCE02:52:00
#78 113265Karolina KamińskaK1982PLSHELL KRAKÓW / LES FAMMES COURANT DANSL KRAKÓW03:40:53
#79 79297Tomasz MucM1973PLLĘDZINY03:13:00
#80 19347Arkadiusz WalendaM1973PLVEGE ULTRA RUNNERSLESZNOWOLA02:34:38
#81 67242Anna HajdugaK1983PLLUBOMIA03:07:14
#82 102277Grzegorz KrzystekM1977PLMAFIA TEAM LUBLINIECMIEDARY03:24:38
#83 133303Marcin NielabaM1976PLMIKOŁÓW03:51:44
#84 154302Anna NielabaK1978PLMIKOŁÓW04:32:29
#85 155336Urszula SzwedaK1975PLURSZULA SZWEDAMIKOŁÓW04:32:29
#86 8275Sebastian KrosnyM1982PLBIEGAMYZSERCEM.PL-BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓW02:16:46
#87 42201Grzegorz AdamczykM1974PLSTS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓW02:52:06
#88 20207Marek BębenekM1981PLTKKF UKLEJNAMYŚLENICE02:34:47
#89 87247Piotr HornikM1982PLMYSŁOWICE03:18:02
#90 110241Dominika GuzikowskaK1986PLNIEPOŁOMICE03:34:53
#91 15296Piotr MrózM1983PLVISEGRAD MARATON RYTRO/ THE VODKA TEAMNOWY SĄCZ02:26:48
#92 13627Izabella JanikK1977PLOKRAJNIK03:56:00
#93 69271Jacek KonarzewskiM1973PLOLKUSZ03:08:06
#94 88340Paweł TeodorczukM1979PLOLKUSZBIEGA.PLOLKUSZ03:18:06
#95 103282Michał KwaśnikM1984PLOLKUSZBIEGA.PLOLKUSZ03:25:00
#96 125298Robert MuchaM1975PLOLKUSZ03:48:09
#97 138240Rafał GuzM1975PLOLKUSZ03:58:00
#98 139335Tomasz SzwajgielM1984PLOLKUSZBIEGA.PLOLKUSZ03:58:36
#99 140251Agnieszka JałowiecK1984PLKOPYTKA NIOSĄ MNIEOLKUSZ03:58:48
#100 71310Daria OstachK1976PLKS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKIOSTRÓW WIELKOPOLSKI03:09:32

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności