Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Rekrut

Wyniki - 8 kwietnia 2017, Gdynia

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
K
M
-
#1 34624920Brak Danych1980M(POL)-2480XVII seria sobota(14:00:00)15402:21:29
#2 16764976Brak Danych1980M(POL)-1407VII seria niedziela (11:40:00)5801:52:43
#3 6544896Brak Danych1980M(POL)-593XI seria sobota(12:00:00)1901:32:58
#4 27034944Brak Danych1980M-0(POL)-2035VIII seria niedziela (12:00:00)7702:08:50
#5 9134963Brak Danych1980M(POL)-815III seria niedziela (10:00:00)2401:38:58
#6 16834977Brak Danych1980M(POL)-1411VII seria niedziela (11:40:00)5901:52:47
#7 6644980Brak Danych1980M(POL)-600VII seria niedziela (11:40:00)1901:33:04
#8 29684343Brak Danych1980M(POL)-2194V seria niedziela (11:00:00)12002:12:50
#9 6654979Brak Danych1980M(POL)-599VII seria niedziela (11:40:00)2001:33:04
#10 32364967Brak Danych1980M-0(POL)-2352VIII seria niedziela (12:00:00)8802:17:19
#11 1652428Brak Danych1980M(POL)-157XII seria sobota(12:20:00)101:16:46
#12 4221338Brak Danych1980M(POL)-394VII seria sobota (10:40:00)701:26:19
#13 423118Brak Danych1980M(POL)-395ELITE seria sobota (08:40:00)8601:26:21
#14 27304884Brak Danych1980M(POL)-2053V seria sobota (10:00:00)12802:09:01
#15 22214898Brak Danych1980M(POL)-1751XIII seria sobota(12:40:00)8102:01:12
#16 24794975Brak Danych1980M(POL)-1899VI seria niedziela (11:20:00)4602:05:22
#17 6924562Brak Danych1980M(POL)-625XI seria sobota(12:00:00)2101:33:44
#18 27464902Brak Danych1980M(POL)-2064IX seria sobota (11:20:00)11902:09:15
#19 30064937Brak Danych1980M(POL)-2222XIX seria sobota(14:40:00)2902:13:39
#20 17284974Brak Danych1980M(POL)-1442VII seria niedziela (11:40:00)6401:53:32
#21 19844984Brak Danych1980M-0(POL)-1615VIII seria niedziela (12:00:00)6101:58:07
#22 30134938Brak Danych1980M(POL)-2225XIX seria sobota(14:40:00)3202:13:41
#23 20681926Braksator Emil1990MKróliczki w plecaku (POL)-1662XV seria sobota(13:20:00)9501:59:24
#24 3350997Bramski Robert1985M(POL)-2415V seria sobota (10:00:00)16702:19:22
#25 18563443Bratko Marcin1980M(POL)-1535XVII seria sobota(14:00:00)8101:55:51
#26 612005Bratkowski Pawel1985MTorpeda Race Team (POL)-60X seria sobota (11:40:00)201:08:34
#27 27721206Braun Wiktoria1997K(POL)691-VI seria niedziela (11:20:00)5002:09:42
#28 35213444Brdys Tomasz1997M(POL)-2519XVII seria sobota(14:00:00)15902:23:11
#29 4992830Bredziński Artur1989M(POL)-461XIV seria sobota(13:00:00)701:28:51
#30 20873547Breska Norbert1998MMyśliwy (POL)-1674XVIII seria sobota(14:20:00)3901:59:35
#31 459881Bretes Sławomir1986MDirty Sparrows (POL)-426V seria sobota (10:00:00)2701:27:31
#32 16613018Brizhanyow Dmitry1984MNa sto % (POL)-1394XV seria sobota(13:20:00)6401:52:28
#33 3166904Bródka Joanna1981KGE Power TEAM (POL)858-V seria sobota (10:00:00)15202:16:33
#34 3181905Bródka Tomasz1982MGE Power TEAM (POL)-2318V seria sobota (10:00:00)15302:16:37
#35 41304491Brodowski Konrad1976M-40+(POL)-2832VIII seria niedziela (12:00:00)10302:53:57
#36 22123051Brodowski Marcin1994M(POL)-1746VII seria sobota (10:40:00)6702:01:03
#37 566475Broja Rafał1986MDrzyjmy zelówy (POL)-518III seria sobota (09:20:00)3601:30:38
#38 1553263Bronk Gosia1983KFORMA KARTUZY TEAM (POL)238-II seria sobota (09:00:00)10301:50:27
#39 37562622Brucki Szymon1992MProsiaczki (POL)-2642XIII seria sobota(12:40:00)14802:30:28
#40 1440404Brudzińska Beata1987K(POL)212-II seria sobota (09:00:00)9301:48:17
#41 20263880Bryk Izabela1994Kdbest (POL)387-III seria niedziela (10:00:00)6601:58:51
#42 20533822Brylowska Anita1997KTeam Garden Life (POL)399-II seria niedziela (09:20:00)5801:59:05
#43 435264Brzeska Jagoda1984KFORMA KARTUZY TEAM (POL)32-II seria sobota (09:00:00)3501:26:38
#44 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !39044377Brzeska Justyna1990KSkrzaty (POL)1-VII seria niedziela (11:40:00)9202:36:14
#45 1752998Brzeska Katarzyna1993K(POL)293-V seria sobota (10:00:00)8001:54:02
#46 112265Brzeski Piotr1977M-40+FORMA KARTUZY TEAM (POL)-108II seria sobota (09:00:00)501:13:19
#47 35332919Brzeski Tomasz1989Mbidfood farutex (POL)-2529XV seria sobota(13:20:00)16402:23:32
#48 25021172Brzezik Ilona1982KWejherowski Klub Morsów (POL)591-VI seria sobota (10:20:00)8802:05:46
#49 25411173Brzezik Jarosław1983MWejherowski Klub Morsów (POL)-1937VI seria sobota (10:20:00)9002:06:01
#50 20961710Brzezinska-Misiewicz Milena1987KEbroGym (POL)415-IX seria sobota (11:20:00)8401:59:38
#51 28661579Brzezinski Kamil1984MS4A (POL)-2133VIII seria sobota (11:00:00)11702:10:56
#52 7511842Brzeziński Robert1984M(POL)-674IX seria sobota (11:20:00)1901:35:22
#53 26162663Brzóska Dariusz1994M(POL)-1986XIII seria sobota(12:40:00)9602:07:10
#54 12832217Brzozak Dominik1985M(POL)-1113XI seria sobota(12:00:00)4101:45:47
#55 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4082982Brzozowska Ewa1988KThe Donats (POL)1-IV seria sobota (09:40:00)17802:49:39
#56 29523322Brzozowska Ewelina1985KDrużyna o roboczej nazwie... (POL)768-XVII seria sobota(14:00:00)12002:12:34
#57 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4083768Brzozowska Jolanta1983KThe Donats (POL)1-IV seria sobota (09:40:00)17902:49:41
#58 144480Brzozowski Filip1989MHusaria Race Team (POL)-136III seria sobota (09:20:00)1301:15:16
#59 27901506Brzozowski Hubert1992MHuba Buba (POL)-2090VIII seria sobota (11:00:00)11202:09:56
#60 34851614Brzozowski Maciej1989M(POL)-2496VIII seria sobota (11:00:00)15202:22:15
#61 2731953Brzustowicz Marcin1988MPedał Team (POL)-2052V seria sobota (10:00:00)12902:09:01
#62 29484561Brzuzy Aleksander1995MBB (POL)-2183XIV seria sobota(13:00:00)14602:12:31
#63 29464559Brzuzy Łukasz1997MBB (POL)-2181XIV seria sobota(13:00:00)14502:12:30
#64 23633227Buchholz Magdalena1993KGREKA - Trzymaj się planu (POL)525-XVI seria sobota(13:40:00)8102:03:28
#65 17091824Buchnowski Mariusz1977M-40+V.I.P-GYM EŁK (POL)-1429IX seria sobota (11:20:00)5801:53:06
#66 6021825Buchnowski Piotr1987MV.I.P-GYM EŁK (POL)-546IX seria sobota (11:20:00)1501:31:20
#67 29253569Buchowski Mateusz1991MSzajba T.E.A.M (POL)-2171XVIII seria sobota(14:20:00)7902:12:15
#68 9103446Buczkowski Sylwester1986M(POL)-811XVII seria sobota(14:00:00)2901:38:56
#69 9113447Buczkowski Tomasz1990M(POL)-812XVII seria sobota(14:00:00)3001:38:57
#70 23152718Buczma Kamila1978KCross freaks Goleniów (POL)510-XIV seria sobota(13:00:00)9902:02:30
#71 2261920Budnik Marcin1986MJUNIOR CCR POZNAŃ (POL)-1778V seria sobota (10:00:00)9902:01:54
#72 35071311Budny Filip1995MDecathlon Team Kartuska (POL)-2509VII seria sobota (10:40:00)14302:22:57
#73 26312356Budziach Agata1992KMORSY SZCZYTNO #RESET (POL)637-XII seria sobota(12:20:00)10702:07:25
#74 24783376Budziński Maciej1993MNie będziemy ostatni (POL)-1897XVII seria sobota(14:00:00)10802:05:21
#75 7671346Budzioch Miłosz1995MKrav Maga Bielsko-Biała (POL)-689VII seria sobota (10:40:00)1601:35:42
#76 2467864Budzisz Maciej1989MAktywne Kosakowo (POL)-1891V seria sobota (10:00:00)11002:05:12
#77 147820Budzisz Rafał1984MDRUŻYNA MISTRZÓW DM (POL)-1256ELITE seria sobota (08:40:00)16301:48:56
#78 18961422Budzisz Szymon1900M-40+(POL)-1561XVIII seria sobota(14:20:00)3301:56:40
#79 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !40621572Budzyńska Dominika1990KPOZDRO&POĆWICZ (POL)1-VIII seria sobota (11:00:00)17802:47:04
#80 29952441Budzyński Adam1981M(POL)-2212XII seria sobota(12:20:00)12602:13:19
#81 29962443Budzyński Paweł1991M(POL)-2213XII seria sobota(12:20:00)12702:13:20
#82 158124Bugajny Magdalena1989Krunmag1psap (POL)8-ELITE seria sobota (08:40:00)6201:16:17
#83 25233560Bugajski Piotr1977M-40+Świnie w przestworzach! (POL)-1925XVIII seria sobota(14:20:00)5702:05:53
#84 1597798Bugalski Waldemar1979M(POL)-1345IV seria sobota (09:40:00)6701:51:25
#85 14173448Bugla Dominika1983K(POL)205-XVII seria sobota(14:00:00)5301:47:52
#86 38013552Bujak Ireneusz1984MRENAULT ADAMOWSCY (POL)-2669XVIII seria sobota(14:20:00)10402:31:55
#87 1572266Bujarska Justyna1974K-40+FORMA KARTUZY TEAM (POL)244-II seria sobota (09:00:00)10501:50:54
#88 1573267Bujarski Marcin1974M-40+FORMA KARTUZY TEAM (POL)-1330II seria sobota (09:00:00)10601:50:54
#89 38833052Bujny Maciej1990M(POL)-2704XV seria sobota(13:20:00)18302:34:33
#90 1614396Buko Lukasz1982M(POL)-153VII seria niedziela (11:40:00)301:16:29
#91 13023449Bukowiec Katarzyna1994K(POL)175-XVII seria sobota(14:00:00)5001:46:00
#92 33303112Bukowska Adrriana1983KAŚNAEBAEM (POL)926-XVI seria sobota(13:40:00)13402:19:01
#93 1014529Bukowska Dorota1971K-40+STUDIO FITNESS MOLASY MALBO120-III seria sobota (09:20:00)6701:40:49
#94 20513158Bukowska Martyna1986KDam radę (POL)400-XVI seria sobota(13:40:00)6201:59:05
#95 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !39981810Bukowska Monika1988KTeam Niezgody (POL)1-IX seria sobota (11:20:00)17502:42:32
#96 39971688Bukowski Dawid1984MBigYellowFoot Adventure Team (P-2762IX seria sobota (11:20:00)17402:42:31
#97 659376Bukowski Radosław1979MZoeller Tech (POL)-596II seria sobota (09:00:00)5601:32:59
#98 30754053Buller Martin1994MSzybkie Trampki (POL)-2261IV seria niedziela (10:20:00)5502:14:30
#99 1143720Burandt Katarzyna1988KMTS Hamer (POL)146-IV seria sobota (09:40:00)3901:43:13
#100 1144721Burandt Łukasz1984MMTS Hamer (POL)-998IV seria sobota (09:40:00)4001:43:14

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności